Mercato (LATO 2021) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 25 maja 2021, 19:58

Tony Montana pisze:
25 maja 2021, 18:16
I jeszcze taki szczegół: gdyby to pozycja bramkarza była najważniejsza na boisku to za bramkarzy płaciłoby się najwięcej ze wszystkich pozycji o oferowało najwyższe zarobki - a tak nie jest (chociaż i tak ceny za bramkarzy w ostatnich latach znacznie podskoczyły). Gdyby to obsada bramki decydowała o tym kto wygrywa LM to Buffon powinien mieć już na koncie ze 3 triumfy (jako prawdopodobnie najlepszy bramkarz w historii, a na pewno w TOP 3) - a nie ma żadnego.
W piłce nożnej nie ma " powinien" i każdy ma tyle, ile uda mu się wygrać. Sprawiedliwości też nie ma.
Pozycja bramkarza jest bardzo ważna, ale widać to dopiero wtedy, kiedy gra na niej ktoś słaby. Liverpool to najlepszy przykład.

Karius-> Alisson ( LM)


Armin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2007
Posty: 63
Rejestracja: 07 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 25 maja 2021, 20:23

21 lat, świetne warunki fizyczne, dużo doświadczenia mimo młodego wieku i zabezpieczenie bramki na lata, bo Włosi niechętnie opuszczają ojczyznę grając w topowym klubie. Dla mnie świetny deal.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 maja 2021, 20:28

Pozycja bramkarza jest bardzo niewdzięczna, bo możesz świetnie bronić przez cały mecz, notując 10 niesamowitych interwencji, ale i tak wielu wytknie ci, że przepuściłeś jedną piłkę i przez ciebie drużyna przegrała lub zremisowała.

Moim zdaniem, akurat argument, że Gigio to Włoch i nie będzie raczej skłonny do wyjazdu poza Italię jest słaby, bo chłop udowodnił już, że jest łasy na kasę i jeśli takie PSG czy City będą mu w stanie zaoferować wyższą pensję niż Juve, to raczej nie zostanie w Turynie (pamiętając kto jest jego agentem). Zresztą czasy się zmieniły i Serie A nie ma wiele do zaoferowania w porównaniu do Premier League (która zaczyna robić się czymś na wzór Superligi), więc to może być czynnikiem, który również skusi Donnarummę.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 25 maja 2021, 20:42

Przy dobrych wiatrach, weźmiemy z Milanu Donnarume oraz Romagnoliego.


notquite.mytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2021
Posty: 151
Rejestracja: 17 lutego 2021

Nieprzeczytany post 25 maja 2021, 21:09

A przy złych żadnego, bo kilka źródeł podaje teraz, że Barcelona proponuje Donnarummie taki sam kontrakt co my.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 25 maja 2021, 21:13

Wszystko zależy od grubasa, kto da mu więcej .


elFazano

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 czerwca 2019
Posty: 14
Rejestracja: 04 czerwca 2019

Nieprzeczytany post 25 maja 2021, 21:15

notquite.mytempo pisze:
25 maja 2021, 21:09
A przy złych żadnego, bo kilka źródeł podaje teraz, że Barcelona proponuje Donnarummie taki sam kontrakt co my.
Moim zdaniem raczej nie ma szans żeby przeszedł do Barcy nie mają kasy na prowizje
Wzięli za darmo Augero ,Depaya,Garcia i teraz podobno Wajnalldum a za podpis trzeba płacić

Najbardziej to śmieszą mnie te plotki że Deligt chce odejść do Barcy na fcbarca.com spuszczają się w komentarzach 🤣


jeshu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 marca 2011
Posty: 220
Rejestracja: 27 marca 2011

Nieprzeczytany post 25 maja 2021, 21:21

notquite.mytempo pisze:
25 maja 2021, 21:09
A przy złych żadnego, bo kilka źródeł podaje teraz, że Barcelona proponuje Donnarummie taki sam kontrakt co my.
a co z ter Stegenem ? Kontrakt wg transfermarkt ma do '25...

Ewentualny transfer Donnarummy do Juve bedzie okraszony potezna presja, przez same zarobki jak i pryzmat "naturalnego nastepcy". Ciekawie


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 maja 2021, 21:25

Jeszcze się nie przyzwyczailiście, że co roku Barca bierze każdego, każdy idzie tam na czworakach a jak ktoś pójdzie ostatecznie do innego klubu to znaczy, że poleciał na kasę. To nie te czasy a dodatkowo Raiola nie ma dobrych stosunków z Barcą. Ter Stegena też chętnie przytuliłbym 😉


Obrazek
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 maja 2021, 21:25

jeshu pisze:
25 maja 2021, 21:21
notquite.mytempo pisze:
25 maja 2021, 21:09
A przy złych żadnego, bo kilka źródeł podaje teraz, że Barcelona proponuje Donnarummie taki sam kontrakt co my.
a co z ter Stegenem ? Kontrakt wg transfermarkt ma do '25...

Ewentualny transfer Donnarummy do Juve bedzie okraszony potezna presja, przez same zarobki jak i pryzmat "naturalnego nastepcy". Ciekawie
Podobno ter Stegenem interesuje się Borussia Dortmund.

Romano twierdzi, że Niemiec chce zostać w Barcelonie i że nie jest celem Borussi.
Ostatnio zmieniony 25 maja 2021, 21:39 przez 19, łącznie zmieniany 1 raz.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 maja 2021, 21:25

@jeshu
To samo co ze Szczęsnym. Chcą pozyskać Donnarummę, to będą musieli sprzedać ter Stegena. Zresztą Paratici jeśli poważnie myśli o zatrudnieniu Gigio to najpierw powinien wytransferować gdzieś Wojtka, bo znając jego umiejętności sprzedażowe, to okaże się, że na płace samych bramkarzy wydamy w przyszłym sezonie ponad 17 mln € netto.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 25 maja 2021, 22:29

MATS jest pewnie top 3 bramkarzy na świecie aktualnie, będąc jednym z nielicznych jasnych punktów tej Barcelony i teraz mieliby go sprzedawać do BVB zastępując go Gigim? Chyba aż tak w Katalonii nikt nie upadł na głowe.


jakiś kretyn na forum Manchesteru United pisze:Wg. La Gazzetto dello Sport Juve interesuje się Milikiem. Za Moratę. W sumie dla niego byłby fajny kierunek, bo na Leicester za wcześnie jeszcze
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 955
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 25 maja 2021, 22:33

Hypeman pisze:
25 maja 2021, 22:29
MATS jest pewnie top 3 bramkarzy na świecie aktualnie, będąc jednym z nielicznych jasnych punktów tej Barcelony i teraz mieliby go sprzedawać do BVB zastępując go Gigim? Chyba aż tak w Katalonii nikt nie upadł na głowe.
Oczywiście, że nie. Skończy się na naiwnym Juve, jak sądzę.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 maja 2021, 23:19

MRN pisze:
25 maja 2021, 07:59
Milan zrobił dobry ruch i za 15 mln pozyskał dobrego bramkarza.
Znajac umiejetnosci negocjacyjne naszego dyro, to Juventus robilby do Francji przelew na 30 baniek... Bardzo dobry deal i swietna cena za tego bramkarza dla Milanu. My ogolnie powinnismy sie rzucic na zakupy do ligi francuskiej, bo ze wzgledu na te hocki-klocki z hajsem za prawa telewizyjne moga tam byc dobre promocje (np. ten Kamara). Ale podejrzewam, ze nasi możnowładcy nawet nie patrza w tamtym kierunku.
Co do Donnarummy: jesli do nas przejdzie, to Milanisci spalą jemu i jego rodzinie dom. A ja ciagle w glowie mam... tego Drągowskiego.

kamil-8853 pisze:
25 maja 2021, 08:22
Mnie zastanawia brak Ronaldo w ostatnim meczu.
Mnie rowniez. I to samo pomyslalem, ze moze byl juz z kims po slowie i zeby nie zlapac jakiejs kontuzji, to odpuscili :think:

Michael_M pisze:
25 maja 2021, 10:32
Nie jestem w stanie zrozumieć sytuacji Perina. Zwyczajnie nie rozumiem co się stało. Za słaby na Juventus? Nie wiem. Może. Może nie.
Perin, to taki typ bramkarza, ktory (w odroznieniu od Manningera, czy Storariego) potrzebuje regularnego grania, zeby sie dobrze prezentowac. U nas wchodzac z lawki raz na jakis czas, gral (moze nie jakos wybitnie zle, ale) niepewnie. Poza tym, chlopak konskim zdrowiem nie grzeszy, a to w polaczeniu z turyńską klątwą cmentarzyska potępionych daje bardzo zly efekt. Dodatkowo za Perina jakis tam pieniazek wpadnie, a tych potrzebujemy jak tlenu. Kto w jego miejsce (drugiego golkipera)? Nie wiem, ale blagalbym Buffona zeby zostal i niejako przejrzal tez na oczy, bo gdzie on w tym wieku sie jeszcze chce rwac do podstawki... Na Ukraine? Do Turcji? Bitch, please...

towalski pisze:
25 maja 2021, 11:13
Ital Juve ma sens, bo dla Włochów Juve to docelowe miejsce w karierze, nie odskocznia.
Hm, a dla niektorych Wlochow docelowe miejsce, to Napoli, Roma, Milan... :whistle:

Crunny pisze:
25 maja 2021, 12:53
Dziś widziałem newsa, że Wolverhampton wyraził zgodę na odejście Nevesa za ok. 40 mln (kwota wydaje się podejrzanie niska).
Wilki zajely dopiero 13 miejsce w ligowej tabeli, a mysle ze taki grajek jak Neves, ma "troche" wieksze ambicje. Jesli naprawde go chcemy, to papa Mendes bez problemu nam go zalatwi. A dla takiego pilkarza jak Ruben, to bez drgniecia powieki poswiecilbym KAŻDEGO kopacza z naszej obecnej linii pomocy.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 25 maja 2021, 23:43

Jacky pisze:
25 maja 2021, 23:19
Mnie rowniez. I to samo pomyslalem, ze moze byl juz z kims po slowie i zeby nie zlapac jakiejs kontuzji, to odpuscili :think:
Jest dogadany z reprezentacją Portugalii i nie chciał złapać kontuzji przed Euro ;)
Jacky pisze:
25 maja 2021, 23:19
Nie wiem, ale blagalbym Buffona zeby zostal i niejako przejrzal tez na oczy, bo gdzie on w tym wieku sie jeszcze chce rwac do podstawki... Na Ukraine? Do Turcji? Bitch, please...
Na forum Real przeczytałem plotę, że do nich na rok na ławkę.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Zablokowany