Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 03:41

O Meymarze pisze też As i Mundo Deportivo.......ale pamiętajcie, że to ja byłem pierwszy :whistle:


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 06:44

Ludzie, jaki Neymar, jaki Suarez??? Opchnęliśmy już od północy tych sześciu zalegających zawodników, czy ja czegoś nie wiem? Z tego co mi wiadomo to chyba jednak nie, więc nie ma już na nikogo miejsca w kadrze i póki co nic nie wskazuje na to, że uda się kogokolwiek opchnąć.

Po drugie podobno musimy sprzedawać żeby podreperować budżet, więc jak to jest, kasy nie mamy, a uderzamy po kogoś z tej dwójki i dajemy mu kolejną niewiarygodną pensję?

Gdyby taki Neymar przyszedł byłby to jednoznaczny sygnał, że my nie budujemy drużyny tylko ściągamy sobie gwiazdki i próbujemy robić drugie galacticos, tylko że to z budowaniem drużyny nie ma nic wspólnego. Mam jednak nadzieję, że nasz zarząd jeszcze aż tak nie zgłupiał, bo jeśli jednak, to długiej hegemonii we Włoszech już nam nie wróżę.

Niech to okienko się kończy!


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 07:16

Nicram_93 pisze:Ludzie, jaki Neymar, jaki Suarez??? Opchnęliśmy już od północy tych sześciu zalegających zawodników, czy ja czegoś nie wiem?
Ja tam się świetnie bawię.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
kamil-8853

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2014
Posty: 427
Rejestracja: 18 lutego 2014

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 07:37

wieczorek00 pisze:
mns pisze:prawda jest taka ze trener jak sama nazwa mówi jest od trenowania.
Retoryka Sarriego o ile prawdziwa mówić może ze chłop już szuka wymówek. Za X mce powie ze tego nie ma tamtego nie ma a jest ten i ten i jak tu żyć...
Większej głupoty dawnyi nie czytałem. Trener to jest może w Polsce za granicą to stanowisko to manager i zajmuje się praktycznie wszystkim związanym z sprawi sportowymi w klubie i ważne jest aby miał duży wpływ na budowanie składu.
Gdyby w takim np. Liverpoolu mieli takie podejście to pewnie dalej top 4 w PL było by szczytem marzeń. Tam na szczęście zaufali Kloopowi i pozwolili w kilka sezonów właściwie zbudować cały zespół od nowa tak jak mu pasuje i efekty widzimy.
Podobnie City już wiedzę jak Guardiola dominuje ligę nie mając wpływu na transfery i grając tym co podsunie mu dyrektor sportowy. :facepalm:
Nie wiem czy pamiętacie - ale za czasów Secco i Blanca trener miał sporo do gadania w kwestii transferów .... I wylądowaliśmy z Poulsenem zamiast z Xabim Alonso :laugh: :punish:

Fajnie się bawie czytając forum .... lament za lamentem, a prawda jest taka że póki co nie odszedł ŻADEN zawodnik z zeszłorocznego pierwszego składu :czytaj: (Cancelo grzał ławe w drugiej połowie sezonu i wchodził z ławki)
A przypominam że wzmocniliśmy środek obrony (DL, Demiral), środek pomocy (Aaron, Rabiot) i Atak (Gonzalo)

W zeszłym roku pisaliście że idziemy po uszatka - poczyniliśmy wzmocnienia a wam ciągle mało :laugh:

Co do sprzedaży - boli was trzymanie emerytów bo zabierają kasę z waszego budżetu ? Ludzie to ich osobista sprawa. Zgłoszonych do LM zostanie 22 zawodników, reszta będzie siedziała w cieplutkich papuciach przed TV a Juventus sobie spokojnie poradzi finansowo. Mercato 7/10 !

Ps. Neymar ?? ufff już się bałem że nie będzie żadnej telenoweli do końca miesiąca, ale na szczęście pisamki mnie nie zawiedli :hello: :happy:
Ostatnio zmieniony 20 sierpnia 2019, 08:21 przez kamil-8853, łącznie zmieniany 1 raz.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 07:50

@kamil

Do LM zostanie zgłoszonych 22 graczy.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 07:54

Kochaniutcy, a jak się ma teraz sprawa z bocznymi obrońcami?


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 08:02

12 dni i wszystko będzie jasne. Neymar + Ronaldo marketingowo na pewno plus jeden poziom. Piłkarsko też na plus.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 08:09

Push3k pisze:Kochaniutcy, a jak się ma teraz sprawa z bocznymi obrońcami?
Całkiem prosto.
Sandro - MDS -- Danilo - Cuadrado.

Za rok może opchniemy Kwadrata i może się zainteresujemy jakimś PO.


kamil-8853

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2014
Posty: 427
Rejestracja: 18 lutego 2014

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 08:19

Poprostu pisze:@kamil

Do LM zostanie zgłoszonych 22 graczy.
Może i masz rację, ale coś mi mrugnęło jakiś czas temu na stronce Ligi mistrzów że drużyna nie może zgłosić więcej niż 25 zawodników z czego przynajmniej 2 z nich to bramkarze i tylko na tej pozycji mogą występować.

Ale ten temat nie jest moją mocną stroną więc nie będę się mądrował i przyznam Tobie rację :) [poprawione w poprzednim poście]


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 08:45

Brać Neymara! Może uda się w ten sposób ściągnąć Pepunio?! Przecież Pepunio jest nasz :dance:


:allegri: na śmietnik
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 08:48

Jpr, co za <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 08:53

Bobby X pisze:Brać Neymara! Może uda się w ten sposób ściągnąć Pepunio?! Przecież Pepunio jest nasz :dance:
Piłeś? Nie pisz.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 08:58

On powinien zmienić leki bo na leczenie za późno.


Obrazek
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 09:02

Osgiliath pisze:
Push3k pisze:Kochaniutcy, a jak się ma teraz sprawa z bocznymi obrońcami?
Całkiem prosto.
Sandro - MDS -- Danilo - Cuadrado.

Za rok może opchniemy Kwadrata i może się zainteresujemy jakimś PO.
Hmmm. Jak to jest jasne to wydaje mi się, że w przypadku transferów do klubu, nic już się nie wydarzy.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2019, 09:12

Push3k pisze:
Osgiliath pisze:
Push3k pisze:Kochaniutcy, a jak się ma teraz sprawa z bocznymi obrońcami?
Całkiem prosto.
Sandro - MDS -- Danilo - Cuadrado.

Za rok może opchniemy Kwadrata i może się zainteresujemy jakimś PO.
Hmmm. Jak to jest jasne to wydaje mi się, że w przypadku transferów do klubu, nic już się nie wydarzy.
Może odejdzie wreszcie Rugani i moooże Mandzukic. Transferów in (poza jakimiś młodziakami pokroju Mirandy) się nie spodziewam, no chyba, że jakimś cudem Icardi.

Nie mniej okienko jest ok, ale atmosferę (a konkretniej - jeszcze wisienkę na torcie w postaci topa do pomocy) spaskudziły nam sprzedaże, a raczej ich brak i z tego wynikające konsekwencje w postaci problemów z hajsem i wypychaniem młodszych, lepiej rokujących graczy (Can, może Benta).


Zablokowany