Mercato (Lato 2017 / Zima 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2017, 20:21

Crunny pisze:Spinazzola [24] - Rugani [23] - Caldara [23] - De Sciglio [25].
Wątpię by prawonożny zawodnik docelowo był u nas podstawowym na lewej obronie. Spinazzola oczywiście tak! Ale jako gracz do rotacji.

Zatrzymanie Sandro to priorytet jeśli chodzi o obronę!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2017, 20:38

ewerthon pisze:
Jacky pisze:
AdiJuve pisze:Ale po kiego brać zimą byle jakiego gracza, Darmian czy Vrsaljiko to wcale nie jest wiele wyższy poziom niż De Sciglio,.
Polemizowalbym, no ale okej...
Czym ci piłkarze się wyróżnili, że polemizowałbyś.
Sa po prostu pilkarsko lepsi i bardziej doswiadczeni, niz De Sciglio. Jesli tego nie widzisz (albo nie chcesz widziec), to niczym Cie nie przekonam. Oczywiscie za Darmiana nie warto dawac tych 22 baniek, o ktorych cos tam przebakiwal Mou, ale w okolicach 17-18 mozna by pomyslec. Poza tym, kogo, z tych w miare realnych grajkow, Ty bys widzial na prawej obronie? Bo ja nie wyobrazam sobie, ze w przyszlym roku tworza ją De Sciglio z Lirola...
Sorek21 pisze:Letnie okienko będzie ciekawsze bo będziemy mieć 150mln do wydania za Dybale i Sandro
Dybała nigdzie nie odejdzie. Mam wrazenie, ze on poza Italia zle by sie czul. We Wloszech bryluje (czasem). W Europie wypada blado i uwazam, ze tak samo blado wypadalby w innej lidze.
dimebag11 pisze:Šime Vrsaljko
Na poczatku roku mial powazna kontuzje kolana, a pozniej to takie pomniejsze.
dimebag11 pisze:Ghoulam
Szkoda goscia, ze przedluzyl z Naplets. No ale jesli woli byc zawsze drugi, to juz jego problem.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2017, 21:16

Jacky pisze:
dimebag11 pisze:Šime Vrsaljko
Na poczatku roku mial powazna kontuzje kolana, a pozniej to takie pomniejsze.
dimebag11 pisze:Ghoulam
Szkoda goscia, ze przedluzyl z Naplets. No ale jesli woli byc zawsze drugi, to juz jego problem.
Dlatego też Vrsaljko był jednak odpuścił. Nie wierzę też w żadnego Bellerina, a Meuniera nie wyciągniemy z PSG, więc może warto się skupić na Djibrilu Sidibe z AS Monaco.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2017, 21:26

dimebag11 pisze:Djibrilu Sidibe z AS Monaco.
Ja z kolei nie wierzę w żadną transakcję z Monaco - przez tyle lat interesujemy się ich piłkarzami, a mają naprawdę masę zdolnych i nic - ostatnim interesem na linii Juventus - Monaco był Trezeguet 17 lat temu. Coś musi być nie tak w tych relacjach. No ale to moje zdanie.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
M.R.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2009
Posty: 406
Rejestracja: 18 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2017, 21:32

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
dimebag11 pisze:Djibrilu Sidibe z AS Monaco.
Ja z kolei nie wierzę w żadną transakcję z Monaco - przez tyle lat interesujemy się ich piłkarzami, a mają naprawdę masę zdolnych i nic - ostatnim interesem na linii Juventus - Monaco był Trezeguet 17 lat temu. Coś musi być nie tak w tych relacjach. No ale to moje zdanie.
Może dlatego, że nie dajemy za ich zawodników tyle, ile chcą? City, PSG czy Chelsea ze swoimi majątkami nie mają problemu. Wszystko jest kwestią pieniędzy.


"Miarą człowieka jest umiejętność zacentrowania. Zbudować dom, zasadzić drzewo czy spłodzić syna potrafi dziś każdy, ale tylko prawdziwy mężczyzna precyzyjnie dośrodkuje w pełnym biegu." Trener Piechniczek
tanhayi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2007
Posty: 373
Rejestracja: 24 lipca 2007

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2017, 23:05

Moggi wlasnie wrzucił na Fejsa posta o treści „#donnaruma #juve”

Ciekawe ciekawe


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2017, 23:23

tanhayi pisze:Moggi wlasnie wrzucił na Fejsa posta o treści „#donnaruma #juve”

Ciekawe ciekawe
Z tego co kojarzę, to nic się nie sprawdziło w ostatnim czasie z tego co mówił ten pan.

Szczerze mówiąc nie chciałbym. Wolałbym zostać przy Wojtku. Jego raczej nikt nie podkupi, a on sam sobie zdaje sprawę, że w pewnym sensie osiągnął swój szczyt i nie potrzebuje żadnych przeprowadzek(sam tak powiedział w jednym z wywiadów). Donnarumma i Raiola? Wiadomo, pogra 2-3 lata i zaczną się cyrki. Jeżeli Wojtek okaże się strzałem w '10', to możemy mieć klasowego bramkarza nawet na 6-8 lat.


Obrazek
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2017, 07:12

Donnarume można by kupić, ale jedynie podchodząc do tematu jak do inwestycji z wbitym w głowę "sprzedamy go z zyskiem za kilka lat".


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2017, 08:01

Nie wiem, czy z tym Donnnarumą to coś więcej jest na rzeczy, czy my tylko staramy się wykorzystać zamieszanie powstałe w Milanie, żeby jeszcze bardziej pokpić tam atmosferę?

Ofc, fajnie by było mieć kolejnego Gigiego na lata w bramce Juve, do tego pewniaka w kadrze narodowej jako taka kontynuacja Buffona, nie mniej nie wydaje mi się to realne, aby on do nas trafił - raz, że przez Milan, który się chyba potnie, wespół z kibicami, nim odda go do rywala w Serie A, a ponadto z uwagi na Raiolę, dla którego Donnaruma to chyba ostatnia okazja wycisnąć dla siebie kasy. Co prawda, w przeciwieństwie do Milanu, z agentem to mamy akurat dobre stosunki, ale nie wiem, czy by to wystarczyło.

Poza tym mówiło się też, że Curtois z CFC ma być wolny i Juve też się nim interesuje, także w kwestii zakupu celem dalszego sprzedania z zyskiem to może bym upatrywał Wojtka. W razie czego wszak możemy liczyć na Pinsoglio jako na drugim bramkarzu a trzeciego weźmiemy z primavery.

Z innych niusów, to wg TMW Can ma być od lata zawodnikiem Juve, ale ponoć $ity chce również wnieść ofertę za niego, która ma być atrakcyjniejsza od tej Juve (no przecież... $$$).


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2017, 10:42

Z czysto sportowego punktu widzenia to jest bezsens, Donnaruama może zostać topem ale wcale nie musi,może się zatrzymać w rozwoju i będzie wtopa.Szczęsny to jednak na tę chwilę dużo wyższy poziom. Są tutaj ludzie narzekający na grę nogami Gigiego, to wyobraźcie sobie,że i w tym aspekcie Gigi w porównaniu do młodszego imiennika także jest ekspertem.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2017, 12:32

Il Messaggero i La Stampa donoszą że Juventus myśli przedłużyć kontrakt z Barzaglim o rok.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1035
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2017, 20:22

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Il Messaggero i La Stampa donoszą że Juventus myśli przedłużyć kontrakt z Barzaglim o rok.
Szkoda że on taki stary, ale myślę że przedłużenie kontraktu to dobra decyzja. Naszą defensywę czeka odmładzanie, więc przyda się ktoś taki w szatni czy na treningu. A i jako uzupełnienie składu idealny.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2017, 20:43

Lubie Barze i uwazam go za dobrego pilkarza, z tym ze wole w kadrze miec dwoch mlodszych: De Vrij i Caldara.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2017, 20:57

lenor pisze:Naszą defensywę czeka odmładzanie, więc przyda się ktoś taki w szatni czy na treningu. A i jako uzupełnienie składu idealny.
No to w takim razie skoro nasza defensywę czeka odmładzanie, on miałby zostać, to o kogo mamy się odmłodzić? O Chielliniego? Bo nie rozumiem co masz na myśli.

BTW: Pojawiają się doniesienia o Fabinho - ale ja jak wspomniałem nie wierze w interesy z Monaco.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2017, 11:30

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Il Messaggero i La Stampa donoszą że Juventus myśli przedłużyć kontrakt z Barzaglim o rok.
Niestety ale 36 letni ( w maju 37 ) Barzagli jest traktowany jakby miał 27 lat a 23 letni Rugani jakby miał 17.

Przez niego ucierpi tylko Caldara,który będzie 5 stoperem.


Zablokowany