Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 22:03

Centrocampista, mam nadzieje, że będziesz miał jaja jak transfer dojdzie do skutku i jednak przyznasz się do błędu. Bo gówno wiesz.
Ja tu nikogo nie nakręcam, bo jestem zwykłym piknikiem, kanapowym januszem. Mam taką samą wiedzę jak i inni, czyli nikłą, tyle co się dowiem z plotek. Właśnie dlatego nie oceniam nawet na podstawie największych plot, a ty jak widzę to lubisz. Niestety malujesz sytuacje tylko na podstawie samych negatywnych przesłanek, stąd domysł że jesteś po prostu kibicem Realu, bo ktoś sympatyzujący z Juve albo stara się być obiektywny ( czyli brać pod uwagę również te pozytywne ploty i rozważyć to na szali ) albo nie napisze nic.
Także siej dalej ferment, niedługo przyjdzie "sprawdzam" i zobaczymy kto miał rację ( od razu uprzedzam, nie uważam że Ronaldo jest już w Juve, po prostu nie jestem tego w stanie stwierdzić, choć wiele na to wskazuje ).


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 22:06

Zabawne, ile robactwa przypełzło po tych plotach o Ronaldo. Strach pomyśleć co sie bedzie działo po oficjalce i ile gimbusów do nas zawita :confused:

jedyna rzecz jaka mnie martwi przy transferze Ronaldo, to nieustanne wykonywanie jego rzutów wolnych. Pjanić jednak zjada te jego troszke przereklamowane tomahawki a będzie musial mu ustępować. Zdecydowanie wolałbym żeby wolne wykonywal dalej Pjanić.


centrocampista

Interista
Interista
Rejestracja: 03 lipca 2018
Posty: 49
Rejestracja: 03 lipca 2018

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 22:06

Ja sieję ferment?
Z całym szacunkiem, ale popieranie newsów z d, które się nie sprawdziły to jest właśnie promocja fermentu.
I nie rozumiem czemu poczułeś się dotknięty - przecież to na forum zagranicznym pojawiły się te wieści. Nie wiem po co to kibicom.
Ja to już kolejny fake news dzisiaj obaliłem, dając link do El Bernabeu.
Prawda jest ważniejsza od tego czy byśmy chcieli żeby to była prawda.
A sugerowanie mi, że zależy mi na sianiu dezinformacji czy jestem wrogiem transferu to wniosek nieuzasadniony!


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 22:12

Coby załagodzić panujące tu nastroje...
SKY cytuje zastępce dyrektora Marca Jesusa Sancheza
The problem is not whether CR7 will leave or not because he’s leaving the club & he will go to Juve, the agreement is already reached between the parties. The only thing missing is on how he will leave, Real & CR7 must agree on this.
Reasumując, wszystko klepnięte. Jedyną kością niezgody pozostaje sposób ogłoszenia/pożegnania Ronaldo. Potwierdzałoby to wcześniejsze doniesienia ;)

Jakieś nowinki wieczorową porą od Agrestiego czy DiMarzio? :)


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 22:14

Tak, siejesz ferment. Obalasz plotki? Super! Szkoda, że tylko te pozytywne ( w aspekcie Juve ). Jak już mówiłem, człowiek obiektywny, kibic Juve starałby się wyłapać fejki z obu stron, bo nie da się ukryć, że 90% tych informacji to są bzdury, zarówno te pozytywne jak i negatywne. Ty obalasz tylko te jedne, co tylko uświadcza mnie w przekonaniu, że wcale nie chodzi ci na dojściu do prawdy.
Ale spoko, love and peace, tylko przyznaj się do błędu w razie jakby doszło jednak do tego transferu.


Prokson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2008
Posty: 282
Rejestracja: 24 września 2008

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 22:18

silhouette pisze:Zabawne, ile robactwa przypełzło po tych plotach o Ronaldo. Strach pomyśleć co sie bedzie działo po oficjalce i ile gimbusów do nas zawita :confused:
Zostaną w komentarzach pod newsami ;) Zauważyłem tę zależność przeglądając kiedyś serwis Królewskich. Pod newsami choćby meczowymi hurr durr x 3000. A na forum prawie cisza.

Za daleko to zaszło, żeby transfer nie wypalił. Chyba że Perez okaże się parówą i tupnie nogą (co jest możliwe)

Jedno czego nie rozumiem to te wątpliwości co poniektórych patrzących na wiek CR7... Nie wiem, nie rozumiem. Nedved w jego wieku nadal był koniem pociągowym a Cristiano z całym szacunkiem dla Pavela to jednak inna liga. I co najważniejsze dzieli ich 10 lat wiedzy medycznej. 10 lat! Ibrahimovic kolejny przykład. Znalazłoby się jeszcze kilku.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 22:18

Kiedyś jechałem po Marotcie jak po burej suce ale to było dawno i to z 3 lata temu odszczekałem. Teraz czekałem na grube nazwisko, liczyłem po cichu na SMSa ale to przeszło moje najśmielsze oczekiwania. A na marginesie, czy ktoś ostatnio mówi o Sergeju ? :D
Dziękuję za ten dzień kiedy Agnelli został prezydentem bo to on jest ojcem tych kolosalnych zmian. Od Motty :facepalm: po CR7 :dance:


Obrazek
Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 22:20

MRN pisze:A na marginesie, czy ktoś ostatnio mówi o Sergeju ? :D
Mówi... że Real chce zaoferować Lazio 155 mln :prochno:


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 22:27

To że media wymyślają wiele sensacyjnych wiadomości jest normalne.

Ten temat ma taką "klikalność", że wszelakiej maści media mają parcie by o tym pisać jak najwięcej, nie dbając o rzetelność ani prawdziwość informacji. Obalanie pojedynczych plotek nie ma sensu bo to syzyfowa praca żeby nie powiedzieć masochizm. Takich "fejków" pojawia się mnóstwo.

Wystarczy polegać na sprawdzonych już źródłach, a resztę z góry traktować z dystansem. Prędzej czy później prawdziwa informacja i tak zostanie potwierdzona przez jakieś rzetelne źródło.

Obalenie pojedynczej "pierdoły" tak jak z tym sklepem nie podważa w żaden sposób faktu, że CR7 w Juve to kwestia czasu.


Juve per sempre sara...!!!!
centrocampista

Interista
Interista
Rejestracja: 03 lipca 2018
Posty: 49
Rejestracja: 03 lipca 2018

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 22:27

Marat87 pisze:Tak, siejesz ferment. Obalasz plotki? Super! Szkoda, że tylko te pozytywne ( w aspekcie Juve ). Jak już mówiłem, człowiek obiektywny, kibic Juve starałby się wyłapać fejki z obu stron, bo nie da się ukryć, że 90% tych informacji to są bzdury, zarówno te pozytywne jak i negatywne. Ty obalasz tylko te jedne, co tylko uświadcza mnie w przekonaniu, że wcale nie chodzi ci na dojściu do prawdy.
Ale spoko, love and peace, tylko przyznaj się do błędu w razie jakby doszło jednak do tego transferu.
Obalam te plotki, które mogę. Włoskiego nie znam :)
Do żadnego błędu nie będę musiał się przyznawać, bo nie pisałem, że dojdzie czy nie dojdzie do transferu.
Jako kibic Ronaldo życzyłbym mu nowej ligi, więc sugerowanie mi, że nie sprzyjam klubowi jest błędem.
Pisanie o mnie robactwo za to, że obaliłem pewne fejki jest żałosne.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 22:30

Gdzie nazwałem cię robactwem?
Przynajmniej wszystko jasne, jesteś kibicem Ronaldo, a nie Juventusu. Nie ma sensu wdawać się z tobą w merytoryczną dyskusje.
Tak jak napisał Jurson, trzeba się trzymać tych najbardziej sprawdzonych źródeł, a olać totalne bzdury. Sprawdzone źródła mówią o Ronaldo w Juve, obal więc je, a nie jakieś wysrywy dziennikarzy łasych na lajki. Bo to każdy rozsądny człowiek może obalić w 5 minut na - jak to się mówi - "chłopski rozum".
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2018, 22:34 przez Marat87, łącznie zmieniany 2 razy.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 22:30

Kibic Ronaldo :rotfl: Zmieniam zdanie, jeśli ma tu was przybyć więcej, to niech Krystyna może zostanie w tym Madrycie. Nie dla raka nieboraka :stop:
centrocampista pisze:Można tylko zbiorowi w konkretnej koszulce?
I tak nie zrozumiesz synku, bo jesteś tylko chorągiewką. Cristiano skończy karierę, a ty razem z nim.
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2018, 23:14 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
centrocampista

Interista
Interista
Rejestracja: 03 lipca 2018
Posty: 49
Rejestracja: 03 lipca 2018

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 22:32

To o robactwie było już ogólną uwagą, nie napisałem że to twoje słowa.
A dlaczego mam nie kibicować Ronaldo? :shock:
Można tylko zbiorowi w konkretnej koszulce? :doh:
Masz chyba jakieś problemy z czytaniem, bo mi nie zależy na tym bym transfer okazał się plotką.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 22:37

Możesz nawet Grzegorzowi Piechnie kibicować i jeździć za nim na mecze. Nigdzie cię nie krytykuje za twoje sympatie. Stwierdzam po prostu, że zaciemnia ci to realny obraz, po prostu nawet nie starasz się być obiektywnym. Ja też nie jestem, nie ma takich osób, ale przynajmniej się staram ( dobrymi chęciami piekło wybrukowane ;) ).


Choperini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2008
Posty: 259
Rejestracja: 16 maja 2008

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 22:38

Ja tylko chciałem nieśmiało zauważyć, że w tym temacie miała być dyskusja o mercato, a nie wzajemne pomówienia.

PS. Są tutaj jacyś moderatorzy? ;)


"Run Hassan. Run! ;)"
Zablokowany