Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 21 lipca 2018, 12:12

Robaku, dobrze, że tacy goście są, ale nikt ich nie weźmie z np. Sardynii za 30+ mln. Tu trzeba dać im szanse w PW, Serie A i pokazać na arenie europejskiej.
Na ten moment mamy tylko Caldarę i 3 dziadków.
Liczę, że z CR zmieni się nasze podejście do gry w grupie LM, będziemy golić leszczy, a ostatnia kolejka, będzie nagrodą dla młodych, którzy zgłoszeni są po to by spełnić wymóg wychowanków zgłoszonych do gry.
Ostatnio zmieniony 21 lipca 2018, 12:13 przez gregor_g4, łącznie zmieniany 1 raz.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 21 lipca 2018, 12:13

Nie wierze osobiście w odejście Pjanicia - ale jeśli takie coś by nastąpiło, to nasi na bank mieliby juz jakas alternatywe prawie przyklepniętą typu Verratti czy coś. Nie bójcie się z Khedirą, Canem i Matuidim nie zostaniemy


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 21 lipca 2018, 12:14

Oho tutaj już sprzedawanie Pjanica bo za tyle znajdziemy kogoś lepszego i podawanie Verattiego.

Jestem ciekaw dlaczego biedny Miralem jest tak niedoceniany że szklany Veratti jest wyżej ceniony.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 21 lipca 2018, 12:28

Adrian27th pisze:Oho tutaj już sprzedawanie Pjanica bo za tyle znajdziemy kogoś lepszego i podawanie Verattiego.

Jestem ciekaw dlaczego biedny Miralem jest tak niedoceniany że szklany Veratti jest wyżej ceniony.
Nikt go na siłę nie wypycha i też nikt nie twierdzi że Verratti jest niepodważalnie lepszy ;) tylko GDYBY się tak stało i odszedł. To jest okno transferowe pany, dzisiaj jesteś, jutro Cie może nie być.
Tuchel rzekomo nie jest fanem Verrattiego i też sam Marco troszke obniżył loty, więc cena nie byłaby z kosmosu z pewnością, a mokry sen niektórych tifosi tutaj by się spełnił :koszulka:


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 21 lipca 2018, 12:50

gregor_g4 pisze:Robaku, dobrze, że tacy goście są, ale nikt ich nie weźmie z np. Sardynii za 30+ mln. Tu trzeba dać im szanse w PW, Serie A i pokazać na arenie europejskiej.
Na ten moment mamy tylko Caldarę i 3 dziadków.
Liczę, że z CR zmieni się nasze podejście do gry w grupie LM, będziemy golić leszczy, a ostatnia kolejka, będzie nagrodą dla młodych, którzy zgłoszeni są po to by spełnić wymóg wychowanków zgłoszonych do gry.
ależ oczywiscie, ale tak jak powiedziałem dla mnie za rok za dwa - przy dotychczasowym rozwoju Romagna zawita do Juve, albo za Barze, za Kielona, Benatię.
A Sky informuje, że wcale nie jestemy przekonani do sprzedazy Ruganiego.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 21 lipca 2018, 13:14

Czytałem, źródła już nie pamiętam, że właśnie nie chcemy go sprzedać, ale z racji kwoty jaka padła za Daniele, decyzja należy do niego. Jeśli zechce odejść, odejdzie, zechce zostać, zostanie.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2018, 13:53

Spójrzcie sobie jakie liczby wykręca u nas Pjanić (gdy wielu z forumowiczów zarzuca nam defensywną grę) i porównajcie sobie do osiągnięć Verrattiego, który występuje przecież w nastawionej na ofensywę drużynie PSG grającej w łatwiejszej do zdobywania bramek lidze. Przecież Włoch nie ma nawet startu do Miralema. Odnośnie tych kontuzji, to Verratti chyba tylko sprawia takie wrażenie, bo wypadał przed niezwykle istotnymi spotkaniami LM. Jednakże sprawdzałem kiedyś na transfermarkt liczbę jego minut na boisku w trakcie kilku sezonów i wyglądały dość dobrze.
Ostatnio zmieniony 21 lipca 2018, 16:34 przez dimebag11, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 21 lipca 2018, 16:26

Nie wiem ale moim zdaniem sprzedaż Ruganiego nie jest złym pomysłem. Jasne fajny gracz z potencjałem, ale cóż, na kimś trzeba zarobić. Nasza obrona od lat trzyma poziom, tracimy mało bramek, więc tutaj problemu nie ma. Budowanie na lata? Pytanie czy zarządowi o to chodzi. Według mnie niekoniecznie, jeżeli ktoś już będzie emerytem, ściągniemy kolejnego w wieku około 30 wykorzystując okazje i będzie się to kręciło.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 21 lipca 2018, 17:54

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Nie wiem ale moim zdaniem sprzedaż Ruganiego nie jest złym pomysłem. Jasne fajny gracz z potencjałem, ale cóż, na kimś trzeba zarobić. Nasza obrona od lat trzyma poziom, tracimy mało bramek, więc tutaj problemu nie ma. Budowanie na lata? Pytanie czy zarządowi o to chodzi. Według mnie niekoniecznie, jeżeli ktoś już będzie emerytem, ściągniemy kolejnego w wieku około 30 wykorzystując okazje i będzie się to kręciło.
Dla samego Ruganiego takie posunięcie może też się okazać korzystne. Przyszedł czas weryfikacji, jeżeli sobie nie poradzi to znaczy, że i u nas by prochu nie wymyślił.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2018, 18:38

Bruce Badura pisze: Dla samego Ruganiego takie posunięcie może też się okazać korzystne. Przyszedł czas weryfikacji, jeżeli sobie nie poradzi to znaczy, że i u nas by prochu nie wymyślił.
Różnie może być. Trzeba pamiętać o tym, że Rugani to Włoch, a jak wiadomo obrońcy rodem z Italii lubią wskoczyć na światowy poziom około 30 roku życia. Równie dobrze Daniele może przez najbliższe trzy sezony średnio prezentować się w Anglii, a po powrocie do Italii odpalić i stać się podporą defensywy nowego klubu jak i reprezentacji. Przykładów włoskich stoperów osiągających maksimum umiejętności w starszym wieku jest sporo - ostatnimi czasy Cannavaro czy Barzagli.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2018, 18:38

Dobrze by było zostawić sobie klauzule odkupu Daniele na jakieś 60mln. :-) Gdyby w Chelsea wyrósł jednak na stopera na poziomie Cannavaro czy Nesty, wówczas 60mln za takiego grajka to byłaby promocja. :D


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 lipca 2018, 18:49

Zobaczymy kogo odpali Sarri. Na tą chwilę miałby sporą konkurencję jak i u nas: Rudiger, Christensen, Luiz, Zouma i Cahill.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 21 lipca 2018, 18:50

Baczu pisze:Dobrze by było zostawić sobie klauzule odkupu Daniele na jakieś 60mln. :-) Gdyby w Chelsea wyrósł jednak na stopera na poziomie Cannavaro czy Nesty, wówczas 60mln za takiego grajka to byłaby promocja. :D
Wiem że żartujesz. No jasne że taka opcja byłaby super! Tyle że Chelsea to nie jest jakieś Udinese czy Fiorentina i nie ma na to szans.

Jednak jak wspomniane powyżej. Jest szansa ze się rozwinie tam. Dla mnie, kogoś kto kibicuje też reprezentacji Włoch, jest to nadzieja że Italia zyska świetnego obrońce. Więc trzymam kciuki! :ok:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 lipca 2018, 19:48

Piti pisze:Nie wierze osobiście w odejście Pjanicia - ale jeśli takie coś by nastąpiło, to nasi na bank mieliby juz jakas alternatywe prawie przyklepniętą typu Verratti czy coś. Nie bójcie się z Khedirą, Canem i Matuidim nie zostaniemy
Tak samo jak mieliśmy w przypadku Vidala i Pogby. A Barca miała po odejściu Geymaram


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 21 lipca 2018, 20:15

jackop pisze:Christensen
Oglądając PL i piszą to nazwisko trochę samoczynnie wystawiasz się na lincz. Wiem, że niby nowy trener i wszyscy zaczynają od zera, ale jako osoba interesująca się tą liga w równym stopniu co ja umiesz zdefiniować jego grę i sytuacje w której Conte po prostu musiał go wystawiać?


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Zablokowany