Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 12:36

wojczech7 pisze:Jedna rzecz mi się tu nie zgadza. Kontrakt można rozwiązać w każdej chwili, nie potrzeba do tego otwartego okienka... Czemu dzisiaj?

Mój wewnętrzny Elvis chciałby wierzyć w to, że żal kibiców zostanie przykryty mocnym akcentem na koniec mercato (Pogba/SMS). Miałoby to "sens".

Wątpię, ale trzymam kciuki.

#MoggiStyle

--

Bramka Claudio z Interem to chyba najcudowniejsze kibicowskie przeżycie w moim życiu. Nostalgia... :((
tym bardziej, że o problemach względem claudio mówiło się od początku okienka, więc jak rozwiązać kontrakt to #Contestyle na początku okienka, bo by miał czas na szukanie nowego klubu etc, a tak cały okres przygotowawczy spędził z nami i na dzien przed tak rozwiązać? jeśli nie inny klub z Włoch (a wątpię), to dla mnie jest jasne, że kierunek MLS, a przynajmniej tak bym zakładał.

Również wątpię w cokolwiek, by się jeszcze zadziało, no ale trzymam kciuki.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 12:37

Smutna informacja, łezka kręci się w oku. Jednak prawda jest taka, że Marchisio przez ostatnie dwa lata miał wkład na poziomie trzeciego bramkarza.
Podejrzewam, że Claudio fizycznie jest wrakiem, kontuzje go zniszczyły. Taki zawodnik jest ostatni do wejścia, a na poziomie LM nie ma czego szukać. Jak ma siedzieć na ławce, a żonka coś szczekać na instagramie, to decyzja jest jedna.
Nie każda historia ma swój happy end.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 12:44

Przemo90 pisze:Nigdy nie zrozumie dlaczego ten nasz wielki taktyk bardziej ceni Khedire od Claudio. Nawet jesli Claudio gral slabiej gorzej to Khedira zawsze fatalnie (2 na 20 meczy mu wychodzily).

Pytacie o transfer pomocnika ? Wg mnie I tak po odejsciu Claudio mamy wystarczajaca ilosc zawodnikow na srodek - chyba teraz jest ich 4 - dwoch klonow z Niemiec, Benta I Matuidi do tego jeszcze Pijanic, wiec moze byc 5.
Nikt nie przyjdzie: Pogba to byloby marzenie ale nie mamy juz kasy (I tak trzebaby bylo zutilizowac Khedire, na co Max sie nie zgodzi).
Wydaje mi sie ze pozegnanie Claudio to tylko bilansowanie finansowe klubu po slabym mercato jesli chodzi o sprzedaze i zbieranie kasy na podwyzki dla Ruganiego i Pijanica.
Tutaj piszesz tak, a 3 strony wcześniej:
Przemo90 pisze:MRN - a skad wiesz ? pracujesz w Zarzadzie, Nie boj sie Marotta ma juz klepnietego Pogbe albo rabiotta. Ty jestes malym zukiem sledzacym tylko twittera I reszte internet, siedz na tyleczku I czekaj do wieczora na nowego pomocnika.
To jak w końcu mamy kogoś klepniętego czy nikt nie przyjdzie?
Serio niektórzy tutaj mają jakieś rozdwojenie jaźni, piszą jedno, a za godzinę coś logicznie sprzecznego z poprzednią wypowiedzią :-)


ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 12:55

Osgiliath pisze:
wojczech7 pisze:Jedna rzecz mi się tu nie zgadza. Kontrakt można rozwiązać w każdej chwili, nie potrzeba do tego otwartego okienka... Czemu dzisiaj?

Mój wewnętrzny Elvis chciałby wierzyć w to, że żal kibiców zostanie przykryty mocnym akcentem na koniec mercato (Pogba/SMS). Miałoby to "sens".

Wątpię, ale trzymam kciuki.

#MoggiStyle

--

Bramka Claudio z Interem to chyba najcudowniejsze kibicowskie przeżycie w moim życiu. Nostalgia... :((
tym bardziej, że o problemach względem claudio mówiło się od początku okienka, więc jak rozwiązać kontrakt to #Contestyle na początku okienka, bo by miał czas na szukanie nowego klubu etc, a tak cały okres przygotowawczy spędził z nami i na dzien przed tak rozwiązać? jeśli nie inny klub z Włoch (a wątpię), to dla mnie jest jasne, że kierunek MLS, a przynajmniej tak bym zakładał.

Również wątpię w cokolwiek, by się jeszcze zadziało, no ale trzymam kciuki.
tutaj akurat to nie argument - cały okres przygotowawczy ma zaliczony, powinien być w dobrej kondycji itp a skoro jest wolnym graczem to może i dołączyć do klubu we wrześniu, taki np. Man UTD ma problem z kadrą i kto wie czy się nie skuszą.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 12:57

https://www.transfermarkt.pl/stephy-mav ... ler/340328

Transfermarkt podaje, że Stephy Mavididi jest już naszym graczem.
2 melony, 20 lat, pograł trochę w młodzieżowych reprezentacjach Anglii - zobaczymy czy coś z gościa będzie.

Młodszy o 2 lata Kean póki co ma znacznie większe osiągnięcia (szczególnie jak na te 18 lat).


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 12:57

Czy dzisiaj wszyscy DS spotykają sie w Mediolanie w hotelu, żeby porobić deale czy w tym roku od tego odstąpiono?


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 12:58

https://www.acmilan.com/en/news/media/2 ... ego-laxalt

Milan niby oficjalnie kończy mercato, zatem pewnikiem wczorajsze newsy o SMS w Milanie to ploty (no chyba, że...) Beppe, działaj.

@Robaku
Pewnie tak, ponieważ sporo jest informacji, że dogrywamy małolatów, a tak chyba u nas zawsze było, że jak nie z małolatami, to albo jakiś panic buy, albo Witsel etc ;)


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 13:00

To kto nam po odejściu Markiza zostaje do środka? Bentanc, Khedira, Pjanić, Matuidi, Can... no nie za gęsto.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 13:03

deszczowy pisze:To kto nam po odejściu Markiza zostaje do środka? Bentanc, Khedira, Pjanić, Matuidi, Can... no nie za gęsto.
Plus Bernardeschi i Clemenza :prochno:.

Bez Marchisio mamy 25 pilkarzy w kadrze (Z Keanem i wlasnie Clemenzą). Jesli chcemy kogos jeszcze sciagnac, musi to oznaczac, ze jednego albo drugiego jeszcze przed zakonczeniem okienka odpalimy.

Osobiscie, bardzo szkoda mi Claudio. To byl moj ulubiony zawodnik.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 13:04

jakku1 pisze:
deszczowy pisze:To kto nam po odejściu Markiza zostaje do środka? Bentanc, Khedira, Pjanić, Matuidi, Can... no nie za gęsto.
Plus Bernardeschi i Clemenza :prochno:.

Bez Marchisio mamy 25 pilkarzy w kadrze (Z Keanem i wlasnie Clemenzą). Jesli chcemy kogos jeszcze sciagnac, musi to oznaczac, ze jednego albo drugiego jeszcze przed zakonczeniem okienka odpalimy.

Osobiscie, bardzo szkoda mi Claudio. To byl moj ulubiony zawodnik.
Clemenza już od paru dni dogadany z Palermo, także dzisiaj i on odejdzie.


aras

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 maja 2005
Posty: 226
Rejestracja: 02 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 13:04

deszczowy pisze:To kto nam po odejściu Markiza zostaje do środka? Bentanc, Khedira, Pjanić, Matuidi, Can... no nie za gęsto.
Na trzy pozycje wystarczy. Jeszcze w obwodzie jest Berna. Na dwie pozycje za dużo.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 13:06

jakku1 pisze:
deszczowy pisze:To kto nam po odejściu Markiza zostaje do środka? Bentanc, Khedira, Pjanić, Matuidi, Can... no nie za gęsto.
Plus Bernardeschi i Clemenza :prochno:.

Bez Marchisio mamy 25 pilkarzy w kadrze (Z Keanem i wlasnie Clemenzą). Jesli chcemy kogos jeszcze sciagnac, musi to oznaczac, ze jednego albo drugiego jeszcze przed zakonczeniem okienka odpalimy.

Osobiscie, bardzo szkoda mi Claudio. To byl moj ulubiony zawodnik.
a jakieś newsy, by ktoś się kręcił wokół Clemenzy? albo pod kątem zakupów? nie licząc jednak berny piątka pomocników wskazuje 4-2-3-1 a raczej wątpię, by Max lubił się przywiązywać do jednej formacji, wobec czego piątka do środka może być o jednego za mało. Clemenzy nie liczę, aby cokolwiek miał u nas startować a nie wiem, czy on ma status wychowankowy etc.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 13:10

W ostatni dzień odstrzelili najbardziej "Juventusowskiego" piłkarza. Nie wierze,że oni to zrobili. Był tłok w środku? Dlaczego nie odstrzelili Khediry? Juventus ponoć taki rodzinny klub. ŻENADA. Kibiców mają za nic. Marchisio dobrze w USA wyglądał,obok Pjanicia piłkarz który jest w stanie uraczyć nas jakimś niekonwencjonalnym podaniem. Zostali sami wyrobnicy i Pjanić. NIE WIERZE W TO DALEJ PO PROSTU NIE WIERZE.

Kto by nie przyszedł w te last minute to nie wynagrodzi mi straty Markiza.


Obrazek
aras

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 maja 2005
Posty: 226
Rejestracja: 02 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 13:14

Płaczecie za nim, jakby to był nie wiem kto. A prawda jest taka, że jest przeciętny, kontuzjogenny i od lat nie prezentuje poziomu co kiedyś. Zresztą on nigdy nie był wybitny. Tylko że był wychowankiem. O to płaczecie.
Moim zdaniem powinien już odejść 2 sezony temu. Razem ze Sturaro.


zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 13:17

Allegri na konferencji : mercato zamknięte.


Zablokowany