Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
MARIAN PAŹDZIOCH

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 września 2014
Posty: 24
Rejestracja: 09 września 2014

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2018, 15:18

co do Rabiota to nie wiem czy sobie zdajecie sprawe jak wyglada jego sytuacja. w dobie netu wartobylby aby sie z nia zapoznac:
ostatnie informacje za ParisUnited czyli mocnym zrodle paryskim: Rabiot chce 9mln euro netto/na sezon i 2-letni kontrakt od PSG. kilka dni temu odrzucil 7mln netto/na sezon - na marginesie tyle zaproponowala mu Barcelona ktora ma oko na Rabiota od poczatku lipca - jest tam uwazany za cel transferowy nr 1. Czy na taki kontrakt stac Juventus? Aby napewno? Moze z wolnego transferu ale przy doplacie kilkudziesieciu mln? Z szejkiem sa bardzo trudne rozmowy, bo ani mysli sprzedawac swojego najlepszego pomocnika.
A za 20mln to mozna co najwyzej kupic jednego butra Rabiota. Szejk nie sprzeda go tego lata ponizej 40-50mln.


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2018, 15:45

No wlasnie, obawiam sie ze szejkowi nie zalezy na tych 20-30 milionach. Kosztem tego przytrzyma Rabiota przez sezon a w tym czasie poszukaja zastepstwa. Albo i Francuz zmieknie i podpisze nowa umowe.

Uwazam ze dla nas okienko transferowe sie skonczylo.


MARIAN PAŹDZIOCH

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 września 2014
Posty: 24
Rejestracja: 09 września 2014

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2018, 15:55

Il_Bianconero pisze:No wlasnie, obawiam sie ze szejkowi nie zalezy na tych 20-30 milionach. Kosztem tego przytrzyma Rabiota przez sezon a w tym czasie poszukaja zastepstwa. Albo i Francuz zmieknie i podpisze nowa umowe.

Uwazam ze dla nas okienko transferowe sie skonczylo.
przypuszczam ze Rabiot jednak nie zmieknie, gdyby mial podpisac to by podpisal juz dawno (od ponad roku sa prowadzone rozmowy, i Rabiot za kazdym razem odrzuca). No ale zobaczymy.Wielu jednak pomija rzecz najwazniejszą - jaki kontrakt tu wchodziw gre. To nie jest 2-3mln na sezon. Mowimy tu o +7mln euro netto. Tyle co Dybala czyli gwiazda druzyny. Nikt tyle w Turynie nie zarabia (pomijam CR). To sa kwoty obecnie niedostepne dla druzyn z Wloch. Taki kontrakt moga dac tylko PSG, Anglicy i Barca/Real. Nikt wiecej. Oczywiscie dla pilkarza pokroju Rabiot, czyli takiego jeszcze nie superstara.


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2018, 16:05

MARIAN PAŹDZIOCH pisze:
Il_Bianconero pisze:No wlasnie, obawiam sie ze szejkowi nie zalezy na tych 20-30 milionach. Kosztem tego przytrzyma Rabiota przez sezon a w tym czasie poszukaja zastepstwa. Albo i Francuz zmieknie i podpisze nowa umowe.

Uwazam ze dla nas okienko transferowe sie skonczylo.
przypuszczam ze Rabiot jednak nie zmieknie, gdyby mial podpisac to by podpisal juz dawno (od ponad roku sa prowadzone rozmowy, i Rabiot za kazdym razem odrzuca). No ale zobaczymy.Wielu jednak pomija rzecz najwazniejszą - jaki kontrakt tu wchodziw gre. To nie jest 2-3mln na sezon. Mowimy tu o +7mln euro netto. Tyle co Dybala czyli gwiazda druzyny. Nikt tyle w Turynie nie zarabia (pomijam CR). To sa kwoty obecnie niedostepne dla druzyn z Wloch. Taki kontrakt moga dac tylko PSG, Anglicy i Barca/Real. Nikt wiecej. Oczywiscie dla pilkarza pokroju Rabiot, czyli takiego jeszcze nie superstara.
No wlasnie te kwoty sie bardzo zmieniaja teraz. Taki Rugani, ktory mozna powiedziec jest na poziomie Rabiota na swojej pozycji ma dostac od nas teraz 6 baniek za sezon.
Dziwnie to wyglada w stosunku do 7 Pjanicia ktore ma zagwarantowac mu nowy kontrakt ale nie ja zajmuje sie naszymi finansami.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2018, 20:15

Pedulla podał ze pozyskalismy Mavdidiego z Arsenalu, 2 banki dla Londynczykow. 4 letni kontrakt.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2018, 20:26

Robaku pisze:Pedulla podał ze pozyskalismy Mavdidiego z Arsenalu, 2 banki dla Londynczykow. 4 letni kontrakt.
Pewnie do zespołu rezerw, bo gościu mniej się nadaje na zmiennika CR7 niż Kean.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2018, 20:34

Podsumowując, Nedved powiedział że to nie koniec i czuje się przez niego oszukany.


Aczkolwiek, patrząc na nasz skład, to i tak jest bardzo dobrze. Pokusił bym się o stwierdzenie że pierwszy raz od dawna mamy lepszy atak niż Real czy Barca.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2018, 20:53

Nich się Spinazolla szybko leczy żebyśmy nie musieli oglądać gdy nie będzie innej opcji(kontuzje, kartki) MDS w kluczowych meczach.

Poza tym wygląda to paaaardzo dobrze. Na LM nich trener wybierze dobre ustawienie, nie może być ultradefensywne, jak trafimy na liverpool to Salah na 100% nam strzeli 1 bramkę ale klucz w tym żebyśmy my strzelali więcej.
Gra na 0 z tyłu wychodzi nam tylko w wyjątkowych sezonach w LM (2 lata temu) ale i tak nam nie pomogła w finale.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2018, 21:05

Il_Bianconero pisze:
MARIAN PAŹDZIOCH pisze:
Il_Bianconero pisze:No wlasnie, obawiam sie ze szejkowi nie zalezy na tych 20-30 milionach. Kosztem tego przytrzyma Rabiota przez sezon a w tym czasie poszukaja zastepstwa. Albo i Francuz zmieknie i podpisze nowa umowe.

Uwazam ze dla nas okienko transferowe sie skonczylo.
przypuszczam ze Rabiot jednak nie zmieknie, gdyby mial podpisac to by podpisal juz dawno (od ponad roku sa prowadzone rozmowy, i Rabiot za kazdym razem odrzuca). No ale zobaczymy.Wielu jednak pomija rzecz najwazniejszą - jaki kontrakt tu wchodziw gre. To nie jest 2-3mln na sezon. Mowimy tu o +7mln euro netto. Tyle co Dybala czyli gwiazda druzyny. Nikt tyle w Turynie nie zarabia (pomijam CR). To sa kwoty obecnie niedostepne dla druzyn z Wloch. Taki kontrakt moga dac tylko PSG, Anglicy i Barca/Real. Nikt wiecej. Oczywiscie dla pilkarza pokroju Rabiot, czyli takiego jeszcze nie superstara.
No wlasnie te kwoty sie bardzo zmieniaja teraz. Taki Rugani, ktory mozna powiedziec jest na poziomie Rabiota na swojej pozycji ma dostac od nas teraz 6 baniek za sezon.
Dziwnie to wyglada w stosunku do 7 Pjanicia ktore ma zagwarantowac mu nowy kontrakt ale nie ja zajmuje sie naszymi finansami.
Tak Rugani ma dostać 6 melonów, ale BRUTTO, czyli 3 do ręki. A Rabiot oczekuje powyżej 7 melonów NETTO.

Ludzie proszę was było to już wyjaśniane 1000 razy przy okazji każdego mercato.


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2018, 21:19

Okienko na plus, zdecydowanie duży plus. Po ludzku szkoda mi Igły i Caldary, ale ja jestem tylko typkiem zza monitora. Typkiem, którym kierują typowo ludzkie uczucia, jak przywiązanie, czy sympatia. Nie widzę ich na treningach, nie znam całej struktury działania klubu. Te kilka lat działań Agnelliego, Marotty, Pariticiego, czy Nedveda wzbudziło we mnie niezachwiane zaufanie do naszego zarządu. Ufam im i wierzę, że to będzie TEN sezon. Troszkę bagatelizowane są inne nasze ruchy ze względu na Ronaldo, jednak mam nadzieję, że zamiast deprymująco, zadziała to na nowych piłkarzy jako zachęta, motywacja na zasadzie "JA NIE JESTEM WZMOCNIENIEM? POTRZYMAJ MI PIWO!". My nie mamy być w Europie konkurencyjni, my mamy być w Europie NAJLEPSI. Liczę też, że Dybala przy Ronaldo w końcu odżyje na 100% i pokaże max swoich możliwości. To już ten czas, to już ten wiek. Nawet złość na Bonucciego mi przeszła. Jego długie piłki na Crisa to może być nasz spory atut. I jak zawsze (no, prócz początków w klubie, gdzie każdy był rozczarowany i sfrustrowany) stoję murem za trenerem. Oby to zostało sensownie poukładane, bo puzzle są. Teraz trzeba stworzyć ładny obrazek. Obrazek wybitny. Bo Juventus to klub wybitny, wspaniały, piękny. Klub zwycięski.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2018, 21:24

Tony Montana pisze:
Il_Bianconero pisze:
MARIAN PAŹDZIOCH pisze:
przypuszczam ze Rabiot jednak nie zmieknie, gdyby mial podpisac to by podpisal juz dawno (od ponad roku sa prowadzone rozmowy, i Rabiot za kazdym razem odrzuca). No ale zobaczymy.Wielu jednak pomija rzecz najwazniejszą - jaki kontrakt tu wchodziw gre. To nie jest 2-3mln na sezon. Mowimy tu o +7mln euro netto. Tyle co Dybala czyli gwiazda druzyny. Nikt tyle w Turynie nie zarabia (pomijam CR). To sa kwoty obecnie niedostepne dla druzyn z Wloch. Taki kontrakt moga dac tylko PSG, Anglicy i Barca/Real. Nikt wiecej. Oczywiscie dla pilkarza pokroju Rabiot, czyli takiego jeszcze nie superstara.
No wlasnie te kwoty sie bardzo zmieniaja teraz. Taki Rugani, ktory mozna powiedziec jest na poziomie Rabiota na swojej pozycji ma dostac od nas teraz 6 baniek za sezon.
Dziwnie to wyglada w stosunku do 7 Pjanicia ktore ma zagwarantowac mu nowy kontrakt ale nie ja zajmuje sie naszymi finansami.
Tak Rugani ma dostać 6 melonów, ale BRUTTO, czyli 3 do ręki. A Rabiot oczekuje powyżej 7 melonów NETTO.

Ludzie proszę was było to już wyjaśniane 1000 razy przy okazji każdego mercato.
Moj blad, myslalem ze zarobki we Wloszech podaje sie teraz netto.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2018, 21:36

Tony Montana pisze:
Il_Bianconero pisze:
MARIAN PAŹDZIOCH pisze:
przypuszczam ze Rabiot jednak nie zmieknie, gdyby mial podpisac to by podpisal juz dawno (od ponad roku sa prowadzone rozmowy, i Rabiot za kazdym razem odrzuca). No ale zobaczymy.Wielu jednak pomija rzecz najwazniejszą - jaki kontrakt tu wchodziw gre. To nie jest 2-3mln na sezon. Mowimy tu o +7mln euro netto. Tyle co Dybala czyli gwiazda druzyny. Nikt tyle w Turynie nie zarabia (pomijam CR). To sa kwoty obecnie niedostepne dla druzyn z Wloch. Taki kontrakt moga dac tylko PSG, Anglicy i Barca/Real. Nikt wiecej. Oczywiscie dla pilkarza pokroju Rabiot, czyli takiego jeszcze nie superstara.
No wlasnie te kwoty sie bardzo zmieniaja teraz. Taki Rugani, ktory mozna powiedziec jest na poziomie Rabiota na swojej pozycji ma dostac od nas teraz 6 baniek za sezon.
Dziwnie to wyglada w stosunku do 7 Pjanicia ktore ma zagwarantowac mu nowy kontrakt ale nie ja zajmuje sie naszymi finansami.
Tak Rugani ma dostać 6 melonów, ale BRUTTO, czyli 3 do ręki. A Rabiot oczekuje powyżej 7 melonów NETTO.

Ludzie proszę was było to już wyjaśniane 1000 razy przy okazji każdego mercato.
Skąd to info? Przy każdej okazji podkreślane jest, że we Włoszech podaje się zarobki NETTO. Więc nie wiem skąd to oburzenie. Sam byłem pewny, że gazety piszą o takiej kwocie.

Edit: Już widzę, na głównej było info. Nie zmienia to faktu, że twoje oburzenie jest... głupie. Część mediów podała kwotę 6mln euro, a Włosi zawsze podają netto.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2018, 22:03

Szilgu pisze:
Tony Montana pisze:
Il_Bianconero pisze:
No wlasnie te kwoty sie bardzo zmieniaja teraz. Taki Rugani, ktory mozna powiedziec jest na poziomie Rabiota na swojej pozycji ma dostac od nas teraz 6 baniek za sezon.
Dziwnie to wyglada w stosunku do 7 Pjanicia ktore ma zagwarantowac mu nowy kontrakt ale nie ja zajmuje sie naszymi finansami.
Tak Rugani ma dostać 6 melonów, ale BRUTTO, czyli 3 do ręki. A Rabiot oczekuje powyżej 7 melonów NETTO.

Ludzie proszę was było to już wyjaśniane 1000 razy przy okazji każdego mercato.
Skąd to info? Przy każdej okazji podkreślane jest, że we Włoszech podaje się zarobki NETTO. Więc nie wiem skąd to oburzenie. Sam byłem pewny, że gazety piszą o takiej kwocie.

Edit: Już widzę, na głównej było info. Nie zmienia to faktu, że twoje oburzenie jest... głupie. Część mediów podała kwotę 6mln euro, a Włosi zawsze podają netto.
Super a teraz przemyśl to na chłodno, logicznie: Rugani dostaje 6, w czasie gdy Bonucci dostaje 5,5, a kapitan Chiellini ma 4,5?

No jak dla mnie drogą dedukcji już samo to się ewidentnie nie dodaje ;)


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2018, 22:14

To rozumiem. Nie rozumiem, co miałoby być wałkowane co mercato. Ewidentnie gość się pomylił właśnie dlatego, że co mercato powtarzane jest, że zarobki we Włoszech są podawane w NETTO. Więc napisałeś bzdurę.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2018, 22:43

Szilgu pisze:To rozumiem. Nie rozumiem, co miałoby być wałkowane co mercato. Ewidentnie gość się pomylił właśnie dlatego, że co mercato powtarzane jest, że zarobki we Włoszech są podawane w NETTO. Więc napisałeś bzdurę.
Nie ma co robić spamu, ale właśnie włoskie źródła czy chociażby JuvePoland podali tak jak zwykle kwotę netto: http://www.juvepoland.com/news.php?id=37737

News za CdS, nie widzę bzdury z mojej strony. Nie ma co roztrząsać wszysko jest już wyjaśnione.

Wracając do mercato to Lolito ponoć upiera się przy 120-130 melonach za SMS-a i moim zdaniem bardzo dobrze, że nie płacimy takiej góry pieniędzy - raz, że budżet transferowy mamy już bardzo mocno nadszarpnięty tym mercato i zwyczajnie nie ma na to kasy, a dwa, że facet ma raptem 7 spotkań w kadrze i żadnego w LM.
Sam zawodnik jest spoko, ale prawda jest taka, że na najwyższym poziomie jeszcze się nie pokazał, za taką furę gotówki oczekiwałbym jednak gotowego, ogranego w najważniejszych spotkaniach produktu.

Żeby Lolito przypadkiem nie skończył tak jak wcześniej z Andersonem, albo Torino z Belottim - kiedy przespali odpowiedni moment na transfer. Wystarczy jeden przeciętny/średni sezon i cena poleci 2 razy w dół.


Zablokowany