Mercato (LATO 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 16 września 2020, 17:59

W Sensie uderzamy bo J. FElixa z Atletico?:D

Podawajcie źródła w Informacjach.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 16 września 2020, 18:15

Adrian27th pisze:
16 września 2020, 17:59
W Sensie uderzamy bo J. FElixa z Atletico?:D

Podawajcie źródła w Informacjach.
Wydaje mi się, że to pochodzi stąd



Jest to oczywisty troll gościa, który naśmiewa się z Momblano. Wskazuje na to #TweetLikeMomblano i komentarz samego adresata @MomblanOfficial "My favourite hater."

100% Fake news.


Juve per sempre sara...!!!!
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 września 2020, 19:00

@Mily
Mentalność piłkarzy nie ma tu nic do rzeczy. Najzwyczajniej w świecie Juve ma beznadziejnie prowadzoną politykę względem piłkarzy 30+ i taka jest smutna prawda. Powinniśmy jasno określić reguły podobnie jak w Realu, że piłkarze po ukończeniu przykładowo 31 lat mogą u nas liczyć jedynie na kontrakty w formule 1 rok + ewentualnie opcja przedłużenia o kolejny. My natomiast przedłużamy umowę Mandżu, by za pół roku chcieć go wypchnąć z klubu i jeszcze się dziwimy, że Chorwat nie chciał się na to zgodzić. Podobnie zresztą jest w kwestii Khediry, a podpisanie wieloletniego kontraktu z Bonuccim to też "majstersztyk" naszego zarządu. Takie działania byłyby zrozumiałe, gdyby piłkarz miał sporą wartość/ nie zdążył się zamortyzować i groziła nam jego darmowa ucieczka z klubu, ale niech mi ktoś wytłumaczy czym ryzykowaliśmy, gdyby odszedł od nas pozyskany za darmo Sami.
Odnośnie mercato, to sprowadźmy wreszcie nową "9" (patrząc po ostatnich plotkach, to chyba najlepiej, aby wrócił do nas Kean) i kończmy obecne okienko w kwestii zakupów, bo i tak nie ma co już liczyć na jakiś spektakularne transfery. Pozostanie nam jedynie sprzedać/wypożyczyć zbędnych zawodników i liczyć, że z obecnym składem uda nam się obronić Scudetto i dojść do 1/4 LM.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 16 września 2020, 19:02

Ten Milik to się zastanawia jak baba jakaś.Ile można czekać aż ruszy transferowe domino? . To samo z tym nieszczęsnym Khedirą- jak chce pół pensji czyli 3mln to wypłacić mu a nie ciągnąć to w nieskończoność i kibiców irytować.


Damien

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 listopada 2010
Posty: 89
Rejestracja: 21 listopada 2010

Nieprzeczytany post 16 września 2020, 20:09

Sorek21 pisze:
16 września 2020, 19:02
Ten Milik to się zastanawia jak baba jakaś.Ile można czekać aż ruszy transferowe domino? . To samo z tym nieszczęsnym Khedirą- jak chce pół pensji czyli 3mln to wypłacić mu a nie ciągnąć to w nieskończoność i kibiców irytować.
Może niechce przechodzić do Romy, jaki to awans sportowy? Jedynie normalne miasto, bez dziczy, Paratici z Sarrim nagadali mu głupot chłopak uwierzył w marzenia. To jego życie i decyzja więc się zastanawia, na pewno nie kieruje sie tm, że dzięki tej decyzji pójdzie na rękę Juve i ucieszy kibiców JuvePoland.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 września 2020, 20:14

Damien pisze:
16 września 2020, 20:09
Sorek21 pisze:
16 września 2020, 19:02
Ten Milik to się zastanawia jak baba jakaś.Ile można czekać aż ruszy transferowe domino? . To samo z tym nieszczęsnym Khedirą- jak chce pół pensji czyli 3mln to wypłacić mu a nie ciągnąć to w nieskończoność i kibiców irytować.
Może niechce przechodzić do Romy, jaki to awans sportowy? Jedynie normalne miasto, bez dziczy, Paratici z Sarrim nagadali mu głupot chłopak uwierzył w marzenia. To jego życie i decyzja więc się zastanawia, na pewno nie kieruje sie tm, że dzięki tej decyzji pójdzie na rękę Juve i ucieszy kibiców JuvePoland.
Tyle, że on nie ma żadnego wyboru. W Neapolu jest spalony i przez rok nie wstanie z trybun przez rok, nikt inny go nie chce. Jak dla mnie to wybór oczywisty.


Damien

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 listopada 2010
Posty: 89
Rejestracja: 21 listopada 2010

Nieprzeczytany post 16 września 2020, 20:26

Teoretycznie ma, okienko jeszcze trwa Angole się odezwą, a Napoli bedzie wypychać.
Gdzies po cichu też pewie myśli, że za rok Juve go weźmie za darmo, jak to sie mowi transfer życia to może być dla niego.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 16 września 2020, 20:28

MRN pisze:
16 września 2020, 08:29
Moise Kean ? Nic do niego nie mam ale to nie ten poziom, to nie jest zawodnik, który zrobi u nas różnicę. Kean może być tylko na ławkę, na ogórków bo jak fatalnym jest napastnikiem już pokazał, za dużo sytuacji marnuje.
No coz, powiem tak:
a) gosc ma dopiero 20 lat
b) nie wiem ile sytuacji zmarnowal, ale w seniorskim Juve rozegral 684minuty, czyli prawie 8 pelnych meczow w przeciagu ktorych ustrzelil... 8 bramek - jesli to nie jest poziom Juve, to nie wiem kto nim jest. Messi?
c) wychowanek
d) w obecnej sytuacji finansowo-covidowej nikogo lepszego (z przeznaczeniem na lawke) nie wyciagniemy

Damien pisze:
16 września 2020, 13:10
Od kiedy oni pracują, że nie sprawdzili spraw zwiazanych z paszportami itd. Bujamy się z Suarezem, nie wiedząc ze jest to od strony technicznej niemożliwe do zrealizowania?
Gdzies przeczytalem, ze o wloskim obywatelstwie wystarczajaco swiadczy swistek papieru uzyskany od razu po egzaminie, a nie musi to byc doslownie sam paszport.

Poprostu pisze:
16 września 2020, 10:04
Weźcie sobie nie róbcie jaj z tym Mandzukiciem. Dzeko go przykrywa czapką na każdym froncie.
W czym go przykrywa? W 'scianowaniu'? Mandzu, to mogla byc opcja dorazna (na rok) i tania, a z Dzeko (przy niekorzystnych wiatrach, jakich w Juve pelno), mozemy sie bujać przez 2-3 sezony z kontraktem 15 melonow brutto/rok.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 16 września 2020, 20:39

Transfer Dr Sciglio do Romy praktycznie upadł...

Niby człowiek wiedział , a jednak się łudził


mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 16 września 2020, 20:44

Do czego ma prowadzić ta dysputa dot. Mandzu przecież klub nie jest nim zainteresowany...


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 września 2020, 21:03

Damien pisze:
16 września 2020, 20:26
Teoretycznie ma, okienko jeszcze trwa Angole się odezwą, a Napoli bedzie wypychać.
Gdzies po cichu też pewie myśli, że za rok Juve go weźmie za darmo, jak to sie mowi transfer życia to może być dla niego.
A czemu się jeszcze nie odezwali? :think:


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 16 września 2020, 21:24

Poprostu pisze:
16 września 2020, 21:09
TuttoMercatoWeb zaczepiło Mino Raiolę, gdy ten pojawił się w Mediolanie: „Nie pytajcie mnie o Juventus przed samym wejściem do siedziby Interu. Jeśli spotkacie mnie w Turynie to wtedy pytajcie o Moise Keana.”
Bez urazy, ale to ciągłe kopiowanie słowo w słowo newsów z konkurencyjnej strony jest mega słabe. Chyba że jesteś tam redaktorem i kopiujesz swoje newsy, to zwracam honor. Jeśli nie, to mimo wszystko jest to kopiowanie czyjejś pracy, nawet jeśli to tylko tweety na kilkaset znaków.

Ale gówniana sprawa z tym De Sciglio. Już miałem nadzieję, że jesteśmy tuż-tuż od pożegnania się z nim i Khedirą. Żebyśmy tylko przez tego Holendra z Rzymu nie musieli pozbywać się Pellegriniego na ostatnią chwilę.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 września 2020, 12:29

Tyle zachodu, żeby wymienić starego napastnika na jeszcze starszego. :whistle:


unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 17 września 2020, 12:34

Poprostu pisze:
17 września 2020, 12:29
Tyle zachodu, żeby wymienić starego napastnika na jeszcze starszego. :whistle:
Raczej nieprzydatnego hamburgera (przy całym szacunku do Igły) na solidnego napastnika (przynajmniej taką mam nadzieję).


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 września 2020, 12:56

unbelievable87 pisze:
17 września 2020, 12:34
Poprostu pisze:
17 września 2020, 12:29
Tyle zachodu, żeby wymienić starego napastnika na jeszcze starszego. :whistle:
Raczej nieprzydatnego hamburgera (przy całym szacunku do Igły) na solidnego napastnika (przynajmniej taką mam nadzieję).
Zanotujemy stratę za Igłe 18 mln + to co mu wypłacimy a do do tego dojdzie 15 mln za transfer Dzeko + 15 baniek brutto rocznie. Ty to jest tego warte?


Zablokowany