Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 12 lipca 2018, 19:18

Nikt mu nie odbiera. Z mojej perspektywy Beppe po prostu smieje sie pod nosem że Antek mu nie zaufał.

Conte na konferencji naprawie widać jak bardzo żałuje (i ta wstawka że miał Peluso)


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
pavel88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 marca 2007
Posty: 118
Rejestracja: 16 marca 2007

Nieprzeczytany post 12 lipca 2018, 19:40

Conte to póki co trener, który z niezłymi zespołami zrobił nadspodziewanie dobre wyniki, ale w momencie jak pojawiają się konkretne oczekiwania to robi się zapobiegawczy i na wszelki wypadek zaczyna narzekać na warunki pracy. Do tego jest roszczeniowy i chyba dość konfliktowy. A za to w jakich okolicznościach opuścił Juve, nie mam do niego żadnego sentymentu


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 12 lipca 2018, 20:05

Czy może ktoś mi to w całości przetłumaczyć?


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 12 lipca 2018, 20:15

kdzr pisze: Czy może ktoś mi to w całości przetłumaczyć?
Czy tylko ja widzę, że ten głos jest podstawiony?


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 12 lipca 2018, 20:18

Napiszę to o czym teraz gadają chłopaki na VS. Najpierw jeden z lepiej poinformowanych userów VS dał nowinę, że wprawdzie nie pochodzi ta wiadomość od najlepszego z jego źródeł, ale rzekomo pracujemy nad wymianą Sandro za Pogbę. Belgijski user zapodał wypowiedź Lukaku po przegranej Belgii z Francją, który na pytanie dziennikarza czy coś się po tym meczu zmieni w jego stosunkach z Pogbą odpowiedział, że dalej będzie dla niego niemal jak brat, ale nie jest powiedziane, że dalej będą grali w jednym zespole. Momblano z kolei zapodał, że chcemy sprowadzić Bernata jako zmiennika dla Sandro, natomiast w Marcelo nie wierzy.


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 12 lipca 2018, 20:25

ewerthon pisze:
kdzr pisze: Czy może ktoś mi to w całości przetłumaczyć?
Czy tylko ja widzę, że ten głos jest podstawiony?
Nie tylko Ty, chciałbym jednak znać treść.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 12 lipca 2018, 20:31

Z wypożyczenia wrócił Luca Marrone. Masakra gość nieźle się zapowiadał, a tutaj 28 lat i raptem 51 występów na poziomie Serie A :facepalm:


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 12 lipca 2018, 21:43

Momblano w telewizji opowiadał, że: wymiana Higuaina za Moratę, wpłacenie klauzuli za Pogbę, Bernat na zmiennika Sandro. Ja mu średnio wierzę no, ale.

Dzisiaj RadioVS, ale nie mam czasu śledzić i podawać na bieżąco co tam mówią. Może ktoś inny wrzuci.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 12 lipca 2018, 21:46

Coś głośno zaczyna się u Włochów robić w temacie Pogby... :think:

Poświęcenie Sandro oraz pozyskanie Bernata brzmi z kolei o wiele bardziej wiarygodnie niż wyciągnięcie z Realu kolejnego kluczowego zawodnika. Faktycznie sprawa przedłużenia umowy Alexa wygląda podejrzanie.

Akcje Momblano po akcji z CR7 mocno podskoczyły, więc mnie nie zdziwi już nic, nawet przyjście Francuza.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 12 lipca 2018, 21:51

CavAllano pisze:Coś głośno zaczyna się u Włochów robić w temacie Pogby... :think:

Poświęcenie Sandro oraz pozyskanie Bernata brzmi z kolei o wiele bardziej wiarygodnie niż wyciągnięcie z Realu kolejnego kluczowego zawodnika. Faktycznie sprawa przedłużenia umowy Alexa wygląda podejrzanie.

Akcje Momblano po akcji z CR7 mocno podskoczyły, więc mnie nie zdziwi już nic, nawet przyjście Francuza.
Tutaj moim zdaniem waznym elementem calej ukladanki jest oferta za Alexa Tellesa, ktora wystosowalismy kilkanascie/kilka dni temu. Niestety zostala ona odrzucona, cala sprawa wiec przeszla bez wiekszego echa, ale dla mnie jest ewidentne ze szukamy lewego obroncy.

Potwierdzaja to plotki dotyczace Marcelo, chociaz on moim zdaniem nie ruszy sie z Madrytu.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 12 lipca 2018, 22:05

Alex Telles to ten, który nie sprawdził się w słabiutkim Interze całkiem nie tak dawno temu? :lol:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 12 lipca 2018, 22:09

Telles nie ma czasem klauzuli? Coś mi się na VS obiło. Wymiana na tego gracza byłaby dla nas bezbolesna, a biorąc pod uwagę sam poprzedni sezon bylibyśmy wręcz o krok do przodu. Jeśli faktycznie byśmy go chcieli, trzeba by się jednak mocno pospieszyć, jako że sieci zarzucił już ponoć Bayern. W przypadku podpisania go przez Bawarczyków wjechalibyśmy z kolei na autostradę w kierunku Bernata. Tylko pytanie, czy to aby na pewno właściwe dla nas nazwisko. Z drugiej strony mając w perspektywie pomoc:
Pogba - Pjanić - Can.. :whistle:

Właściwie wszystkie media są zgodne, że to sam Ronaldo nas wybrał. Marotta miał inne plany, ale jeśli oferuje ci się top 1 na świecie...


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 12 lipca 2018, 22:12

San Holo pisze:Alex Telles to ten, który nie sprawdził się w słabiutkim Interze całkiem nie tak dawno temu? :lol:
Nom. Tak samo jak Bergkamp, Roberto Carlos, Pirlo czy Seedorf. Tam w ostatnich latach mało kto się sprawdzał. Poza Icardim nie mogę znaleźć żadnego innego zawodnika, który regularnie grałby na wysokim poziomie.

Pogba? Daj ta spokój. On, Khedira, Can, Matuidi, Pjanić - w najbardziej optymistycznej wersji przynajmniej dwóch z nich by siedziało na ławce, a nie jestem w stanie w to uwierzyć. :whistle:


Obrazek
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 12 lipca 2018, 22:31

Cerri już poszedł :hellyes:

Mamy bardzo dużo takiego ni to szrotu, ni to młodego narybku, który trzeba gdzieś opchnąć i zarobić na nich jak najwięcej: Rogerio, Del Sole, Clemenza, Favilli, Audero, Tello, Magnani, Marrone, Bringoli. Zostawiłbym tylko Keana (fajny zmiennik dla C.Ronaldo, jeśli Higuain odejdzie) i Mandragorę (jeśli Marchisio odejdzie), a jeśli już to wypożyczenie albo sprzedaż z opcją odkupu.


Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 12 lipca 2018, 22:37

San Holo pisze:Alex Telles to ten, który nie sprawdził się w słabiutkim Interze całkiem nie tak dawno temu? :lol:
Największym wyznacznikiem marnotrawstwa talentów Interu jest Coutinho.......gdzie jest ten piłkarz teraz, a gdzie był jak grał w tym "fajnym klubie" :whistle:


Zablokowany