Mercato (LATO 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2020, 14:00

@San Holo widzisz, 1 wiadomość i zaczyna się niepotrzebny spam. Temat o Arthurze: viewtopic.php?f=77&t=26711


Te informacje o kolejnych piłkarzach Atalanty są dla mnie dziwne. Niby mamy oszczędzać, a wybraliśmy (lub media) klub o prawdopodobnie najlepszej kondycji finansowej w Serie A :think: Ciężko mi uwierzyć, że moglibyśmy tam wcisnąć w rozliczeniu kogokolwiek poza Perinem.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1194
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2020, 14:21

jackop pisze:
17 sierpnia 2020, 14:00
@San Holo widzisz, 1 wiadomość i zaczyna się niepotrzebny spam. Temat o Arthurze: viewtopic.php?f=77&t=26711


Te informacje o kolejnych piłkarzach Atalanty są dla mnie dziwne. Niby mamy oszczędzać, a wybraliśmy (lub media) klub o prawdopodobnie najlepszej kondycji finansowej w Serie A :think: Ciężko mi uwierzyć, że moglibyśmy tam wcisnąć w rozliczeniu kogokolwiek poza Perinem.
Atalanta jest mądrze zarządzana. Jest tam spory przemiał młodzieży i zawodników wykopanych nie wiadomo skąd, którzy zaczynają ogarniać na poziomie LM. Jeśli chcą Romero i Perina, a my możemy dostać kogoś od nich to nie pozostaje nic innego jak się dogadać bo ich najlepsi zawodnicy grają na pozycjach które kuleją u nas. Gosens i Hateboer to pewnie warci są razem jakieś 50 mln. My chcemy za Romero 25 mln i 15 za Perina więc z pewnością coś byśmy musieli im dopłacić. Oni nie mają w zwyczaju trzymać nikogo na siłę.


mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2020, 14:37

Dodatkowo Atalanta sama w sobie nie jest tak dużą marką, która zatrzyma piłkarza. Większość traktuje klub jak przystanek/odskocznie.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2020, 16:24

Wygląda na to, że niedługo taniej będzie nam wykupić całą Atalantę, dorzucić do ich składu Szczęsnego, de Ligta, Demirala, Bentancura, Dybalę i CR7 oraz ubrać ich w koszulki w biało-czarne pasy niż wyskakiwać z pojedynczymi ofertami za ich zawodników (Gosensa, Zapatę, Hateboera, itd.).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2020, 16:55

Agresti zdementował ploty łączące nas z Hateboerem.


Obrazek
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2020, 17:00

No jestem ciekawy, czy faktycznie Valencia interesuje się MDS-em i Ruganim. Nie mogę odżałować, że tego drugiego nie opchnęliśmy, gdy Sarri chciał go w Chelsea. No ale cóż, mówi się trudno, ogląda się dalej.

Paratici podobno zainteresowany Maxi Gómezem z Valencii, więc zwyczajowo wrzucam kompilkę :)

No i oczywiście whoscored, który prawdę ci powie: https://www.whoscored.com/Players/34411 ... G%C3%B3mez


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2020, 17:14

Jeżeli Dybala wariuje z żądaniami to sprzedać bez żalu bo za dwa lata odejdzie za darmo a wtedy dopiero ból dupy będzie. Jeżeli przyjdzie konkretna oferta to sprzedać go pod warunkiem, że te pieniądze zostaną odpowiednio zainwestowane ale nie w papuasów typu Milik czy Pinamonte. Dybali nikt nie da tyle ile chce.


Obrazek
San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2020, 17:38

Karowiew pisze:
17 sierpnia 2020, 17:00
Paratici podobno zainteresowany Maxi Gómezem z Valencii, więc zwyczajowo wrzucam kompilkę :)

No i oczywiście whoscored, który prawdę ci powie: https://www.whoscored.com/Players/34411 ... G%C3%B3mez
Polecam zarknąć na takiego Gomeza czy Guedesa, Lim czyści klub z pozostałości ery Marcelino, Alemany'ego czy Camarasy (co bardzo nie podoba się kibicom), podobno zamierza oprzeć klub na wychowankach, również przez to, że poszukuje oszczędności. Co lepsze kąski już podebrane (Ferran Torres do City czy Dani Parejo do Villarrealu), ale wciąż jest kilkoro ananasów na których warto oko zawiesić. Zwłaszcza, że Lim jest na tyle nierozsądny, że puszcza najlepszych zawodników swojego zespołu za grosze.


1902 Para Siempre

Obrazek
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2020, 19:11

mns pisze:
17 sierpnia 2020, 09:07
Raporty mówią o dużym zainteresowaniu Hateboerem. Rzekomo mamy deal z obrońcą a wycena Atalanty to 25 mln.
Szczerze to liczyłem na Desta jeśli chodzi o PO a jak juz transfer z Atalanty to Gosens ale cóż zobaczymy...
Typowy sredniak po zawyzonej cenie, czyli transfer absolutnie w stylu naszych dyrektorow. Tez chcialbym Desta.

Hypeman pisze:
17 sierpnia 2020, 09:07
są aktualnie do wyjęcia za czapkę gruszek a każdy mógłby się okazać potencjalnie świetnym uzupełnieniem naszej kadry.
I tutaj sie z Toba nie zgodze. Nam nie trzeba graczy do uzupelnienia kadry, my musimy kupic graczy do podstawowej jedenastki(!) Niemniej taki Gaya bardzo by mnie satysfakcjonowal.

Poprostu pisze:
17 sierpnia 2020, 09:59
Gonzalo Higuain miał dać jasno do zrozumienia, że nie zrezygnuje ze swojej pensji (7,5 mln netto rocznie). LGDS
Wczoraj tak sobie myslalem, czy sytuacja z nim nie kwalifikuje sie do rozwiazania kontraktu, ale z winy samego pilkarza. Tzn. chlop jest niby zawodowym/profesjonalnym pilkarzem, ale w jego dzialaniach nie ma nic z profesjonalizmu - utył, ma pewnie nadwage, przestal cwiczyc wiec stracil kondycje i przez to nie nadaje sie do grania na takim poziomie. A w tym wszystkim jest tylko i wylacznie jego wina. Sam doprowadzil sie do takiego stanu, szkodzac tym samym swojemu pracodawcy.

Agnelli pisze:„Czasami wy dziennikarze publikujecie takie rzeczy… Ronaldo to filar naszej drużyny. Jak na razie jest częścią Juventusu. Za kilka tygodni rozpocznie się nowy sezon i zaczniemy od zera. Ostateczny wybór dotyczący ewentualnych transferów do innych klubów nie zależy tylko ode mnie”.
Jesli jego slowa sa poprawnie przetlumaczone, to moim zdaniem cos jest na rzeczy z transferem-out Crisa.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2020, 19:16

Pisałem o tej Valencii jeszcze rano i proszę bardzo :prochno:

Moim zdaniem Maxi to znacznie lepszy wybór niż Milik, Zapata czy Jimenez - młodszy, tańszy i bez takich problemów zdrowotnych jakie miewał Polak. Gdyby transfer stał się faktem zyskalibyśmy w końcu zawodnika który wchodząc z ławki może dać od siebie coś ekstra zamiast zastępować zawodnika drugim gościem o tym samym profilu.

@Jacky w ostatnich dniach dużo jest głosów o tym że Juventus nie ma fortuny do wydania i stara się jakoś zlepić budżet w całość, jednak drużyna bez solidnych rezerwowych którzy w perspektywie czasu mają szansę na rozwój (vide Guedes, Gomez czy mimo wieku Gaya) nie jest żadnym projektem a jedynie maszyną hazardową w którą wkładasz wszystkie oszczędności licząc że tym razem trafisz jackpot i wygrasz Ligę Mistrzów. Tak wyglądał Juventus przez ostatnie kilka sezonów i teraz dopiero takie podejście odbija nam się mocną czkawką.


jakiś kretyn na forum Manchesteru United pisze:Wg. La Gazzetto dello Sport Juve interesuje się Milikiem. Za Moratę. W sumie dla niego byłby fajny kierunek, bo na Leicester za wcześnie jeszcze
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2020, 20:33

Wiele o podejściu Higuaina do profesjonalnego sportu powiedziało to w jakiej formie pojawił się u nas w pre-sezonie 16/17 po tym jak został w tamtym momencie 3 najdroższym piłkarzem w historii (bardzo mnie się to nie podobało wtedy - takie góry złota a przyjechać w takiej formie - i ostatecznie chłop się zestarzał piłkarsko nawet szybciej, niż by wynikało z metryczki):

Obrazek


unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2020, 21:41

Oglądam ekipę Conte i nie mogę odżałować tego Barelli.
Z pewnością dałby więcej niż taki Ramsey, a śmiem twierdzić, że wskoczyłby szybko do pierwszej jedenastki w Juve... Do tego Włoch, ehhhh


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2020, 21:56

Jak narazie rewolucja w Juve w ogóle nie ruszyła.Z całego wagonu piłkarzy do sprzedania odszedł tylko murzyn i tylko dkatego, że sam poprosił o rozwiązanie umowy.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2020, 22:23

Bo było tylko dużo szumu a tak naprawdę Paratici nie ma za co się wziąć, po prostu nie potrafi ogarnąć tego burdelu za który sam w pewnej mierze jest odpowiedzialny.


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2020, 22:47

Wersja kadry po taniości.Tak to mniej więcej będzie wyglądać jeśli sprzedamy Coste Ramseya De Sciglio i Danilo a Khedira dostanie swoje 6mln

Szczęsny
De Ligt Bonucci Demiral
Ciadrado Bentancur Rabiot Sandro
Kulusevski Dybala Ronaldo

Buffon
Romero Rugani Chiellini
Hatebour Arthur Locatelli Pellegrini
Bernardeschi Higuain Boga


Zablokowany