Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 14 lipca 2018, 21:47

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
Profesor pisze:Paul w pierwszym sezonie będąc nastolatkiem miał lepsze staty, nie mówiąc już o następnych sezonach...
Stary, ale co ty porównujesz? Typu dwóch innych rodzajów pomocników?

To tak jak porównywać kto lepszy Dybala czy Costa, na podstawie strzelonych bramek.

Oczywiście, jak najbardziej zgoda, też bym konkretnie jego sprzedał, ale nie ze względu na statystyki, tylko ze względu na to że to wydaje się jedyny kandydat.

Poza tym, nie wiem co ma być tą bombą - chciałbym topowego pomocnika. No ale jeżeli się nie uda i zostaniemy z tym co mamy to OK.

Jeżeli odejdzie Sandro, choć nie chciałbym tego. Liczę tylko na topa na LO jeszcze. Wtedy marzeniem Marcelo, o ile to możliwe. Może faktycznie coś jest na rzeczy że sondujemy temat. Wykorzystać to że z Crisem są ziomami, że też powiedział ze odejdzie gdy on odejdzie - wtedy odejście Alexa byłoby mi i nie tylko mi osłodzone. Nawet byśmy sportowo byli do przodu. Kontrakt Marcelo? Trudno - trzeba mu dać odpowiedni.
Wiadomo że Pogba i Matuidi to zupełni inni zawodnicy, ale nie ważne na jakie statystyki patrzeć Pogba jest lepszy, tylko co najważniejsze, daje jakość z przodu.

Kontrakt Marcelo jest na prawdę wysoki a pewnie chciałby jeszcze więcej dostać u nas. Szczerze? Wolałbym mocniejszego zawodnika w stylu Pogby dając mu zarobki wysokości Marcelo niż samego Marcelo.
Zobaczymy co będzie bo jest wiele czynników.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 14 lipca 2018, 21:50

No i w przypadku Marcelo nie możemy liczyć, że ktokolwiek nam się do jego kontraktu dorzuci.

Ktoś tam dzisiaj w telewizji powiedział o naszym mercato, że żadnych transferów do nie będzie bez sprzedaży. I to akurat brzmi dość logicznie.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 lipca 2018, 21:52

Odpalenie Pjanicia to byłby strzał w kolano bo bez niego nie potrafimy grać. Wiadomo, że różnie z nim bywa ale bez niego w składzie nie potrafiliśmy grać ani wygrywać bo na 7 meczów bez niego wygraliśmy chyba tylko trzy. Chyba, że kimś równie wartościowym zastąpilibyśmy go i nie mam tutaj SMSa bo on nie potrafi tego co Pjanic i stworzony jest do zupełnie innych zadań. Powinniśmy się raczej wzmacniać a nie osłabiać bo przy takich roszadach nawet mając CR7 i Messiego my tej LM nie wygramy. Idealnie byłoby aby Mario został a do środka do gry z Pjaniciem przyszedł SMS. Można wywalić Matuidiego bo to dno. Po takim mundialu z pewnością znaleźlibyśmy leszczy chcących go przygarnąć.


Obrazek
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 14 lipca 2018, 22:17

Jeśli Pjanic odchodzi to znaczy, że sprowadzamy SMS'a lub Pogbę.
Pojawiały się kiedyś plotki, że Berna ma być przesunięty do środka, ale ja jakoś tego nie widzę by to on miał nam nakręcać grę w pomocy. Robi się gęsto i trzeba kilku sprzedać, ale nadal uważam, że Igła powinien zostać. Transfer Ronaldo zmienia wszystko. Bardziej kombinacyjną czyli szybszą grę. Mandzukic się do tego nie nadaje ze swoją prędkością.


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 14 lipca 2018, 22:24

Shadow Marshall pisze:Jeśli Pjanic odchodzi to znaczy, że sprowadzamy SMS'a lub Pogbę.
Pojawiały się kiedyś plotki, że Berna ma być przesunięty do środka, ale ja jakoś tego nie widzę by to on miał nam nakręcać grę w pomocy. Robi się gęsto i trzeba kilku sprzedać, ale nadal uważam, że Igła powinien zostać. Transfer Ronaldo zmienia wszystko. Bardziej kombinacyjną czyli szybszą grę. Mandzukic się do tego nie nadaje ze swoją prędkością.
Szybkość gry z przodu zależy od Allegriego :) W ostatnim sezonie często graliśmy 4-2-3-1 z jedną z bardziej ofensywnych 4-ek na świecie. Ile strzelił Higuain? Mamy ostatnią szansę na odzyskanie $ za Ronaldo i kontrakt sprzedając Higuaina. Tak, wolałbym żeby został ale mamy dużo opcji a $ potrzebujemy. W ataku na teraz mamy Ronaldo, Higuain, Mandziukic, Dybala, Pjaca i Kean.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 14 lipca 2018, 22:26

RICTOR pisze:Kolego. FFP. Nawet jeśli uznać, że jesteśmy studnią bez dna jeśli chodzi o budżet (a i tak nie jesteśmy) to nie możemy sobie robić co chcemy i nie liczyć się z konsekwencjami.
Uważasz ze pensja Marcelo - powiedzmy 11 - by rozwaliła nasze FFP. Przecież tyle to my często wydajemy na młode talenty by je odesłać gdzieś na zaścianek Serie A.

@Profesor A Bernardeschi, Cuadrado i Costa? To też gracze ofensywni.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
zyx

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lipca 2016
Posty: 35
Rejestracja: 24 lipca 2016

Nieprzeczytany post 14 lipca 2018, 22:31

Widze, że niezłe odloty na forumce. Jak ktoś myśli, że Real puści kolejnego swojego kluczowego zawodnika, to chyba postradał rozum. Odeszli Zidane i Ronaldo, więc nie ma żadnych szans, że oddadzą swoją kolejna gwiazdę...
Na Pogbe też nie ma szans za rozsądne pieniądze, a Juve nie da ze 150 mln...Bo na mniej, to nawet United nie spojrzy, patrząc jakie są ceny na rynku.


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 14 lipca 2018, 22:48

Łapy precz od Mario :| :placze: :angry: :mad2:


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 14 lipca 2018, 23:04

RICTOR pisze:Nie no, nie zagalopowuj się bo przecież do niedawna twierdziłeś, że kompletnie nie wierzysz w Ronaldo. To, że przyszedł to nie znaczy, że możemy wyciągnąć i Messiego ;)
Sam napisałeś - słowo klucz, podkreśliłem powyżej. Tak zgadza się, nie wierzyłem póki nie zobaczyłem. Szok, ale teraz, po fakcie dokonanym, nic już mnie nie zdziwi. Co nie znaczy że wszystko łyknę, wszystkie ploty. Tylko już nie będę twierdził, że to niewykonalne, tylko czy nasi by taki ruch mogli zrobić i jakie są faktyczne przesłanki ku temu.

Czy ktoś przyjdzie? Mnie cały czas zastanawiają tajemnicze słowa Marotty, o tym że nad czymś pracują od dawna. Może to nie jest ktoś, komu będzie trzeba dać wielką pensję? Nie wiem, ale SMS pasuję tu jak ulał! :D

Tak, ale dopisywana kwota, nie oznacza ile wydamy na cały kontrakt, tylko ile przelejemy w ciągu roku. Czyli w następnym roku piszemy tylko wynagrodzenie + długość kontraktu. Na to wychodzi.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 14 lipca 2018, 23:51

https://www.areanapoli.it/interviste/al ... 85051.html

To jest genialne :rotfl:

Calciomercato twierdzi, że temat Marcelo jest realny. Niby.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 14 lipca 2018, 23:59

RICTOR pisze:https://www.areanapoli.it/interviste/al ... 85051.html

To jest genialne :rotfl:
Najgorsze jest to, że on naprawdę w to wierzy. Ten ból dupy sprawił, że zaczęli tworzyć bajeczki na pocieszenie. Tylko to środowisko byłoby w stanie łyknąć coś takiego. Swoją drogą De Lamentiis powiedział wczoraj, że sezon był falsato i to oni są moralnymi zwycięzcami. Brak mi słów.


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 15 lipca 2018, 00:37

CavAllano pisze:
RICTOR pisze:https://www.areanapoli.it/interviste/al ... 85051.html

To jest genialne :rotfl:
Najgorsze jest to, że on naprawdę w to wierzy. Ten ból dupy sprawił, że zaczęli tworzyć bajeczki na pocieszenie. Tylko to środowisko byłoby w stanie łyknąć coś takiego. Swoją drogą De Lamentiis powiedział wczoraj, że sezon był falsato i to oni są moralnymi zwycięzcami. Brak mi słów.
Mówił też że Roma zaszła tak daleko w LM bo miała wsparcie i lepsze losowanie :) Że Napoli też by tak daleko zaszło z takiej grupy :rotfl:


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 15 lipca 2018, 09:28

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... no-ronaldo
Większych bredni dawno już nie czytałem.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 15 lipca 2018, 11:26

Hahahaha kto wymyśla takie pierdoły :rotfl: :C


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 15 lipca 2018, 13:23

Jeśli chcemy na serio zaatakować LM, to trzeba spróbować utrzymać ten skład. Pipitę oczywiście sprzedać, bo pieniądze trzeba skądś wziąć. Co do Ruganiego, jeśli jest taka konieczność, to trudno, jestem zdecydowanym przeciwnikiem sprzedaży, ale zaczynam się z nią pomału godzić. Spróbować zatrzymać Sandro, jeśli na siłę chce odejść, to trudno, opchnąć, bo my tu łaski nie potrzebujemy. Tylko w takim razie trzeba liczyć, że potrzebujemy takiego ala Marcelo, a nie Darmiana. O Pjaniciu też nie chcę słyszeć, jest jaki jest, lepsze mecze przeplata gorszymi, ale jeśli przyjście kogoś jeszcze do pomocy ma się wiązać z jego odejściem, to ja osobiście dziekuję :stop: , zostańmy wtedy z tym co jest i zobaczmy co z tego wyjdzie.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Zablokowany