Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2018, 18:20

Martial zostanie w Utd po tym jak wyrzucą murarz bo tylko on chce się pozbyć Francuza.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2018, 18:20

towalski pisze:Martial za dwa lata, bo ManU ma opcję przedłużenia na rok. Rabiot już raz nam odmówił, przedłużył kontrakt z PSG, poza tym, z głową u niego nie za dobrze, to był chyba jeden z powodów dla których nie pojechał na mundial.
Martial - jeśli Mourinho utrzyma się przez kolejny sezon na stanowisku trenera (a nie jest to klub, który często zmienia trenerów), to nie ma dla niego i Pogby przyszłości w ManU. To nie Lazio i nie będą go trzymać na siłę, żeby zrobić na złość zawodnikowi.

Rabiot - idealny scenariusz byłby taki, że wygrywamy LM, spełniony Khedira nie przedłuża kontraktu, a Rabiot przychodzi do nas za free, skuszony podstawowym składem w triumfatorze LM ;)


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2018, 18:24

Czy ja wiem. Pamiętam jak jakiś czas temu czytałem artykuły prasowe według których Mourinho i United uważają, że w sprawie Martiala to oni rozdają karty mimo, że piłkarz ma rok do końca kontraktu, i sprzedadzą go jedynie za określone (spore) pieniądze i też nie do każdego klubu (mniemam, że conajmniej nie chcą nim wzmacniać rywali w PL).


Peter

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 345
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2018, 18:32

Z obecnym składem i tak niestety mała szansa że wygramy LM. Jedyna nadzieja, że po sezonie odchodzi w końcu Allegri, a na jego miejsce szykujemy np. Zidana.


Kiedy znowu zobaczę zwycięstwo Juve w LM?

"Tutaj trzeba bez przerwy walczyć, a kiedy wydaje się, że wszystko jest już stracone, trzeba wierzyć nadal, bo Juve nigdy się nie poddaje."
Omar Enrique Sivori
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2018, 18:34

Osgiliath pisze:Sky
Sturaro ma jednak opuścić Juve tego lata. Jeśli nie będzie żadnej niespodzianki, to nikt już nie przyjdzie.
Ile to miało być za niego? 20-25 mln od Newcastle? Agent przekonywał o znacznym zainteresowaniu klubów z Italii oraz zagranicy :prochno:

Rabiot? Nie dziękuję, wolę Bentancura.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2018, 19:39

jackop pisze:Rabiot? Nie dziękuję, wolę Bentancura.
O to, to. Poza tym zaczynam żałować, że jednak zacichło w sprawie Pellegriniego z Romy, któren niby miał być pewny.


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2018, 19:41

RICTOR pisze:Generalnie to mnie nie dziwi, że niektórzy czekają do końca okienka na jeszcze jakąś bombę transferową argumentując sobie, że tu oszczędzamy tam oszczędzamy więc to chyba jeszcze na kogoś a nie od tak dla oszczędności :P

Teraz powoli zbliżamy się do okresu Bendtnerów i Hernanesów a nie realnych wzmocnień także ja bym już niczego spektakularnego się nie spodziewał. Wygląda na to, że Pjanić i Sandro zostają. I dobrze, są chociaż już zgrani z resztą składu.
Na szczęście skład aż za duży i gdzie tu jeszcze czas na panic buy jak trzeba pozbyć się Sturaro? Jedynie opcja jakbyśmy nie zarejestrowali Spiny a w zamian jakiś boczny obrońca. Spina miałby czas na dojście do formy.
Teraz już widzimy że do składu w pomocy musimy kupić jakiś konkret żeby podnieść poziom, ktoś w stylu Hernanesa zagrałby 3 razy w sezonie.

Jeszcze pytanie co z Kean-em?

Zostajemy z tym składem to jest duży upgrade a na przyszły rok niech już szukają podniesienia jakości środka pomocy. Za rok nie mamy żadnych płatności za wypożyczenia a z obecnych wypożyczeń do innych klubów jak zdecydują się na wykupy otrzymamy ok 60mln.

Teraz niech się zarząd skupia na renegocjowaniu umów sponsorskich i szukaniu nowych, mamy najbardziej rozpoznawalnego sportowca na świecie któremu słono płacimy, trzeba zacząć wyciskać mocniej tę cytrynę. :cooler:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2018, 19:44

RICTOR pisze:Teraz powoli zbliżamy się do okresu Bendtnerów i Hernanesów a nie realnych wzmocnień
I ja się tego obawiam dlatego nie mogę odżałować Vidala, który bardzo dużo dałby nam w środku pola. Vidal w formie zjada SMSa na śniadanie, jego waleczność i zapał w ogóle nie uległy zmianie. Wiem, że to rozrywkowy typ ale przypuszczam, że gdyby miał okazje wrócić do Juve to zrobiłby to z entuzjazmem. Skoro drzwi stały otworem dla Bonuca, powinny stać otworem i dla Vidala. Szkoda mi tego, że poszedł do Barcy, która i tak ma bardzo silną pomoc. A my zostaniemy z Matuidim, który niczym w sumie nie różni się od Sturaro chyba, że się ogarnie. Zastanawiają mnie więc słowa Nedveda...mówiłby to gdybyśmy mieli wziąć Hernanesa 2 ?


Obrazek
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2018, 19:51

No właśnie co do słów Nedveda. Nie pierwszy raz zdarzyłoby się, że ktoś z naszych działaczy mówił o kolejnych wzmocnieniach a koniec końców już żadnych operacji nie przeprowadzaliśmy, i to niekoniecznie z naszej winy (pierwsze na myśl przychodzi mi okienko 2 lata temu, gdy Paratici zdradził jednemu z dziennikarzy, że pracujemy jeszcze nad czymś a chodziło o Matuidiego, którego transfer na ostatniej prostej zablokował szejk). Możliwe też, że Nedvedowi chodziło o możliwe transfery in, ale niekoniecznie ważnych, fundamentalnych graczy. W każdym bądź razie, nie traktowałbym tej wypowiedzi jako 100% dowodu, że będą jeszcze poważne transfery.
Ostatnio zmieniony 06 sierpnia 2018, 19:51 przez RICTOR, łącznie zmieniany 1 raz.


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2018, 19:51

Bardzo podobał mi się SMS w lidze, natomiast na mistrzostwach klapa. Z kolei Pogba w ManU lipa, zresztą mając takiego dno trenera, to ciężko coś pokazać (sparing dziś z Monachium, posiadanie piłki 23 %) ale na mistrzostwach pokazał się z dobrej strony. Tylko zarząd wie na kogo ich stać, ale mam nadzieję, że jak już, będzie to Pogba. Potrafi wyjść z piłką, dograć na kilkadziesiąt metrów, silny. Wtedy skład byłby kompletny.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
szymken

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2013
Posty: 365
Rejestracja: 13 września 2013

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2018, 19:51

Kręcidlo pisze, że Kovacic się zbuntował i chce odejść. Kurczę dalej nigdzie nic nie piszą, czy jest ta klauzula 50 mln czy nie, bo jak tak imho no brainer.


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2018, 19:54

szymken pisze:Kręcidlo pisze, że Kovacic się zbuntował i chce odejść. Kurczę dalej nigdzie nic nie piszą, czy jest ta klauzula 50 mln czy nie, bo jak tak imho no brainer.
Wg Goal.com, z 1 lipca jest klauzula 50 milionów euro.

Artykuł z sierpnia http://www.goal.com/es/noticias/kovacic ... nzlvl2cdob
Ostatnio zmieniony 06 sierpnia 2018, 19:57 przez ice, łącznie zmieniany 1 raz.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 887
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2018, 19:54

Peter pisze:Z obecnym składem i tak niestety mała szansa że wygramy LM. Jedyna nadzieja, że po sezonie odchodzi w końcu Allegri, a na jego miejsce szykujemy np. Zidana.
Skład mamy mega konkurencyjny, chyba tylko Real personalnie wydaje się mocniejszy choć po 3 LM i odejściu Zidane'a jasne jest ze nie będą się liczyć w nadchodzącym roku.

Problemem jest jedynie brak kolektywu, stworzenia z tego bardzo dobrego zbioru zawodników maszynki do wygrywania w LM. Też uważam, że Alllegri nie podola i dopiero po jego odejściu i wykonaniu za rok 1 dużego transferu wygramy LM.

W tym roku nie liczę już na żadne transfery do klubu, bo nic logicznego się zresztą w mediach nie przeplata.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2018, 20:24

MRN pisze:
RICTOR pisze:Teraz powoli zbliżamy się do okresu Bendtnerów i Hernanesów a nie realnych wzmocnień
I ja się tego obawiam dlatego nie mogę odżałować Vidala, który bardzo dużo dałby nam w środku pola. Vidal w formie zjada SMSa na śniadanie, jego waleczność i zapał w ogóle nie uległy zmianie. Wiem, że to rozrywkowy typ ale przypuszczam, że gdyby miał okazje wrócić do Juve to zrobiłby to z entuzjazmem. Skoro drzwi stały otworem dla Bonuca, powinny stać otworem i dla Vidala. Szkoda mi tego, że poszedł do Barcy, która i tak ma bardzo silną pomoc. A my zostaniemy z Matuidim, który niczym w sumie nie różni się od Sturaro chyba, że się ogarnie. Zastanawiają mnie więc słowa Nedveda...mówiłby to gdybyśmy mieli wziąć Hernanesa 2 ?
Vidal nie był drogi, ale widziałeś ile spędził w poprzednim sezonie czasu na leczeniu? Jaką pensję dostał w Barcelonie? Będzie więcej zarabiał od Dybali :)


Peter

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 345
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2018, 20:31

Urbi27 pisze:
Peter pisze:Z obecnym składem i tak niestety mała szansa że wygramy LM. Jedyna nadzieja, że po sezonie odchodzi w końcu Allegri, a na jego miejsce szykujemy np. Zidana.
Skład mamy mega konkurencyjny, chyba tylko Real personalnie wydaje się mocniejszy choć po 3 LM i odejściu Zidane'a jasne jest ze nie będą się liczyć w nadchodzącym roku.

Problemem jest jedynie brak kolektywu, stworzenia z tego bardzo dobrego zbioru zawodników maszynki do wygrywania w LM. Też uważam, że Alllegri nie podola i dopiero po jego odejściu i wykonaniu za rok 1 dużego transferu wygramy LM.

W tym roku nie liczę już na żadne transfery do klubu, bo nic logicznego się zresztą w mediach nie przeplata.
Juventus ma jakiś problem "psychologiczny" z tymi finałami chyba...

Co do składu niby konkurencyjny, ale nawet Inter nieźle się wzmocnił, to my tym bardziej musimy nie odpuszczać. Teraz czytam, że Modrić nie stawił się na treningu Realu bo podobno chce odejść do Interu.
Marotta działaj ;)

Allegri ma jakiś problem z wyzwoleniem z tej drużyny potencjału ofensywnego. Zobaczymy jak będzie z Ronaldo. Poza Zidanem, chyba bym zaryzykował z Carrerą jako trenerem.


Kiedy znowu zobaczę zwycięstwo Juve w LM?

"Tutaj trzeba bez przerwy walczyć, a kiedy wydaje się, że wszystko jest już stracone, trzeba wierzyć nadal, bo Juve nigdy się nie poddaje."
Omar Enrique Sivori
Zablokowany