Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 25 maja 2018, 12:39

Poprostu pisze:Corsport
Jeśli wpłynie odpowiednia oferta, to odpalimy Benatię. Gimenez jest alternatywą.


Moje mokre sny. fap fap fap
totalnie też. Wiem, że Marsylia węszyła, oby nie odpuścili.


Astarot

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 marca 2007
Posty: 144
Rejestracja: 28 marca 2007

Nieprzeczytany post 25 maja 2018, 13:18

Ostatnie newsy wspominają o młodych CMach: Cristante, Praecie i Pellegrinim. W trakcie sezonu media łączyły nas też z Barellą - ktoś widział aby w ostatnim czasie dalej go z nami łączono?


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 25 maja 2018, 13:50

Astarot pisze:Ostatnie newsy wspominają o młodych CMach: Cristante, Praecie i Pellegrinim. W trakcie sezonu media łączyły nas też z Barellą - ktoś widział aby w ostatnim czasie dalej go z nami łączono?
nope, ponieważ jakiś czas temu pojawiło się info, że go odpuszczamy i brzydka część mediolanu kładzie na nim łapy, ale póki co cicho.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 25 maja 2018, 16:03

Dokladnie info ostatnie są takie ze Inter po Barelle i Radje, my za to po Cancelo.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 25 maja 2018, 16:46

jakku1 pisze: 3. Mocno srednie zrodlo z VS: Serio chcemy aby Morata wrocil I jest to blizsze realizacji niz mogloby sie wydawac.
Nie jest to dobra wiadomość. Wraz z Moratą wrócić może Makiavel.


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
Gontar

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 25 maja 2018, 17:26

Nie wiem czemu tyle narzekań na powrót Moraty.. Koleś może nam obsadzić w razie potrzeby Lewe skrzydło i 9. Do tego kiedy grał u nas strzelał w tych ważnych meczach (lm) o co niektórzy mają pretensje do naszych napastników. Ja bardzo liczę na Perina bo jestem od dawna fanem jego talentu i mimo tych fatalnych kontuzji pokazuje, że nadal ma papiery na topowego bramkarza w europie.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 maja 2018, 17:45

Pytanie do ogarniętych z VS

Wspominał ktoś tam o mniemanej wczorajszej wizycie pewnego czarnoskorego ofensywnego zawodnika w naszej siedzibie?


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 25 maja 2018, 18:20

Poprostu pisze:
Benatia dzisiaj kolejny raz potwierdził, że nie wie czy zostanie w Juve. :ok:
Chętnie bym go opylił za Koulibalego albo Skriniara,ale oba kluby raczej nie byłyby przychylne z nami dealować :prochno:


Obrazek
MVP

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 listopada 2012
Posty: 237
Rejestracja: 18 listopada 2012

Nieprzeczytany post 25 maja 2018, 18:25

Profesor pisze:
Niestety Matuidi gra przeciętnie. Dla mnie ma możliwości motoryczne których nie wykorzystuje na 100%, już wolę jak wejdzie Bentacur który za każdym biegnie na 100%. Statystyki też ma przeciętne a szkoda bo każdy oczekiwał od niego więcej i nie liczę że nagle stanie się lepszy, patrząc na whoscored ma podobne statystyki jak w PSG miał.
Gra równo, to raz, a dwa naprawdę dobrze ustawia się w defensywie, sporo presuje i dużo biega. Nie idzie to w parze z jakąś bajeczną techniką, ale to nie przeszkadza mu być świetnym piłkarzem, taki trochę casus Gattuso. Technika górnika, ale kopie dużo :D
Tak czy siak nie będzie nigdy kreatorem wielkich akcji, dlatego potrzebujemy właśnie Pogbę, SMSa albo innego Topa. Isco byłby spoko też myślę.


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 25 maja 2018, 18:53

Zaraz mój post pewnie zniknie w otchłani dyskusji, ale i tak go pierdykne, postaram się w miarę krótko.

Cieszy mnie news, że nie zanosi się na kolejne sprzedaże. Już Buffon, Lichtsteiner, Asamoah to prawie pół defensywy. Niby dwaj ostatni to teraz tylko zmiennicy, ale już robi to problemy na bokach, a jakby odszedł Sandro to wręcz rewolucja.

Jak z reguły jestem sceptyczny do zmian, ale jest coś w tym co mówił z rok temu Beppe, że mamy taki skład, że ciężko go łatwo polepszyć. Chciałbym żeby trzon został: Sandro, Benatia, Chiellini, Pjanic, Costa, Dybala, Higuain - na tych graczach niech dalej opiera się zespół. Oczywiście reszta Włochów (większość) też zostanie, Bernadeschi, De Sciglio, Rugani są w wieku dającym perspektywy na przyszłość, Barzagli daje doświadczenia, choć jego rola powinna słabnąć. Marchisio to Marchisio, w sumie ciężka sprawa, szkoda go sprzedać, ale i żal patrzeć na jego rolę w zespole...
Darmiana bym brał za tę cenę (rozumiem, że łata obie flanki), Benatii bym nie ruszał, bo to jednak podstawowy zawodnik. Zobaczymy kto z dwójki Caldara-Rugani się przebije. Brakuje jeszcze jednego bocznego, Howedesa bym pożegnał, nie mam nic do gościa, ale kolejne miesiące z kontuzjami mijają się z celem.
Z pomocą jest dziwnie. Na papierze spoko wygląda, nie ma nikogo typowo do odstrzału (wiem, powiecie, że Sturaro), ale pewniakiem jest w zasadzie Pjanic i też gra nierówno. Vidal? Mało możliwa opcja, za dużo imprezował, choć gracz o jego charakterystyce by się przydał.
Mówi się też o innych powrotach, z dwójki Morata-Pogba prędzej widziałbym come back Hiszpana, trochę rola jak Mandzukic, na skrzydło i zmiennik ataku, na ligę kiepsko w statystykach, ale w Lidze Mistrzów się przydał. Jak Mario, tyle że młodszy.
Do Pogby mam uraz no i ile miałby kosztować jak odszedł za 100 mln?
W ataku jakieś korekty pewnie będą, ale podstawowi zawodnicy powinni zostać, z Costą który mnie najbardziej zaskoczył na plus, na czele.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 25 maja 2018, 20:27

kubinho 10 pisze:Zastanawia mnie skąd ta tendencja powrotów do Juve (oczywiście o ile te doniesienia mają coś wspólnego z prawdą). Fakt jest taki, że żaden z czołowych naszych piłkarzy, którzy odeszli w ostatnim czasie nie zbliżyła się do poziomu, który prezentowali u nas - Vidal, Pogba czy Bonucci, choć akurat Morata nie wpisuje się w ten schemat, bo u nas też nie grał jakiejś rewelacji. To napawa optymizmem, że jednak Juve to odpowiednie środowisko i gwarancja rozwoju.
Sam sobie odpowiedziałeś :-). Mnie tam akurat cieszy taki medialny przekaz nawet jeśli jest sztucznie nakręcany.
Poprostu pisze:Tylko ja nie widzę nic ciekawego w Chiesie?
Raczej wielu kolegów tu nie znajdziesz ;) . Do Bernardeschiego miałeś podobne podejście?
Poprostu pisze:200 baniek by starczyło z pocałowaniem w tyłek na takie mercato, że miałbyś mokro jeszcze parę lat :D
Kwota wystarczająca na 3-4 wzmocnienia wysokiej klasy, chociaż trzeba pamiętać, że w tym okienku spłacamy Costę.
Astarot pisze:Ostatnie newsy wspominają o młodych CMach: Cristante, Praecie i Pellegrinim. W trakcie sezonu media łączyły nas też z Barellą - ktoś widział aby w ostatnim czasie dalej go z nami łączono?
Całkiem sensowne alternatywy dla Pogby i SMSa. Oczywiście, na kolana nikt nie pada, ale to w końcu opcje zapasowe. Barelli mi szkoda - to jest fajny włoski walczak do środka pola, a nie Sturaro. Niewątpliwie drzemie w tym chłopaku ogromny potencjał, choć na "poważnego" piłkarza jest jeszcze zbyt surowy, co w wieku 21 lat nie powinno nikogo dziwić.

Monaco podobno skłonne jest sprzedać swoje gwiazdy: Falcao, Lemara, Fabinho i Sidibe, ale do negocjacji usiądą dopiero po zakończeniu Mundialu. Tanio na pewno nie będzie, ale zawodnicy przedni.

Media dość zgodnie donoszą, że pierwszymi ogłoszonymi przez nas transferami będą Darmian i Perin. W moim odczuciu ruchy dość dziwne, ale widać przy nich logikę.
Marotta sam przyznał, że ma taką filozofię, aby w drużynie było dwóch bramkarzy wysokiej klasy. W takim razie Mattię należy uznać za okazję - to świetny goalkeaper za niewielkie pieniądze. Darmian to mimo wszystko poziom zbliżony do Lichtsteinera i Asamoaha. Z reguły nic nowego nie wymyśli, ale może zaskoczyć, a przy tym gwarantuje solidność na obu flankach. Zdaje się, że na środku obrony w razie wyższej konieczności też potrafi zagrać. Przy kontuzji Spiny taki ruch nabiera sensu, choć klasowy prawy obrońca dalej jest nam potrzebny, abyśmy mogli stwierdzić, że nasz skład jest kompletny.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 maja 2018, 20:36

@arbuz

Berne to akurat lofciam :C IMO tak kreatywnego gracza dawno nie mieliśmy.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 25 maja 2018, 21:49

Piotr Juvefan pisze:I dlatego kupujemy podrzędnego Darmiana za 10 mln :prochno: ?
Pewną logikę (w ew. transferach na boki obrony) można dostrzec. Gdyby okazało się, że Sandro rzeczywiście przedłuży kontrakt tak naprawdę potrzebowalibyśmy na lewą stronę zmiennika dla niego, którym zostałby tani Darmian. Na prawą zostaje De Sciglio i zawodnik, który zostanie kupiony (Arias, Cancelo ect.). Spinazzolę zostawiłem na koniec, bo niewykluczone, że będzie on pełnił rolę Höwedes - zapchajdziury, z różnych powodów.
@D@$ pisze:Do Pogby mam uraz no i ile miałby kosztować jak odszedł za 100 mln?
Gazety, od włoskich po francuskie, rozpisywały się o zawarciu klauzuli, w której to Juve miało by prawo wykupienia Pogby za kwotę 60 mln euro. Czy taki podpunkty w kontrakcje Francuza istnieje, pewnie się nigdy nie dowiem, ale jeśli rzeczywiście jest to z jakiś przyczyn musiał on tam zostać umieszczony.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 25 maja 2018, 22:08

Poprostu pisze:Pytanie do ogarniętych z VS

Wspominał ktoś tam o mniemanej wczorajszej wizycie pewnego czarnoskorego ofensywnego zawodnika w naszej siedzibie?
Można coś więcej?


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
TURBOPAWEL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 grudnia 2012
Posty: 210
Rejestracja: 07 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 25 maja 2018, 22:12

jest tam jakas dyskusja na ten temat, ale nie wiadomo o kogo konkretnie chodzi

martial/pogba wiadomo (oczywiscie o ile to prawda; +pogbitto cos wrzucal podejrzanego na instagramy)

czuje ze wroci ten pogba


Zablokowany