Mercato (LATO 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 19 maja 2018, 19:49

juvemaroko pisze:Ja tez uwazam ze Buffon powinien zagrac z Parma po tym jak im sie udalo wrocic do serii A.
Byloby to pieknego powrotu do zrodla i okazja zeby pobic rekordu serii A i zostac najwieksza legenda wloskiego futbolu.
Nie ma sianka nie ma granka. Buffon szczytnymi ideami i szacunkiem środowiska nie nakarmi rodziny.

Tylko w PSG gracze mogą się spełniać. Finansowo bo finansowo ale jednak.


forumowy ujadacz
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 maja 2018, 19:58

filippo pisze:
juvemaroko pisze:Ja tez uwazam ze Buffon powinien zagrac z Parma po tym jak im sie udalo wrocic do serii A.
Byloby to pieknego powrotu do zrodla i okazja zeby pobic rekordu serii A i zostac najwieksza legenda wloskiego futbolu.
Nie ma sianka nie ma granka. Buffon szczytnymi ideami i szacunkiem środowiska nie nakarmi rodziny.

Tylko w PSG gracze mogą się spełniać. Finansowo bo finansowo ale jednak.
O czym Ty mówisz? Przecież Buffon dostanie ciepłą posadkę w Juve czy w kadrze Włoch? Jaki hajs? Ewidentnie Włosi maja problem z przejściem na emeryturę i Buffon w tym wypadku nie jest wyjątkiem. Chłop chce grać na najwyższym poziomie mimo, iż już pora zejść ze sceny. Mam nadzieje, że to zrozumie i nie zostanie na bramce cieniem piłkarza jak obecnie Barzagli.


Ricardo Pereira którego niby chcieliśmy trafia do Lester za 17 +4 mln. A my kupimy Darmiana za 20 :ok:


ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 maja 2018, 21:13

Poprostu pisze:
filippo pisze:
juvemaroko pisze:Ja tez uwazam ze Buffon powinien zagrac z Parma po tym jak im sie udalo wrocic do serii A.
Byloby to pieknego powrotu do zrodla i okazja zeby pobic rekordu serii A i zostac najwieksza legenda wloskiego futbolu.
Nie ma sianka nie ma granka. Buffon szczytnymi ideami i szacunkiem środowiska nie nakarmi rodziny.

Tylko w PSG gracze mogą się spełniać. Finansowo bo finansowo ale jednak.
O czym Ty mówisz? Przecież Buffon dostanie ciepłą posadkę w Juve czy w kadrze Włoch? Jaki hajs? Ewidentnie Włosi maja problem z przejściem na emeryturę i Buffon w tym wypadku nie jest wyjątkiem. Chłop chce grać na najwyższym poziomie mimo, iż już pora zejść ze sceny. Mam nadzieje, że to zrozumie i nie zostanie na bramce cieniem piłkarza jak obecnie Barzagli.


Ricardo Pereira którego niby chcieliśmy trafia do Lester za 17 +4 mln. A my kupimy Darmiana za 20 :ok:
Stary daj Ty Buffonowi już spokój
Może Buffon nie chce po prostu póki co "ciepłej posadki"
biorąc pod uwagę zakończony sezon to mógłby zagrać w:
- połowie klubów w 1 lidze angielskiej
- 3/4 klubów w 1 lidze Hiszpańskiej
- 1/2 klubów Niemieckich
- 1/2 a może i więcej klubów Włoskich
- 3/4 klubów w Holandii
- 3/4 klubów we Francji


a i żeby nie było oglądam sporo meczy więc nie pisze bo tak mi się wydaje.

może po prostu Buffon chce jeszcze robić to co lubi czyli grać w piłkę i czuje się jeszcze na siłach?
Proponuje zaakceptować decyzje jaką podejmie.

Iniesta według trenerów Barcy nie był w stanie grać 90 minut już i jutro na spokojnie odejdzie z Barcelony i nikt mu nie wypomni Japonii.


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 maja 2018, 23:56

ballack13 pisze:
Iniesta według trenerów Barcy nie był w stanie grać 90 minut już i jutro na spokojnie odejdzie z Barcelony i nikt mu nie wypomni Japonii.
a gdyby szedł do PSG to jakie nastroje by panowały u kibiców Barcelony?


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 maja 2018, 10:26

Przejście do PSG to wbrew temu co mówił na konferencji, a gadał, że nigdy nie chce grać przeciwko Juve, a w PSG ma na to duże szanse.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 20 maja 2018, 12:02

Wojtek pisze:Przejście do PSG to wbrew temu co mówił na konferencji, a gadał, że nigdy nie chce grać przeciwko Juve, a w PSG ma na to duże szanse.
Nie chcem, ale muszem :prochno:


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1767
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 20 maja 2018, 14:41

Panowie ( i panie), sezon oficjalnie się już dla nas zakończył więc teraz jest coraz więcej rozkmin odnośnie nowego sezonu, a przede wszystkim okna transferowego. To mercato może okazać się ciekawe, tak w 2011 rokui. Czeka nas dużo zmian. Niestety w niektórych przypadkach tak jak np prawa obrona nie ma godnych klasowych graczy, a na lewej nie wiadomo co z Alexem Sandro, wydaje mi się, że nasi będą chcieli go jednak zatrzymać ze względu na kontuzje Spinnazoli. A jeśli będzie chciał odejść to wtedy kogo na lewą obronę? :whistle:
Naszą siłę ofensywną wzmocni znowu Pjaca ( nasi w tym Maksiu zapowiedział, że chorwat wraca i będzie kluczowy w przyszłym sezonie). Nie wiadomo co z Mario, jeśli odchodzi to wtedy Morata ( choć ciężko wyobrażam sobie jego powrót, wolałbym Martiala)
Do pomocy przychodzi Can, ale czy on jedyny wystarczy? Wątpię, potrzebny jest nam jeszcze jeden kreatywny pomocnik by to jakoś funkcjonowało.
Także zrobić małe podsumowanie to najważniejsze pozycje do wzmocnienia to boczni obrońcy, bramkarz vice Szczęsny no i pomocnik. Napastnik w przypadku odejścia Mandzura ( jestem za, bo Mario chyba się wypalił już u nas).

Zastanawia mnie najbardziej sytuacja z bocznymi obrońcami :think:


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 20 maja 2018, 19:42

Mały raport zawodniczy. Felipe Luis, który "nie wiadomo kiedy wróci", a który miał/ma wzbudzać zainteresowanie Juve właśnie rozgrywa swój 3 mecz po kontuzji. Przypomnę tylko, że w marcu złamał nogę (dokładniej kość strzałkową). Nadmienię, że znalazł się on w gronie 23 osobowego składu jadącego na mundial, kosztem Sandro.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 maja 2018, 22:46

Mam nadzieję, że SMS ma dość porażek i zechce wygrać Scudetto w przyszłym sezonie ;)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 20 maja 2018, 23:24

jackop pisze:Mam nadzieję, że SMS ma dość porażek i zechce wygrać Scudetto w przyszłym sezonie ;)
Właśnie mam nadzieję że Milinkovic-Savic w skutek braku awansu Lazio do LM stanie się realnym celem na nadchodzące mercato a nie tylko marzeniem :smile:


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
LukaszJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 stycznia 2011
Posty: 223
Rejestracja: 09 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 20 maja 2018, 23:45

O tak, Milinkovic-Savic to moje ciche marzenie.

Costa-Dybala-Bernardeschi
SMS-Can-Pjanic

Moim zdaniem mogłoby to być ciekawe.


Fino alla fine.
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 21 maja 2018, 08:15

jakku w temacie z informacjami pisze:Prawdziwym celem do pomocy nie jest Milinkovic-Savic...
Oj... :sad:

Ten gość musi być nasz!


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 21 maja 2018, 08:47

Rabiot przez nas już był od dawna obserwowany i chcieliśmy go jeszcze jak nie przebijał się do pierwszej jedenastki paryżan. Nie mniej nie wiem, jak tam u niego z jakością gry, ale chyba nie ma wątpliwości, że jak chcemy topa do pomocy to powinniśmy kręcić wokół SMS, tym bardziej, że cena za Francuza też mała nie będzie.

Co do ataku, to generalnie byłoby ok, bo ona akurat nie potrzebuje większych zmian poza znalezieniem zastępstwa dla Mandzu, przy czym, jeśli zostaje Igła i Dybala a równocześnie miałby przyjść Pjaca ponownie na dłużej, to automatycznie odpada ktoś z pary Morata-Martial, ale i tak nie chce mi się wierzyć, że Morata przychodziłby tylko, by robić jako zastępstwo dla Igły i Costy, chyba że w tym celu jest tylko szykowany.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 maja 2018, 09:35

Rabiot byłby spoko ale do SMS się nawet nie umywa. Niestety ale musimy się pogodzić z tym, że nie wydamy 100mln na pomocnika.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 maja 2018, 09:38

jackop pisze:Mam nadzieję, że SMS ma dość porażek i zechce wygrać Scudetto w przyszłym sezonie ;)
Pytanie czy SMSa interesuje Scudetto czy też coś więcej typu LM? Nie mam wątpliwości, że w zaistniałej sytuacji zgłoszą się po niego do Lazio wielkie kluby z olbrzymią gotówką i niestety Juve obejdzie się smakiem (bo wątpię w to, że wydamy na Serba przykładowo 100 mln €). Może to smutne, ale nawet z Liverpoolem (z którego większość tu się śmiała, że nie przejdzie nawet FC Porto) nie mamy szans w rywalizacji finansowej, a nie wspomnę już o PSG, Barcelonie, City czy Realu. Wiem, że SMS to marzenie wielu kibiców Juve (w tym i moje) i jedyne po prawej obronie brakujące ogniwo w naszej drużynie, ale chyba lepiej skupić się na realnych celach (szczególnie, że okienko w tym roku trwa krócej i Marotta ze swoim tempem dopinania transferów może sobie nie poradzić z innymi zakupami, bo na rynku będzie istny kocioł związany jeszcze z MŚ).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Zablokowany