Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Astarot

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 marca 2007
Posty: 144
Rejestracja: 28 marca 2007

Nieprzeczytany post 12 lipca 2018, 15:08

Ronaldo in -> Higuain out
do tego
Pogba in -> Dybala out

wtedy naprawdę zacząłbym wierzyć w to, że realnie celujemy w wygranie CL
za wymianę Sandro na Marcelo też bym się nie obraził - najlepszy lewy obrońca na świecie, który pogra jeszcze 3-4 lata na wysokim poziomie w zamian za gościa który jest TOP5 na swojej pozycji ale chyba się u nas wypalił.

-----------------------------------Szczęsny/Perin-------------------------------
Cancelo/De Sciglio - Benatia/Rugani - Chiellini/Caldara - Marcelo/Spina

-------------------Can/Khedira ------------Pogba/Matuidi----------------------

Cuadrado/Berna -----------------Pjanić --- ---------------------------Costa

--------------------------------Ronaldo/Mandzu---------------------------------

W obwodzie jeszcze Barza, Bentancur i Markiz. Ligo Mistrzów przybywaj :D

(ten skład to tylko moje małe ale w zasadzie całkiem realne marzenie - malkontentom od razu tłumacze, że zdaje sobie sprawę z faktu, iż Pjanić jest szykowany przez Maksa na registę jednak w mojej ocenie przy ofensywnych bocznych obrońcach i skrzydłowych potrzebujemy więcej mięśni w środku pola - Pjanić a obok niego Can to za mało a sam Miralem traci wszystkie swoje najważniejsze atuty im dalej bramki rywala gra. Dybala oczywiście nadaje się na 3/4 ale gdybyśmy jego kosztem mieli zyskać Pogbę to oddałbym z pocałowaniem ręki. Dybala to niesamowity piłkarz ale uważam, że z nim w składzie - naszej drużynie brakuje równowagi, do tego minie jeszcze trochę czasu zanim stanie się kluczowy w LM - a może taki czas nigdy nie nadejdzie a SerieA możemy wygrać i bez niego)


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 12 lipca 2018, 15:36

D-Rose pisze:Ronaldo dostanie dodatkowe 10,000,000 za wygranie Ligi Mistrzów.
Złe podejście, dlaczego tylko on? Źle to wygląda względem innych graczy..


szymken

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2013
Posty: 365
Rejestracja: 13 września 2013

Nieprzeczytany post 12 lipca 2018, 15:45

Wojtek pisze:
D-Rose pisze:Ronaldo dostanie dodatkowe 10,000,000 za wygranie Ligi Mistrzów.
Złe podejście, dlaczego tylko on? Źle to wygląda względem innych graczy..
Może inni też takie wpisy maja w kontraktach? Choć zapewne dużo niższe ;)


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 12 lipca 2018, 15:56

Conte odpalony z CFC, więc teraz czas na Sarriego i pytanie co z naszym Igłą/Ruganim.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 12 lipca 2018, 15:59

Cancelo dostał nr 20, który wcześniej miał Pjaca. Czyli pewnie pożegnamy Marko.


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 12 lipca 2018, 16:08

Wojtek pisze:Cancelo dostał nr 20, który wcześniej miał Pjaca. Czyli pewnie pożegnamy Marko.
To jeszcze nie 100% pewności bo może iść na wypożyczenie ale fakt, kogoś trzeba się pozbyć, a on dubluje pozycje Ronaldo.
Może Marotta tak myślał, kupiłem Pjace bo gra podobnie do Ronaldo, jednak się nie sprawdził to czas kupić prawdziwego :ahsisi:

Trochę się obawiam zmian, duże się tego robi, chociaż Allegri co rok więc kto jak nie on miałby sobie poradzić.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 12 lipca 2018, 16:22

Allegri tego lata :smile:

Obrazek


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 12 lipca 2018, 16:31

Osgiliath pisze:Conte odpalony z CFC, więc teraz czas na Sarriego i pytanie co z naszym Igłą/Ruganim.
Haha bardzo dobrze, podobno odbył kilka treningów :)


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 12 lipca 2018, 17:24

Adrian27th pisze:Chciałbym wiedzieć kogo nie kupimy bo Cristiano.
Dla mnie to raczej jasne, że wobec żądań Lotito zrezygnowaliśmy z operacji "Milinković-Savić w Juve". To miał być nasz największy transfer, który umarł śmiercią naturalną wobec pozyskania CR7.

Gdybyśmy pozyskali SMS'a to następnymi ruchami mogły by być wymiany Higuaina na Moratę i Mandzukicia na Martiala, ale przyjście Ronaldo zamknęło sprawę środka ataku.
Ostatnio zmieniony 12 lipca 2018, 17:56 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 12 lipca 2018, 17:35

binio pisze:
Osgiliath pisze:Conte odpalony z CFC, więc teraz czas na Sarriego i pytanie co z naszym Igłą/Ruganim.
Haha bardzo dobrze, podobno odbył kilka treningów :)
Nie wiem czemu tak niektórzy psioczą na Conte. Facet we wszystkim miał racje. Z tymi zawodnikami jacy wówczas grali w Juve nie dało się wygrać LM. Dojście do finału to był sukces, ale nie udało się go wygrać.
Potem w Chelsea - mówił, że wygra ligę, ale potrzebuje konkretnych zawodników, których sprowadzono - wygrał.
Kolejny sezon mówił, że bez porządnych wzmocnień nie da się wygrać, a patrząc jak inni się wzmacniają to ciężko będzie wejść do pierwszej czwórki - miał racje.
Śmieszy mnie trochę ta durna analogia i wypominanie tej super restauracji i 10 euro w kieszeni. Max wszedł do niej i co? Porozglądał się, zjadł i co...trzeba było przełknąć rozczarowanie i zapłacić.
Bycie w finale to nie zwycięstwo.
Owszem Antek ma swoje wady, to furiat, ale mało kto potrafi z typowych średnich bolków zrobić porządnych grajków, a dodatkowo porządnych graczy wyciąga na wyższy level.


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 12 lipca 2018, 18:11

Shadow Marshall pisze:
binio pisze:
Osgiliath pisze:Conte odpalony z CFC, więc teraz czas na Sarriego i pytanie co z naszym Igłą/Ruganim.
Haha bardzo dobrze, podobno odbył kilka treningów :)
Nie wiem czemu tak niektórzy psioczą na Conte. Facet we wszystkim miał racje. Z tymi zawodnikami jacy wówczas grali w Juve nie dało się wygrać LM. Dojście do finału to był sukces, ale nie udało się go wygrać.
Potem w Chelsea - mówił, że wygra ligę, ale potrzebuje konkretnych zawodników, których sprowadzono - wygrał.
Kolejny sezon mówił, że bez porządnych wzmocnień nie da się wygrać, a patrząc jak inni się wzmacniają to ciężko będzie wejść do pierwszej czwórki - miał racje.
Ja z kolei nie rozumiem, jak można wielbić bezgranicznie gościa, co niby kocha klub, który trenuje a za chwilę trzaska drzwiami jak rozkapryszony dzieciak i zostawia nas w w trakcie przygotowań do sezonu.

Jestem mu wdzięczny za to że nas wyciągnął z bagna, nie zapomnę mu tego. Z drugiej strony po jego odejściu mogliśmy znów w to bagno wpaść. Gdyby zarząd wybrał wtedy np Manciniego szybko by nas Neapole czy Romy zdetronizowały. Cała magia prysłaby. Z Allegrim się udało i cieszę się ale drama była wielka. Teraz nagle nie pamiętacie.

Dla mnie zawsze klub jest ponad jakimkolwiek zawodnikiem czy trenerem. Bez względu na nazwisko. Jak trener robi taki cyrk jak Conte (mimo, że wcześniej obiecał zostać) to trudno go szanować, nawet za to co wcześniej zrobił.


Obrazek
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 12 lipca 2018, 18:25

Conte to bardzo dobry trener. Kto inny w ciągu kilku lat prowadził z sukcesami takie ekipy jak Juventus, reprezentację Włoch i Chelsea? Tak, z sukcesami, bo to on zdobył 3 mistrzostwa Włoch z dużo słabszym Juventusem niż obecnie, to on zdobył wicemistrzostwo Europy i to on zdobył mistrzostwo z Chelsea. Nie szło mu wszędzie świetnie (LM z Juve, drugi sezon w Premier League), ale trenerem jest bardzo dobrym i nie można mu zabrać tego, co osiągnął.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 12 lipca 2018, 18:38

Crunny pisze:Conte to bardzo dobry trener. Kto inny w ciągu kilku lat prowadził z sukcesami takie ekipy jak Juventus, reprezentację Włoch i Chelsea? Tak, z sukcesami, bo to on zdobył 3 mistrzostwa Włoch z dużo słabszym Juventusem niż obecnie, to on zdobył wicemistrzostwo Europy i to on zdobył mistrzostwo z Chelsea. Nie szło mu wszędzie świetnie (LM z Juve, drugi sezon w Premier League), ale trenerem jest bardzo dobrym i nie można mu zabrać tego, co osiągnął.
Wicemistrzostwo zdobyl Prandelli ;).


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 12 lipca 2018, 18:54

jakku1 pisze:
Crunny pisze:Conte to bardzo dobry trener. Kto inny w ciągu kilku lat prowadził z sukcesami takie ekipy jak Juventus, reprezentację Włoch i Chelsea? Tak, z sukcesami, bo to on zdobył 3 mistrzostwa Włoch z dużo słabszym Juventusem niż obecnie, to on zdobył wicemistrzostwo Europy i to on zdobył mistrzostwo z Chelsea. Nie szło mu wszędzie świetnie (LM z Juve, drugi sezon w Premier League), ale trenerem jest bardzo dobrym i nie można mu zabrać tego, co osiągnął.
Wicemistrzostwo zdobyl Prandelli ;).
No tak! Pięknie mi się to poprzestawiało w głowie :redface:


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 12 lipca 2018, 19:18

Nikt mu nie odbiera. Z mojej perspektywy Beppe po prostu smieje sie pod nosem że Antek mu nie zaufał.

Conte na konferencji naprawie widać jak bardzo żałuje (i ta wstawka że miał Peluso)


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Zablokowany