Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 05 lipca 2018, 16:03

Przemo90 w temacie z informacjami pisze:Dobre źródło z klubu - podaje VS na Twitterze - Marotta & Co. will fly to Madrid tonight or tomorrow morning the latest. They will come back to Turin with CR7. An extraordinary welcome event will than take place. (very reliable source on VS forum)
Może zrzucą go ze spadochronem na sam środek płyty Allianz Stadium :D
Zadziwiające, jak mocno człowiek daje się nakręcać temu wszystkiemu, co czyta. Tydzień temu pukałem się w głowę i wyśmiewałem kumpla, który mi powiedział, że podobno Juve idzie po Ronaldo. A dziś? Gryzę pazury i co 10 minut odświeżam tematy o mercato. To jest generalnie taki typ piłkarza, który mocno polaryzuje publikę - zdecydowana większość albo go kocha i dałaby się za niego pokroić albo go szczerze nienawidzi.

Nie lubię Ronaldo jak mało kogo, ale nie da się nie docenić pozytywów, jakie przyniósłby ze sobą do Juve. Jednocześnie doceniam to, co sobą prezentuje, gość ma niesamowite warunki fizyczne, które zawdzięcza swojej cholernie ciężkiej pracy.

Jeśli oni to zrobią, to pod stadionem powinien stanąć już teraz pomnik dla całego zarządu. Kompletnie nie umiem pojąć jak można kręcić nosem na ten ruch


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
centrocampista

Interista
Interista
Rejestracja: 03 lipca 2018
Posty: 49
Rejestracja: 03 lipca 2018

Nieprzeczytany post 05 lipca 2018, 16:03

Ale ManU chyba też był wśród klubów z wyższym odstępnym. To wszystko gdybanie oczywiście.


ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 05 lipca 2018, 16:05

Notowane na giełdzie w Mediolanie papiery wartościowe „Starej Damy” drożeją dziś o blisko 6 proc., co zwiększa skalę wzrostu od początku tygodnia do 18 proc.



https://www.bankier.pl/wiadomosc/Cristi ... 01995.html


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 05 lipca 2018, 16:13

Wygląda na to, że go mamy. Nadal w to nie wierzę.

Dla takich dni umierał na forum Cabrini.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 05 lipca 2018, 16:15

Vincitore pisze:Wygląda na to, że go mamy. Nadal w to nie wierzę.

Dla takich dni umierał na forum Cabrini.
:prochno: I ten jego bol, ze sie nie moze udzielic.

Niesamowity transfer, ale z tylu glowy mam caly czas Maksia i jego filozofie. No coz zobaczymy. Po cichu licze na Zidana w przyszlym roku.

gregor_g4 Nie ma sie co dziwic. Wydarzenie bedzie bezprecedensu. 7.07 zoobowiazuje ;)
Ostatnio zmieniony 05 lipca 2018, 16:18 przez Alexinhio-10, łącznie zmieniany 3 razy.


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 05 lipca 2018, 16:15

na juventuz.com gość o nicku Tanu, twierdzi, że ma znajomego pracującego w ochronie na stadionie. Rano dał info, że wszyscy pracownicy, do niedzieli mają być dostępni w trybie 24/7.
Teraz podał kolejne info, że zostali wezwani wszyscy na sobotę i niedzielę - hostessy + stewardzi.
Ponoć szykowana jest pompa jakiej jeszcze nie było.
Ostatnio zmieniony 05 lipca 2018, 16:17 przez gregor_g4, łącznie zmieniany 1 raz.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 lipca 2018, 16:15

Wszyscy stewardzi i hostessy pracujący na J-stadium zostawi wezwani do pracy na sobotę.

Jeżeli w drużynie zostanie Sandro i Dybala to Marotta i spółka są bogamim


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2018, 16:17

No i jak Allianz Stadium ich wszystkich pomieści. :smile:


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 lipca 2018, 16:19

Z powodu CR7 trzeba będzie rozbudować stadion bo marka Juve niebotycznie rośnie :)


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 05 lipca 2018, 16:19

I to na samych spekulacjach udało się dobić na giełdzie do takiego pułapu. Istny szał. Jeśli ostatecznie uda się go pozyskać będziemy na ustach wszystkich. Swoje kampanie marketingowe prowadzimy bardzo udanie, potrafią zagrać na emocjach. Tutaj jednak trudno sobie wyobrazić skalę tego "zjawiska". Kibice wysadzą to lotnisko w powietrze, a do placówek Juve Store nijak będzie się można dostać.

Póki co nikt poważny nie wspomina o odejściu Sandro. Ciężko mi sobie wyobrazić, by w zaistniałych okolicznościach chciał zmieniać środowisko. Jeśli faktycznie to zrobi, to będzie jedynie świadczyło o jego pazerności.

Wezwanie ich do pracy w sobotę nie może dziwić - 7/7, 7 Ronaldo, My7h po 7 Scudetti. Oni by tego nie odpuścili i na pewno ulepią coś epickiego.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 05 lipca 2018, 16:22

Vincitore pisze:Wygląda na to, że go mamy. Nadal w to nie wierzę.

Dla takich dni umierał na forum Cabrini.
Cabrini juz wczoraj potwierdzał, ze wszystko done dalio pisałem kilkanaście stron wcześniej, ze jest info od usera nieobecnego rok na forum :prochno:


zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2018, 16:22

Informacje o warunku publicznego wystąpienia potwierdzają radia Onda Cero i COPE, które odwołują się do własnych źródeł. Obie rozgłośnie twierdzą, że Real będzie otwarty na rozmowy w sprawie odejścia Cristiano i zejścia z miliardowej klauzuli, tylko wtedy, gdy Portugalczyk publicznie jasno poda powody swojego gniewu i chęci odejścia.
za realmadryt.pl

Nie wiem czy ktoś wrzucał.


Mily

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2008
Posty: 266
Rejestracja: 24 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 05 lipca 2018, 16:26

Mnie zastanawia to "szukanie pieniędzy na ten transfer".

Co jak co, ale pieniądze na ten transfer BYĆ POWINNY. Rok w rok oszczędzamy, sprzedajemy, kupujemy po taniości, a teraz szukamy 100 mln nagle...

Po transferze Ronaldo można zapomnieć pewnie o innych transferach.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 05 lipca 2018, 16:32

Mily pisze:Po transferze Ronaldo można zapomnieć pewnie o innych transferach.
myślę że taki Ronaldo dostał jakieś zapewnienie, że drużyna będzie konkurencyjna na wszystkich frontach


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Principino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 367
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 05 lipca 2018, 16:33

A to nie czasem Elkann mial sam sie dolozyc do tego transferu? Czy mi sie cos przewidzialo/przeslyszalo?


Zablokowany