Mercato (LATO 2019) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2019, 09:37

Jest szansa i to spora, przybycie Guardioli te szanse jeszcze podwyższy.

Chiesa praktycznie jest nam zaklepany ale być może zostanie jeszcze rok Violi ( VS ).


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2019, 09:38

MRN pisze:Z tym że Juve to jego dom i sprzyjające mu środowisko choć wolałbym SMSa.
Dom? Wydawało mi się, że był tu na wakacjach i Utd to jego dom. Nie dla Pogby, lepiej wziąć Ndomble czy nawet SMS'a


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2019, 09:39

Mówił pod publiczkę, rzeczywistość zweryfikowała jego wypowiedzi.


Obrazek
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2019, 11:03

Jak dla mnie jeśli chodzi o mercato, to De ligt/Romagnoli/Manolas + Pogba/Ndombele/SMS i można kończyć mercato ( oczywiście sprzedać szrot, ale nie dybale, cancelo czy pjanica, choć pewnie ciężko będzie sfinansować zakupy bez bez poświęcenia kogoś ).


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Paya

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2004
Posty: 323
Rejestracja: 04 listopada 2004

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2019, 12:39

Osgiliath pisze: Jak to się skończy pozostawieniem kwadrata przy równoczesnym pozbyciu się Orsoliniego to [*] Chiesa staty miał takie sobie, tym bardziej zważywszy na jego wycenę przy naszym Orsoliniem, nie mniej sprzedaż Juana to dla nas mus, a Orsolini, który ładnie się ogarnął, pasuje na miejsce w zasadzie już.
Co ciekawe, lepsze statystyki miał od nich... Berardi, którego sezon po cichutku był bardzo dobry. Popatrzyłem na cyferki kryjące się pod gola,mi/asystami i wyszło że:
Oczekiwane gole na 90 minut - Chiesa z Berardim 0,28 Orsolini 0,25
Oczekiwane asysty na 90 minut - Chiesa 0,17 Berardi 0,16 Orsolini 0,13
podania prowadzące do strzałów na 90 - Berardi 1,84 Chiesa 1,6 Orsolini 0,92
Udział w bramkach na 90 po odliczeniu ostatnich podań i strzałów (buildup) - Berardi 0,23 Orsolini 0,12 Chiesa 0,11


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2019, 23:00

Paratici na temat Pogby - Porozmawiamy o tym z nowym trenerem.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2019, 23:40

[Sky] Chiesa wybrał Juventus. Jesteśmy w nim dogadani. Umowa 5x5.


Obrazek
Regis

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 128
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2019, 23:44

Panowie, PSG nie weźmie Ronaldo, to jest czysta fantazja.

Oddanie Crisa za fajne pieniądze dałoby nam potężne środki na przebudowę. Przede wszystkim - odblokowałyby się środki z amortyzacji i kosmiczna pensja.

Gość jest świetny, ale lepszy w wieku 34 lat już nie będzie. Gdyby dało się go sprzedać za takie pieniądze jak sugerowała plotka - nie zastanawiałbym się.


unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 00:54

Osgiliath pisze:Sky/DiMarzio
Benta przedłużył kontrakt do 2024, 2,5 mln.

Chiesa wybrał Juve, 5 mln za sezon, pozostaje dogadać się z Violą.

Barilla
Podoba się nam SMS i Pogba, ale obaj się wykluczają.

Mandzu do wytransferowania niezależnie, czy przyjdzie Igła.

De Ligt ofc wyklucza Koulibaliego
Oglądając Chiesa kilkukrotnie stwierdzam, że był wyróżniającym się piłkarzem. Statystyki co prawda ma na poziomie Orsoliniego i Berrardiego, jednak moim zdaniem, potencjał ze względu na przebojowość znacznie większy. Jedyne co mnie martwi to że przyszły sezon to dla niego może okazać się za szybko na dołączenie do Juve. Poza tym chciałbym żeby nowy trener dał szansę obecnym zawodnikom (Z wyjątkiem Mandzu), bo mogą się odrodzić, natomiast eurasy przeznaczyć na de Ligta i SMS/Ndombele.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 08:57

Absolutnie nie wierzę w bajeczki z Ronaldo. Nie po to poświęciliśmy tyle czasu, pieniędzy, by go oddawać. Impossible.

A Chiesa moim zdaniem fanaberia. Piłkarz ciekawy, owszem, ale nie na tego typu piłkarza powinny iść grube miliony, a obronę i środek pomocy. Kwoty, które z kolei latają za SMS chore, biorąc pod uwagę fakt, że od mundialu nic nie gra. Wybranie go na piłkarza środka pola sezonu jest absurdem. Mógłby u nas zrobić progres, ok, ale nie za takie pieniądze jak 70 wzwyż. Tyle wart nie jest.


cooler

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2014
Posty: 183
Rejestracja: 25 maja 2014

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 09:47

Nie rozumiem, za co oferują podobno 5 mln za sezon dla Chiesy... Niewiele jeszcze pokazał.
Z SMSem to ustawka, dostał nagrodę, aby podwyższyć jego wartość.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 11:22

Adrian27th pisze:Paratici na temat Pogby - Porozmawiamy o tym z nowym trenerem.
Myślicie, że z Sarrim by na ten temat dyskutowali ? ;)

Chiesa nie, a na pewno nie w to okienko. Jeżeli przyjdzie Pep, to też myślę, że zdecyduje, czy Chiese chce, czy nie.
Wole żeby cała ofensywa została (prócz CUadrado i Mandzu) i dokoptować Orsoliniego. Już lepiej się zakręcić wokół Felixa, który może być kozakiem.

fazzi :ok: De Light/Romagnoli/Manolas, Pogba/Ndombele/Sms i gra gitara.


cooler

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2014
Posty: 183
Rejestracja: 25 maja 2014

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 11:26

fazzi pisze:Jak dla mnie jeśli chodzi o mercato, to De ligt/Romagnoli/Manolas + Pogba/Ndombele/SMS i można kończyć mercato ( oczywiście sprzedać szrot, ale nie dybale, cancelo czy pjanica, choć pewnie ciężko będzie sfinansować zakupy bez bez poświęcenia kogoś ).
Tutaj dobrze byłoby chociaż dwóch z tych trzech obrońców, tak samo pomocników (chociaż może być problem finansowo). Ale dochodzi jeszcze Ramsey więc jeden może i by wystarczył.


unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 12:21

cooler pisze:
fazzi pisze:Jak dla mnie jeśli chodzi o mercato, to De ligt/Romagnoli/Manolas + Pogba/Ndombele/SMS i można kończyć mercato ( oczywiście sprzedać szrot, ale nie dybale, cancelo czy pjanica, choć pewnie ciężko będzie sfinansować zakupy bez bez poświęcenia kogoś ).
Tutaj dobrze byłoby chociaż dwóch z tych trzech obrońców, tak samo pomocników (chociaż może być problem finansowo). Ale dochodzi jeszcze Ramsey więc jeden może i by wystarczył.
Wiadomo, że dobrze by było, ale patrząc realnie to wszyscy poza Manolasem to wydatek 70 mln w górę, więc sprzedając mniej znaczących piłkarzy + 100mln(z którymi możemy skończyć rok) to każdy kolejny piłkarz od 3 wzwyż oznaczałoby pożegnanie bardziej wartościowych piłkarzy, czyli kolejne dziury.
Ja tam liczę na Ligta/Romagnoliego + Romero do obrony i jednego z w/w do pomocy.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2019, 14:25

A po co Wam dwóch tej klasy obrońców ? Ktoś do pary z Kielonem/Bonucem plus ten Demiral, czy Romero. Jeżeli Kielon będzie zdrowy, to dalej będzie w podstawie. Nie zapominajcie też o naszym wielkim talencie :)


Zablokowany