Mercato (LATO 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 27 września 2020, 12:33

Wiem, to świadczy tylko o jej stanie/formie w poprzednim sezonie :prochno:


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 27 września 2020, 12:41

Bentancur był najlepszym pomocnikiem przed przerwą przez pandemie. Po przerwie równał w dół ale wyglądało że jest zajechany fizycznie i mimo to grał i wtedy Rabiot był lepszy od niego. Bentancur gra B2B i registe. Jakby nie patrząc my gramy 2ka mocnych środkowych pomocników i jednym wyżej(na razie) więc tu nie ma miejsca dla registy(i dobrze!) Więc gdzie tu miejsce dla Locatelliego? Właśnie Bentancur powinien sobie poradzić w środku, silny, świetny odbiór piłki, umie podłączać się pod akcje. W tym sezonie mając obok 2giego mocnego zawodnika (Rabiot, Mckennie) będzie miał szansę dawać z siebie bardzo dużo.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 września 2020, 12:41

fazzi pisze:
27 września 2020, 12:33
Wiem, to świadczy tylko o jej stanie/formie w poprzednim sezonie :prochno:
Jestem tego samego zdania i nigdy nie byłem fanem tego zawodnika. Jeżeli ktoś się na niego skusi to sprzedać za dobrą sumkę, wyżej cenię Rabiota ale to jest tylko moja subiektywna opinia.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 27 września 2020, 12:46

@fazzi Raczej o Twojej głupocie :prochno: Przepraszam, ale nie wiem jak inaczej ocenić to co napisałeś :dontknow:

@MRN ty też? :bad: Napisz mi proszę, za jakie umiejętności boiskowe cenisz go wyżej i jak oceniasz jego postawę poza murawą.

Co wy ludzie wypisujecie za farmazony, zachlaliście wczoraj pałę i jeszcze was trzyma :?: To są stwierdzenia na miarę tego o Sturaro i LM czy "Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład." pumexa.
Ostatnio zmieniony 27 września 2020, 12:54 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 27 września 2020, 12:52

Zgadzam się z kolegami, też jarałem się Bentą, ale coraz bardziej zaczyna on przypominać Zielińskiego w reprezentacji - zagra fajnie kilka meczów, ochy achy i gadanie, że to nasza przyszłość. Tylko że ta przyszłość nadchodzi, nadchodzi, a nadejść w końcu nie chce...
Nadal łapie głupie kartki, które są wynikiem ratowania sytuacji, które sam sprokurował, nie widzę postępu w jego grze. Ale jestem za jego pozostaniem - w końcu sezon długi, więc i ławka długa się przyda.


Obrazek
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 27 września 2020, 12:58

Za wcześnie, aby skreślać Bentancura, bo:
- Rabiot rozegrał dobrą 1/3 sezonu po blockdownie,
- przyszedł do nas Arthur (i nie rozegrał nawet 1 meczu),
- McKennie rozegrał 2 dobre spotkania (w tym 1 towarzyskie),
- Ramsey rozegrał 1 dobre spotkanie.
Też chciałbym po sezonie ocenić, że mamy 5 dobrych pomocników w środku i 1 można sprzedać, ale póki co na to zdecydowanie za wcześnie.

Bentancur od 3 sezonów (patrząc na nie całościowo) ma wolną, ale jednak tendencję wzrostową. Jeśli ją utrzyma w tym i kolejnym sezonie, a potem ustabilizuje formę, to może być światowy top.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 27 września 2020, 13:02

DonPatch pisze:
27 września 2020, 12:52
[...]nie widzę postępu w jego grze.
- 17/18 0/0,
- 18/19 2g./3a.
- 19/20 1g.8a.

McKennie i Locatelli w całej karierze (łącznie ze szczeblem juniorskim) mają po 11 asyst. Rabiot na 29 spotkań u nas 1 gol 1 asysta, czyli kręci się wokół wyniku Bombardiera. Rodrigo 29 spotkań dla Urugwaju (w tym Mundial i Copa America), Winston 19 dla USA, Adrien 7 dla Francji (i foch na Deschamps), Manu 1 mecz dla Italli. Tracę przez was dzisiaj wiarę w ludzkość :facepalm:
Ostatnio zmieniony 27 września 2020, 19:28 przez jackop, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Rozgrzany Sturaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2019
Posty: 298
Rejestracja: 10 maja 2019

Nieprzeczytany post 27 września 2020, 13:07

MRN pisze:
27 września 2020, 12:41
fazzi pisze:
27 września 2020, 12:33
Wiem, to świadczy tylko o jej stanie/formie w poprzednim sezonie :prochno:
Jestem tego samego zdania i nigdy nie byłem fanem tego zawodnika. Jeżeli ktoś się na niego skusi to sprzedać za dobrą sumkę, wyżej cenię Rabiota ale to jest tylko moja subiektywna opinia.
Wyżej cenisz Rabiota, który w barwach Juve zagrał dobrze może w 3 meczach w trakcie sezonu, zarabia o wiele więcej i ma pieprzniętą agentkę-matkę, która pewnie zrobi aferę za max sezon i będzie się trzeba go pozbyć? Ale w sumie nie wnikam :prochno:

Panowie, Benta to gracz, którego trzeba zatrzymać - chyba, że ktoś rzuci ofertę powyżej 80mln. W przeciwnym razie - wara. Jest wszechstronny, waleczny, nadal młody, nie ma piochu we łbie.

A co do łapania żółtych, w poprzednim sezonie Benta miał ich 11 na 43 spotkania. Czy to aż tak dużo? Nie wydaje mi się. Zdarzają mu się głupie faule, owszem, ale to niestety potrafi się zdarzyć każdemu. Wolę dmfa łapiącego żółte kartki, niż dmfa który jest niewidoczny w fazie defensywnej (jak Khedira).


Smacznej kawusi, Allegri mnie dusi
#ŁysyBajerantOut
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 27 września 2020, 13:24

Przypomnijcie sobie kto wykręcał liczby i harował jak wół, podczas gdy Ramsey się leczył, Rabiot kopał po czole, a Blejz biegał wesoło w ataku. Gdyby nie Benta i Pjanić, to byłoby gówno a nie Scudetto, ale łaska kibica na pstrym koniu jeździ :whistle:

Uruwajczyk to najbliższe co mamy i możemy nazwać wychowankiem z potencjałem na TOPowego piłkarza. Chłopak zarabia u nas grosze, nie marudzi, 0 afer w mediach, 0 kontrowersyjnych wypowiedzi, nikt nigdy nie powiedział złego słowa na jego temat (a przynajmniej to do mnie nie dotarło). Jeśli ma w sercu miłość do Juve i wyrazi chęć pozostania; jeśli nadal będzie się rozwijał, dojrzewał piłkarsko i zbierał doświadczenie w tym tempie co do tej pory, to za parę sezonów postawię go na równi z Marchisio.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 września 2020, 13:55

Ale wiesz @jackop, ja nigdy nie ukrywałem niechęci do niego i napisałem, że to moja subiektywna opinia. Być może to niechęć do niego przesłania mi pewne sprawy ale jak ten sezon rozegra na wysokim poziomie to sam wyjdę przed szereg i przyznam się do błędu.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 27 września 2020, 14:26

Też się zgadzam, Bantancur szybko biega i dobrze odbiera, raz na jakieś czas pośle fajną długą piłkę i to wszystko. Strzał i gra do przodu u niego leży. Jest przehajpowany.


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 27 września 2020, 15:55

Mi też się do niego było przekonać ale jednak on jest coraz lepszy, pamiętajmy że poprzedni był dopiero jego 2gim sezonem i był na przestrzeni całego sezonu najlepszym pomocnikiem, coraz lepszym, na pewno ma potencjał żeby być TOP-em
Co dla mnie jest zauważalne że ciężko się gra gdy tylko 1 pomocnik jest dobry, Bencantur wcześniej, wystarczyło że raz się nie wycofał, nie pokrył i winiliśmy go za stratę bramki. Tylko 1 pomocnik nigdy nie da rady tak grać. To samo było z Rabiot-em po przerwie, gdy tylko nie wycofał, nie pokrył, coś się złego działo. Jeden świetny zawodnik w pomocy to za mało.
Dlatego ten sezon powinien być świetny dla Rabiota i Bentancura, w końcu obok będą mieć innego dobrze grającego pomocnika, nie powinni być oboje zajechani bo jeszcze mamy Amerykanina.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 27 września 2020, 16:07

Ciekawie brzmią te wypowiedzi prezia Violi odnośnie Chiesy. Nie jest to twarde "nie" i obstawianie przy stanowisku, że Chiesa jest nie do ruszenia, tylko raczej czekanie na ruch ze strony potencjalnych kupców. Biorąc pod uwagę doniesienia o tym, że Chiesa jest z nami dogadany od dłuższego czasu, to moim zdaniem czekamy tylko na odpalenie Costy, Khediry i może Ruganiego i wtedy ruszymy po Federico. Tak to, zdaje się, wygląda. Wczoraj zagrał bardzo dobrze z Interem, ambitnie z tyłu i z przodu, więc może byłby z niego dobry wahadłowy ;)


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 27 września 2020, 17:51

Suarez już strzela w Atletico (15 minut po wejściu na boisko).

EDIT: i już druga!


mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 27 września 2020, 17:56

i dal asystę.
Dziad, cale szczęście ze go nie wzięliśmy... uff ;)


Zablokowany