Mercato (ZIMA 2022) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1768
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2021, 18:33

19 pisze:
19 grudnia 2021, 18:06
De Ligt ma klauzule odejścia bodajże 130mln. Myślę że tyle się nie uda uzyskać, ale 100mln jest możliwe.
Taka kasa może być bardzo pomocna w odbudowaniu drużyny. Niezależnie czy będziemy grali w LM czy nie.
Jest kilka ciekawych nazwisk jeśli chodzi o stoperów i Juventus może być dla nich atrakcyjną opcją: Botman, Tapsoda, Luis Felipe, Lacroix.
Tak na marginesie to ktoś wierzył, że De Ligt będzie z nami długo?
Z perspektywy czasu i pamiętając nasze ogromne problemy z drugą linią i transfery innych stoperów to transfer De Ligta był szaleństwem.

Zgadza się, jest wiele nazwisk, ale to nazwiska są oczywiście w naszych głowach. Wierzysz w to, że te gamonie mają na liście te nazwiska? My w ogóle mamy jakiś scouting? Ja się boję, że to mogą być głupio wydane pieniądze na jakiegoś kolejnego leszcza...
Prawda jest taka, że De Ligt jest typem gracza jakiego potrzebujemy i być może naszym obecnie najlepszym obrońcą, jeśli odejdzie kolejny rok Bonucci-Chiellini(1/2 sezonu pewnie kontuzje) i Rugani, albo w miejsce Mathijsa przyjdzie Romagnoli, bo nasi lubią z roku na rok osłabiać jakąś pozycję, kiedyś rozwaliliśmy jakość ataku, później pomocy, teraz czas na obronę...

Mamy aktualnie zarząd, który zbliżony poziomem jest do pucybutów typu Secco Coboli Gigli i nie wierzę w odbudowanie solidnej drużyny, zamiast tego nastawiam się, ze placki typu ramseye rabioty i inne przeciętności zasiądą kiedyś na ławie, a w i ich miejsce zagrają Fagioli, Rovella, czy Soule - tak wolę już tych rzekomo "niedoświadczonych" graczy widzieć, którzy mogą się rozwinąć i coś dać temu klubowi niż te wirusy...


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2021, 18:36

VVujek pisze:
19 grudnia 2021, 18:32
Przeczytałem trochę i zrezygnowałem bo widzę, że to jakaś historia wymyślona przez Ciebie.

GDY Sass sprzeda tych zawodników to zwyczajnie sobie kupią nowych. Naprawde nie ma w tym wielkiej filozofii, a pierwszeństwo wygląda właśnie tak jak to przedstawiłem. Loca jest kibicem Juve i gra u was , Berardi kibicem Interu i nie gra u was.

Jak nie kupią od Juve to są inne kluby we Włoszech za dużo filozofi tu uprawiasz. Ja nie przypominam sobie jakiejś wielkiej pomocy Juventusu, wypożyczanie jakiś przeciętniaków to nic wielkiego.
Wracając do Locatelliego to Sass długo was przetrzymało mieli nadzieje , że Loca zechce iść do klubu który więcej płaci.

Nie widzę szans na 100 mln za De Ligta max 60

Rozumiem, nie widzisz filozofii. Dlatego jak widać, zawodnicy idą do tego miejsca gdzie placi się wiecej.
Dzięki za wycene DeLigta i DUsana. Juz przekazujemy te wartości ich menago oraz zainteresowanym klubom.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 338
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2021, 18:51

Robaku pisze:
19 grudnia 2021, 18:36
VVujek pisze:
19 grudnia 2021, 18:32
Przeczytałem trochę i zrezygnowałem bo widzę, że to jakaś historia wymyślona przez Ciebie.

GDY Sass sprzeda tych zawodników to zwyczajnie sobie kupią nowych. Naprawde nie ma w tym wielkiej filozofii, a pierwszeństwo wygląda właśnie tak jak to przedstawiłem. Loca jest kibicem Juve i gra u was , Berardi kibicem Interu i nie gra u was.

Jak nie kupią od Juve to są inne kluby we Włoszech za dużo filozofi tu uprawiasz. Ja nie przypominam sobie jakiejś wielkiej pomocy Juventusu, wypożyczanie jakiś przeciętniaków to nic wielkiego.
Wracając do Locatelliego to Sass długo was przetrzymało mieli nadzieje , że Loca zechce iść do klubu który więcej płaci.

Nie widzę szans na 100 mln za De Ligta max 60

Rozumiem, nie widzisz filozofii. Dlatego jak widać, zawodnicy idą do tego miejsca gdzie placi się wiecej.
Dzięki za wycene DeLigta i DUsana. Juz przekazujemy te wartości ich menago oraz zainteresowanym klubom.
Nie idą do miejsca gdzie płaci się więcej bo w takim wypadku gralby w jakiejś Arabii , idą tam gdzie chcą grać ( największe kluby) kasa też musi się zgadzać.

To moje zdanie , myślę że będzie to jakieś 60 baniek Holender obniżył loty gra zdecydowanie słabiej niż w Ajaxsie Hakimi poszedł za 60+ a on wymiatał. Ja bym nie wyłożył na niego nawet tych 60 mln.

Vlaho - no skoro już mówi się o 80 mln to jak będzie grał co raz lepiej to chyba naturalne ,ze cena idzie w górę. Tu to bardziej dywagacje


Forza Inter
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2021, 19:07

No w końcu, końcu się odkryłeś.
DeLight nie może być droższy od zawodnika Interu, a Dusan taki drogi bo Juve wyraza zainteresowanie a nie Inter.
Dlatego nie ma sensu podejmować dyskusji z tobą na zbyt dużym polu, bo twoj obiektywizm jest podobny jak obiektywizm tvp.

Kibice Juve na tym forum to w ogole defetyści, ty za to odaplony w drugą stron.e


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 338
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2021, 19:36

Co ty wymyślasz xd co za gość.
Vlaho jest drogi bo jest dobry , a nie bo Juve... to ja takie ceny sobie piszę xd
De Ligta oceniam na 60 mln(nawet tyle bym nie dał) bo gra dużo gorzej niż w Ajaxsie , może kosztować więcej niż zawodnik Interu ale musi dużo lepiej grać. Hakimi to tylko przykład zawodnika który poszedł za +60 mln a był rewelacyjny.
Dla mnie ty zwyczajnie głupoty wypisujesz, a już ten wpis o Sassuolo to w ogóle ...
Ostatnio zmieniony 19 grudnia 2021, 19:42 przez VVujek, łącznie zmieniany 1 raz.


Forza Inter
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7083
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2021, 19:39

Też nie spodziewam się aby Ligt poszedł za więcej niż 60.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2476
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2021, 20:05

O użytkownikach fcinter.pl ( jednego z największych ścieków wśród fanowskich stron ), mam wyrobione zdanie i ale nie będę używał wulgaryzmów.
Natomiast zabawne jest to szukanie argumentów na siłę, żeby tylko udowodnić wątpliwą rację.
Vlaho pójdzie do zwycięskiego zespołu, dlatego Juve ma szanse :prochno: Vlaho jest drogi, bo go Juventus chce :prochno: Sassuolo idące na rękę jak tylko Juventus chce :prochno:
Panowie, pora obudzić się z pięknego blisko 10 letniego snu i spojrzeć na rzeczywistość bez różowych okularów na nosie.


VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 338
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2021, 20:12

I po co to pisanie o fcinter.pl , nie wiem czy wiesz ,ale JP wcale nie ma lepszej opinii.


Forza Inter
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2476
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2021, 20:16

Bo mnie koledzy "po szalu" zjedzą, muszę być tru i sie z interowskimi parchami nie cackać :prochno: Tutaj niektórzy potrafią zabronić kibicowania, bo się nie wierzy w wybitnego stratega :prochno:
Zgadzam się, że JP nie jest idealne i dużo złych rzeczy się tutaj dzieje, ale to nadal jeden jak nie dwa poziomy wyżej. Nawet hala bachory i visca el dzieci nie są tak patologiczne jak fci.pl.


fivapoPL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2017
Posty: 311
Rejestracja: 13 marca 2017

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2021, 20:27

VVujek pisze:
19 grudnia 2021, 20:12
I po co to pisanie o fcinter.pl , nie wiem czy wiesz ,ale JP wcale nie ma lepszej opinii.
Na pewno lepsze , bo na waszej stronie za słowa napisane o Juve dostaje się Bana na Chacie , a najlepsze jest uzasadnienie admina (Medra Juve ) i tyle.


VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 338
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2021, 20:32

Tu sie dzieje dokładnie to samo , wiem bo często tu zaglądam.

Od lat są tu gnojone, wyzywane, wyśmiewane inne druzyny i ich kibice.

Wracając do De Ligta to to 60 mln wydaje się o d'użo za dużo bo nie oszukujmy się , co on pokazał ? On dalej jedzie na łatce z Ajaxu a gra dużo gorzej od wielu obrońców SerieA. Nie pasuje przykład Interu ? To najlepszy obrońca ligi poprzedniego sezonu za ile poszedł ?


Forza Inter
fivapoPL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2017
Posty: 311
Rejestracja: 13 marca 2017

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2021, 20:41

VVujek pisze:
19 grudnia 2021, 20:32
Tu sie dzieje dokładnie to samo , wiem bo często tu zaglądam.

Od lat są tu gnojone, wyzywane, wyśmiewane inne druzyny i ich kibice.

Wracając do De Ligta to to 60 mln wydaje się o d'użo za dużo bo nie oszukujmy się , co on pokazał ? On dalej jedzie na łatce z Ajaxu a gra dużo gorzej od wielu obrońców SerieA. Nie pasuje przykład Interu ? To najlepszy obrońca ligi poprzedniego sezonu za ile poszedł ?
Jeśli Delight chce odejść to 120 mln na stół bo taka będzie jego klauzula .


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2021, 21:07

Zadziwiające, że pośród przekomarzanek, którzy kibice robią większy gnój, to fan Interu potrafi poprawnie napisać nazwisko holenderskiego piłkarza Juventusu :?:


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1421
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2021, 21:16

Ja z podchodami do Vlahovicia mam kilka problemów.
1. Nawet jeśli się uda go ściągnąć, będzie kosztował dużo. Nie twierdzę, że nie potrzebujemy takiego gracza, ale nie chciałbym, żebyśmy znowu wyżyłowali się na jednego napastnika i zostali z pomocą, która woła o... pomoc... już od poprzedniej kadencji Maxa. Tym bardziej, że na horyzoncie też majaczy przebudowa obrony.
2. Co więcej, cały czas mam obawy, że wydamy mnóstwo siana na napastnika, którego potencjału Max nie będzie potrafił wykorzystać. Zacznie wymyślać mu dziwne boiskowe zadania, uczyć cierpienia, spowalniania gry, czekania na "epizody" i tyle zostanie z - najprawdopodobniej - króla strzelców tego sezonu.
3. Zwyczajnie obawiam się, że na koniec zostaniemy z ręką w nocniku. Być może Vlaho rzeczywiście bardzo chce do Juventusu, ale też wiemy, że reakcją Commisso na każdą naszą ofertę będzie coraz bardziej rozpaczliwe szukanie sposobu na to, by chłopaka wypchnąć poza Włochy. I jeśli w ostatnim tygodniu mercato będzie miał do wyboru a) odejść do klubu, z którym Commisso się dogadał b) zostać na rok we Florencji, gdzie będzie mu groził kibicowski ostracyzm jeszcze gorszy niż Donnarummie w Milanie, wybierze opcję pierwszą bez ani jednej łzy w kierunku Juventusu. I wtedy Juve może zostać z niczym, bo Scamacca będzie już dawno zawodnikiem Interu.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3972
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2021, 21:24

W kwestii De Ligta też trzeba pamiętać o jego kontrakcie w przyszłym roku będzie miał raptem 2 lata do końca i to będzie moment na decyzję czy przedłużamy czy też zdecydujemy się na jego sprzedaż. Sam kontrakt De Ligta sporo kosztuje, 8 mln + 4mln zmiennych to jednak spore kwoty i nawet licząc ulgę to z premiami kosztuje najwięcej w Turynie. Przy podpisywaniu nowego kontraktu pewnie nie obyłoby się bez podwyżki, pytanie też czy wtedy ulga dalej obowiązuje do nowej umowy czy nowy kontrakt ją znosi, wtedy już w ogóle koszty utrzymania De Ligta wystrzelą w górę. Niemniej sprzedaż De Ligta też nie będzie taka łatwa, jego pensja skutecznie może odstraszyć potencjalnych kupców. Tak przejrzałem pobieżnie i z tymi zarobkami netto 12 mln euro to De Ligt plasowałby się w top 10 zarabiających w Anglii. Także nie mam pewności czy będziemy mieć ewentualnie więcej niż jednego chętnego na zakup Holendra. A z drugiej strony odnowienie kontraktu i podwyżka też raczej nie wchodzi w grę. Oczywiście sam Holender dalej ma ogromną wartość, dobra forma + młody wiek pozwalają myśleć o bardzo wysokiej kwocie sprzedaży. Niemniej Covid jak i mniejsza liczba chętnych z powodu ogromnych kosztów może tę kwotę zmniejszyć, aczkolwiek jak trafi się jakiś mocno napalony i potrzebujący obrońcy klub ( patrzę tutaj najbardziej na Chelsea, jak Rudiger nie podpiszę to będą musieli kogoś na już kupić) to nawet i 100 baniek będzie można ugrać. A już pokazali, ze kasa dla nich znaczenia nie ma wyrzucając chore pieniądze na Lukaku. Może nie pokapują się do lata, że wtopili te miliony i to mocno i skuszą się na wydanie kolejnych. :prochno:
Dla nas ŚO to też będzie problem bo zostaniemy prawdopodobnie z Bonusem i zdolnym zagrać pół sezonu Chiellinim a także niewiadomą w postaci Ruganiego. Tutaj bezwzględnie będziemy musieli pozyskać kogoś na już do 11 i kogoś do rotacji. Pytanie czy finansowo to się wszystko logicznie zepnie. Raczej tutaj ktoś darmowy + ktoś do odbudowania, wtedy to ma racje bytu.


Zablokowany