Mercato (ZIMA 2021) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2020, 16:40

@tom_gru też właśnie o tym samym pomyślałem ale w porównaniu do innych fatalnych zestawień, które publikują różne serwisy to jest to powiew profesjonalizmu ;)


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2020, 17:51

@Viaggiatore
Pewnie Matuidi nudzi się w tych Stanach i Raiola chce go wcisnąć jakiemuś leszczowi z Europy :laugh:


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2020, 17:57

O to to, o czym nawet sugeruje gest Raioli : "i tak wam go wcisnę" :prochno:


Obrazek
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2020, 20:20

tom_gru pisze:
17 grudnia 2020, 21:57
Tony Montana pisze:
14 grudnia 2020, 21:43
Nadal jestem zwolennikiem transferu Pogby (oczywiście w rozsądnych pieniądzach). Paul nawet w przeciętnej formie to ciągle półka wyżej, niż Rabiot w niby dobrej formie (bez konkretnych tzw. "liczb") czy Ramsey (wiecznie kontuzjowany i dostępny nie wtedy kiedy jest potrzebny tylko wtedy kiedy jest zdrowy).
Tym, którzy skreślili Pogbę polecam zobaczyć jego dzisiejszą asystę do Martiala w meczu z Sheffield United. Zagranie a'la Pirlo, czego nie potrafi żaden z naszych środkowych pomocników.
Oglądałem ostatnio derby Manchesteru i Pogba posłał też takie podanie chyba do Fernandesa. Pomyślałem sobie, że coś tam od Pirlo załapał i u nas nikt nie potrafi i nawet nie próbuje takich piłek zagrać.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2020, 12:18

Byłem na TAK, jeśli chodzi o Depay'a, ale jako zmiennika dla CR7 w 4-3-3. Od kiedy przeszliśmy na 3-4-1-2/3-5-2, to sensowność jego sprowadzenia znacznie spadła. Nie wiem, jak Depay wyglądałby na ofensywnym pomocniku albo cofniętym napastniku, bo kojarzę go głównie ze skrzydła.

Btw z zawodników dostępnych za 10 dni za darmo można stworzyć 20-osobowy zespół, który biłby się o mistrza w niejednej lidze :O

Messi - Aguero
Depay - Wijnaldum - Calhanoglu - Di Maria
Bernat - Alaba - S.Ramos - Hysaj
Donnarumma

Ławka: Boateng, Makimovic, Amavi, Puig, Otavio, Draxler, Mkhitaryan, Thauvin, Milik


tom_gru

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 listopada 2006
Posty: 389
Rejestracja: 07 listopada 2006

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2020, 19:22

Crunny pisze:
21 grudnia 2020, 12:18
Btw z zawodników dostępnych za 10 dni za darmo można stworzyć 20-osobowy zespół, który biłby się o mistrza w niejednej lidze :O

Messi - Aguero
Depay - Wijnaldum - Calhanoglu - Di Maria
Bernat - Alaba - S.Ramos - Hysaj
Donnarumma

Ławka: Boateng, Makimovic, Amavi, Puig, Otavio, Draxler, Mkhitaryan, Thauvin, Milik
Biorąc pod uwagę ewentualną wymianę Pogba-Ronaldo, budżet płacowy przeznaczany na CR7 można byłoby wykorzystać na trójkę Pogba-Alaba-Aguero, a być może starczyłoby również i na pensję dla Milika. Kluczem chyba jest również to czy realne są szanse na pozyskanie Haalanda.


"Stara miłość nie rdzewieje... z Juve od ponad 20 lat"
Mily

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2008
Posty: 266
Rejestracja: 24 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2020, 10:29

tom_gru pisze:
21 grudnia 2020, 19:22
Crunny pisze:
21 grudnia 2020, 12:18
Btw z zawodników dostępnych za 10 dni za darmo można stworzyć 20-osobowy zespół, który biłby się o mistrza w niejednej lidze :O

Messi - Aguero
Depay - Wijnaldum - Calhanoglu - Di Maria
Bernat - Alaba - S.Ramos - Hysaj
Donnarumma

Ławka: Boateng, Makimovic, Amavi, Puig, Otavio, Draxler, Mkhitaryan, Thauvin, Milik
Biorąc pod uwagę ewentualną wymianę Pogba-Ronaldo, budżet płacowy przeznaczany na CR7 można byłoby wykorzystać na trójkę Pogba-Alaba-Aguero, a być może starczyłoby również i na pensję dla Milika. Kluczem chyba jest również to czy realne są szanse na pozyskanie Haalanda.

No i wymieńmy jeszcze Dybale za Martiala. Tytuł frajera roku z góry wygrany i nic więcej w tym sezonie już nie trzeba...


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2020, 11:18

Ja rozumiem, że niektórzy myślą, że Turyński Messi to w ogóle TOP i nie wiadomo co jeszcze, ale prawda taka, że Dybala to rozczarowanie. 5 lat w Turynie i jeden bardzo dobry sezon po którym od razu pobiegł po nowy kontrakt. Po tym co on odstawia kolejny sezon to widzę, że trener Allegri miał racje odsuwając go na bok.
Mam nadzieje, że Agnelli go wykopie i tak jak w przypadku Alexa już odpuści na dobre romantyzm w futbolu.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2020, 11:51

Szukamy rezerwowego napastnika?
1. Milik z Napoli - niestety raczej dopiero w lato, bo szkoda płacić Napoli nawet 15-20 mln za niego, chyba że zgodziliby się na jakieś Perina za niego
2. Nzola z Spezii- w miarę młoda, silna 9-tka z bardzo mocnym wejściem do Serie A - w sam raz na etatowego rezerwowego typu Zalayeta (chce go też Milan)
3. Jovic z Realu - Real jest otwarty na wypożyczenie, mógłby się odbudować, a w dodatku w lipcu i listopadzie pauzował z powodu koronawirusa, więc chyba trzeci raz nie będzie miał :prochno: (też chce go Milan)

PS W Arsenalu ma dojść do rewolucji w lato. Chcą mocno obniżyć budżet płacowy i praktycznie każdy może być na sprzedaż. Trzeci raz uderzymy po Bellerina? :think:


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2020, 14:03

Milik - facet nie ma nóg a co gorsza to zara polscy ciennikarze sportowi (vide Pol) będą się brandzlować, że jest w Juve. Rzecz w tym, że jest tani, ploty mówią, że deal jesteśmy w stanie zgrać do 10 mln w styczniu. Fakt, że potrzebujemy zastępcę pod Moratę to jasność, ale też nie powinniśmy zbytnio inwestować. Jovic? Facet nie ma czasem (pomijając koronkę) problemów z odpowiednim nastawieniem?

Srsly, to już wolę Milika, ale bardziej się obawiam, kogo by tam w ataku będziemy mieli w erze post CR. Dybali nie liczę, bo jego trzeba wypieprzyć. Morata/Milik/Kjeza, jest nad czym pracować.

Gdyby tak Dybalę w dealu za Pogbę albo Ramseya wcisnąć :pray: druga rzecz w tym, że kogo my tam chcemy w tej pomocy a kogo mamy. Benta/Ramsey/Rabiot/McKennie/Arthur, z czego z tych wszystkich to pewną do zostania jest ostatnia dwójka, bo raczej Brazola nie wywalimy, aczkolwiek Bentę raczej też nie. Imo Rabiot i Ramsey to para do odstrzału, więc kto w zamian? Pogba/Locatelli? Dalibyśmy sobie spokój z Aouarem?

Bellerin? Nie, nie, nie. To już wolę Danilo i kwadrata, którzy w miarę ogarniają. Zważywszy, że na lewej niepewny jest Sandro a w środku żegnamy Kielona i mamy średniaka Bonuca to bym nie odpuszczał Alaby, także jeśli Demiral jest trochę wątpliwy względem kontuzji.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2020, 21:23

Kupić Locatelliego i Depay-a ( jeśli rzeczywiście jest do wyjęcia za grosze) zima i wrócić do klasycznego 4-3-3.

Ronaldo--Morata/Dapay--chiesa/Kulu
---------------------------------------------------
Arthur/Rabiot--Locatelli--USA/Ramsey
---------------------------------------------------
Sandro--NieBonucci-De Ligt--Cuadrado

Latem wyjąć jakoś tego Pogbe.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 298
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2020, 16:23

Depay, czyli kolejny gość mający problemy z charakterem i motywacją? Po co nam kolejny dzieciak, który znika w najważniejszych momentach? Takich już mamy sporo. :prochno:


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2020, 16:57



Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2020, 17:07

Oby ten chłopak okazał się dobry w obronie bo ciąg na bramkę ma i wiem, że teraz w modzie jest uniwersalność i że tak się teraz gra, ale ja przede wszystkim oczekuje od obrońcy bronienia na poziomie.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2020, 23:23

Michael_M o Dybale pisze:
22 grudnia 2020, 11:18
5 lat w Turynie i jeden bardzo dobry sezon
Dajcie se to w ramke i powiescie nad lozkiem! Prawda jest taka, ze synek jest sredni z jakimis tam przeblyskami. W dodatku zadne ustawienie mu nie pasi. Messi (ten prawdziwy) - gdzie go nie wystawisz, to jest motorem napedowym druzyny.


Crunny pisze:
22 grudnia 2020, 11:51
Szukamy rezerwowego napastnika?
Nie wiem, kogo szuka kierownictwo, bo w tym klubie od kilku lat dochodzi do tak idiotycznych decyzcji, ze glowa mala. Poza tym nasi swoim poprzednim Mercato wpedzili sie w wydatki na lato 2021 i po tym, jak za Chiese trzeba bedzie zaplacic kolejna transze, to mowi sie tez o wykupie Ulubienca Tifosich i Amerykanina... A kazdemu menedżerowi z juvepoland przypominam, ze obowiazuja nas przepisy o wychowankach i rdzennych mieszkancach Italii. Mi na rezerwe "9" idealnie pasuje Kean. Ale pytanie, czy PSG z niego zrezygnuje i czy nasi go przeprosza, co spowoduje, ze mlody jednak by sie zdecydowal na powrot do Wloch (oczywiscie mowie tu o jego ewentualnym wypo na rok i dopiero pozniej wykup).


Osgiliath pisze:
22 grudnia 2020, 14:03
Milik - facet nie ma nóg a co gorsza to zara polscy ciennikarze sportowi (vide Pol) będą się brandzlować, że jest w Juve.
Ale Pana Michała, to Ty szanuj. Jakis czas temu tez myslalem, ze Milik na rezerwie bylby okej. Teraz... serio ten Kean jest mi blizszy. Poza tym uwazam, ze powinno sie krotko, zwiezle i na temat porozmawiac z Ronaldo, ze lewe skrzydelko, to juz nie dla niego i jesli zostanie, to na "9".


fazzi pisze:
23 grudnia 2020, 21:23
Sandro--NieBonucci-De Ligt--Cuadrado
Złoto :prochno:



Jesli prawda jest, ze Lyon odda Depaya zimą za 5mln. to ja nie wiem, czemu jeszcze Partacz nie oglasza tego transferu in w zamian za Dr Sciglio.
Obawiam sie, ze remont srodka obrony skonczy sie na tym, ze wroci Rugani i tyle. Gorzej, jak jeszcze Kielon sie zdecyduje rok pograc, bo kocha Juve i repre :facepalm:
Pirlowo-tudorowe 3-4-3, czy 3-5-2 nie ma w ogole racji bytu w czasach nowoczesnego futbolu. Tylko 4-5-1/4-3-3.
Jesli Chinczyki rzeczywiscie chca Kwadrata - sprzedalbym, ale dopiero latem. Chlop w tym sezonie faktycznie jest wyrozniajaca sie postacia tej mizernej druzyny, ale szanse na to, ze powtorzy to w kolejnym (i ewentualnie jeszcze w kolejnym sezonie) sa znikome, a tak to bysmy przynajmniej na koniec cos za niego dostali.
Na temat Reynoldsa sie nie wypowiem, bo goscia ani razu nie widzialem w akcji. Ale pewnie nieznajacy sie na pilce Amerykanie i tak wyruchaja Partacziego na hajsie.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Zablokowany