Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 11:45

-10- pisze:Który dziennikarz jako pierwszy puścił info o transferze Ronaldo do Juve?
Pierwsza była Marca


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 11:45

Robaku pisze:tutaj przez najbliższe miesiące będzie ciężko, bardzo cięzko.

Potem albo przywykniemy albo oni się nauczą
Hehe no to prawda. Będzie ciężko przez najbliższy czas, ciężko się do tego przyzwyczaić.

Cieszę się bardzo że przyszedł ktoś taki jak Cristiano. Na tym na pewno nie stracimy.

Forza Juve
Forza Krysia


CristianoRonaldo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2018
Posty: 10
Rejestracja: 10 lipca 2018

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 11:48

1marcin60 pisze:
Tutaj to chyba tak nie działa, że Juventus idzie i bierze kogo chce.
Jak naprawdę jest takie ciśnienie na LM to Modrica jeszcze mogliby spróbować wyciagnąć, ale to chyba niemożliwe.
No i te boki obrony faktycznie do wzmocnienia chyba by były, chociaż ten Alex Sandro wyceniany na 45 baniek, może coś gra.
Alex Sandro słyszałem, że lipa właśnie, ale może wystrzeli w tym sezonie. Walker musi być kogo niby mają na prawą obronę? Modric do wyciągnięcia kocha Ronaldo :) i ogólnie wszyscy których wymieniłem. Za Cavaniego może być Kane albo Werner w zasięgu. :bravo:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 11:48

Robaku pisze:
-10- pisze:Który dziennikarz jako pierwszy puścił info o transferze Ronaldo do Juve?
Pierwsza była Marca
A nie Momblano?

Tak pisali wczoraj na tuzie.
Ostatnio zmieniony 11 lipca 2018, 11:49 przez Poprostu, łącznie zmieniany 1 raz.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 11:48

1marcin60 pisze:Kto by pomyślał że CR wybierze Juventus, nie potrafię wymienić 5 innych piłkarzy Juve (poważnie, może i 5 bym nie wymienił poza Higuainem i Dybalą, reszta zawodników to dla przeciętnego kibica nie są jakieś gwiazdy) ale od sierpnia będę oglądał większość meczów, takich osób pewnie trochę będzie.
Juventus wypadł z topu jakiś czas temu, chyba do niego nie trafił od czasów odejść Del Piero, Cannavaro, Trezeguet, Nedveda, i trwał w takiej nijakości czysto piłkarskiej, bo osiągnięcia jakieś tam miał (wygranie ligi to coś poważnego we Włoszech czy przed sezonem już dopisujecie sobie pytam bo nie wiem czy kiedykolwiek obejrzałem mecz ligowy włoskiej ligi, może jedynie w LM jak Milan grał z Juve?), więc jako kolektyw to funkcjonowało, ale teraz zniszczył system, klub który dawno wypadł z top 5 marketingu, potencjału indywidualnego zawodników, finansów, przeprowadza największy transfer w historii futbolu.
Tylko czy np. za rok kupicie jeszcze 2-3 piłkarzy z pensją na poziomie 15 baniek ? i podniesiecie cały komin by iść w stronę chociaż United (oni są daleko za wami jeśli chodzi o poziom sportowy, ale jesli nie dogonicie ich finansowo to za 3-4 lata będzie zupełnie odwrotnie, oni mocni wy typowy przeciętniak), czy to taki wybryk?
I miłej wspólnej Cr'owej przygody życzę :)
Tym i każdym następnym postem gość ewidentnie obraża Juve, ale w takiej formie, że przyznam - śmiechłem. Także dobry troll, ale mam nadzieję, że ban jednak pójdzie.
Robaku pisze:
CristianoRonaldo pisze:No to wzmacniamy tak patrzę, napewno braki na środku pomocy Pjanic to nie modric proponował bym wyciągnąć z Realu właśnie tego pana i to by było to. Gruby Higuain to musi odejść raczej nie widzę po transferze Ronaldo miejsca tu dla niego, widziałbym za niego Cavaniego, Kane albo Werner. Jeszcze lewa obrona kto mi się podobał na tych mistrzostwach to Lucas Hernandez, oczywiście na prawą ściągamy Walkera to tak:

---Ronaldo---Cavani---Dybala---
--------Modric----Matuidi---------
-------------Khedira--------------
Hernandez--Chielini--Benatia--Walker
---------------Szczesny-------------

LM nasza dziękuję i dobranoc :)
:rotfl: :prochno: :smile: :dance: :ok: :ahsisi: :papa: :co?: :confused: :shock: :angry: :placze: :afraid:
Niestety, zaczęło się :facepalm:
towalski pisze:Kolega Ronaldo jeszcze nie wie jakim składam Juventus dysponuje. Nowy kibic, z czasem nabierze ogłady.
Też by ci się trochę przydało człowieku znikąd ;)
CristianoRonaldo pisze:Alex Sandro słyszałem, że lipa właśnie, ale może wystrzeli w tym sezonie. Walker musi być kogo niby mają na prawą obronę? Modric do wyciągnięcia kocha Ronaldo :) i ogólnie wszyscy których wymieniłem. Za Cavaniego może być Kane albo Werner w zasięgu. :bravo:
Słaby troll.
Ostatnio zmieniony 11 lipca 2018, 11:54 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 11:53

Ogłady czy informacji?:>


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
ManInBlack87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 września 2012
Posty: 109
Rejestracja: 19 września 2012

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 12:02

"starzy" userzy nie zachwójcie sie jak dzieci w piaskownicy, do której przychodzą nowe dzieci a wy rzucacie piaskiem żeby wam łopatki nie zabrały. :)

Świeża krew na tym forum jest tak samo potrzebna jak CR w Juve :)


CristianoRonaldo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2018
Posty: 10
Rejestracja: 10 lipca 2018

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 12:05

jackop pisze:
Przestań robić spam w temacie o transferach. Z góry dzięki nie chcę kłótni :stop: ;)
Nie spamując.
Kogo proponujecie w takim razie na prawą obronę, bo tam chyba nikogo nie ma? Higuain da radę z Ronaldo w parze? No sorry ale ktoś chyba nie pamięta jak to się w Realu skończyło, pewne jest że leci dlatego podałem swoje typy. Według was Cavani albo Werner i Kane nie do wyciągnięcia? Ronaldo też był nie do wyciągnięcia :dance: Myślę, że to nawet bardziej prawdopodobne ;)


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 12:05

Pumex, Pumexem, ale gdzie ten pajac Ozob? Mam nadzieje, że nigdy już tu nie wejdzie ( tylko niech się nie tłumaczy trollowaniem, bo to było dno a nie dobry trolling ;).


zagroo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 301
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 12:08

CristianoRonaldo pisze:No to wzmacniamy tak patrzę, napewno braki na środku pomocy Pjanic to nie modric proponował bym wyciągnąć z Realu właśnie tego pana i to by było to. Gruby Higuain to musi odejść raczej nie widzę po transferze Ronaldo miejsca tu dla niego, widziałbym za niego Cavaniego, Kane albo Werner. Jeszcze lewa obrona kto mi się podobał na tych mistrzostwach to Lucas Hernandez, oczywiście na prawą ściągamy Walkera to tak:

---Ronaldo---Cavani---Dybala---
--------Modric----Matuidi---------
-------------Khedira--------------
Hernandez--Chielini--Benatia--Walker
---------------Szczesny-------------

LM nasza dziękuję i dobranoc :)
Chyba trzeba sobie zrobić przerwę od forum na jakiś czas. Ma ktoś jakieś liczby ile od wczoraj jest nowo zarejestrowanych użytkowników? Dziwię się, że serwery Juvepoland jeszcze nie siadły. :)


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 12:09

Tak potrzebni jak AIDS w Afryce? Nie uważam by umysłowa bieda działała na korzyść forum, ale co zrobisz, nic nie zrobisz. Takie wybryki też się rodzą. Rodzice wywalone jak Allegri na problem kontuzji mięśniowych, wysuneli się parę razy z kocyka i teraz trzeba będzie wychowywać jak tamagochi.

No nic, czekam na Walkera i Modricia. Na ich prośbę Marotta na pewno już leci do Madrytu i Londynu, żeby w końcu mogli wymienić 5 pilkarzy Juventusu.
CristianoRonaldo pisze:Przestań robić spam w temacie o transferach. Z góry dzięki nie chcę kłótni :stop: ;)
Nie spamując.
Podobno w tym sezonie znów dużo utonięć nad Polską wodą :whistle:
zagroo pisze:Ma ktoś jakieś liczby ile od wczoraj jest nowo zarejestrowanych użytkowników? Dziwię się, że serwery Juvepoland jeszcze nie siadły. :)
Raczej niewielu. Naciśnij sobie przycisk statystyki. Jest w tym samym miejscu od 2003 roku.
Ostatnio zmieniony 11 lipca 2018, 12:26 przez jackop, łącznie zmieniany 5 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 12:11

ManInBlack87 pisze:"starzy" userzy nie zachwójcie
Ło matko :facepalm:


Obrazek
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 12:12

ManInBlack87 pisze:"starzy" userzy nie zachwójcie sie jak dzieci w piaskownicy, do której przychodzą nowe dzieci a wy rzucacie piaskiem żeby wam łopatki nie zabrały. :)

Świeża krew na tym forum jest tak samo potrzebna jak CR w Juve :)
ZachowUjemy się normalnie tylko zakładając,że taki użytkownik jak Cristiano Ronaldo nie jest zwykłym trollem to dla niego taki Joao Cancelo to jest jakaś latynoska gwiazda POP :prochno: Nie mam nic do nowych kibiców,ale za takie ubogacanie to ja dziękuję :D
Ostatnio zmieniony 11 lipca 2018, 12:15 przez Piotr Juvefan, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 12:13

Poprostu pisze:
Robaku pisze:
-10- pisze:Który dziennikarz jako pierwszy puścił info o transferze Ronaldo do Juve?
Pierwsza była Marca
A nie Momblano?

Tak pisali wczoraj na tuzie.
MOmblano był pierwszy włoski, ale całosciowo Marca.
Nawet miałem z info Marci duzo beki.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
CristianoRonaldo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2018
Posty: 10
Rejestracja: 10 lipca 2018

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 12:18

ManInBlack87 pisze:"starzy" userzy nie zachwójcie sie jak dzieci w piaskownicy, do której przychodzą nowe dzieci a wy rzucacie piaskiem żeby wam łopatki nie zabrały. :)

Świeża krew na tym forum jest tak samo potrzebna jak CR w Juve :)
Gościu ma rację ilu nas jest na razie ? Dwóch :shock: ?? Reszta to wasze posty o tym że są nowi... Na pewno jak się urodziliście to zaczeliście kibicować a poza tym kibicowałem wcześniej tylko teraz założyłem konto. Trochę na luz wrzućcie... Żeby nie spamować.

Jak nie wierzycie w Modrica to Eriksen myślę, że na 100% jest do wyciągnięcia? Przyda się ktoś kto będzie potrafił wykorzystać podaniem Ronaldo. Myślę, że to 100x bardziej realne i te mistrzostwa pokazali, że jest kotem ;)


Zablokowany