Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 16 lipca 2019, 23:08

Osgiliath pisze:
Przemo90 pisze:
MRN pisze: To skoro juz wylądował to naucz się wreszcie nazwiska

Słuchaj a jak tam Pepunio mistrzu internetow ? Kiedy przyjedzie tym Maserati ?
zalogowałeś się znowu tylko po to by robić z siebie durnia, czy nie rozumiesz prostej informacji?
Durnia z siebie robił dwa miesiące kolega który się onanizował Pepuniem. Ja nikogo nie zaczepiam. Wkradła mi i się literka H do nazwiska De Ligt nie pierwszemu na forum i to jest tragedia.
Odwal się ode mnie


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 16 lipca 2019, 23:20

Protip: odwal się od tego forum, dla dobra wszystkich.
-
Co do rzeczy istotnych:
Juve płaci 75 mln, klauzula 150 mln, która będzie aktywna po trzecim sezonie DL u nas.

W sumie to nie głupie rozwiązanie, ale nie idealne; obawiałem się, że zaraz kolejnego roku będzie aktywna. Nie mniej wygląda, że przynajmniej na trzy lata go mamy u siebie, potem przyjdzie szejk i papa, no chyba że Mateusz powie nie, bo inaczej nie widzę możliwości zatrzymania go.


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 16 lipca 2019, 23:23

Osgiliath pisze:Protip: odwal się od tego forum, dla dobra wszystkich.
-
Co do rzeczy istotnych:
Juve płaci 75 mln, klauzula 150 mln, która będzie aktywna po trzecim sezonie DL u nas.

W sumie to nie głupie rozwiązanie, ale nie idealne; obawiałem się, że zaraz kolejnego roku będzie aktywna. Nie mniej wygląda, że przynajmniej na trzy lata go mamy u siebie, potem przyjdzie szejk i papa, no chyba że Mateusz powie nie, bo inaczej nie widzę możliwości zatrzymania go.
Rozkazuj sobie w domu jeśli mama ci pozwoli.
Ja uważam ze prędzej czy później pójdzie do Realu. W końcu Mino musi hajs zarabiać na prowizjach. Dziwi mnie tylko ta klauzula dlaczego aktywna w przyszłym roku i czy będzie wzrastać w kolejnych latach ?


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 16 lipca 2019, 23:28

Przemo90 pisze:Dziwi mnie tylko ta klauzula dlaczego aktywna w przyszłym roku i czy będzie wzrastać w kolejnych latach ?
yezu, człowieku, masz problem z czytaniem ze zrozumieniem? Jakim następnym roku? Klauzula ma być, wg sky, aktywna po trzecim sezonie DL u nas.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 16 lipca 2019, 23:28

Osgiliath pisze:Protip: odwal się od tego forum, dla dobra wszystkich.
-
Co do rzeczy istotnych:
Juve płaci 75 mln, klauzula 150 mln, która będzie aktywna po trzecim sezonie DL u nas.

W sumie to nie głupie rozwiązanie, ale nie idealne; obawiałem się, że zaraz kolejnego roku będzie aktywna. Nie mniej wygląda, że przynajmniej na trzy lata go mamy u siebie, potem przyjdzie szejk i papa, no chyba że Mateusz powie nie, bo inaczej nie widzę możliwości zatrzymania go.
Mamy 3 lata na przedłużenie kontraktu.. Fabs wie co robi.

Transfer z typu ,, mistrzostwo świata''. Teraz tylko sprzedać szrot i zostawić Cancelo i jedziemy z nowym sezonem.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 16 lipca 2019, 23:29

Niefajna ta klauzula. Znacznie lepiej brzmi to 150 mln od razu i wzrost tej kwoty co sezon, chociażby o 10 mln.

Za 3 lata De Ligt będzie miał 22 lata i ma duże szanse, by być topem na tak ważnej pozycji, jak środkowy obrońca. 150 mln już teraz nie wydaje się wygórowaną kwotą patrząc na kluby angielskie czy Joao Felixa. Za 3 lata to będzie normalna cena za kogoś takiego, kim prawdopodobnie stanie się De Ligt.
Ostatnio zmieniony 16 lipca 2019, 23:30 przez Crunny, łącznie zmieniany 1 raz.


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 16 lipca 2019, 23:29

Przemo90 pisze:
Osgiliath pisze:
Przemo90 pisze:
zalogowałeś się znowu tylko po to by robić z siebie durnia, czy nie rozumiesz prostej informacji?
Durnia z siebie robił dwa miesiące kolega który się onanizował Pepuniem. Ja nikogo nie zaczepiam. Wkradła mi i się literka H do nazwiska De Ligt nie pierwszemu na forum i to jest tragedia.
Odwal się ode mnie
Skończcie pić koledzy i rano pogadamy.

Tymczasem, powiem wam, że moim zdaniem zrobiliśmy gigantyczny transfer, na miarę CR7 10 lat temu. Sorry, ale De Ligtem jarała się cała europa a zgarniamy go my. Będzie z niego crack.


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 16 lipca 2019, 23:38

Osgiliath pisze:
Przemo90 pisze:Dziwi mnie tylko ta klauzula dlaczego aktywna w przyszłym roku i czy będzie wzrastać w kolejnych latach ?
yezu, człowieku, masz problem z czytaniem ze zrozumieniem? Jakim następnym roku? Klauzula ma być, wg sky, aktywna po trzecim sezonie DL u nas.
Gdzieś latało info ze klauzula ma w przyszłym roku się aktywować i niby co roku rosnąć od poziomu 150 mln.
Czytać ze zrozumieniem potrafie i to nawet w trzech językach.
Nie chce mi się już szukać po Twitterze poczekajmy na oficjalne info jutro


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 16 lipca 2019, 23:51

Szok. Temat DL na redcafe (United fans) ma 260 stron i tam wierzyli do końca ze to saga i są w grze. Ci ludzie są oderwani od rzeczywistości o.O


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 17 lipca 2019, 00:21

Szok, że taki prospekt wyląduje w Juventusie. Nie sądziłem, że prędko takie perełki piłkarskie wybiorą Juve ponad Barcelone czy Real.

Jeszcze 2 lata temu nie uwierzyłbym, że najprawdopodobniej jeden z największych talentów dekady będzie grał w Turynie. Oby tak dalej. :uklon:


Obrazek
Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 17 lipca 2019, 01:05

Adrian27th pisze:Szok. Temat DL na redcafe (United fans) ma 260 stron i tam wierzyli do końca ze to saga i są w grze. Ci ludzie są oderwani od rzeczywistości o.O
Przeciez przecietny polski fan United to na wpol sklonowana owca, tam co drugi to pilkarski laik, nawet z Realu/Barcy nie maja do nich startu. Ja do dzis pamietam, jak pare lat temu mowilo sie o Ramosie do United, to tam wiekszzosc opinii byla ze stary albo za slaby :prochno: :prochno:


Teraz Fabio pokaz, ze jestes lepszy od Marotty i ogarnij dobrze sprzedaze!


blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 17 lipca 2019, 01:33

Kruczenzo pisze:
Adrian27th pisze:Szok. Temat DL na redcafe (United fans) ma 260 stron i tam wierzyli do końca ze to saga i są w grze. Ci ludzie są oderwani od rzeczywistości o.O
Przeciez przecietny polski fan United to na wpol sklonowana owca, tam co drugi to pilkarski laik, nawet z Realu/Barcy nie maja do nich startu. Ja do dzis pamietam, jak pare lat temu mowilo sie o Ramosie do United, to tam wiekszzosc opinii byla ze stary albo za slaby :prochno: :prochno:


Teraz Fabio pokaz, ze jestes lepszy od Marotty i ogarnij dobrze sprzedaze!
A ja pamiętam czasy jak polscy kibice Juventusu wierzyli w przyjście Guardioli :ahsisi:
A tak dla beki to dziś w pracy kibic Utd stwierdził że lepszy Maguire niż Deligt. Myślałem że ten klub się podniesie ale chyba zamienią się z L'poolem na jakiś czas.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 17 lipca 2019, 05:18

Sky informuje, że klauzula 150 mln będzie obowiązywać nie po trzecim, a od trzeciego sezonu. Nie można jej aktywować przez dwa lata.

Jak będzie chciał to i tak zostanie, a Raiola tego nie zmieni. Odwalił PSG i Barcelonę już teraz. Dobijamy do ścisłego topu Europy i takie są fakty, więc nie zakładałbym od razu najgorszego. Jakby marzył o Barcelonie poszedłby już teraz, bo i tak dostałby tam warunki finansowe dalece przewyższające możliwości innych zawodników w tym wieku. Po prostu trzeba się będzie i tak szykować do tego, że będzie chciał podwyżkę.

W końcu zaczęliśmy wygrywać walkę o zawodników, których chce cała Europa. Nie mogliśmy zrobić lepszego ruchu na tej pozycji. Do tej pory albo w pewnym wieku, albo zakurzeni, po przejściach. Ronaldo nie liczę, bo on sam do nas chciał.

Jeśli nie zrobimy sobie kuku na prawej stronie obrony i Cancelo zostanie (a doniesienia o nim zaczynają już przypominać te wypychające Sandro, które okazały się być po czasie wyssanymi z palca), to powinno być przednio i w końcu nie będzie w składzie żadnych dziur. Czas na sprzedaże/wypchnięcie kilku graczy.


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 17 lipca 2019, 06:04

No to teraz po Pogbę i Icardiego. Jak Inter kupi Lukaku, to będą musieli go wypuścić.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 887
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 17 lipca 2019, 07:14

mrozzi pisze:Sky informuje, że klauzula 150 mln będzie obowiązywać nie po trzecim, a od trzeciego sezonu. Nie można jej aktywować przez dwa lata.

Jak będzie chciał to i tak zostanie, a Raiola tego nie zmieni. Odwalił PSG i Barcelonę już teraz. Dobijamy do ścisłego topu Europy i takie są fakty, więc nie zakładałbym od razu najgorszego. Jakby marzył o Barcelonie poszedłby już teraz, bo i tak dostałby tam warunki finansowe dalece przewyższające możliwości innych zawodników w tym wieku. Po prostu trzeba się będzie i tak szykować do tego, że będzie chciał podwyżkę.

W końcu zaczęliśmy wygrywać walkę o zawodników, których chce cała Europa. Nie mogliśmy zrobić lepszego ruchu na tej pozycji. Do tej pory albo w pewnym wieku, albo zakurzeni, po przejściach. Ronaldo nie liczę, bo on sam do nas chciał.

Jeśli nie zrobimy sobie kuku na prawej stronie obrony i Cancelo zostanie (a doniesienia o nim zaczynają już przypominać te wypychające Sandro, które okazały się być po czasie wyssanymi z palca), to powinno być przednio i w końcu nie będzie w składzie żadnych dziur. Czas na sprzedaże/wypchnięcie kilku graczy.
W trzecim sezonie będzie obowiązywać czy jak rozumiem w okienku transferowym dokladnie za 2 lata? Jeżeli tak to Mino zrobił to po mistrzowsku, bo będzie miał wszystkie karty w garści.

Za 1,5 roku rozpocznie negocjować podwyżkę jak się nie dogada to będzie młodego namawiał do odejścia, pytanie jaka będzie wola zawodnika i czy my się z samym Mino w kwestii tej podwyżki nie dogadamy, bo rozwijamy się bardzo dynamicznie i wbrew pozorom za te 2 lata może lepszego zespołu nie znaleźć.

Także nie ma co płakać nad klauzulą, cieszmy się, że przychodzi do nas największy talent dostępny w tym okienku transferowym. Teraz czas na pozbycie się kilku nieprzydatnych zawodników z dużymi kontraktami, a to sztuka nielatwa.


Zablokowany