Mercato (LATO 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2020, 20:56

@jackop
asysty- odlicz asysty za karne.
giełda- rozumiem, ze w sprawozdania banku "Braci" sprzed 2008 roku, czy DB niedawno też byś wierzył? Znaleźć Ci "szanowane" źródła mówiące o fantastycznej sytuacji "L... Brothers" z 2007 roku? :)

Nie wiemy jak jest. Dojlitl nie wie tak naprawdę nie wie jak jest. Tysiące akcjonariuszy-spekulantów też nie wie jak jest.

Jak jest to wie Agnelli, rodzina z Exoru.
Dlatego pomijałbym zupełnie kwestie finansów i skupiłbym się w tym naszym kawiarnianym gadaniu na kwestiach czysto piłkarskich, ew. taktycznych (jak kto się zna).


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2020, 21:02

Patrząc ile zarobimy z LM to nie wiem czy aż taka to bieda.

W 18/19 zarobiliśmy ponad 90.
Real w 2017/18 zarobił 88 milionów.

Aż tak kosmicznego spadku to nie ma.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2020, 21:04

@Szwamb Takie informacje jak przychody z praw TV, LM czy dnia meczowego to nie jest jakaś wiedza tajemna, tylko publiczne dane, które w takich raportach są zawarte w przystępnej, skondensowanej formie. Z resztą UEFA też sprawdza (z różnym skutkiem :prochno:) w związku z FFP.

Ja tam nie potrzebuję wiedzy na poziomie rodziny Exoru, żeby stwierdzić, że kupno Gonzalo za 90 mln to był <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> deal i Juventus przepuścił kupę siana - bo w takich kategoriach 'finansowych' poruszamy się zwykle w tym temacie.

Wiadomo, że to ile mamy kasy, czy może inaczej, to ile będziemy skłonni wydać, jest konsultowane za zamkniętymi drzwiami.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2020, 21:23

@jackop
Może kupno Higuaina spowodowało uniemożliwienie Napoli sensowną walkę o scudetto, co ułatwiło nam wygranie mistrzostwa, a zatem zyski z tego tytułu, które ułatwiły nam ścieżki w LM, a zatem zyski z tego tytułu, w wyniku czego mogliśmy sobie pozwolić na CR... :prochno: ergo Higuain może nam "zarobił" z 250 mln, może spowodował stratę 250 mln :PP :prochno:
Po prostu wiemy tyle ile nam powiedzą, z tego co nam powiedzą (z całym szacunkiem dla nas) "łapiemy" i tak połowę, a z tej połowy 3/4 to i tak półprawda :P


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2020, 21:52

Osgiliath pisze:
13 sierpnia 2020, 08:05
gorzej to nie może być w porównaniu do takiego Pjanicia
Obrazek
:prochno:

DePaul - nie zartujcie nawet. Chlop jest przecietny, w dodatku skroja nas wiecej, bo wcisnelismy im (rowniez bardzo przecietnego) Mandragore. To juz wole tego Locatelliego, bo mlodszy i Wloch.
Gosens mnie nie przekonuje. 26 lat na karku, jeden udany sezon, w ciagu calej kariery grywal w jakichs cienackich druzynach. On nawet w Eredivisie nie zaliczal jakichs spektakularnych sezonow. Do tego tani (dla nas) na pewno nie bedzie. Z reszta - mamy duzo wieksze problemy, niz lewa obronka*.
* - (Hernández <-> Alex Sandro) :whistle:

mns pisze:
13 sierpnia 2020, 10:33
znak zapytania jaki i Ramseya zamieniłbym na gracza u23 i lecimy z koksem...
Dobry zart :laugh:


Ronaldo? Chcialbym widziec, jak dokladnie ksztaltuje sie to z nim liczbowo, tzn. ile on nas kosztuje, a ile my dzieki niemu zarabiamy. Jesli wychodzimy na plus, to niech zostaje. A jesli zostanie, to niechze mu ktos powie, ze odpuszcza wolne i mozliwe, ze bedzie musial grac na "9".
Ej, a jesli z biedy wezmiemy Cavaniego?


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2020, 22:09

Jeżeli Gosens faktycznie przyjdzie to potwierdzi to granie 3 z tyłu.


Szwamb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2017
Posty: 290
Rejestracja: 22 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2020, 22:11

Cavani? Nie...

Ja ciepło myślę o... Arku
Milik jest dobry technicznie, ma niezłe rzuty wolne (xd), ma wysokie piłkarskie IQ a jednocześnie jest dosyć skromny i przyzwyczajony do gry z liderem (Lewandowski). Widziałbym w nim support dla CR/Dybali. Support, który dałby radę dać coś od siebie od czasu do czasu... Jednocześnie Milik miałby świadomość, że dla niego J to sufit, więc tym większa byłaby dlań motywacja.
Milik TAK, ale nie za wszelką cenę.

"Jeżeli Gosens faktycznie przyjdzie to potwierdzi to granie 3 z tyłu."
Zgadzam się. Gose jako boczny DEF to raczej średnio.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2020, 22:25

Poprostu pisze:
13 sierpnia 2020, 22:09
Jeżeli Gosens faktycznie przyjdzie to potwierdzi to granie 3 z tyłu.
Chiellini-Bonucci-Rugani? Już widzę jak próbujemy wkomponować Demirala, a później De Ligta, który dopiero co łyknął Calcio, w trakcie sezonu :prochno: W momencie kontuzji Giorgio, a te nastąpią na pewno, nie będzie defensywy i tyle wyjdzie z tej trójki.

Odgrzewanie tego kotleta nie ma sensu, marnowanie 1 miejsca w składzie.

Mam nadzieję, że Perin w rozliczeniu za Gosensa, a od Zapaty będziemy się trzymać z daleka.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Gontar

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2020, 07:36

Ja mam do was pytanie, a raczej do tych którzy się bardziej orientują. Czy te źródła, które piszą o chęci sprzedaży Dybali są wiarygodne czy to raczej podbijanie czytelników ? Pytam bo nie potrafię sobie pojąć jak można by chcieć sprzedać zawodnika, który ma tak wielki wpływ na naszą grę. Ja rozumiem, że Dybala może i nie zasługuje na 15 mln ale z drugiej strony postawcie się na jego miejscu. Chłopak daje z siebie wszystko, ciągnie drużynę za uszy a jakieś tuzy typu Igła czy Ramsey, którzy kopią się po czole zarabiają tyle co on.


Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2020, 07:40

jackop pisze:
13 sierpnia 2020, 19:08
Widzieliście, żeby w Realu Vinicius czy Rodrygo harowali w tyłach? Neymar w PSG? Dembele czy Griezmann w Barcy? Sterling w City? Mam wymieniać dalej skrzydłowych, którzy w fazie defensywnej bronią tylko na papierze?
Jedynym z wyżej wymienionych, o którym można powiedzieć że nie pracuje w defensywie to Neymar a nawet on ma staty defensywne dwa razy lepsze od CR, który jako jedyny nie robi absolutnie nic.


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2020, 08:14

Za dużo szumu z tym Ronaldo i Dybala, dla mnie to wygląda że Dybala raczej odejdzie.

Patrząc na pomysły wymiany Dybala-Pogba to jest wymiana która też by im się spodobała, dostali by wzmocnienia na miejsca które potrzebują - Rabiot+Costa+30mln za Pogbe. Po przyjściu Fernanses-a mocny defensywny pomocnik z lewejs trony za Pogba + nie mogą dograć Sancho to Costa. Chociaż coś się jeszcze słyszało o zainteresowaniu Sandro więc tu też można pokombinować - Rabiot+Sandro+30mln.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2020, 09:52

Jezeli odpalimy Dybale,Coste i Igle to z przodu zostanie nam Cuadrado,Ronaldo,Berna i Olivieri.

Myślicie ze Cristiano zostanie w takiej pańszczyźnie?:D

Odpalając Khedire i Igle zejdziemy dużo z Payrollu.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1035
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2020, 10:24

Jeśli ploty o Dybali są prawdziwe, i Argentyńczyk faktycznie jest znowu wypychany, ja na jego miejscu odwrócił na pięcie i podziękował za współpracę. A na miejscu Agnellego Paratici poleciałby z miejsca. Wydajemy hajs na Ramzejów, stery powierzamy Sarriemu, cały świat wiedział, że to się nie uda, a za rok sprzedajmy naszych najlepszych piłkarzy, bo budżet trzeba ratować. To nie drużyna na Ligę mistrzów.
Mam nadzieję, że to tylko ploty... Zwróćcie uwagę kto jest twarzą obecnego Juve, kto przyciąga nowych kibiców...Każdy młodziak kojarzy Juve z CR7 i Dybalą...


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2020, 10:34

lenor pisze:
14 sierpnia 2020, 10:24
Wydajemy hajs na Ramzejów[...]
To jakiś skrót myślowy? Jeśli nie to ja chętnie usłyszę ile to wydajemy :prochno:

Wymiana Dybala - Pogba nie brzmi zbyt kusząco.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Verse

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 sierpnia 2009
Posty: 200
Rejestracja: 31 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2020, 11:08

dimebag11 pisze:
13 sierpnia 2020, 15:34
@fivapoPL
Tylko pytanie kim zastąpiłbyś Ronaldo, bo tak jak pisałem wyżej gdyby wciąż był dostępny Werner, to jak najbardziej Cristiano mógłby odejść. Niestety na chwilę obecną nie ma nikogo godnego uwagi kogo można kupić za kasę ze sprzedaży CR7 i kto gwarantowałby nam 20-25 bramek w sezonie.
Gdybyśmy nawet na Milika, czy innego Lacazette grali tyle co na CR7, to i oni mieliby 25 bramek. Przecież CR7 ma tyle sytuacji na mecz, że nie dziwi ilość bramek strzelonych przez niego. Nie umniejszam jemu, bo jest bardzo dobry. Jednak traktowanie go jako kogoś szczególnego, dzięki któremu nie wiem (wygraliśmy scudetto?) jest bez sensu. Gdyby był traktowany jako zwyczajny schodzący napastnik, to ok. Tylko, że jest traktowany, jako Bóg w drużynie i na bank są niesnaski w zespole. Jak nie odejdzie, to szambo wybije.


Zablokowany