Mercato (Lato 2017 / Zima 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2017, 16:19

Nie wiem. Zaczęło się od tego, że ktoś napisał żeby zobaczyć sobie jego siostrę w grafice google :confused2:


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2017, 16:40

Hahaha dokładnie :prochno: Pierwsze skojarzenie, to jego fajna siostra.

Wydaje mi się, że faworyzujemy Schicka przez to, że trzeba go "wyciągnąć" z Sampy, a z Balde liczymy na transfer za free w pakiecie z De Vrijem w przyszłym roku.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2017, 16:42

Crunny pisze:
Licząc, że wszystkie tegoroczne transfery wypalą i Szczęsny zajmie miejsce Buffona, to za rok będziemy potrzebowali tylko prawego obrońcy.
Nie wziales pod uwage sprzedazy...

Faworyzujemy Schicka bo gosc nastrzelal bramek bedac glownie rezerwowym, jak na ten wzrost ma swietna technike i drybling. Boli to ze gosc juz byl u nas na testach i ze z Sampa mielismy dobre relacje.


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2017, 16:45

AdiJuve pisze:Na 4 miejsce w ataku jest raptem 6 graczy + młody Kean trochę mało, chyba,że młody dostanie miejsce jako zmiennik Igły i odciąży go kilka razy w lidze i w PW, inaczej warto byłoby kogoś jeszcze ściągnąć by znowu w kluczowym momencie sezony napastnicy nie byli kompletnie zajechani.
A ja wciąż myślę, że docelowo będziemy grali 4-3-3 mniej więcej po równo jak nie częściej niż 4-2-3-1. Szczególnie w drugiej części sezonu.

Wtedy ta 6 graczy + Kean + Pjaca, bo kiedyś w końcu wróci, będzie spokojnie wystarczyła.

Marotta pobaw się w Moggiego i sprowadź jakiegoś super PO w ostatnim dniu okna :P

Btw pojawiły się plotki, że wczoraj bardzo spodobał nam się Laxalt i że może spróbujemy go ściągnąć. Kiedyś się przebąkiwało, że go chcemy kupić i oddać Atalancie za Spinazzolę.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2017, 16:48

Ale powstaje w takim razie pytanie, czy Kean grając w zespole pokroju Sampy i wchodząc regularnie jako joker z ławki nie nastrzelałby podobnej ilości bramek? Jasne, tego się nie da przewidzieć, ale wydaje mi się, że wyższość Schicka nad Keanem jest tylko taka, że ten drugi jest już u nas a ten pierwszy nie. W myśl zasady, po drugiej stronie drogi trawa zawsze bardziej zielona.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2017, 16:51

Do tych co tak się pocą na myśl o ewentualnym transferze Schicka do Romy. Wyluzujcie, lepiej żeby młody Czech poszedł właśnie tam. Myślicie, że on tam zostanie do końca kariery? Jeśli się rozwinie to zabawi tam dwa góra trzy lata i ten klub będzie dla niego za mały, na pewno będzie chciał zdobywać trofea. Tam nie będzie miał na to zbytniej szansy. Może wtedy pójść do Juve, na naszą korzyść przemawia fakt, że Palotta nie jest hejterem naszego klubu w przeciwieństwie do wielu ekscentrycznych właścicieli klubów Serie A. On jest przede wszystkim binzesmenem i dogada się z nami przy stole. To tylko taka drygresja, bo jeszcze nic się nie rozstrzygnęło z Patrikiem. Za te kilka dni będziemy mądrzejsi, teraz to są tylko dywagacje.

Tak sobie ostatnio kminiłem i doszedłem do wniosku, że nasi robią sprytnie kampanię transferową. W to lato wydaliśmy całkiem sporo, ale za rok może być odwrotnie. A to za sprawą wysypu transferów za free. Caldara, Spinazzola, Lirola ewentualnie De Vrij, Keita oraz Can. W ten oto magiczny sposób doszłyby nowe elementy całkiem bezboleśnie. Jeśli chcemy Lirolę za rok to ja jednak mogę się przez ten rok jeszcze pomęczyć z Lichtseinerem oraz De Sciglio na prawej obronie. Za rok odchodzi pewnie Barzagli na spoczynek to w jego miejsce wskoczy Caldara, a może jeszcze Benatia pójdzie za rok to De Vrij w jego miejsce. Oczywiście ta druga rozszada to bardziej moja rozkmina, bo nie ma żadnych sygnałów o odejściu za rok naszego Marokańca. Za Sturaro wchodzi Can za rok. Przy zachowaniu reszty personaliów pomocy mamy bardzo mocno obsadzony środek pola. Na koniec Cuadrado papa, bo chyba nam daje coraz mniej. Keita za niego jak znalazł. Spinazzola za vice Sandro i mamy bardzo dobrze zabezpieczone wszystko i na dodatek nie wydamy ani centa. Więc ffp nas pięknie ominie, będą sprzedaże, a raty za resztę piłkarzy już są zaksięgowane. Dla mnie bomba :hellyes: .


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2017, 17:10

deszczowy pisze:Kto mi wytłumaczy, czemu tak bardzo faworyzujemy Schicka, kosztem Balde?
Bo nad nim unosi się wręcz aura <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, takiej niezwykłości/wyjątkowości jaką mało który zawodnik posiada.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
zuravski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2017
Posty: 229
Rejestracja: 29 kwietnia 2017

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2017, 17:17

tyrlas pisze:
zuravski pisze:
To jak pajacu wytlumaczysz...
Strach tutaj wejsc z kims w polemike bo zaraz cie zwyzywaja,dramat jakis :facepalm: Jakis moderator jest żeby hamowac takie zapędy?

Na chwile obecna chyba najbardziej bym wolał tego Pereire na PO z Porto i byłoby ok.Howedes to raczej glównie ŚO a tych mamy po dostatkiem,na PO jest chyba z mało zwrotny a w ofensywie by nic szczegolnie nie dał,a juz takiego mamy jednego (MDS). Bo na kupno PO i pomocnika nie ma chyba co juz liczyc.
Wybacz, ale irytuje mnie wieczne malkontenctwo co niektórych użytkowników tutaj. Ja również jestem często niezadowolony z pewnych wyborów, ale nie wyolbrzymiam tego do takiego stopnia jak inni. Na głupotę odpowiadam w taki a nie inny sposób, tym bardziej gdy rozmawiamy o kluczowym graczu w ostatnich meczach. Ja wiem, że nasz naród nacechowany jest wiecznym niezadowoleniem, ale chyba warto spojrzeć na suche staty i widać gołym okiem, że wybory Maxa się bronią.


szymken

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2013
Posty: 365
Rejestracja: 13 września 2013

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2017, 17:19

Mam nadzieję, że nam się uda z tym Canem za rok. Świetnie gra.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2017, 17:31

Dybala 4ever pisze:
Jeśli chcemy Lirolę za rok to ja jednak mogę się przez ten rok jeszcze pomęczyć z Lichtseinerem oraz De Sciglio na prawej obronie.
To sie mecz. Cale srodowisko chce LM, a z takimi brakami w defensywie nie ma na to szans.

Jesli co roku bedziemy oslabiac ktoras z pozycji, to nie wiem kiedy wygramy LM.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2017, 17:35

Alexinhio-10 pisze:
Dybala 4ever pisze:
Jeśli chcemy Lirolę za rok to ja jednak mogę się przez ten rok jeszcze pomęczyć z Lichtseinerem oraz De Sciglio na prawej obronie.
To sie mecz. Cale srodowisko chce LM, a z takimi brakami w defensywie nie ma na to szans.

Jesli co roku bedziemy oslabiac ktoras z pozycji, to nie wiem kiedy wygramy LM.
A Ty myśl, że co roku będziemy się meldować w finale LM i wszyscy położą się przed wielkim Juventusem pokotem. Wbrew pozorom przegraliśmy finał, ale rywale będą się spinać na nas z myślą: bij finalistę.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2017, 17:57

Dybala 4ever pisze:
Alexinhio-10 pisze:
Dybala 4ever pisze:
Jeśli chcemy Lirolę za rok to ja jednak mogę się przez ten rok jeszcze pomęczyć z Lichtseinerem oraz De Sciglio na prawej obronie.
To sie mecz. Cale srodowisko chce LM, a z takimi brakami w defensywie nie ma na to szans.

Jesli co roku bedziemy oslabiac ktoras z pozycji, to nie wiem kiedy wygramy LM.
A Ty myśl, że co roku będziemy się meldować w finale LM i wszyscy położą się przed wielkim Juventusem pokotem. Wbrew pozorom przegraliśmy finał, ale rywale będą się spinać na nas z myślą: bij finalistę.
He ? :prochno: Chyba czytanie ze zrozumieniem lezy .

Czyli nie wzmacniajmy sie, bo i tak w tym roku nie awansujemy do finalu ? :prochno:

down I jestes pewien ze zaden gracz z podstawy nie odejdzie po sezonie ?
Ostatnio zmieniony 27 sierpnia 2017, 18:36 przez Alexinhio-10, łącznie zmieniany 1 raz.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2017, 18:27

Alexinhio-10 pisze:
Dybala 4ever pisze:
Alexinhio-10 pisze:
To sie mecz. Cale srodowisko chce LM, a z takimi brakami w defensywie nie ma na to szans.

Jesli co roku bedziemy oslabiac ktoras z pozycji, to nie wiem kiedy wygramy LM.
A Ty myśl, że co roku będziemy się meldować w finale LM i wszyscy położą się przed wielkim Juventusem pokotem. Wbrew pozorom przegraliśmy finał, ale rywale będą się spinać na nas z myślą: bij finalistę.
He ? :prochno: Chyba czytanie ze zrozumieniem lezy .

Czyli nie wzmacniajmy sie, bo i tak w tym roku nie awansujemy do finalu ? :prochno:

Nie, nie leży. Jeśli wbije za rok Lirola to ten stan posiadania co mamy przeboleję. Do LM wejdziemy, a za rok będzie można transferami za free wzmocnić kilka pozycji. I będzie można powalczyć o LM.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2017, 19:50

Mam wrażenie, że Keita był postacią ważniejszą dla silniejszego klubu, aniżeli Schick. A jakoś tak... zaparliśmy się na niego.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
tom_gru

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 listopada 2006
Posty: 389
Rejestracja: 07 listopada 2006

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2017, 21:17

Kamex22 pisze:Btw pojawiły się plotki, że wczoraj bardzo spodobał nam się Laxalt i że może spróbujemy go ściągnąć. Kiedyś się przebąkiwało, że go chcemy kupić i oddać Atalancie za Spinazzolę.
nie zdziwiłbym się gdybyśmy kupili Laxalta jako wersję low-cost i tylko po to by w zimowym okienku zamienić go na Spinazzolę. Teraz nasz wychowanek jest w konflikcie z Gasperinim, więc nie powinni robić problemu by go puścić w styczniu. A Laxalt już chyba trenował pod okiem Gasperiniego.


"Stara miłość nie rdzewieje... z Juve od ponad 20 lat"
Zablokowany