Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2019, 18:20

Adrian27th pisze:Wymienić naszego najlepszego lewego obrońcę zeszłego sezonu, wychowanka na kolejny wielki talent co w wieku 23 lat obija się średniaków Serie A.
Luca ma 20 lat. Co nie zmienia faktu ze ruch jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Sprzedajemy Cancelo i Spi e, a zostawiamy Sandro i Mdsa :facepalm:


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1767
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2019, 18:22

Tak sobie myślę, że mimo wszystko warto zaufać naszym. Sarri ma "oko" ponoć do młodych graczy, z Empoli wypromował kilku, więc może z Pellegriniego będzie kocur.

Kolejny deal to Perin&Higuain za Zaniolo? :whistle:


mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2019, 18:23

Prawda jest taka ze Spina przy Alex'ie nie mógłby liczyć na zbyt dużo minut. Możliwe ze sam naciskał na transfer. Przychodzi młody chłopak zagra parę ogonów, może za dwa lata zmieni Sandro na pozycji :)


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2019, 18:27

Poprostu pisze:No sprzedamy pewnie wszystkich bocznych obrońców oprócz MDSa :D
Zauważ, że w minionej edycji LM nie wygraliśmy żadnego meczu, kiedy w podstawowym składzie wychodził De Sciglio :facepalm:
Nasi Włodarzepewnie chcą pokazać rywalom, że dzięki kolejnym wzmocnieniom po CR7 typu De Ligt będziemy w stanie ostatecznie zwyciężyć w Champions League nawet mając takiego asa jak Mattia i przełamać fatum z poprzedniego sezonu :P


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
wieczorek00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 kwietnia 2018
Posty: 200
Rejestracja: 04 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2019, 18:38

Mimo że nie podoba mi się pomysł tej wymiany to znajdziemy w niej jednak jakieś argumenty za.
Bo Spinazzola jednak ma już 26 lat i lepszy raczej nie będzie, jest dość podatny na kontuzję, a z tym czy był naszym najlepszym bocznym obrońcą bym polemizował bo wydaje mi się że mecz z Atletico trochę zaburza obiektywną ocenę, bo w jakim jeszcze meczu te jego rajdy dawały tak naprawdę efekty. Wiadomo mało grał ale mimo tego jak na tak ofensywnie nastawionego obrońcę zaliczył tylko jedną asystę.
A co do Pellegriniego to jednak młodziak, który zaliczył solidny sezon ma jeszcze spory margines na rozwój, zagrał niezły mundial U20. A tak naprawdę pewnie Sandro ma być pewniakiem jeśli chodzi o LO więc szkoda trzymać Spnine na ławce więc ściągamy jakiegoś młodzika z potencjałem a do tego zarabiamy 10 mln.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2019, 18:39

Może Spinna chciał odejść? A może nie wierzymy w niego, może nie podoba się Sarriemu?
Widział ktoś w akcji Pellegriniego?
Mam nadzieję, że ta transakcja jest jakoś powiązana z kolejnymi wymianami między nami a Roma. Chętnie oddałbym Higuaina i Perrina :-)


wieczorek00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 kwietnia 2018
Posty: 200
Rejestracja: 04 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2019, 18:45

Do usunięcia


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2019, 18:51

Crunny pisze:Spinazzola: https://www.whoscored.com/Players/92329 ... Spinazzola
Rogerio: https://www.whoscored.com/Players/345682/Show/Rogerio
Luca Pellegrini: https://www.whoscored.com/Players/33226 ... Pellegrini

Wniosek: zmiennikiem A.Sandro powinien być Rogerio, który za 3 dni wraca do Turynu z 2-letniego wypożyczenia do Sassuolo.
Tak samo jak na prawej zmiennikiem powinien być Lirola, nie De Sciglio.
Oj ależ jak. Porównując tych trzech, nasz Rogerio zdecydowanie wygrywa.

Pewnie go odpalimy do UK bo chodzą takie głosy.


Sky: Luca Pellegrini + &#8364;10 M Heading to Juve for Spinazzola

Czyli zbieramy kasę.

To dzieciak Mino - zaraz połowa jego talentów będzie u nas.
Ostatnio zmieniony 28 czerwca 2019, 19:03 przez Adrian27th, łącznie zmieniany 1 raz.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2019, 19:00

Myślałem, że Lorenzo, a tu jakiś Luca.. Co oni wyprawiają? Spina zaczął się przyjemnie rozwijać, może z uwagi na niewiele spotkań chciał odejść. Ale to może początek rozmów i wyrwą Zaniolo dając Pipitę.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2019, 19:11

Zmiana dla nas na minus i kompletnie tej wymiany nie rozumem. Szkoda mi Spinazzoli. Są na to tylko dwa wytłumaczenia.
1. Spinazzola narzekał na brak gry, choć wątpię w to bo przychodząc do Juve wiedział, że ciężko będzie wygryzc Sandro.

2. Raiola. On jest jego agentem. Pewnie ma to powiązanie z dealem de Ligta...aż mi się przypomniało jak Donnarumma podpisując nowy kontrakt z Milanem załatwił bratu transfer do Milanu :-)

Ps. Pomyliłem tematy. Proszę o przeniesienie.


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2019, 19:18

Jak tak handlujemy to może Roma weźmie Pjace? :dance:


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2019, 19:18

Myślę że to też może mieć związek z FFP, Spinazzola w bilansie dużo nie zalega, pewnie wycenią go na 20-25mln młodego z Romy na 10-15mln i Romie też z punktu widzenia FFP się to będzie opłacać. Oba kluby zaliczą zyski kapitałowe. Bo sportowo to tego nie ogarniam zupełnie.


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2019, 19:25

In management we trust. :cwaniak:


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2019, 19:28

Tylko co jak będziemy grali ćwierćfinał/półfinał LM, a A.Sandro złapie kontuzję albo będzie musiał pauzować? Zamiast Spinazzoli, który w Serie A ma ponad 4 razy więcej rozegranych minut, będzie Pellegrini, który ma na koncie kilka meczów w wyjściowym składzie Cagliari.

Jedyne, co mnie uspokoi, to jak Spinazzola sam powie, że odchodzi, bo lepszy pierwszy skład Romy niż ławka w jakimkolwiek klubie. Choć wcale nie jest powiedziane, że nasz Leonardo wygra tam rywalizację z Kolarovem, który ma bardzo dobre staty w Romie (9 goli i 2 asysty w minionym sezonie).


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2019, 19:39

Dlaczego Spina jest zaszufladkowany jako rezerwowy LO ?
Przecież on spokojnie mógłby grać na prawej stronie zamiast Cancelo.
Nie wierzę,że on chce odejść skoro tyle czekał na powrót do Juve.


Zablokowany