Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 31 maja 2018, 22:26

Piotr Juvefan pisze:
Hed pisze:Panowie i Panie po przyjściu Pogby i Cana nasza pomoc wygląda tak Pogba-Pjanic-Can na ławce Khedira,Marchisio i Matuidi.... kurde mol fajnie to wygląda i chciałbym jak cholera żeby tak było.

Zostawmy cały trzon, kupmy Pogbe i Cancelo i jedziemy z nowym sezonem.
Korekta.
Spieniężyć Khedirę po mam nadzieje dobrym przez niego Mundialu, w jego buty wchodzi Can i stawiamy na Bentancura.
Korekta odejdzie Pjanic i Marchisio. Khedira zostanie. Can za 5 milionów rocznie będzie grzał ławkę.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
cinek_uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2004
Posty: 308
Rejestracja: 23 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 31 maja 2018, 22:31

Pojawiła sie informacja odnośnie wymiany na linii Real-Juve. Pjanic - Modric +30M. Info od CM. Moze coś być na rzeczy, tylko to info pojawiło sie rano przed rezygnacja Zidana.
Obiektywnie patrząc Modric ma przed soba 2-3 lata na wysokim poziomie. Jego wiek nie wydaje sie nas odstraszać. Jeszcze rok temu chcieliśmy starszego Inieste.
Pytanie czy i z niego Allegri nie zrobiłby registy. 30 baniek dołożyć do SMS, mamy środek Luca-SMS-Can.
Moze to jakiś pomysł...


Gigi + Alex + Pavel + Camor + Treze = Juventus
MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 31 maja 2018, 22:40

Pogba to jedyny pilkarz ktorwgo powrotu chcialemVidali Tevez maja swoje lata Bonu sie sfrajerzyl Pirlo na emeryturze a Paul? wciaz mlody za te 50/60 moglby przyjsc bylo by to najdrozsze wypozyczenie w historii. w Juve mial swoj czas jezeli jezt ambitny to moze byc prawda gorzej z kwestia zarobkow bo zrobil by sie mega komin...A wyobrazcie sobie lomos Pogba Pjanic SMS, skoro maja odejsc Marchisio Sturaro i Khefira to kto wie Can na lawce ... a ze u nas kontuzji w brud to kto wie wiem ze to fantamercato ale co tam przynajmniej sobie powyobrazam :D


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 31 maja 2018, 22:41

notquitemytempo pisze:Pytanie do @jakku1 czy innych bardzo dobrze orientujących się w realiach VS: czy jest możliwe, by czterech podobno najmocniejszych guru solidarnie myliło się w sprawie Pogby?
Jest to mozliwe ;-).

Aczkolwiek na moje oko, to sytuacja wyglada tak:
1. Pogba chce opuscic MU.
2. Raiola szuka mu nowego klubu i rozmawia z wieloma stronami.
3. Juventus jest pewnie jednym z kilku zainteresowanych klubow a Mino zwyczajnie sonduje co znajduje sie na talerzu.

Tak zazwyczaj to wyglada, nie sadze ze ostatecznie Francuz do nas wroci, bo to zbyt kosztowna operacja, ale wszystko wskazuje na to, ze jakies rozmowy na ten temat albo mialy miejsce, albo dalej sie toczą.

I faktycznie, na VS dobre zrodla potwierdzaja to wszystko co tutaj wyzej zostalo napisane. Niemniej, ja nie uwierze, dopoki nie zobacze. Chociaz... powiem szczerze, ze ta historia z Pogbą to klasyk ploty, w której tkwi ziarnko prawdy. Pierwsze informacje na ten temat pojawily sie tygodnie temu, a mowily one o klauzuli Francuza, ktora moze aktywowac tylko Juventus. Teraz mamy ciag dalszy historii.

No nic, zobaczymy.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 31 maja 2018, 23:12

jakku1 pisze: 2. PSV jest mocno zainteresowane Keanem i jest w stanie wylozyc za chlopaka konkretna kwote. Jesli zdecydujemy sie na ten transfer, to tylko wtedy kiedy zagwarantujemy sobie prawo do odkupienia pilkarza. Poki co, mowa jest o 15-20m ze strony PSV.
Widać, że wchodzisz od razu na forum bez czytania newsów na głównej :prochno:


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 31 maja 2018, 23:22

ewerthon pisze:
jakku1 pisze: 2. PSV jest mocno zainteresowane Keanem i jest w stanie wylozyc za chlopaka konkretna kwote. Jesli zdecydujemy sie na ten transfer, to tylko wtedy kiedy zagwarantujemy sobie prawo do odkupienia pilkarza. Poki co, mowa jest o 15-20m ze strony PSV.
Widać, że wchodzisz od razu na forum bez czytania newsów na głównej :prochno:
Racja :prochno:.

Zauwazylem dopiero jak wyslalem posta ;d

Teraz jak czytam VS to ta historia z Pogbą zaczyna się chyba... kleić. Oprócz tego, ze plotki o tej klauzuli Francuza wynoszacej 60m kraza od tygodni, to takze inny zrodlo, mniej znane sprzedało informację pare dni temu, ze po spotkaniu Raioli z Nedvedem mamy biały dym w sprawie Francuza. Wczesniej nikt tego serio nie traktowal, teraz okazuje sie, ze mamy newsa. A dzisiaj kolejne doniesienia z innych zrodel.

Tak czy inaczej, ja nie uwierze dopoki nie zobacze.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 31 maja 2018, 23:38

jakku1 pisze: Teraz jak czytam VS to ta historia z Pogbą zaczyna się chyba... kleić. Oprócz tego, ze plotki o tej klauzuli Francuza wynoszacej 60m kraza od tygodni, to takze inny zrodlo, mniej znane sprzedało informację pare dni temu, ze po spotkaniu Raioli z Nedvedem mamy biały dym w sprawie Francuza. Wczesniej nikt tego serio nie traktowal, teraz okazuje sie, ze mamy newsa. A dzisiaj kolejne doniesienia z innych zrodel.

Tak czy inaczej, ja nie uwierze dopoki nie zobacze.
Right. Ale Pogba to byłby top kek, za którego oddałbym Higuaina z pocałowaniem w rękę.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2018, 00:21

Ja się tylko boję, że ewentualne sprowadzenie Pogby będzie równoznaczne z odpaleniem Pjanicia. Z Francuza, jak i z Cana żaden rozgrywający, podobnie sprawa ma się z Pellegrinim. Trzeba by zakręcić się koło Kovacicia, bo w Modricia trudno mi uwierzyć.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Rottweill

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2008
Posty: 205
Rejestracja: 28 października 2008

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2018, 01:07

jackop pisze:Ja się tylko boję, że ewentualne sprowadzenie Pogby będzie równoznaczne z odpaleniem Pjanicia. Z Francuza, jak i z Cana żaden rozgrywający, podobnie sprawa ma się z Pellegrinim. Trzeba by zakręcić się koło Kovacicia, bo w Modricia trudno mi uwierzyć.
Mam podobne odczucia, ale z drugiej strony może taka roszada wymusiłaby na Allegrim zmianę podejścia co do rozgrywania i finalnie wyszła nam na dobre? :think: Sam Max już parę razy wspominał, że każdy sezon lubi rozgrywać inaczej, niech więc klei. Przesunięcie ciężaru gry na skrzydła lub bliżej pola karnego mogłoby nie być takie złe (IMO najlepsze rzeczy w naszej grze z ostatnich lat wynikały ze współpracy Sandro-Mandżu).


blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2018, 01:46

Powrót Pogby do Juve? Cóż, nie jestem fanem powrotów w tym stylu. Ale jeśli już, musiałby grać tam gdzie grał - na lewej stronie w 3 osobowej linii pomocy. To wymuszałoby grę Pjanica na pozycji Pirlo i Cana/Bentancura/Khedity na prawej. A na ataku Costa-Pipita-Dybala. To głupie dywagacje, bo ani w powrót Pogby nie wierzę, ani w pozostanie Pjanica gdy ten wróci.


Obrazek
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2018, 10:41

Nie bardzo widzę logiki dlaczego Pjanic miałby odejść po przyjściu Pogby, chyba tylko z powodów finansowych. Przecież Pjanic gra właśnie na środku a Pogba jako box-to-box. :think:
I w ogóle nie wyobrażam sobie sprzedaży Pjanicia, fatalny pomysł, choć koło Modricia może warto się zakręcić, wtedy pozbyć się Khediry, ilość "weteranów" musi się zgadzać :)

Icardi za Higuaina + 50 mln. Od razu przypomina się słynne Eto'o+50 mln za Zlatana. Oczywiście inna sytuacja, ale sens podobny, tracimy kasę i Gonzalo, nie widzę sensu. Nie przekonuje mnie argument, że "Icardi to zawodnik na lata", równie dobrze za dwa lata może odejść, wcale bym się nie zdziwił. Kasy wydanej na Higuaina oczywiście i tak nie odzyskamy, ale z tym sie chyba liczyliśmy kupując go z Napoli.

@jackop - przeczytałem kilka ostatnich stron i tam gdzieś pojechałeś z porównaniem Khediry do Pirlo. Gość który snuje się przez większość meczu, który znika bardziej niż Marchisio swego czasu, który z Tottenhamem dotknął piłkę kilka czy kilkanaście razy, porównywany do dyrygenta, człowieka, który nadawał tempo grze I rozprowadzał wszystkie akcje. No coś się tu nie klei. Że czasem poda fajną długą piłkę? To samo można powiedzieć o Pjaniciu i Marchisio, chyba nawet robią to lepiej.
Sami oczywiście ma swoje zalety i w ważnym momencie potrafi się znaleźć, ale to chyba tylko to łączy go z Pirlo...


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2018, 11:06

jakku1 pisze:Teraz jak czytam VS to ta historia z Pogbą zaczyna się chyba... kleić. Oprócz tego, ze plotki o tej klauzuli Francuza wynoszacej 60m kraza od tygodni, to takze inny zrodlo, mniej znane sprzedało informację pare dni temu, ze po spotkaniu Raioli z Nedvedem mamy biały dym w sprawie Francuza. Wczesniej nikt tego serio nie traktowal, teraz okazuje sie, ze mamy newsa. A dzisiaj kolejne doniesienia z innych zrodel.

Tak czy inaczej, ja nie uwierze dopoki nie zobacze.
Byłyby niesamowite jaja, gdyby ewentualny powrót Pogby okazał się prawdą. Ale brzmi to zbyt pięknie i zapewne musiałoby się wiązać z jakąś większą sprzedażą z naszej strony. :/


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2018, 11:30

@D@$ pisze:@jackop - przeczytałem kilka ostatnich stron i tam gdzieś pojechałeś z porównaniem Khediry do Pirlo. [...]Sami oczywiście ma swoje zalety i w ważnym momencie potrafi się znaleźć, ale to chyba tylko to łączy go z Pirlo...
Chodziło mi o ten "magic touch", którym potrafi obsłużyć kolegę. Asysta z Milanem, asysta z Realem. Lewa noga, prawa noga, bez różnicy - idealna podcinka. Widać to wyszkolenie w podaniach Niemca. A umiejętność znalezienia się pod polem karnym rywala to bardziej Vidal ;)

Jak dla mnie musi zostać jeszcze na jeden rok, bo szkoda tracić tak klasowego zawodnika za jakieś drobne. Jeden z najbardziej niedocenianych zawodników Juventusu ostatnich lat.


Jakieś fotki z dzisiejszych rzekomych testów Darmiana?
Ostatnio zmieniony 01 czerwca 2018, 12:29 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2018, 11:51

Dynamiczny skrzydłowy, który zrobi różnicę - SMS. Reszta się ulepi. Ale jak atak będzie imponujący, pomoc bardzo dobra, to obrona też da radę - ale sam Costa to za mało.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2018, 11:53

Serio, jeśli laziale chcą w dealu za SMS pjacę, to ja bym im go na rękach zaniósł i sturaro dał w gratisie.


Zablokowany