Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 887
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2019, 20:10

Nie za bardzo widzę Cancelo w top3 obrońców świata. Panowie nie przesadzajmy, gość jest bardzo dobry z przodu, ale w defensywie potrafi zawalić modelowo mecz, zdarzają mu się gigantyczne wpadki i to jest jego wielka wada.

Nie robił nam gry przez pół roku tylko przez 2-3 miesiące, gdzie rzeczywiście był jedną z najjaśniejszych postaci tej drużyny, później kontuzja i już praktycznie żadnego dobrego występu do końca roku. Ja rozumiem Allegri itp, ale gość był pogubiony totalnie w 2 części sezonu.

Jeżeli nowy trener woli mieć bardziej zbilansowanego prawego obrońcę to nie miałbym nic przeciwko. Dla mnie Cancelo idealnie nadaje się do takie gry jaką uprawia Guardiola, gdzie boczni obrońcy są skrajnie ofensywni. Jak przyjdzie Pep i odejdzie Cancelo to rzeczywiście uznam to za błąd, ale osobiście w Pepa nie wierzę, a City dalej układa pod niego skład, więc te plotki mnie nie dziwią.

Oczywiście zdaje sobie sprawę, że dobry prawy obrońca to towar mocno deficytowy, a Portugalczyk mimo wszystko jest wyróżniającym się graczem na tej pozycji w skali światowej. Ale taki Trippier nie byłby zły.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2019, 20:34

Urbi27 pisze:Nie za bardzo widzę Cancelo w top3 obrońców świata. Panowie nie przesadzajmy, gość jest bardzo dobry z przodu, ale w defensywie potrafi zawalić modelowo mecz, zdarzają mu się gigantyczne wpadki i to jest jego wielka wada.
.
Dokładnie jak typowy obrońca to żaden top, jego umiejętność defensywne są na bardzo średnim poziomie, do tego często tego jego podania ala De Scigli do rywala na własnej połowie.
Choć wg mnie Jao idealnie by pasował do takiego 3-5-2, więcej swobody z przodu jednocześnie ma za sobą już kogoś do asekuracji, takie coś jak żeśmy grali z Atleti u siebie. On i Spina idealnie pasują na wahadłowych, Sandro zresztą też by się nadał.
Mam nadzieję,że jeden z dójki Pogba- Sergiej zawitają do Turynu, bo centymetrów i siły w środku to nam brakuje od dawna.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2019, 20:37

Ja też nie rozumiem o co chodzi z tym Cancelo. Koleś jest dobry ale tylko dobry, kupiony został po to aby ogarnąć prawy bok obrony a on tego nie zrobił. Kupimy lepszego a jeżeli promocyjna cena 50 mln ma pomóc w uwolnieniu Guardioli to jestem na tak. Z przodu robi trochę wiatru, nie zawsze zresztą i to byłoby na tyle. Wzięliśmy go chyba tylko po to aby interowi gul skoczył, stracimy go - jakościowo żadna strata bo od gry w przodzie mamy zawodników ale problem mamy z obroną.


Obrazek
arbitro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2008
Posty: 29
Rejestracja: 29 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2019, 21:01

AdiJuve pisze:Na pewno żeby kupować będzie trzeba kogoś odpalić, tylko sprzedaż Cancelo z zyskiem raptem 10 baniek to słaby deal.
Przychód przy sprzedaży za 50mln wygenerowałby zysk w granicach nawet 15-20mln, bowiem nasza płatność była rozłożona bodaj na 3 lata. Do tego wypada kontrakt Joao, który pobiera 4mln rocznie (oszczędność w planowanych wydatkach przy kontrakcie do 2023r. to dodatkowe 16mln).
Ostatnio zmieniony 07 czerwca 2019, 21:02 przez arbitro, łącznie zmieniany 1 raz.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2019, 21:01

Kogo by nie kupić jeśli trenerem zostanie Pep to największym wzmocnieniem Juve w nowym sezonie będzie Douglas Costa.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2019, 22:07

Sorek21 pisze:Kogo by nie kupić jeśli trenerem zostanie Pep to największym wzmocnieniem Juve w nowym sezonie będzie Douglas Costa.
Też na niego mocno liczę. Mam nadzieję, że zostanie i odbuduje się przy takim Guardioli.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 11:41

Ponoć Inter na ostatniej prostej po Barelle... :facepalm:
Jak trafi do nich ostatecznie to możemy tego pożałować. Ja wiem, że my jesteśmy poziom albo i więcej wyżej, ale taki zawodnik przy Conte to będzie TOP w ciągu 2 lat.


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 11:48

Tak mamy Ramsey'a staramy się ściągnąć Pogbę albo SMS-a i będziemy płakać nad Barellą :facepalm:


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 11:52

arbitro pisze:
AdiJuve pisze:Na pewno żeby kupować będzie trzeba kogoś odpalić, tylko sprzedaż Cancelo z zyskiem raptem 10 baniek to słaby deal.
Przychód przy sprzedaży za 50mln wygenerowałby zysk w granicach nawet 15-20mln, bowiem nasza płatność była rozłożona bodaj na 3 lata. Do tego wypada kontrakt Joao, który pobiera 4mln rocznie (oszczędność w planowanych wydatkach przy kontrakcie do 2023r. to dodatkowe 16mln).
Skoro przyszedl za 40 mln to jak chcesz ten zysk 20 wygenerować?


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 12:24

Virgil pisze:Tak mamy Ramsey'a staramy się ściągnąć Pogbę albo SMS-a i będziemy płakać nad Barellą :facepalm:
Zaryzykuje stwierdzenie, że Barella to obecnie najlepszy włoski przecinak. Warto byłoby go ściągnąć z dwóch powodów - zachowujemy często wspominaną przez Agnelliego włoską tożsamość, a po drugie to facet gra bardzo twardo i osobiście uważam, że tego brakuje nam w środku pola.


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 12:57

I w przypadku przyjścia Ramserya i Pogby/SMS-a gdzie miałby grać ? Bo Bentancur czy Can się nigdzie nie wybierają.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 14:30

@Shadow Marshall
Wszystkich młodych i zdolnych nawet z samej Serie A i tak nie kupimy i po jakimś czasie będziemy żałować, że ktoś tam do nas nie przyszedł. Zobacz, że w mniejszym lub większym stopniu łączą nas z Chiesą, Zaniolo, Romero, Demiralem, Tonalim, Andersenem, Barellą czy Milenkovicem. W sumie nawet fajnie byłoby przeprowadzić okienko, w którym sprowadzamy np. tylko pięciu utalentowanych zawodników z rodzimej ligi, ale po transferze CR7 to niemożliwe.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 15:26

gregor_g4 pisze:
arbitro pisze:
AdiJuve pisze:Na pewno żeby kupować będzie trzeba kogoś odpalić, tylko sprzedaż Cancelo z zyskiem raptem 10 baniek to słaby deal.
Przychód przy sprzedaży za 50mln wygenerowałby zysk w granicach nawet 15-20mln, bowiem nasza płatność była rozłożona bodaj na 3 lata. Do tego wypada kontrakt Joao, który pobiera 4mln rocznie (oszczędność w planowanych wydatkach przy kontrakcie do 2023r. to dodatkowe 16mln).
Skoro przyszedl za 40 mln to jak chcesz ten zysk 20 wygenerować?
Jak miał kontrakt podpisany na 5 lat to zamortyzowało się 8 milionów w tym sezonie. O tyle pomniejszasz jego wartość. Więc sprzedaż za 50 to zysk 18.


AdiZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2010
Posty: 437
Rejestracja: 21 lipca 2010

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 17:34

Sprzedaż takiego grajaka jak Cancelo po roku gry przebije idiotyzmem sprzedaż Vidala za 40 mln. Bedzie to everest idiotyzmu.
Nasi działacze już udowodnili że sprzedawać to oni nie potrafią jak mało którzy. Ale Cancelo :angry:


unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2019, 23:18

Sarri ma coś takiego, że ciąga za sobą swoich byłych podopiecznych... czyżby teraz uparł się na Hysaja? :co?:

Rozumiem że trzeba zaufać trenerowi, ale żeby zamieniać taką Cancelo na Hysaja? A co jak Sarri nie podoła? Zostaniemy z przecietniakiem z Napoli, a nasz jeden z największych rywali do CL wzmocni się naszym motorem napędowym z pierwszej części sezonu? :bad:

Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie...


Zablokowany