Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2018, 22:38

Messi odegrał ?
Neymar odegrał?

Nie, to jest mundial to jest jakis kosmos, ale mundial mega ciekawy.I dużo niespodzianek oby się tak trzymało.

Dzisiaj podczas Projektu Mundial ( takie audycje ŁNS na yt). Łukasz Wiśniowski powiedział, że rozmawiali z Bońskiem i obaj uznali, że Icardi do nas by pasował - ciekawe czy trzeba to traktować dosłowanie - tj. a tak sobie o Juve pogadali, czy to jednak jest podparte - ta rozmowa na dokładnie taki temat - czymś wiecej niz pogłoskami we włoskiej prasie.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2018, 22:45

vitoo pisze:Wiem, że trochę nie w temacie mercato, ale mój post bardziej jednak odnosi się do naszej drużyny niż do konkretnej grupy MŚ...
Panowie, nie dołuje Was trochę to, że żaden piłkarz z naszego super ofensywnego trio Dybala-Costa-Higuain nie odgrywa praktycznie żadnej roli w swojej reprezentacji? :think:
Ja to mam inne spostrzeżenie - do tej pory pokarało zespoły, które nie chciały postawić na zawodników Juve, no bo swój mecz tak naprawdę wygrały tylko Urugwaj i Chorwacja. Porażkami nazwać należy wyniki i Argentyny i Brazylii. Są jeszcze Niemcy, ale tam sytuacja jest odwrotna - ich pokarało to, że postawili na Khedirę.
Czekam na Szczęsnego - oby zagrał.

W temacie mercato - jeśli nie zobaczę w przyszłym sezonie SMS-a albo Pogby w naszych barwach i jeśli zobaczę w nich Sturaro, z miejsca odpuszczę 90% spotkań do oglądania. No bo szanujmy się.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2018, 22:48

Może trochę i tak. Ale, spójrzmy na to realistycznie. W Argentynie wszystko musi być ustawione pod Messiego a kto ma styl nazbyt "egocentryczny" grać za dużo nie będzie. Z kolei w Brazylii mają sporo innych opcji ofensywnych.

Mandżu za to odgrał dobrze swoją rolę ;)


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2018, 23:11

Robaku pisze:Messi odegrał ?
Neymar odegrał?
Nie o to mi chodziło. Z wymienionej przeze mnie trójki zagrał tylko Pipita - kilkanaście minut. Niby to są nasi czołowi zawodnicy, ale selekcjonerzy bardziej cenią innych piłkarzy.

Dlaczego najsilniejszy z argentyńskich napastników w kadrze, który mógłby powalczyć z silnymi Islandczykami wchodzi na ostatnie minuty?
Dlaczego w pierwszym składzie Argentyny zamiast Dybali wychodzi Meza, a kiedy już schodzi to w jego miejsce nie wchodzi Paulo, ale młodzik z Boki?
Dlaczego Costa siedzi cały mecz na ławce, chociaż mógłby trochę rozruszać Brazylijczyków?

Podejrzewam, że nie do końca kwestie sportowe decydują w tych przypadkach, ale - tak jak mówię - świadomość, że nasze główne gwiazdy są praktycznie pomijane przez swoich selekcjonerów jest średnio fajna.

Za to fakt - Mandżukic dał sporo dobrego swojej reprezentacji.


Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2018, 07:24

Rozmawiamy o mercato przypominam.


Obrazek
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2018, 07:55

A jak tam nasz Can? Doczłapał się już na medicale?

Poza tym widać, że jest mundial i newsów jakby ubyło. Wygląda jednak na to, że nasz Igła po mundialu raczej na pewno z nami się pożegna. Biorąc pod uwagę coraz pewniejszego Sarriego w CFC, to możemy się spodziewać, że w naszą stronę łatwiej będzie wyciągnąć Moratę niż Martiala.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2018, 08:13

Osgiliath pisze:A jak tam nasz Can? Doczłapał się już na medicale?

Poza tym widać, że jest mundial i newsów jakby ubyło. Wygląda jednak na to, że nasz Igła po mundialu raczej na pewno z nami się pożegna. Biorąc pod uwagę coraz pewniejszego Sarriego w CFC, to możemy się spodziewać, że w naszą stronę łatwiej będzie wyciągnąć Moratę niż Martiala.
O Canie widziałem wczoraj info, że jest nadal na wakacjach na Ibizie ale transfer do nas jest nie zagrożony i niedługo będzie done dealio.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2018, 10:14

Poprostu pisze:Don Balon

Juve obserwuje Jamesa. Bayern nie planuje to wykupić. Real chce 40 baniek.
Tyle głośnych nazwisk się przewija w naszym kontekście,więc trochę słabo by było jakbyśmy tylko skończyli z Canem i z Pellegrinim :whistle:


Obrazek
Effe

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2008
Posty: 367
Rejestracja: 17 lipca 2008

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2018, 10:47

Poprostu pisze:Don Balon

Juve obserwuje Jamesa. Bayern nie planuje to wykupić. Real chce 40 baniek.
Może to się szybko zmienia, ale niedawno Kalle ogłaszał, że James na 100% zostaje, a on sam podkreślał, że znalazł w Monachium drugi dom i czuje się świetnie :P


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2018, 11:02

Effe pisze:
Poprostu pisze:Don Balon

Juve obserwuje Jamesa. Bayern nie planuje to wykupić. Real chce 40 baniek.
Może to się szybko zmienia, ale niedawno Kalle ogłaszał, że James na 100% zostaje, a on sam podkreślał, że znalazł w Monachium drugi dom i czuje się świetnie :P
James to zawodnik którego bardzo cenię ale:

-to że miał umówioną cenę z Bayernem 40mln nie znaczy że tyle będzie wołał od innych
-był jednym z lepszych zawodników Bayern-u w sezonie
-czy on ma jakiś paszport z EU?

Więc tu mi może przychodzić jedynie na myśl że nowy trener Niko Kovac nie chce go.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2018, 11:16

Panowie, dajcie spokój. Powoływać się na Don Balon, to tak jak powoływać się na Bravo Sport. Szkoda na nich czasu. ;)


Obrazek
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2018, 11:41

pablo1503 pisze:Panowie, dajcie spokój. Powoływać się na Don Balon, to tak jak powoływać się na Bravo Sport. Szkoda na nich czasu. ;)
Dokładnie, już sama nazwa wywołuje uśmiech na twarzy. :lol:


Obrazek
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2018, 12:16

Osgiliath pisze:Biorąc pod uwagę coraz pewniejszego Sarriego w CFC, to możemy się spodziewać, że w naszą stronę łatwiej będzie wyciągnąć Moratę niż Martiala.
Dla mnie to są dwa najbardziej prawdopodobne nazwiska w przypadku odejścia Higuaina. Icardi albo Lewandowski lądują u mnie na półce z fantastyką, zaraz obok s-f. Obaj panowie "M" są na wylocie ze swoich klubów.

Ciężko oceniać mi te ruchy jako pozytywne. Igła to napastnik z krwi i kości, ale Allegri chce grać zapewne w sposób, który nie przystaje do charakterystyki Gonzalo.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2018, 19:00

Czyli tak jak mówiłem.

Zgodnie z tym co Agresti rzekł, od dawna wiemy że SMS jest tylko paplaniną mediów.

Naszym hitowym ruchem będzie ściągniecie Icardiego.

Pjanic Can Khedira Matuidi Bentancur Marchisio - tak bedzie wygladac niestety pomoc.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2018, 19:09

Myślę że możemy odpalić klauzulę Pellegriniego

Wtedy Pellegrini i Can do pomocy. Zresztą od dawna pisałem, że SMS to fantasy.


Zablokowany