Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 04 lipca 2018, 22:01

Moggi ma towar i jest to dobry towar. Niedawno informował, że Savić u nas to pewniak. Dziś mówi, że jest szansa na Ronaldo, ale sportowo to raczej średnio. ;)

@Wagner
Szkoda gadać. ;)


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 04 lipca 2018, 22:05

Ogólnie to nawet piłkarze nas trollują na portalach społecznościowych. Marchisio lajkuje posty na temat Ronaldo w Juve, wrzuca sobie podobny awatar. Dalej mi się jakoś w ten transfer nie chce wierzyć, ale też nie bardzo wierzę, że tak się kosztem kibiców bawią.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 04 lipca 2018, 22:06

Lucek ma w tym programie swoją "trybunę" o mercato. Musi opowiadać o czymś chwytliwym by zwiększyć oglądalność i zarabiać. Inna sprawa, że on jest w stałym kontakcie z naszym prezydentem, ale Andrea to człowiek z łbem na karku i nie wystrzela się z planów klubu.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 04 lipca 2018, 22:07

RICTOR pisze:Ogólnie to nawet piłkarze nas trollują na portalach społecznościowych. Marchisio lajkuje posty na temat Ronaldo w Juve, wrzuca sobie podobny awatar. Dalej mi się jakoś w ten transfer nie chce wierzyć, ale też nie bardzo wierzę, że tak się kosztem kibiców bawią.
On ten avek ma chyba pol roku.


Obrazek
centrocampista

Interista
Interista
Rejestracja: 03 lipca 2018
Posty: 49
Rejestracja: 03 lipca 2018

Nieprzeczytany post 04 lipca 2018, 22:08

To byłaby jego trzecia wielka liga. Ależ miałby legendę, gdyby i z nią zdobył Ligę Mistrzów :)


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 04 lipca 2018, 22:08

Tak serio to nie wiedziałem bo nie używam portalów społecznościowych (jak ktoś się chce śmiać to niech się śmieje), ale na VS to wrzucali razem z tuzinem innych zdjęć gdzie ktoś kogoś innego lajkuje w temacie o CR7 w Juve. My bad.


Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 887
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 04 lipca 2018, 22:11

Ale to będzie śmiesznie wyglądało: Ronaldo z tą jego niezadowoloną miną, machający na resztę drużyny, żeby atakowali, a oni wszyscy w tył zwrot i pod swoją bramkę...

Ogólnie póki nie zobaczę nie uwierzę, ale ze strony Portugalczyka ruch dla mnie totalnie niezrozumiały. Zawodnik o największej "chęci" do zdobywania kolejnych goli w historii tej dyscypliny w wieku 33 lat przechodzi do najtrudniejszej ligi dla napastnika i do drużyny totalnie zabetonowanej taktycznie w ofensywie, która słynie z defensywnego stylu gry i kunktatorstwa - całkowicie mi się to nie klei...

Wierzę natomiast, że kluby mogłyby się dogadać, a pod względem marketingowym weszlibyśmy na zupełnie inny poziom.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 04 lipca 2018, 22:11

RICTOR pisze:Tak serio to nie wiedziałem bo nie używam portalów społecznościowych (jak ktoś się chce śmiać to niech się śmieje), ale na VS to wrzucali razem z tuzinem innych zdjęć gdzie ktoś kogoś innego lajkuje w temacie o CR7 w Juve. My bad.
Mniej wiecej w tym samym czasie zmienili. Pewnie maja podpisana umowe z taka sama firmą. Zreszta kilku innych pilkarzy ma podobne. :)


Obrazek
Principino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 367
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 04 lipca 2018, 22:12

Te podobne zdjecia Ronaldo i Marchisio to z tego co wiadomo sprawa sponsorow (nike) inni pilkarze tez takie maja.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 04 lipca 2018, 22:13

Teraz piszą, że to akcja promocyjna Nike czy coś. Jednak w dalszym ciągu Marchisio troll lajkuje wzmianki o Ronaldo w Juve :smile:


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 04 lipca 2018, 22:13

Panowie czekajmy na spokojnie, ja dalej nie mogę w to uwierzyć, ale kto wie... Coś się dzieje, a co z tego wyjdzie to już inna sprawa ;)

Cavallano wreszcie jesteś :) , już zastanawiałem się od dawna gdzie się podziałeś.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 04 lipca 2018, 22:14

Urbi27 pisze:Ale to będzie śmiesznie wyglądało: Ronaldo z tą jego niezadowoloną miną, machający na resztę drużyny, żeby atakowali, a oni wszyscy w tył zwrot i pod swoją bramkę...

Ogólnie póki nie zobaczę nie uwierzę, ale ze strony Portugalczyka ruch dla mnie totalnie niezrozumiały. Zawodnik o największej "chęci" do zdobywania kolejnych goli w historii tej dyscypliny w wieku 33 lat przechodzi do najtrudniejszej ligi dla napastnika i do drużyny totalnie zabetonowanej taktycznie w ofensywie, która słynie z defensywnego stylu gry i kunktatorstwa - całkowicie mi się to nie klei...

Wierzę natomiast, że kluby mogłyby się dogadać, a pod względem marketingowym weszlibyśmy na zupełnie inny poziom.
Brzmi jak piękne wyzwanie na koniec bogatej kariery.

Ech, żeby tylko nie było na końcu tak, jak wiele razy w przeszłości: niby człowiek wiedzioł, ale jednak się trochę łudził.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 04 lipca 2018, 22:19

Brambati (taki dziennikarz chyba z tej telewizji gdzie Moggi często gości) twierdzi, że Fiat miał już nawet opracować specjalnego Jeepa CR.


TURBOPAWEL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 grudnia 2012
Posty: 210
Rejestracja: 07 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 04 lipca 2018, 22:19

a kojarzycie kto z piłkarzy ma taki avatar? widziałem jeszcze u hirvinga lozano, ktorym tez sie interesowalismy

@szukam wybiorczo po IG, ma taki tez cancelo, hmmm
Ostatnio zmieniony 04 lipca 2018, 22:22 przez TURBOPAWEL, łącznie zmieniany 1 raz.


Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 04 lipca 2018, 22:19

Point de rêveries, messieurs (żadnych marzeń, panowie) – powiedział car Aleksander II 23 maja 1856 roku w Warszawie na spotkaniu z przedstawicielami arystokracji polskiej, którzy mieli nadzieję na liberalizację polityki rosyjskiej w Królestwie Polskim.

To samo Wam polecam. ;)


Make friends for life or make hardcore enemies!
Zablokowany