Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2018, 15:38

gucio_juve pisze:O co jest płacz z Marchisio? Czy on nam w ostatnich 2 sezonach wygrał jakiś mecz? Notował jakieś nieprawdopodobne występy ? Zaliczał kluczowe bramki, podania? Czy piszemy tak tylko, żeby sobie popłakać?
Nie ale biorąc pod uwagę fakt że możemy go rejestrować jako wychowanka to już jest to istotne.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2018, 15:48

Mi te doniesienia z Marchisio się nie podobają. Chociaż z drugiej strony jeśli sam Claudio chciałby odejść...rozumiem i uszanuje. Jeśli jednak klub chce go wypchnąć...no to tutaj już jest bardzo niefajnie. Nie pozbywa się kogoś kogo spotkało nieszczęście. Wiem, że to nie ta skala, ale to tak jakby mąż/żona chciał/a się rozwieźć bo druga połówka miała wypadek i już nie jest taka jak kiedyś (sprawna/ładna itp).
Kryminałem dla mnie będzie już to jeśli Claudio odejdzie, a taki Sturaro zostanie. Tego to nie zdzierże.


Gontar

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2018, 16:17

Ja jestem najbardziej ciekaw co bedzie z Bentancurem.. Czy wyslemy go na wypozyczenie ? A moze zostanie i bedzie dostawal wiecej minut ?


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2018, 17:20

Shadow Marshall pisze:Mi te doniesienia z Marchisio się nie podobają. Chociaż z drugiej strony jeśli sam Claudio chciałby odejść...rozumiem i uszanuje. Jeśli jednak klub chce go wypchnąć...no to tutaj już jest bardzo niefajnie. Nie pozbywa się kogoś kogo spotkało nieszczęście. Wiem, że to nie ta skala, ale to tak jakby mąż/żona chciał/a się rozwieźć bo druga połówka miała wypadek i już nie jest taka jak kiedyś (sprawna/ładna itp).
Kryminałem dla mnie będzie już to jeśli Claudio odejdzie, a taki Sturaro zostanie. Tego to nie zdzierże.
Claudio będzie chciał grać, potwierdził że nie lubi siedzieć na ławce w 3-cim odcinku na Netflix-ie więc nie zdziwię się jak odejdzie, mimo iż kocha klub może najbardziej ze wszystkich.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2018, 20:10

Ile razy Wam trzeba powtarzać, że Marchisio jest wychowankiem a teraz na każde rozgrywki Juventus obowiązują przepisy 21+4 wychowanków? Odpylimy Claudio i na LM możemy zgłosić tylko 22 piłkarzy (21+Pinsoglio) plus młodziki. W Serie A i PW bez Claudio mamy 24 lub 23 piłkarzy (w zależności od tego kiedy Spinazzola będzie się w ogóle nadawał do gry), ale tutaj też przecież oprócz Claudio jeszcze chcecie opychać Ruganiego więc byłoby 22-23. No i teraz przy naszej liczbie kontuzji w sezonie to faktycznie jest szczyt roztropności. W razie czego pewnie Max wyjdzie na boisko i zagra. Ewentualnie szpece z Juvepoland załatwią lewe papiery dla ulubieńców De Sciglio i Sturaro.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2018, 22:29

RICTOR pisze:Ewentualnie szpece z Juvepoland załatwią lewe papiery dla ulubieńców De Sciglio i Sturaro.
A Sturaro jest czyimś ulubieńcem? :prochno:


Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2018, 12:29

ewerthon pisze:
RICTOR pisze:Ewentualnie szpece z Juvepoland załatwią lewe papiery dla ulubieńców De Sciglio i Sturaro.
A Sturaro jest czyimś ulubieńcem? :prochno:
Mistera Allegriego :lol: :lol: :lol:


Odpalenie Marchisio to jest tak skrajna glupota, ze nie miesci mi sie to w glowie. Chociaz caly sezon bylismy karmieni "cudownymi" wystepami Pjanica bez formy czy kurczaka Matuidiego, wiec odpalenie Claudio wpisuje sie w trend przemiany kiedys naszej najmocniejszej formacji w nasz najslabszy punkt.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2018, 12:57

Szczerze to w ataku nic bym nie zmieniał, co najwyżej to moglibyśmy się zdecydować na powrót Pjacy. Pomoc, Can i jeszcze jedno nazwisko, najlepiej Savic, jeśli nie to ten Rosjanin ma dobre recenzje. Po Cancelo kwestie obrony uznałbym za zamkniętą.
Mało zmian, ale role Costy i Berny powinny być większe niż w poprzednim sezonie.
Podsumowując: Perin, Caldara, Spinazzola, Cancelo, Can, SMS (jeśli jest kasa) jeśli nie to np. Gołovin, może Pjaca.
Ostatnio zmieniony 10 czerwca 2018, 13:01 przez 19, łącznie zmieniany 1 raz.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2018, 12:58

Kruczenzo pisze:Mistera Allegriego :lol: :lol: :lol:
Dlatego pewnie z pomocników jest drugim od końca jeśli chodzi o liczbę minut spędzonych na boisku. Nawet grający ogony Marchisio ma ich więcej. To tyle jeśli chodzi o pozycje tego zawodnika w drużynie. Nigdy nie stanowił alternatywy nigdy też nie był kandydatem do czegokolwiek, ale wszystkim się tutaj wydaje, że na rozegranie 900 minut spośród 4000 minut do rozegrania przyjdzie Rakitic lub inny i będzie się na taką a nie inna liczbę godził. Odejdzie Sturaro to przyjdzie inny wafel. Tyle.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2018, 13:16

A nie pomyśleliście, że Sturaro pełnienie roli zapchajdzury odpowiada, a Markizowi już nie? Przecież SS doskonale zdaje sobie sprawę, że gra w Juve to dla niego gra ponad możliwości, więc nigdzie nie będzie się ruszał. Księciu jest po prostu ambitny i nie godzi się na granie ogonów, więc to logiczne, że może odejść "kosztem" Sturaro... I nie świadczy to bynajmniej o głupocie zarządu, wręcz przeciwnie.


Obrazek
Gontar

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2018, 18:52

Real podobno jest gotowy zapłacić 150-170 mln za Savica więc chyba po ptakach jeśli to się potwierdzi. Zostaje liczyć na Pogbe


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2018, 19:01

Bardzo ciekawa infografika prezentujaca wiarygodnosc zrodel odnosnie naszego mercato. Zrobiona przez jakiegos fana, ale z wiekszoscia sie zgadzam.

Obrazek


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2018, 19:19

Super, ze dodałeś. Zgadzam się w 100%


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2018, 20:27

Osgiliath pisze: Madryt oferuje szalone kwoty za SMS (od 150-170 mln) + około 6 dla samego gracza
To jakby tyle Madryt zaoferował, to brać od nich Isco/Kroosa/Modricia.


fivapoPL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2017
Posty: 310
Rejestracja: 13 marca 2017

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2018, 20:29

Jak Pan Lolito chce Pjace lub Ruganiego do dla niego odpowiedznio

80 mln Pjaca
70 Rugani i żadnych negocjanci


Zablokowany