Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
szymken

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2013
Posty: 365
Rejestracja: 13 września 2013

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 21:07




Mniemam , że dwóch Kroosów pod rząd nie było.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 21:11

Generalnie to liczyłem na SMSa i jego nieudany Mundial,ale pal licho Serba. W najśmielszych snach nie spodziewałem się,że możemy pozyskać Ronaldo :lol: Bardziej bym się spodziewał,że wróci do MU. Jaram się niesamowicie możliwością takiego transferu. Widzę tylko i wyłącznie plusy tego i w dalszej perspektywie niebywały skok pod względem sportowym, finansowym i marketingowym. Przecież Ronaldo jako jednoosobowa firma jest więcej wart jak cały Juventus. A już na pewno jeśli chodzi o popularność. Najlepsze jest to,że jeszcze nie przyszedł a już zarobiliśmy na spekulacjach ponad 100mln na giełdzie. Ronaldo IN a Higuain OUT to by było coś pięknego. Czekam cierpliwie i nie chce się zawieść.


Obrazek
centrocampista

Interista
Interista
Rejestracja: 03 lipca 2018
Posty: 49
Rejestracja: 03 lipca 2018

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 21:12

I co to była dzisiaj za feta?
Czy w ogóle żadnej nie było i to o ściąganiu wszystkich pracowników było plotą na rozgrzanie kibiców?


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 21:14

Tak po prawdzie to nie zarobiliśmy nic bo wzrost czy spadek wartości akcji na giełdzie to i tak tylko wirtualne pieniądze. Chyba, że nagle nimi ktoś zacznie obracać, wtedy to inna sprawa. Ale wówczas wkraczamy w terytorium "czy to jest zgodne z prawem" :roll:


centrocampista

Interista
Interista
Rejestracja: 03 lipca 2018
Posty: 49
Rejestracja: 03 lipca 2018

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 21:16

Można wykorzystać pieniądze tylko z własnych akcji. Ale gdyby wielki gracz nagle wycofał sporo, to by się rozeszło na pewno :)
No powie mi ktoś, co to była za feta, na którą od tygodnia ściągali ludzi?
:rotfl:
Jak my się dajemy rozgrywać medialnymi wrzutkami, to aż wstyd :P


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 21:18

Hmm, kolego. Póki co to tylko Ty i kibice Realu żyli tą niby fetą na stadionie Juve i prezentacją Ronaldo. Już wczoraj było pisane, że w weekend do żadnego transferu nie dojdzie :whistle:


ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 21:19



czy to jest aby na pewno oficjalne konto?


centrocampista

Interista
Interista
Rejestracja: 03 lipca 2018
Posty: 49
Rejestracja: 03 lipca 2018

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 21:22

RICTOR pisze:Hmm, kolego. Póki co to tylko Ty i kibice Realu żyli tą niby fetą na stadionie Juve i prezentacją Ronaldo. Już wczoraj było pisane, że w weekend do żadnego transferu nie dojdzie :whistle:
Przepraszam bardzo, ale tu również o tym pisano.
Jestem po prostu ciekaw czy do tej fety w ogóle doszło :) Miłego wieczoru.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 21:24

Przecież to jakiś kibic Realu który sieje ferment odkąd się zalogował, a zalogował się odkąd poszła plota o Ronaldo w Juve.
Nie wiem tylko po co pisać takie bzdury na jakimś zaściankowym polskim forum, skoro i tak nie ma to wpływu na transfer? W domu mu się nudzi czy co?


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 21:26

Nie doszło do żadnej fety i ogłoszenia transferu Cristiano. Gdyby doszło to byś o tym usłyszał, chociażbyś nawet cały dzień spędził na plaży w jakimś zapierdziowie bo zwyczajnie wszystkie media by o tym trąbiły i byłby to temat nr 1 dzieciarni.
ballack13 pisze:

czy to jest aby na pewno oficjalne konto?
Jakby nie było to by chyba nie miało weryfikacji. Ale ja specem od portali społecznościowych nie jestem.


centrocampista

Interista
Interista
Rejestracja: 03 lipca 2018
Posty: 49
Rejestracja: 03 lipca 2018

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 21:32

Marat87 pisze: Przecież to jakiś kibic Realu który sieje ferment odkąd się zalogował, a zalogował się odkąd poszła plota o Ronaldo w Juve.
Nie wiem tylko po co pisać takie bzdury na jakimś zaściankowym polskim forum, skoro i tak nie ma to wpływu na transfer? W domu mu się nudzi czy co?
Nie kłam. Tu to przeczytałem. I faktycznie piszą o tym na juventuz.com.
Sami oszukujecie kibicowskich współbraci bez udziału madritistów czy mojego.
Jeśli o mnie chodzi, to na forum realu madryt pojawiłem się również dopiero po plotkach o transferze.
gregor_g4 pisze:na juventuz.com gość o nicku Tanu, twierdzi, że ma znajomego pracującego w ochronie na stadionie. Rano dał info, że wszyscy pracownicy, do niedzieli mają być dostępni w trybie 24/7.
Teraz podał kolejne info, że zostali wezwani wszyscy na sobotę i niedzielę - hostessy + stewardzi.
Ponoć szykowana jest pompa jakiej jeszcze nie było.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 21:39

Zostawcie to, gość będzie tydzień płakał po potwierdzeniu tematu.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 21:44

Jeżeli chodzi o FFP i wpisy niektórych tu użytkowników odnośnie "ciułania piniędzy i oszczędzania miljonów monet" to gwoli wyjaśnienia:

- Nie trzeba sprzedawać zawodników żeby móc kupić innych (duży przychód to również bilety, gadżety klubowe, sponsoring i kasa za osiągnięte wyniki)
- nie ma możliwości żeby dany klub oszczędzał 5 lat po 100 mln euro co roku żeby w 6 raku wydać sobie bez konsekwencji pół miliarda. UEFA obchodzi tylko dany rok finansowy.
- Tak, FFP można obejść na co najmniej klika sposobów. Ale żaden ze mnie ekonom a tym bardziej prawnik


Kcprlx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2018
Posty: 47
Rejestracja: 03 lipca 2018

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 21:56

To zdjęcie gdzie niby nie ma koszulki CR'a to fake. Na tt elbernabeu wstawili fotki ze wszystkie koszulki są


centrocampista

Interista
Interista
Rejestracja: 03 lipca 2018
Posty: 49
Rejestracja: 03 lipca 2018

Nieprzeczytany post 07 lipca 2018, 22:00

Dokładnie.
http://elbernabeu.elespanol.com/articul ... n=bernabeu
Nie wiem po co pojawiają się pomysły na mieszanie ludziom w głowach. To i tak gorące dni.
Zresztą, to nie było zbyt logiczne ze strony RM kazać oczyszczać sklepy z CR przed oficjalnym komunikatem.


Zablokowany