Mercato (Lato 2017 / Zima 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 11:47

Nie da się zastąpić Alexa Sandro, bo lepszym od niego zawodnikiem jest tylko Marcelo, a na jego poziomie mamy Alabę i Filipe Luisa, którzy są nie do wyjęcia, dlatego dywagacje czy uda się go zastąpić w skali 1:1 należy zamieść pod dywan, bo nic nie wymyślimy. Zwłaszcza jeżeli takiego zawodnika nie szukaliśmy przez ostatnie pół roku, tylko mamy to zrobić w dwa tygodnie, ale ciągle jestem pewien, że nie będziemy musieli, bo Sandro zostanie.

Przerzucając się na Bernardeschiego, to praktycznie zawsze gdy scrollowałem tablicę z newsami i widziałem jego nazwisko, które łączono z nami, to nawet nie otwierałem linka i nie wdrażałem się w szczegóły, bo szkoda zachodu. Transfer praktycznie niemożliwy do zrealizowania, więc dziwiłem się czemu tracimy czas na jakieś podchody, skoro to bez sensu. No i proszę - Fiorentina idzie na sprzedaż, więc Della Valle zapewne pozwoli na kilka transferów z klubu żeby nabić klubową kasę i zawinąć się z biznesu mając bardziej wypchaną kieszeń. Musieliśmy wiedzieć o tym wcześniej, stąd szansa dla nas.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 11:58

Wydaje mi sie że możemy być pewni tego że Berna bedzie piłkarzem na lata z tego względu że to Włoch, już nawet samo odrzucenie Chelsea przez niego mowi nam, że zdecydowanie woli pozostać we Włoszech, bo wie że mogłoby mu nie pyknąć za granicą.
Co do ME U-21 to nie ukrywajmy, Berna troche ssie na tych mistrzostwach, ale patrze na niego przez pryzmat tego co pokazywał w Fiorentinie i cieszy mnie niezmiernie ten transfer. Fiorentina z kolei tez jakoś większych oporów nie robi, bo wiedzą że mają już kota na jego miejsce w postaci Chiesy.

Życzylbym sobie zdecydowanie skrzydeł w postaci Bernardeschiego i Balde Keity aniżeli kupno Douglasa Costy i pozostanie Cuadrado.
Vincitore pisze:, a na jego poziomie mamy Alabę i Filipe Luisa.
Na Filipe Luisa szansa by była wiesz, tylko że chłop wiekowy już troche a nie wiem czy chcemy znów 1 sezonowca w drużynie i za rok znów rozglądanie sie za piłkarzem na te pozycje.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 13:17

Cabrini_idol pisze:Bonucci zostaje, Allegri powiedział, że to przyszły lider Juve.
Nie przekrecaj sensu wypowiedzi, bo wprowadzasz ludzi w blad. Allegri powiedzial, ze Bonucci POWINIEN pozostac w Juve, bo ma szanse stac sie liderem szatni tego klubu w przyszlosci. Nie ma tu absolutnie mowy o skladaniu takich zapewnien, brzmialo to jako proba przekonania Leo do tego, by nie robil glupot i kontynuowal kariere w Juve.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 13:37

Informacja dotycząca pośrednio naszych interesów:
#SkySports podaje, że Lazio jest gotowe na kupno Boriniego z Suderlandu. Nie trudno się domyśleć, że Włoch miałby wejść w miejsce Keity.
Vincitore pisze:Filipe Luisa
Jest to zawodnik, który zrekompensowal by zdecydowanie stratę Sandro. Wypominanie jego wieku pominę :doh: Jednak ban nałożony na Atletico powoduje, że można zapomnieć o jakimkolwiek zawodniku z tej części Madrytu.

A. Odnośnie Ricardo Pereiry bo niektórzy go tutaj podają jako ciekawą kandydaturę na prawa obronę. Chłopakiem jest zainteresowane Spurs, a sam zawodnik ma zastąpić Walkera, który moze przenieś się do City. Tottenham ma być gotowy wyłożyć na Pereire 22 mln. (#Sky)


mzm

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Rejestracja: 31 grudnia 2015
Posty: 325
Rejestracja: 31 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 14:14

Co do Paredesa, to rzekomo LGdS pisze też, że w Rzymie są przedstawiciele Bayernu i również prowadzą rozmowy w jego sprawie.

Argentyńczyk to chyba kiedyś jakoś wyżej grał i dopiero stopniowo został cofnięty na 6, prawda?


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 14:20

mzm pisze:Co do Paredesa, to rzekomo LGdS pisze też, że w Rzymie są przedstawiciele Bayernu i również prowadzą rozmowy w jego sprawie.

Argentyńczyk to chyba kiedyś jakoś wyżej grał i dopiero stopniowo został cofnięty na 6, prawda?
Tak, Paredes grał na 10, jako box to box i playmaker, każdą pozycję w środku pola obstawi, ale moim zdaniem im głębiej się go ustawi, tym większy pożytek.


cooler

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2014
Posty: 183
Rejestracja: 25 maja 2014

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 15:06

Podoba mi się pomysł z podziałem tematu. Co prawda pojawiają się lamenty u niektórych, ale taka już natura ludzka - większość nie lubi zmian, a za jakiś czas wszyscy przyzwyczają siędo nowego systemu...
_______________________________________________________________

Cieszy mnie fakt, że Bernardeschi jest bliżej, bardzo kibicuję temu transferowi. Chciałbym jeszcze tego Keitę :)

Co do Alexa Sandro - ciężko powiedzieć, czego chce ten człowiek, do głowy mu nie wejdziemy. Przy transferze Pogby byłem przekonany, że Polpo jeszcze rok zostanie. Co było potem, wszyscy wiemy. Dlatego nie zdziwi mnie już nic. Sandro zostanie albo i nie, szanse oceniam na 50% i każda kolejna plotka, która się pojawia już mnie nie wzrusza.
Tak sobie myślę.. Juventus był i chyba dalej jest w okresie przejściowym, jednakże poprzez powolne inwestowanie w młodych Włochów oraz pozyskiwanie już nieco rozwiniętych talentów (Bernardeschi) Juve się bardziej ustabilizuje i to będzie początek ery stabilności, co pozwoli ostatecznie klubowi wejść na szczyt lub co najmniej do TOP 4, które będzie tworzyć z Realem, Barceloną i Bayernem. Musimy mieć skład stworzony z zawodników, którzy będą grać tutaj latami.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 15:09

Vincitore pisze:
mzm pisze:Co do Paredesa, to rzekomo LGdS pisze też, że w Rzymie są przedstawiciele Bayernu i również prowadzą rozmowy w jego sprawie.

Argentyńczyk to chyba kiedyś jakoś wyżej grał i dopiero stopniowo został cofnięty na 6, prawda?
Tak, Paredes grał na 10, jako box to box i playmaker, każdą pozycję w środku pola obstawi, ale moim zdaniem im głębiej się go ustawi, tym większy pożytek.
Tylko czy jest na tyle dobry w defensywie, żeby zabezpieczyć Pjanica ? Wole młodego Paredesa, niż N'Zonziego.

Matic ponoć w United. Ciekawe czy odpuszczają w takim razie Fabinho. Ciekawe będzie to okienko


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 15:17

Alexinhio-10 pisze:
Tylko czy jest na tyle dobry w defensywie, żeby zabezpieczyć Pjanica ? Wole młodego Paredesa, niż N'Zonziego.

Albo Pjanic albo Paredes w bloku z 2 graczami. Chyba nie myślisz, że on miałby grać na DM.

Osobiście przywitał był Argentyńczyka z otwartymi ramionami.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 15:29

Rozbicie tematu o mercato to najlepszy pomysł w historii tego forum. Brawo Administracja :hellyes:

A żeby nie dostać kartki to mam nadzieję, że Alex Sandro zostanie.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 15:40

Sky to najlepsze Asy.
Wczoraj sprzedali Sandro, dzis zmieniaja zdanie.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
nynek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 czerwca 2010
Posty: 361
Rejestracja: 06 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 16:26

Przecudowny pomysł. Wreszcie nie trzeba będzie filtrować i skrolować pierdyliarda nic nie wnoszących postów.

Bonucci i Sandro nie odejdą.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 16:43

Wczoraj Sky przekonane, że Sandro odchodzi. Dzisiaj przekonuje, że Bonucci i Alex S. zostają z nami. Nieco śmieszna sytuacja, ale takie jest strzelanie ślepakami, w momencie gdy:
- brak treningów, spotkań, gdzie można zauważyć zachowanie danego piłkarza, jego brak na zgrupowaniu etc.
- brak działania w mediach podsycającego informacje, Sandro wrzuca raz na rok jakieś zdjęcie, Leo wrzucał ostatnio fotki z własnego ślubu, które niczego nie mogą sugerować prasie,
- brak wypowiedzi menadżerów,
- brak wypowiedzi działaczy zainteresowanych tym transferem klubów, w tym wypadku naszego i Chelsea.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 16:56

wloski pisze:Wczoraj Sky przekonane, że Sandro odchodzi. Dzisiaj przekonuje, że Bonucci i Alex S. zostają z nami. Nieco śmieszna sytuacja, ale takie jest strzelanie ślepakami, w momencie gdy:
- brak treningów, spotkań, gdzie można zauważyć zachowanie danego piłkarza, jego brak na zgrupowaniu etc.
- brak działania w mediach podsycającego informacje, Sandro wrzuca raz na rok jakieś zdjęcie, Leo wrzucał ostatnio fotki z własnego ślubu, które niczego nie mogą sugerować prasie,
- brak wypowiedzi menadżerów,
- brak wypowiedzi działaczy zainteresowanych tym transferem klubów, w tym wypadku naszego i Chelsea.
Dlatego też właśnie powtarzam jak mantrę, że oprócz pewnej na 100% wypowiedzi Beppe o otrzymanej i odrzuconej ofercie od Chelsea i braku trzymania na siłę zawodnika nie pojawiło się nic wiążącego. Wszystkie doniesienia opierają się właśnie na tym, a zwłaszcza, że Sandro poprosił o tranafer. Domysły, ślepaki i brak konkretów.

Siedzimy cały rok w tym temacie, nauczmy się oddzielać łyżką newsy, które są bez żadnego pokrycia od tych, które mają jakąś wiarygodność. Fajnie że powstał nowy temat, może na koniec okienka uda się wyciągnąć jakiś procent wiarygodności danych źródeł.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 17:00

Kiedys Sky to byl pierwszy sort, obecnie mozna im wiele zarzucic i w wiekszosci przypadkow powielaja po prostu info z innych zrodel. Jako jedyni zapewniali do wczoraj, ze Sandro juz w Chelsea, dzisiaj natomiast zmieniaja front.

Bardzo licze na to, ze Sandro oraz Bonucci pozostana z nami. Najemnik Conte niech skieruje swoj wzrok w inna strone. Na Alvesa leje moczem, rozpieprzal szatnie, jesli prawda sa doniesienia mediow. Takich pajacow trzymac od klubu z daleka.


Zablokowany