Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 11:31

Zasięgnąłem opinii o Rabiocie i wychodzi, że ma "Wspaniały potencjał. Technika, szarże z piłką, dobre podanie, świetne warunki. Mógłby też być świetną 6 w typie Motty, ale ma zakodowane we łbie, że jest 8 i koniec. Dlatego nie pojechał na MŚ. A jakby własna głowa nie szkodziła mu dość, ma jeszcze matkę-agentkę."

że też te matko-żony agentki muszą być tak pokręcone, to podejrzewam, że mocniej kręcilibyśmy się i wokół Icardiego, gdyby w paradę nie wszedł CR.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 11:37

Dziwi mnie to, że do wczoraj, ba jeszcze dziś nikt nic nie wiedział na temat odejścia Markiza. To tylko pokazuje, że nie ma co im wierzyć w gadki, że mercato jest dla nas zamknięte. Dla nich jest zamknięte a okaże się, że ktoś jeszcze przyjdzie.

Według mnie to co się wydarzyło to liść dla Agrestiego i Di Marzio, nie pierwszy raz w tym mercato.


Obrazek
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 11:43

Z firmy rodzinnej Juventus stał się po prostu korporacja.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Bandiera_Rossa

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 11:46

towalski pisze:Z firmy rodzinnej Juventus stał się po prostu korporacja.
no, i to dobre kilkanaście lat temu, jak nie dawniej


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 11:48

MRN pisze: Według mnie to co się wydarzyło to liść dla Agrestiego i Di Marzio, nie pierwszy raz w tym mercato.
Może też być tak, że są informacje, które klub pozwala upubliczniać i są takie, których nie pozwala. Nie twierdzę, że Agresti i Di Marzio wiedzieli o tym od początku mercato, po prostu mogli wiedzieć np. tydzień temu, że mamy w planach rozstanie z Marchisio, ale nie dostali zgody na publikacje informacji.

Ja myślę, że jeśli przepisy nas nie blokują, to ktoś do pomocy przyjdzie i mamy go na widelcu. W innym przypadku rozstanie z Marchisio nie miałoby za bardzo sensu. No chyba, że to on bardzo chciał odejść, ale nie wydaje mi się.

Osobiście łudzę się, że stopniowo podnosiliśmy oferty za Milinkovicia-Savicia, by dziś w końcu dać ostateczną ofertę mocno zbliżoną do żądań Lazio.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 11:57

Ludzie, chcecie wygrywać czy pikniki urządzać?

Jak za 7h sie zamleduje u nas Pan X to będzie tu 200 stron w minute.

A do wyżej. Mówie wam - jeżeli kupimy SMS to już było to ustalone od dawna.

Nasi już wiedzą kto przyjdzie konkretnie i jest to dogadane.

Taka moja HUMBLE opinia.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 12:01

Ja się nie zdziwię, jeśli nikt nie przyjdzie ( mało czasu już ) i rzeczywiście Berna będzie w środku ustawiany ( jak Di Maria kiedyś w Realu ).


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
putout

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Posty: 18
Rejestracja: 20 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 12:10

AdiJuve pisze::( Tego.się nie spodziewałem. Szkoda Markiza jako uzupełnienie składu ciągle był wartościowy.
ale on NIE CHCIAŁ być uzupełnieniem składu.

skąd w ludziach taka <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> potrzeba robienia maskotek z zawodników? identycznie było z Del Piero i Buffonem. chęć trzymania ich cholera wie na co. Del Piero grał piach w 2 ostatnich sezonach a ludzie i tak wyzywali Marottę za jego odejście :facepalm: Buffon - to samo. on chciał grać ale obniżył loty i Juventus zaczął się rozglądać za nowym bramkarzem. co na to część kibców? PSZECIESZ MÓGŁBY ZOSTAĆ NA ŁAWCE :sciana:
wciąż pamiętam i nigdy nie zapomnę widoku Del Piero na ławce. nie chciałem tego powtarzać w przypadku Buffona, Marchisio a w przyszłości Chielliniego. wolałbym ich zapamiętać jako wielkich piłkarzy a nie cieni samych siebie.


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 12:12

No to czekamy na jakąś bombkę transferową, ale chyba jest już za mało czasu.
Pojawiły się w ogóle jakiekolwiek przecieki, że ktoś do nas dołączy?


Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 12:18

putout pisze:
AdiJuve pisze::( Tego.się nie spodziewałem. Szkoda Markiza jako uzupełnienie składu ciągle był wartościowy.
ale on NIE CHCIAŁ być uzupełnieniem składu.

skąd w ludziach taka <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> potrzeba robienia maskotek z zawodników? identycznie było z Del Piero i Buffonem. chęć trzymania ich cholera wie na co. Del Piero grał piach w 2 ostatnich sezonach a ludzie i tak wyzywali Marottę za jego odejście :facepalm: Buffon - to samo. on chciał grać ale obniżył loty i Juventus zaczął się rozglądać za nowym bramkarzem. co na to część kibców? PSZECIESZ MÓGŁBY ZOSTAĆ NA ŁAWCE :sciana:
wciąż pamiętam i nigdy nie zapomnę widoku Del Piero na ławce. nie chciałem tego powtarzać w przypadku Buffona, Marchisio a w przyszłości Chielliniego. wolałbym ich zapamiętać jako wielkich piłkarzy a nie cieni samych siebie.
Cholera... Szczerze to trochę mi nerwa przeszła :D Nie patrzyłem na to odejście w taki sposób. Teraz zgadzam się z Tobą w 100% Mam jednak wielką nadzieję że kiedyś, cała stara gwardia wróci do nas, jako skauci/trenerzy/asystenci/dyrektorzy :) Marchisio na pewno będzie chciał wrócić do domu.
Oby tylko nie popełnił głupiego błędu i nie poszedł do jakiegoś Interu/Lazio etc. jego widok w innej, mocnej europejskiej drużynie bardzo by mnie zabolał (Boffun :angry: ). MLS jak najbardziej do przeżycia, jak również inne "egzotyczne" ligi
Ostatnio zmieniony 17 sierpnia 2018, 12:21 przez Hubson, łącznie zmieniany 1 raz.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 12:18

putout pisze: skąd w ludziach taka <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> potrzeba robienia maskotek z zawodników? identycznie było z Del Piero i Buffonem. chęć trzymania ich cholera wie na co. Del Piero grał piach w 2 ostatnich sezonach a ludzie i tak wyzywali Marottę za jego odejście
No, za to ściągani za niego do uzupełnienia składu piłkarze ( Lord, Anelka ) to grali kosmos. Nie lepiej było mieć jako to uzupełnienie żywą legendę klubu na tej ławce ? ( zwłaszcza, że Alex nie grymasił ani nic )


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 12:19

Bomby nie będzie. Odszedł Sturaro i Marchisio z pomocy, a przyszedł tylko Can. Znaczy to, że Niemiec może mieć już tak mocną pozycję, że ma już pierwszy skład. Albo Bentancur będzie dostawał dużo więcej szans po jego występach na Mundialu. W tej sytuacji Claudio miałby w drużynie status Sturaro.


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 12:26

Nigdy nie zrozumie dlaczego ten nasz wielki taktyk bardziej ceni Khedire od Claudio. Nawet jesli Claudio gral slabiej gorzej to Khedira zawsze fatalnie (2 na 20 meczy mu wychodzily).

Pytacie o transfer pomocnika ? Wg mnie I tak po odejsciu Claudio mamy wystarczajaca ilosc zawodnikow na srodek - chyba teraz jest ich 4 - dwoch klonow z Niemiec, Benta I Matuidi do tego jeszcze Pijanic, wiec moze byc 5.
Nikt nie przyjdzie: Pogba to byloby marzenie ale nie mamy juz kasy (I tak trzebaby bylo zutilizowac Khedire, na co Max sie nie zgodzi). Wydaje mi sie ze pozegnanie Claudio to tylko bilansowanie finansowe klubu po slabym mercato jesli chodzi o sprzedaze i zbieranie kasy na podwyzki dla Ruganiego i Pijanica.


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 12:32

Jedna rzecz mi się tu nie zgadza. Kontrakt można rozwiązać w każdej chwili, nie potrzeba do tego otwartego okienka... Czemu dzisiaj?

Mój wewnętrzny Elvis chciałby wierzyć w to, że żal kibiców zostanie przykryty mocnym akcentem na koniec mercato (Pogba/SMS). Miałoby to "sens".

Wątpię, ale trzymam kciuki.

#MoggiStyle

--

Bramka Claudio z Interem to chyba najcudowniejsze kibicowskie przeżycie w moim życiu. Nostalgia... :((


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 12:34

Tak jak Wojciech #TeamMrX.

Po co teraz? Po co odpalać gościa w ostatni dzień okienka?
Bez sensu.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Zablokowany