Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
wieczorek00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 kwietnia 2018
Posty: 200
Rejestracja: 04 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 24 maja 2018, 11:39

Być może ostatnia szansa na sprzedaż Mandżukica lub jego wymianę na Bonaventurę co też by było wzmocnieniem, a tu allegri wyskakuje że chce go nadal w składzie... No nie wierzę :prochno:

Dodatkowo jest możliwość ściągnięcia Martiala i to za fajne pieniądze bo pewnie coś koło 50mln, a oni wolą Morate któremu w w juve wyszły dwa mecze w LM, a tak poza tym nie jest gwarantem nawet tych 15 bramek w sezonie. I to jeszcze możliwe wszystko kosztem Igły.

To może być świetny sezon, wyobraźcie sobie ten skład:
Morata
Mandzu Dybala
Pajnic Praet Can
Darmian Chiellini Caldara MDS
Szczęsny/Perin

Potrójna korona w końcu w zasięgu
:rotfl:


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 24 maja 2018, 12:07

Kiedy czytam o pozostaniu Mario, przyjściu Moraty w miejsce Higuaina to robi mi się słabo. Niech zostanie Sturaro do kompletu.

Najgorsze, ze to dopiero początek wszystkich plot transferowych


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 24 maja 2018, 12:15

Zastanawia mnie kształt naszego środka w przyszłym sezonie. Gdyby tak udało się tego Pogbę ściągnąć z powrotem :pray: ( chyba będzie łatwiej nie Sergieja z LAzio wyrwać ). Pogba-Pjanic-Can, wyglada to dobrze + Bentancur, Marchisio, Praet ( mówi się o nim ostatnio, dobry grajek, walczący, dobry z piłką, a takich potrzebujemy ), Matuidi.

P.S Ale właśnie przeczytałem, że Marotta mówi ze Pogba i SMS są nierealni :sad:
Ostatnio zmieniony 24 maja 2018, 12:27 przez fazzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 24 maja 2018, 12:17

Jest jeden czynnik, który baaaaardzo przemawia u mnie za Bonaventurą.

Mandżukić w rozliczeniu.

Niesamowite byłoby to wzmocnienie.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 24 maja 2018, 12:59

Poprostu pisze:Tuttosport

Mandzukic zostaje w Juve na życzenie Allegro. (czyli lewe skrzydło mamy już obstawione).
:prochno:

Lypsky pisze:Kiedy czytam o pozostaniu Mario, przyjściu Moraty w miejsce Higuaina to robi mi się słabo. Niech zostanie Sturaro do kompletu.

Najgorsze, ze to dopiero początek wszystkich plot transferowych


Ano. Patrząc na te nazwiska wydaje się, że wzmacnia się drużyna aspirująca do gry w europejskich pucharach, a nie Juve. No cóż zobaczymy jak się skończy okienko.
fazzi pisze:P.S Ale właśnie przeczytałem, że Marotta mówi ze Pogba i SMS są nierealni :sad:
Tak jak i LM. Musimy się chyba przyzwyczaić, że któreś scudetto z rzędu to dla nas niesamowite osiągnięcie. Widać po zarządzie jakie ma ambicje...

P.S Ale 90mln na 30letniego grubaska, który nigdy nie był decydujący się znalazło.


Basiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 308
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 maja 2018, 14:03

Alexinhio-10 pisze:Ano. Patrząc na te nazwiska wydaje się, że wzmacnia się drużyna aspirująca do gry w europejskich pucharach, a nie Juve. No cóż zobaczymy jak się skończy okienko.
Trafiłeś w samo sedno. To okienko może być jeszcze bardziej rozczarowujące, ze względu na ilość pozycji, które potencjalnie będziemy musieli obstawić. A środków na to będzie mniej, niż w poprzednich latach. Inna sprawa, że kibice i zarząd najwyraźniej inaczej definiują "piłkarza światowej klasy". Dla kibiców topowym wzmocnieniem byłby Sergej, dla zarządu topami mogą być Can i Praet.
Alexinhio-10 pisze:P.S Ale 90mln na 30letniego grubaska, który nigdy nie był decydujący się znalazło.
Znalazło się, ale tylko dlatego, że sprzedaliśmy Pogbę. Marotta może gadać w prasie bzdury, że kupilibyśmy go mimo wszystko, ale spójrzmy prawdzie w oczy-prawie każde okienko kończymy z niewielką stratą. Nie byłoby środków na zakup Higuaina, bez odejścia Pogby.


BEZPŁATNE PRZELEWY DO PL I UK! -> http://www.england.pl/
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 24 maja 2018, 14:19

Marotta dużo gada i nie zawsze to się sprawdza. Pouśmiecha sie pusci oko. Wiadomo jak z nim jest, Ale jesli SMS i Pogba nierealnie, to imo Veratti.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 24 maja 2018, 14:38

Poprostu pisze:Tuttosport

Mandzukic zostaje w Juve na życzenie Allegro. (czyli lewe skrzydło mamy już obstawione).
Wszyscy oprócz trenera widzą to tak:


Obrazek


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 24 maja 2018, 14:53

Na początku nie byłem zwolennikiem transferu Bonaventury, ale obecnie uważam, że może przejść. Ma jedną niezaprzeczalną zaletę - może zagrać na wielu pozycjach, a biorąc pod uwagę to ile czeka nas przetasowań będzie to zbawienne. Nigdzie nie zagra wybitnie, ale jakiś poziom zapewni.

Wszystko rozbija się o to na jakich warunkach ma przyjść - prawie 29 lat. Za Mandżu bym go jednak wymienił, z całym szacunkiem dla Mario bo strasznie zaimponował mi 2 bramkami wbitymi Realowi, ale oprócz tego spotkania ten sezon pod względem statystyk (szczególnie w Serie A, bo w LM o dziwo coś tam właśnie strzelił) wygląda bardzo słabo.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 24 maja 2018, 15:02

Czy uważacie, że ten świeży "skandal" z Rabiotem w roli głównej może mieć jakiś wpływ na jego odejście?


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 24 maja 2018, 15:23

We Włoszech śmieją się z Marotty, że w kwestii wykluczania transferu Sergeja jest tak samo wiarygodny jak wtedy gdy deklarował, że w życiu nie wpłaci klauzuli Gonzalo. :prochno:


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 24 maja 2018, 15:31

Shadow Marshall pisze:Czy uważacie, że ten świeży "skandal" z Rabiotem w roli głównej może mieć jakiś wpływ na jego odejście?
chyba tylko taki, ze jak Beppe zadzwoni do DD i zapyta co sadzisz o nim, to wiadomo co odpowie DD


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 24 maja 2018, 15:40

wojczech7 pisze:Jest jeden czynnik, który baaaaardzo przemawia u mnie za Bonaventurą.

Mandżukić w rozliczeniu.

Niesamowite byłoby to wzmocnienie.
Zawsze byłby to jakiś plus, ale chyba bardziej prawdopodobny jest scenariusz, w którym ani nie zjemy ciastka, ani nie będziemy go mieć.

Kurczę, m.in. właśnie dlatego miałem obiekcje przed dalszą współpracą z Maxem. Nawet jego zwolennicy dostrzegali potrzebę przewietrzenia szatni, a zanosi się na to, że w ramach tego procesu Allegri zamierza podziękować Markizowi przy jednoczesnym zatrzymaniu Mandzukicia czy Khediry. Z Maxem to nawet Sturaro w kadrze na przyszły sezon mnie nie zdziwi.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 24 maja 2018, 15:59

Z tych newsów cieszy mnie jeno to, że United jest zainteresowane Mandzu i jednak jest szansa, że dojdzie do jego sprzedaży.

Drugie to fakt, że dłubiemy przy przedłużeniu kontraktu Sandro i być może uda się go zatrzymać na dłużej, co z automatu zaoszczędzi nam bólu głowy przy szukaniu ewentualnego zastępstwa, tym bardziej przy kontuzji Leo.

Mam jednak nadzieję, że Marotta jak zwykle jedno mówi a drugie robi i być może coś tam z SMS będzie jeszcze na rzeczy, podobnież z Pogbą.

Poza tym po co mielibyśmy drążyć temat Moraty, jeśli Mandzu miałby zostać? Raczej wątpię w to, by pakować 60 mln w dwa lata na rezerwę dla Igły w najlepszym wypadku, jeśli wraca Pjaca.

Tak się też zastanawiam nad tym Praetem - czy to jest ab gracz, który podniesie nasz poziom pomocy, czy to będzie kolejny wyrobnik jeno o klasę lepszy od Sturaro?

Nie podoba mi się też to, że w deale planujemy włączyć Mandragorę, który przecież miał całkiem dobry sezon w Crotone i przynajmniej w teorii dobrze rokuje.


MVP

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 listopada 2012
Posty: 237
Rejestracja: 18 listopada 2012

Nieprzeczytany post 24 maja 2018, 16:16

Na tą chwile podsumuje tak :

- dobrze, że atak zostaje, nie boleje nad tym że będę oglądał Mandżura, bo choć nie jest na pewno najlepszym piłkarzem globu, ani jednym z najlepszych, to nadal doświadczony grajek dający kilka ciekawych możliwości taktycznych, do tego z sercem do walki;
- Praet mi nie bardzo odpowiada, zwłaszcza jeśli mamy stracić naprawdę spoko zapowiadającego się Mandragore;
- wolę Pogbę od SMSa, wierzę że jeden z nich trafi do nas zwłaszcza, że szalonooki temu zaprzecza :prochno:
- Morata i Martial przy obecnej deklaracji pozostania większości graczy ofensywnych są zupełnie nie potrzebni, szkoda kasy, to samo się tyczy Di Marii (nie wiem jak sie pisze za leniwy by sprawdzać), tylko przy naprawdę niezłych okazjach warto, ale jasne że wymiana np Cuadry na jedego z powyższych byłaby raczej spoko;
- w końcu Can przychodzi czy nie? Szczerze mówiąc skoro jeszcze się nie zdeklarował i trochę wodzi wszystkich za nos podziękowałbym mu, nie potrzebny nam ktoś o takiej mentalności;
- Darmian spoko, nie drogi, a uzupełnia skład i jak wiele osób liczę na casus Barzy ( może nie będzie aż tak dobrze, ale jest szansa );
- Bonaventura... no za niewielki piniądz ok, ale raczej bym odpuścił;
- Jeśli mamy zrobić deal z Perinem 10 + Sturaro to nie kumam tego, trochę drogo wychodzi i lepiej zainwestować w topa na prawej, no chyba że...
- Arias przy odpowiedniej cenie bardzo mi się podoba i mam nadzieję, ze zakontraktujemy gościa jak się szybko da, widzę w nim Sandro prawej strony;
- wymiana Benatii na Godina spoko jeśli nie zablokuje to budżetu na ważne wzmocnienia, czy jakościowo to skok to trudno powiezieć bo marokańczyk całkiem ogarniał i do tego wydaje się być zżyty z szatnią;
- choć przychodzi mi to z trudem to muszę przyznać, że jeśli da się na Markizie zarobić lepiej go opchnąć, bo ewidentnie nie ma poparcia u Maxa, jeśli zaś ma jednak nam to skąplikować sytuacje kadrową (wychowankowie) to odpuściłbym Cana i zostawił księcia, bo prawda jest taka, że jeśli odpalimy Sturaro i przyjdzie jakiś Top do pomocy to jak dla mnie formacja jest bardzo spoko;

Już nie jeździjcie tak po tym Maxie, wyraźnie ma wizję i pomysł, a to najważniejsze. Jest pewniakiem, a przy odpowiednim składzie i ustawi zespół ofensywnie. Podoba mi się to że nie jest jak niektórzy napaleńcy, byle do przodu i ładnie, tylko doskonale wie jak pracować z tym co ma. Naprawdę jego krytyka jest nieuzasadniona. Jasne, można wspomnieć, że jest lekkim betonem czy że styl Juve jest fuj fuj, ale gość jest niesamowicie pewny. Zaś czytanie że Serie A samo sie wygrało, przy wyniku punktowym Neapoli to zdecydowane zakłamywanie rzeczywistości tylko przez swoje sympatie i walory estetyczne, a także elementarny brak zrozumienia piłki nożnej.


Zablokowany