Mercato (LATO 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2020, 11:04

Oglądałem wczoraj większość spotkania Romy z Sevillą i jeśli to prawda, że Sergio Reguilon ma przejść do Evertonu / Chelsea za ~20mln euro to myślę, że powinniśmy się włączyć w tą walkę i przebić te oferty. Bardzo dobre zawody do przodu rozegrał i myślę, że sporo mógłby wnieść do naszego składu, a co więcej mógłby przyczynić się do spieniężenia karty Sandro, który wyraźnie zalicza zjazd formy i wydaje się, że to ostatnia szansa, żeby coś na nim zarobić.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2020, 12:40

unbelievable87 pisze:
07 sierpnia 2020, 11:04
Oglądałem wczoraj większość spotkania Romy z Sevillą i jeśli to prawda, że Sergio Reguilon ma przejść do Evertonu / Chelsea za ~20mln euro to myślę, że powinniśmy się włączyć w tą walkę i przebić te oferty. Bardzo dobre zawody do przodu rozegrał i myślę, że sporo mógłby wnieść do naszego składu, a co więcej mógłby przyczynić się do spieniężenia karty Sandro, który wyraźnie zalicza zjazd formy i wydaje się, że to ostatnia szansa, żeby coś na nim zarobić.
Też uważam, że Reguilon to ciekawy kandydat na lewą obronę. W ogóle są od 2018 roku i transfery Cancelo są one przez nas olewane ciepłym moczem. Przez rynek przewinęli się w tym czasie Trippier, Pavard, Wan-Bissaka, Mendy, Hakimi. Sytuację na bokach ratuje teraz tylko fakt, że Cuadrado tak dobrze ogarnął się na prawej. Gdyby nie on, do wymiany powinni być wszyscy boczni obrońcy, a tak są "tylko" A.Sandro, Danilo i De Sciglio. Zakładając, że w przyszłym sezonie szansę musi dostać Arthur, Rabiot dalej będzie grał to, co pandemii, a Bentancur rozwijał się z sezonu na sezon, to boki obrony są obecnie najgorzej obsadzoną pozycją.


Wolf05

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2020, 14:53

Reguilon jeśli odejdzie (a raczej tak się stanie, chyba, że sytuacja z Marcelo się zmieni) to będzie miał zawartą w kontrakcie klauzulę odkupu lub pierwokupu. Pytanie czy Juve na coś takiego pójdzie po sytuacji z Moratą?


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 00:18

Ja bym probowal wytargac (albo wymienic Alexa Sandro na) Hernándeza z Milanu.


PS.
Co zaś sie Coscie stalo???


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 03:44

Poprostu pisze:
06 sierpnia 2020, 18:46


Podsumowanie sezonu naszego rudego brzydala.
Ja wiem, że to tylko kompilka i że nie ma co oceniać po czymś takim i prawie każdemu można taką złożyć, to trzeba przyznać że typ robi wrażenie. Ma wszystko to czego brakuje w obecnym zblazowanym Juventusie - energię, siłę, zadziorność, przy tym dużo widzi, potrafi pograć technicznie, potrafi na szybkości i balansem ciała, dobre warunki fizyczne, mocno stoi na nogach, potrafi podać i potrafi strzelić. Po covidowej przerwie był ewidentnie w gazie i przekonał mnie do siebie, po sceptycyzmie z zimy. Oby tylko nie okazał się kolejnym piłkarzykiem, co to bryluje tylko dlatego, bo ma dużo miejsca, w końcu nikt się nie muruje przeciwko jego słabej drużynie.
Upatruje w nim nadziei na odnowę w klubie.

PS: W sumie to z jednego sezonu ma chyba lepsza kompilkę, niż Bernakipeski z całej kariery w Juve, a może i też tej w Fiorentinie :D


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 11:13

Oglądałem jakieś mecze Parmy z nim, wyróżniający się na pewno, dużo do poprawy ale jednak w beniaminku skazywanym na spadnięcie strzelił 10bramek i zanotował 8 asyst co pozwoliło na uzyskaniu środka tabeli a nawet przez chwilę myśleli o walce o puchary. 19 latek w 1szym sezonie w nowym klubie w najwyższej klasie rozgrywkowej takie staty!

Po transferze do Juve też miał chwilowy trudniejszy okres, widać że młody i duuużo do poprawy przed nim ale z drugiej strony duży potencjał. Na pewno trzeba stawiać na niego od początku a będzie petarda.


Edit:
Patrząc na środek obrony Realu i Barcelony to jest punkt za który można chwalić zarząd Juve - MDL! Teraz jakiś obrońca obok niego(nie Babolucci bez motywacji!).


fivapoPL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2017
Posty: 310
Rejestracja: 13 marca 2017

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 14:10

Calciomarecato

JUVE, SARRI ZOSTAŁ ZWOLNIONY!


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 14:21

Pch
Zidane
Inzaghi

Imo z tej trójki ktoś będzie, najprawdopodobniej Poch. Imo byłby to cud gdybyśmy wzięli trenera nie z włoch. Poza tym ogarniętego typa.


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 14:27

Pochetino to lipa, z deszczu pod rynnę. Na Klopa, Zidane czy Pepa nie ma szans, zmiana trenera na jakieś półśrodki nic nie zmieni.


Obrazek
fivapoPL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2017
Posty: 310
Rejestracja: 13 marca 2017

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 14:30

DonPatch pisze:
08 sierpnia 2020, 14:27
Pochetino to lipa, z deszczu pod rynnę. Na Klopa, Zidane czy Pepa nie ma szans, zmiana trenera na jakieś półśrodki nic nie zmieni.
Może masz racje ale wole Pocha niż Sariego , Bo Pochetino na Turyn w krwi .


Gontar

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 14:34

Pochettino to jedyna sensowna i realna kandydatura obecnie .


zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 14:39

Pojawiają się też informacje, że Paratici jest zagrożony utratą posady.


Wolf05

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 14:43

Czyli co, wczorajsze informacje o trzęsieniu ziemi zaczynają się sprawdzać?


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2020, 14:47

Jednak! No, powiem szczerze jestem zaskoczony, to coś nowego, nie w naszym stylu. Czyżby jednak czara goryczy się przelała? Tylko teraz najważniejsze to pójść za ciosem. To samo z przewietrzeniem kadry! Bez tego samo zwolnienie Sarriego nic nie pomoże. Pytanie jeszcze kto za niego? Oby to był Poche, czas na zmianę, nie chcę znów Włocha. Poche też mnie do końca nie przekonuję, ale z braku lepszych opcji, lepszy on niż inne wynalazki.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Zablokowany