Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 14:42

Adrian27th pisze:Jak ukradniemy Interowi Lukaku to znaczy że ważniejsze dla nas są gierki z Marottą aniżeli trzeźwe myślenie.

Kto zatem dostanie nr 10? : )

To ta 10 o której Pepunio mówił, ta która sprzeda więcej koszulek? ;)
Wskaż mi napastnika, który potrafi zastawić się, odegrać, być 'pomocnikiem' Ronaldo, a który robi to lepiej od Lukaku i jest do wyciągnięcia za sensowną kasę.

Niektórzy żyją we własnej rzeczywistości.


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 14:59

Panowie to się dzieje na prawdę. Za parę dni dostaniemy oficjalkę. Trzeba ufać zarządowi że wie co robi.
Kiedyś dwa magiczne dzieciaki Pogba i Dybala wylądują za niedługo w MU (niestety krnąbrne).

Czy na sprzedaży Pogby wyszliśmy do przodu? Każdy sam musi sobie odpowiedzieć Igła ciągnął nasz team przez 2 sezony po czym został wywalony, Pjanic niby jest reżyserem naszej gry, ale jaka to gra?
Czy Pogba nadal grałby u nas przy takim agencie? Czy w MU robi furorę i jest decydującym graczem?

Ciężko mi się wypowiedzieć na ten temat czy jesteśmy na plus czy minus po transakcji z Pogbą.

Też nie potrafię ocenić czy przydatność Lukaku dla CR7 ma taką wartość że warto pozbyć się Dybali. Z drugiej strony Dybala swoje lata już ma i do tej pory jego gwiazda nie rozpromieniła....


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 15:00

Nie wiem jaki <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> śmieje się z tego że wymieniamy podstawowego zawodnika MU na rezerwowy balast ? Jeżeli ktoś zyska to z pewnością my bo Dybala od dwóch lat to atrapa piłkarza z wysokim kontraktem. Bardzo dobre wieści do mnie docierają do Chorwacji bo odpalenie Pawełka był dla mnie musem a skoro jeszcze będziemy mieli solidnego napastnika ? :ok:
Marotta widzę tak samo rżnie się z negocjacjami w interze jak i u nas. Agnelli wiedział co robi pozbywając się go.
Ostatnio zmieniony 01 sierpnia 2019, 15:08 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 15:01

Agresti stwierdził, że już żadnych dużych nazwisk nie będzie po tej wymianie. Czyli zakładam, że wszelkie Chiesy, Ericseny, Pogby idą w odstawkę.

Wygląda na to, że nie ma żadnych potajemnych rozmów w kwestii Pogby/Darmiana jako cokolwiek ponad Lukaku - Dybalę - co też rzutowałoby znowu na wiarygodność tych od VS. Pozostanie pytanie o formę tej inwestycji. Serio pójście 1:1 to jednak przesada.

Pozostaje liczyć więc na pozbycie się reszty balastu i Hysaja do obrony, czy Zaniolo do środka i na tym koniec.

Panowie, a ten Danilo z city, którego próbują nam wciskać... to jakaś odmiana darmiana, czy jednak deczko lepszy zawodnik? Nie interesowaliśmy się nim jakiś czas temu? Ogarnia cokolwiek w defensywie?


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 15:08

Czyli sezon bez numeru 10.

Superstrzelec Lukaku dostanie 9.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 15:08

Adrian27th pisze:Czyli sezon bez numeru 10.

Superstrzelec Lukaku dostanie 9.
Jest taki jeden Włoch, który dostanie 10 :cooler:


#SKY #Romano #DiMarzio #Agresti #Goal

Cancelo w CIty, hajs+ Danilo do nas.
Ostatnio zmieniony 01 sierpnia 2019, 15:11 przez Poprostu, łącznie zmieniany 2 razy.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 15:10

Nie wiem jak trzeba być naiwnym aby wierzyć w bajeczkę o genialnej wymianie za Pogbę.
Ile razy słyszeliście historie, żeby w taki sposób ktoś oszukał najbardziej wiarygodnych dziennikarzy?
Kombinujemy coś z trenerem - wszyscy wiedzą (poza VS).
Rozmawiamy z De Ligtem - informacja we wszystkich mediach.
Tutaj natomiast nagle się okazuje, że Paratici nadaje morsem do SKY info, że chcemy Lukaku. Nikt nie wychodzi dementować, a my jedziemy po Pogbę, Pogbusia, który jest już nasz. Inter na wieść o jeździe po Lukaku obniża cenę za Icardiego do 10mln i forum całe w fekaliach.


PS: Nie chcę Danilo. Ale nie wiem, kto inny może przyjść w miejsce Cancelo.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 15:11

To było do przewidzenia że nikt konkretny już nie trafi choć póki był lipiec to jeszcze na to liczyłem. W sierpniu pozbyć się balastu i jedziemy.


Obrazek
kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 15:23

Mimo ze mocno liczylem na pozyskanie Icara to jesli faktycznie dojdzie do wymiany karakana na Lukaku to ucieszy mnie ona
Nie chce ogladac juz w barwach tego przewartosciowanego konusa z jego wiecznymi rozterkami sercowymi ktory w waznych meczach wylacza sie calkowicie
Jesli ktos mowi ze bierzemy Belga zeby zagrac na nosie szalonookiemu to jego sprawa imo mozemy miec konkretnego tura w ataku a przy okazji wysmiac sie w twarz dwóm naszym byłym asom :punish:


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 15:25

Nasze ruchy pokazują ze mamy wbite w LM i tylko tym pompujemy kibiców, a naszym celem jest oranie Serie A.

Oddanie Dybali,Cancelo za Lukaku i Danilo.

Piekna sprawa.
Ostatnio zmieniony 01 sierpnia 2019, 15:25 przez Adrian27th, łącznie zmieniany 1 raz.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
&#181;Pisiorek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 października 2016
Posty: 11
Rejestracja: 29 października 2016

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 15:25

Normalnie nie pisuję na forum, bo nie mam czasu na dramę, ale tutaj zwyczajnie śmiechłem.
MRN pisze:Nie wiem jaki <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> śmieje się z tego że wymieniamy podstawowego zawodnika MU na rezerwowy balast ?
Każdy zdrowo myślący? Nie wiem po co te zakłamywanie rzeczywistości, ale zdajesz sobie sprawę z tego, że sytuacje jest zupełnie odwrotna? Solskjaer powiedział, że Lukaku będzie w tym sezonie u niego najwyżej rezerwowym (i był również w poprzednim od czasu gdy OGS przejął Man Utd). Z kolei Sarri zapowiadał, że zrobi z Dybali podstawowego napastnika. Fani United na Twitterze zachwyceni, bo wymieniają balast, który grzałby lawę na wg nich topa i przecierają oczy ze zdumienia.

Widzę, że ten "solidny napastnik" tylko raz przekroczył pułap 20 bramek w sezonie. Pozycja inna niż Dybali, a jego statystyki równie "atrapowe".
MRN pisze:Jeżeli ktoś zyska to z pewnością my bo Dybala od dwóch lat to atrapa piłkarza z wysokim kontraktem.
No tak, bo jak piłkarz strzela 23 gole i dokłada do tego 5 asyst, to jest atrapą piłkarza. Rozumiem, że CR7 to też atrapa piłkarza, bo w ostatnim sezonie wynik podobny do Dybali sprzed 2 sezonów, ale cala drużyna grała pod i na niego. Pod Dybalę Juve nigdy nie grało a mimo to osiągnął taki wynik.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 15:25

Tak, oddanie miernego Dybali i rozwalajacego grupe Cancelo to jest pokazanie ze mamy wbite w LM.

no ja nie wiem.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 15:27

kawek pisze:Mimo ze mocno liczylem na pozyskanie Icara to jesli faktycznie dojdzie do wymiany karakana na Lukaku to ucieszy mnie ona
Nie chce ogladac juz w barwach tego przewartosciowanego konusa z jego wiecznymi rozterkami sercowymi ktory w waznych meczach wylacza sie calkowicie
Jesli ktos mowi ze bierzemy Belga zeby zagrac na nosie szalonookiemu to jego sprawa imo mozemy miec konkretnego tura w ataku a przy okazji wysmiac sie w twarz dwóm naszym byłym asom :punish:
Jeszcze bym wstrzymał konie, agresti twierdzi, że jeszcze musimy naszą primadonnę przekonać. Choć w świetle doniesień o agencie, paraticim i szefostwu united, nie sądzę aby to było trudne, tym bardziej, jeśli united miało spełnić żądania dybali.

@Poprostu - czy wiesz coś o Chiesie, o czym my nie wiemy? Imo za rok, to tak ;)

Wygląda to tak, że leci Mandzu/Sami/Matuidi/Igła a pozyskamy jeszcze Danili/Hysaja i może Zaniolo i koniec.

Przy takim założeniu imo nikogo z podstawy nie straciliśmy, wzmocniliśmy obronę, środek i atak.

@Robaku - niektórym nie przetłumaczysz, że staty w fifie to nie życie.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 15:30

Poprostu pisze:
Adrian27th pisze:Czyli sezon bez numeru 10.

Superstrzelec Lukaku dostanie 9.
Jest taki jeden Włoch, który dostanie 10 :cooler:
Póki co marketingowo nie oferuje żadnej wartości, a sportowo każdy widzi. Raptem kilka dobrych meczów, zanotował regres. Lepiej poczekać na 10 z prawdziwego zdarzenia za jakiś czas. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że Berna pewnego miejsca w składzie mieć nie musi. W pewnej odległości od bramki niezły z niego jeździec bez głowy.

Czyli co? City chciało Cancelo, nie chciało odpadu Danilo, na który się nie zgadzaliśmy i ostatecznie pójdziemy im na rękę? Bardzo słabo.

Biorąc pod uwagę fakt, że Ramsey ze zdrowiem miewa problemy (a raczej bywa zdrowy), Rabiot jest jednak zagadką po dłuższym rozbracie z piłką to jednak brak klasowego pomocnika do środka pozostawiłby niesmak. Eriksenowi kończy się kontrakt, nic nie zapowiada przedłużenia, a Tottenham nie będzie chciał oddać z darmo za rok drugiego najbardziej wartościowego po HK zawodnika kadry. Ale wiele rozbija się pewnie o problemy ze sprzedażą Matuidiego czy pozbyciem się Khediry.

Lukaku przekonuje mnie mocno średnio, ale na chwilę obecną daje więcej zespołowi niż Dybala, który nam był zbędny i nie było z niego żadnego konkretnego pożytku.
Ostatnio zmieniony 01 sierpnia 2019, 15:32 przez mrozzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2019, 15:30

@Osgi

Berna Panie, Berna :hello:


Zablokowany