Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 13:17

MRN pisze:Dziwi mnie to, że do wczoraj, ba jeszcze dziś nikt nic nie wiedział na temat odejścia Markiza. To tylko pokazuje, że nie ma co im wierzyć w gadki, że mercato jest dla nas zamknięte. Dla nich jest zamknięte a okaże się, że ktoś jeszcze przyjdzie.

Według mnie to co się wydarzyło to liść dla Agrestiego i Di Marzio, nie pierwszy raz w tym mercato.
Agresti nie mówił, że mercato jest zamknięte całkowicie. Mówili jedynie, że nie będziemy już nikogo kupować. Nie wspomniał nic o tym że nikt już nie odejdzie. Widzisz różnicę?

Nikogo z wielkim nazwiskiem już nie kupimy. Od wielu już lat nie było większych transferów w ostatnim dniu okna. Chyba że ktokolwiek uznaje za większy transfer boskiego Brazylijczyka z Interu.

Z resztą potwierdzają to słowa Allegriego na konferencji przed jutrzejszym meczem.



Juve per sempre sara...!!!!
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 13:19

zakiii pisze:Allegri na konferencji : mercato zamknięte.
Kean, na teraz zostaje, ale jeśli miałby odejść, to poza Serie A.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 13:23

aras pisze:Płaczecie za nim, jakby to był nie wiem kto. A prawda jest taka, że jest przeciętny, kontuzjogenny i od lat nie prezentuje poziomu co kiedyś. Zresztą on nigdy nie był wybitny. Tylko że był wychowankiem. O to płaczecie.
Moim zdaniem powinien już odejść 2 sezony temu. Razem ze Sturaro.
Daruj sobie te wpisy o tym,że grał tylko dlatego bo był wychowankiem. Pokaż mi na teraz w kadrze zmiennika o charakterystyce Pjanicia.


Obrazek
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 13:23

Osgiliath pisze:
jakku1 pisze:
deszczowy pisze:To kto nam po odejściu Markiza zostaje do środka? Bentanc, Khedira, Pjanić, Matuidi, Can... no nie za gęsto.
Plus Bernardeschi i Clemenza :prochno:.

Bez Marchisio mamy 25 pilkarzy w kadrze (Z Keanem i wlasnie Clemenzą). Jesli chcemy kogos jeszcze sciagnac, musi to oznaczac, ze jednego albo drugiego jeszcze przed zakonczeniem okienka odpalimy.

Osobiscie, bardzo szkoda mi Claudio. To byl moj ulubiony zawodnik.
a jakieś newsy, by ktoś się kręcił wokół Clemenzy? albo pod kątem zakupów? nie licząc jednak berny piątka pomocników wskazuje 4-2-3-1 a raczej wątpię, by Max lubił się przywiązywać do jednej formacji, wobec czego piątka do środka może być o jednego za mało. Clemenzy nie liczę, aby cokolwiek miał u nas startować a nie wiem, czy on ma status wychowankowy etc.
Były plotki o Sassuolo i chyba o Atalancie. Ale wydaje mi sie, ze on zostanie bo i tak nie mozemy chyba zglosic wiecej pilkarzy do gry (SA, LM). Nie ogarniam za bardzo kto ma status wychowanka w rozgrywkach, w ktorych bierzemy udzial, bo tych zasad nigdzie nie sledzilem, ale RICTOR moze tutaj podpowiedziec jaki status maja Clemenza, Spinazzola, Rugani, Pinsoglio i Kean.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 13:26

Nie wiem jak Clemenza, ale parę stron temu ktoś wyliczał po raz kolejny, że po sprzedaży Sturaro mamy jeszcze jedno miejsce na ligę i zero na ligę mistrzów. Z tym, że nikt nie liczył Clemenzy. Dodatkowo na LM można zawsze kogoś nie zgłosić.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 13:26

Clemenza to melodia przyszłości nie oszukujmy się, facet nie pograł praktycznie nic w młodzieżówkach, nie ma spotkania w Serie A rozegranego, a na liczniku już 21 lat.

Ma iść niby do Palermo, moim zdaniem szkoda ::/: Powinien już się ogrywać na poziomie Serie A, jeśli faktycznie miałby cokolwiek w przyszłości pograć w takim klubie jak Juventus.
Zresztą ile już takich nazwisk się przewijało przez forum przez ostatnie 10 lat? Pewnie ze 100 i ilu z tych wychowanków było ważnym elementem Juve? Pożegnany dzisiaj Markiz i może Giovinco.
Ostatnio zmieniony 17 sierpnia 2018, 13:27 przez Tony Montana, łącznie zmieniany 1 raz.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 13:26

Del Piero, Buffon, Marchisio, to kiedy Chiellini?

Zastanawiam się, czy powrót Bonucciego nie miał też jakiegoś związku z odejściem Buffona. Może byli w konflikcie? Jeśli takowy by był, to Marchisio też na pewno byłby po stronie Buffona. Obawiam się, że Bonucci dopnie swego i w perspektywie roku/dwóch stanie się liderem szatni w Turynie :co?:


Mily

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2008
Posty: 266
Rejestracja: 24 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 13:45

Jak zwykle w zarządzie na koniec ktoś dostał "wylewu".

Marchisio to gość który może z powodzeniem grać w czołowych klubach europejskich, teraz odejdzie od nas ZA DARMO, jeszcze płacimy mu rekompensatę, zamiast chociaż zarobić.

O tym że gość całe życie gra w tym klubie nawet nie chce wspominać, bo musiałbym bana dostać tutaj.


aras

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 maja 2005
Posty: 226
Rejestracja: 02 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 13:49

Piotr Juvefan pisze:
aras pisze:Płaczecie za nim, jakby to był nie wiem kto. A prawda jest taka, że jest przeciętny, kontuzjogenny i od lat nie prezentuje poziomu co kiedyś. Zresztą on nigdy nie był wybitny. Tylko że był wychowankiem. O to płaczecie.
Moim zdaniem powinien już odejść 2 sezony temu. Razem ze Sturaro.
Daruj sobie te wpisy o tym,że grał tylko dlatego bo był wychowankiem. Pokaż mi na teraz w kadrze zmiennika o charakterystyce Pjanicia.
Jakoś przez ostatnie sezony nie był niezbędny w taktyce Allegriego i trener wolał stawiać na Bentancura. Poza tym postawiłbym na Berne do środka. Can również może przejąć pozycję rozgrywającego od biedy.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 14:11

Jestem w szoku. Obawiałem się takiego ruchu w czerwcu, lipcu ,ale nie teraz! W ostatni dzień okienka. Nie rozumiem kompletnie tego ruchu. Jestem bardzo ciekawy kto naciskał na to rozwiązanie. Klub czy Marchisio? Zastanawiająca jest jednak ta rzekoma duża kwota dla Claudio w ramach rekompensaty? Chyba, że to tylko w ramach podziękowania za zasługi, a nie w stylu masz tu pieniądze i do widzenia. Ogólnie ze smutkiem muszę przyznać, że klub pod względem szacunku dla legend niestety zmienił się na niekorzyść. Nie taki klub pokochałem kilkanaście lat temu. O ile w przypadku Buffona się nie czepiałem, ponieważ sam Gigi ciągle zmieniał zdanie o końcu kariery, tak w przypadku Claudio czy Alexa jest mi po prostu przykro.

Wiele się mówi, że w naszym przypadku uznajemy zasadę klub ponad piłkarzem. Ok, zgadzam się z tym w dużej mierze, poza pewnymi wyjątkami, ale skoro tak to bądźmy konsekwentni, bo przypadek Bonucciego z tego roku kompletnie temu przeczy!

Nie rozumiem tego ruchu, nasz wychowanek, nie blokował miejsca w kadrze, w dodatku jedyny pomocnik zbliżony charakterystyką do Pjanicia. Nie wierzę już w przyjście nikogo, a za transfer byle jaki na ostatnią chwilę serdecznie dziękuję.

No cóż, za nami kolejne okienko momentami pełne zachwytów, ale zarówno solidnego i porządnego wkurzania ludzi. Czas upłynie i jakoś się człowiek pogodzi, ale Quo Vadis Juve?

Marchisio powodzenia w dalszej karierze i wielkie dzięki za te wszystkie lata. GRAZIE CLAUDIO!!!

P.S. Sezon jeszcze się nie zaczął, a Allegri już przypomina mi o tym dlaczego za nim nie przepadam. Nie zapomnę mu tego, jak usunął całkiem w cień Marchisio.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 14:12

Crunny pisze:Del Piero, Buffon, Marchisio, to kiedy Chiellini?

Zastanawiam się, czy powrót Bonucciego nie miał też jakiegoś związku z odejściem Buffona. Może byli w konflikcie? Jeśli takowy by był, to Marchisio też na pewno byłby po stronie Buffona. Obawiam się, że Bonucci dopnie swego i w perspektywie roku/dwóch stanie się liderem szatni w Turynie :co?:
W tym roku odpadło mu 2 mega mocnych konkurentów do kierowania szatnią. Pozostaje Barza (który i tak powinien być przyspawany do ławki w tym sezonie), który zresztą po roku i tak odejdzie oraz Kielon. Ale czekajcie :prochno:

Jeszcze zabawniej się robi kiedy uświadomimy sobie, że zgodnie z naszymi zasadami Dybala jest 3 w kolejce po opaskę kapitańską (po Kielonie i Barzie). Pozostaje niewyjaśniona jeszcze kwestia czy Bonucciemu licznik występów u nas po zdradzie został wyzerowany (moim zdaniem powinien).

Kielon lubi się połamać, Barza powinien być już ławkowiczem, więc teoretycznie to Dybi spokojnie powinien rozegrać kilka spotkań z opaską.

Teraz puszczam wodze fantazji - gdyby faktycznie doszło do jakiegoś konfliktu o opaskę pomiędzy Bonu a Dybalą (Bonu ego ma ogromne), to w takim świetle jeszcze ciekawiej przedstawia się sytuacja z naszego ostatniego finału LM gdzie ponoć było między nimi ostre spięcie - mrozzi pisał swojego czasu, że czytał praktycznie wszystkie źródła na ten temat i coś ewidentnie było na rzeczy, coś się wydarzyło.

Zobaczymy jak to będzie wyglądać, szykuje się niesamowicie ciekawy sezon :cooler:


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 14:16

W tamtym sezonie było losowanie kto ma grać obok Chielliniego to w tym będzie kto obok Pjanicia. Berna nadzieją kibiców.


Bocieq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 maja 2016
Posty: 23
Rejestracja: 31 maja 2016

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 14:17

A nikt nie wpadł na pomysł, że to Markiz chciał odejść a ten bonus to takie podziękowanie np za to, że rok temu już chciał odejść a zrobił to dopiero teraz?
Sądzę, że Markiz już dawno poinformował Beppe i spółkę że chce odejść i z oficjalką czekał na dzisiejszy dzień 25 lat w Juve.
Zamiast rzucać łajnem poczekajcie aż sprawa się wyjaśni.
Cardiff uczy, że nie ma co od razu oceniać czyichś decyzji tylko poczekać aż więcej rzeczy wyjdzie na jaw i poznamy całość sytuacji.

Wierzę, że Książe został potraktowany właściwie i że pewnego dnia pomoże nam tak samo jak robi to Nedved :D

Forza Juve! Forza Marchisio! :friends:
Ostatnio zmieniony 17 sierpnia 2018, 14:22 przez Bocieq, łącznie zmieniany 1 raz.


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 14:20

Bocieq pisze:A nikt nie wpadł na pomysł, że to Markiz chciał odejść a ten bonus to takie podziękowanie np za to, że rok temu już chciał odejść a zrobił to dopiero teraz?
Sądzę, żę Markiz już dawno poinformował Beppe i spółkę że chce odejść i z oficjalką czekał na dzisiejszy dzień 25 lat w Juve.
Zamiast rzucać łajnem poczekajcie aż sprawa się wyjaśni.
Cardiff uczy, że nie ma co od razu oceniać czyichś decyzji tylko poczekać aż więcej rzeczy wyjdzie na jaw i poznamy całość sytuacji.
Podbijam :ok:

W ten sposób zamknął swój piękny cykl. Bardzo mi go szkoda...


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 14:30

fivapoPL pisze:https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5BFAB6DE

no to co panowie Mediolan czy Turyn?
no ten to dodał oliwy do ognia... (jeśli to jego oficjalne konto etc). Sergej cho no tu


Zablokowany