Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 04 lipca 2019, 11:15

Stąd uważam, że naturalnie w ramach dealu z Icardim powinien pójść kwadrat. Conte miałby swój faptarget i trochę hajsu, a my Icardiego. Jeśli zaś z Dybalą, to sry, ale inter dopłaca i to kawałek.Wymiana 1:1 to imo błąd.

E: Hm, Fabio ciśnij po tego DL! Nie sądzę, aby nagle coś miało się komplikować w tym zakresie, jeśli wcześniej z Mino się uzgodniło co i jak a Ajax miał być w miarę ukontentowany przy ~70 mln.

Poza tym, jak już zaszliśmy tak daleko, to nie możemy odpuścić, jeśli inne opcje (Manolas) są niedostępne a topowego defensora do środka obrony potrzebujemy na już. Zachowuję spokój, ale niech nie każą za długo czekać.
Ostatnio zmieniony 04 lipca 2019, 11:36 przez Osgiliath, łącznie zmieniany 1 raz.


notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 04 lipca 2019, 11:35

MRN pisze:Gola Italia : negocjacje w sprawie De Ligta skomplikowały się , Ajax żąda 87 mln.
Jeśli tak, to po transferze, bo na pewno tyle nie damy. 55+bonusy. :-)


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 lipca 2019, 11:42

Del
Ostatnio zmieniony 04 lipca 2019, 11:52 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 04 lipca 2019, 11:52

MRN pisze:Nie no, spoko- Agresti i GDM już wyjaśnili, że wszystko jest zamknięte a De Ligt jest nasz a oni są nieomylni i musimy im zaufać. Ja podchodzę do tego ze spokojem bo za bardzo w niego nie wierzyłem a jak się u nas pojawi to będę mile zaskoczony.

A już chcieli wszyscy Bonuca sprzedawać :ok:
Ty dalej przeżywasz widzę Guardiolę.

Pewnie że jest zamknięte.

Jeżeli do nas nie przyjdzie to znaczy że temat był tylko podkręcaniem przez Mino wartości. Myślę jednak że wypowiedzi np. samego Lippiego sugerują transfer.

Agresti dobrze typuje więc zabawne jest szydzenie z niego.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 lipca 2019, 11:54

Ale ja z nikogo nie szydzę, zawierzyłem im jak guru w przypadku Pepa. Gdzie szydzę?
Pisaliśmy już o tym że za daleko to zaszło więc nie sądzę aby była to gra Raioli. Może bazowaliśmy na porozumieniu a Ajaxowi proponowaliśmy śmieszne kwoty.
Ostatnio zmieniony 04 lipca 2019, 11:56 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 690
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 04 lipca 2019, 11:56

Osgiliath pisze:Stąd uważam, że naturalnie w ramach dealu z Icardim powinien pójść kwadrat.
I kto będzie grał na skrzydłach w sytuacji awaryjnej? Mandzukic wątpię, żeby został, Dybala się nie nadaje, Ronaldo to raczej jako 9. Zostaje nam Bernardeschi i Costa, a w transferach już byłby De Ligt i Icardi, więc fundusze pewnie trochę ograniczone.

A jak już przyjdzie Icardi to Ronaldo ciągle na boku? Trochę nie pasuje mi ten transfer.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 04 lipca 2019, 12:03

playmaker pisze:
Osgiliath pisze:Stąd uważam, że naturalnie w ramach dealu z Icardim powinien pójść kwadrat.
I kto będzie grał na skrzydłach w sytuacji awaryjnej? Mandzukic wątpię, żeby został, Dybala się nie nadaje, Ronaldo to raczej jako 9. Zostaje nam Bernardeschi i Costa, a w transferach już byłby De Ligt i Icardi, więc fundusze pewnie trochę ograniczone.

A jak już przyjdzie Icardi to Ronaldo ciągle na boku? Trochę nie pasuje mi ten transfer.
Wyciągnę ulubiony argumentów hejterów Maxa - za innego trenera Dybala może cokolwiek pokazać, no więc teraz ma ku temu okazję. Poza tym na boku od biedy może grać i Kean i CR. Wydaje się, że CR powinien już (z racji wieku) być typową 9, ale biorąc pod uwagę jego formę etc, myślę, że na boku jeszcze da radę. Wtedy masz CR/Costę - Icardi/Kean - Dybala/Berna. Więcej nikt nie jest potrzebny.


Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 04 lipca 2019, 12:18

Adrian27th pisze:
MRN pisze:Nie no, spoko- Agresti i GDM już wyjaśnili, że wszystko jest zamknięte a De Ligt jest nasz a oni są nieomylni i musimy im zaufać. Ja podchodzę do tego ze spokojem bo za bardzo w niego nie wierzyłem a jak się u nas pojawi to będę mile zaskoczony.

A już chcieli wszyscy Bonuca sprzedawać :ok:
Ty dalej przeżywasz widzę Guardiolę.

Pewnie że jest zamknięte.

Jeżeli do nas nie przyjdzie to znaczy że temat był tylko podkręcaniem przez Mino wartości. Myślę jednak że wypowiedzi np. samego Lippiego sugerują transfer.

Agresti dobrze typuje więc zabawne jest szydzenie z niego.

Bzdura. Jeżeli do nas nie przyjdzie, to znaczy że sie za długo babralismy o pare milionów z ajaxem, a w międzyczasie ktoś da mu lepsza ofertę i zapłaci tyle ile chcę Ajax( kwota 75 jak najbardziej nie jest wygorowanym żądaniem)

Nastawienie bo mamy już ustalony kontrakt i chcę tylko do nas jest skrajnie naiwne. Widzę lata niedoszlyvh transferow gdzie niby mieliśmy porozumienie z zawodnikiem poszły w błoto. Tym bardziej że mówimy o gościu ktorego chce pół Europy. Raiola dostanie gdzieś lepszą kasę i tyle będzie z naszego porozumienia, zero sentymebtow. Trzeba dopinac jak najszybciej to.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 04 lipca 2019, 12:31

Ludzie, życie to nie FM czy Fifa.

Nie wiem, jakie macie pojęcie o negocjacjach, ale jeśli takie, że na dzień dobry rzuca się kwotę, którą chciałby otrzymać Twój "przeciwnik", to... współczuję :)

Nie jest też tak, że przedstawiciele Ajaxu poczują się urażeni za niską ofertą wyjściową i - w rewanżu - usztywnią się na wyższą, niż pierwotnie mieli w głowach, kwotę. To nie przedszkole, tylko biznes. Każdy chce ugrać dla siebie jak najwięcej i osiągnięcie kompromisu musi chwilę potrwać.

Nie jest również wykluczone, że po kilkudniowych negocjacjach zapłacimy te ~75mln, o których się pisało. Trzeba jednak podjąć próbę negocjacyjną, bo kto tego nie robi, ten frajer. Co więcej, z psychologicznego punktu widzenia lepiej jest zapłacić 75mln po negocjacjach, niż zaproponować 75mln na dzień dobry i usłyszeć: "zgoda".
Ostatnio zmieniony 04 lipca 2019, 12:32 przez wojczech7, łącznie zmieniany 1 raz.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 04 lipca 2019, 12:32

Mając w składzie wiekowego Ronaldo, cofniętego napastnika Dybalę i snajpera Icardiego pasowałoby grać czymś bardziej na wzór 4312 niż szeroko 433. Chyba Napoli Mazzarriego grało 343, gdzie tak naprawdę jedynym prawdziwym skrzydłowym był Lavezzi, który operował na całej szerokości boiska, ale głównie na prawym i lewym skrzydle, trequartistą był Hamsik, a na szpicy grał snajper (Cavani lub Pandev o ile dobrze pamiętam).

Jeśli nie sprzedajemy Dybali, nie bierzemy Chiesy, a idziemy po Icardiego to taki podział ról wygląda na jedyny sensowny, bo ani Cris, ani Dybala typowo szeroko grać nie powinni. Mam z tym pomysłem tylko jeden problem - nie pasuje do końca do Sarriball.


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 04 lipca 2019, 12:33

Sarri odbył z Ronaldo rozmowę w celu poinformowania go, że widzi go na "9tce" dlatego ściągniemy Icardiego. Brzmi jak plan.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 690
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 04 lipca 2019, 12:36

Osgiliath pisze:
playmaker pisze:
Osgiliath pisze:Stąd uważam, że naturalnie w ramach dealu z Icardim powinien pójść kwadrat.
I kto będzie grał na skrzydłach w sytuacji awaryjnej? Mandzukic wątpię, żeby został, Dybala się nie nadaje, Ronaldo to raczej jako 9. Zostaje nam Bernardeschi i Costa, a w transferach już byłby De Ligt i Icardi, więc fundusze pewnie trochę ograniczone.

A jak już przyjdzie Icardi to Ronaldo ciągle na boku? Trochę nie pasuje mi ten transfer.
Wyciągnę ulubiony argumentów hejterów Maxa - za innego trenera Dybala może cokolwiek pokazać, no więc teraz ma ku temu okazję. Poza tym na boku od biedy może grać i Kean i CR. Wydaje się, że CR powinien już (z racji wieku) być typową 9, ale biorąc pod uwagę jego formę etc, myślę, że na boku jeszcze da radę. Wtedy masz CR/Costę - Icardi/Kean - Dybala/Berna. Więcej nikt nie jest potrzebny.
Z grubsza to założenie jest chyba takie, że CR ma grać jako 9, a Dybala chyba też nie pasuje do roli skrzydłowego w stylu Sarriego. Dorzucając do tego kontuzje Costy to mamy tylko Bernardeschiego który gra na swojej pozycji. A w tej szóstce to Icardi, Kean, Ronaldo normalnie by grali jako 9, a Dybala jako cofnięta 9. WIęc nie bardzo mi się widzi taki zestaw.


San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 04 lipca 2019, 12:38

Pluto pisze:Nie pojawiły się jeszcze plotki o Neymarze?
Poszliśmy tak ostro do przodu, że jeśli chłopak jest do wyjęcia to na pewno orientowalismy się na jakich warunkach. Skoro idizemy ostro po Pogbe to korekta na Brazylijczyka jest pewnie możliwa. Nawet jeśli oporcz Dybali trzeba by poświęcić jeszcze Pjanicia.
A bylibyście w stanie wydać 200-250 milionów euro?

Albo inaczej: macie jakąś interesującą kartę przetargową, która włączone w transfer mogłaby spowodować obniżenie ceny do załóżmy 100-150 milionów (jak Coutinho/Dembele w Barcelonie)? :cooler:


1902 Para Siempre

Obrazek
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 04 lipca 2019, 12:40

kdzr pisze:Sarri odbył z Ronaldo rozmowę w celu poinformowania go, że widzi go na "9tce" dlatego ściągniemy Icardiego. Brzmi jak plan.
Możemy grać 4-3-1-2 o czym mówił Sarri. Ronlado/Icardi szpica, a Dybala/Ramsey za nimi. Wtedy mamy możliwość jedną zmianą zmienić także ustawienie i przejść płynnie do 4-3-3. Costa i Bernardeschi mogą grać zarówno na skrzydłach jak i za napastnikami. Zresztą, gdy wejdzie Costa/Bernardeschi za Dybale/Ramseya automatycznie możemy grać 4-3-3 z Ronaldo na lewej. Kean też zaliczył parę epizodów na skrzydle, więc kolejny plus. Możemy też grać bez typowego snajpera z podwieszonym Dybalą. Opcji jest od groma i to spory plus.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 04 lipca 2019, 12:55

MRN pisze:Nie no, spoko- Agresti i GDM już wyjaśnili, że wszystko jest zamknięte a De Ligt jest nasz a oni są nieomylni i musimy im zaufać. Ja podchodzę do tego ze spokojem bo za bardzo w niego nie wierzyłem a jak się u nas pojawi to będę mile zaskoczony.
Różnica między Agrestim i GDM a "guru" z VS jest taka, że tylko ci dwaj pierwsi mogą (nie twierdzę że mają) mieć prawdziwych informatorów (o różnej wiarygodności, stąd czasem zdarzają im się klopsy) bo są poważanymi dziennikarzami a niektóre "wycieki" mogą być na rękę dla Juve. Natomiast ludzie z VS mogą mieć co najwyżej kolegów w postaci konserwatorów powierzchni płaskich w centrum treningowym. Nie wierzę, że jakieś poważne źródła czy kontrolowane przecieki informacji dochodzą do kogokolwiek z VS.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Zablokowany