Mercato (Lato 2017 / Zima 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2017, 10:57

Adrian27th pisze:
Napisałem że nie wstawiłem przecinka co wypaczyło te liczbę.
Jasne, czyli to co napisałeś jest tym bardziej śmieszne, bo jeśli dla Ciebie przeznaczenie 500 mln z zysku 2,2 mld to jest "pikuś" to ja nie mam pytań :hellyes:


Zero szacunku dla Pogby
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2017, 11:48

Mowia we Wloszech ze mozemy zaplacic klauzule 45 baniek za Strootmana ;) ciekawy jestem jednak chyba wolalbym Balde, Cancelo i kogos do srodka obrony kosztem srodka pomocy - mamy Marcisio, Pijanica i Khedire.....Priorytetem musi byc pogonienie tego Lichtsteinera


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2017, 12:09

Olek1987 pisze:
Adrian27th pisze:
Napisałem że nie wstawiłem przecinka co wypaczyło te liczbę.
Jasne, czyli to co napisałeś jest tym bardziej śmieszne, bo jeśli dla Ciebie przeznaczenie 500 mln z zysku 2,2 mld to jest "pikuś" to ja nie mam pytań :hellyes:

Zysku netto. Nie jest? Wydanie 22% zysku to dużo? Patrząc ile zainwestowali w Krykiet?

Dodając że 500 baniek to nie wydatek na jedno okienko, a 5 letni plan, to przy ich zyskach raptem kilka procent rocznie. Rzeczywiście. Straszna kwota.

Czyżbyśmy straszyli Rome Strootmanem zeby puścili do nas Radje?

Southampton are smashing their transfer record by signing Juventus ace Mario Lemina in an £18million deal.
Jak to brzmi. Rekordowy transfer Świetych i taki ogórek. Dawać kasę.
Ostatnio zmieniony 07 sierpnia 2017, 12:35 przez Adrian27th, łącznie zmieniany 1 raz.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
zuravski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2017
Posty: 229
Rejestracja: 29 kwietnia 2017

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2017, 12:10

45 milionów za niego to sporo za dużo. Facet ma waruny fizyczne i jest silny, więc w taktykę by się pewnie wkomponował, ale jak już wielu przedmówców stwierdziło to kontuzjogenny zawodnik, a my już mamy Khedire, na którego trzeba chuchać żeby nic mu się nie stało.


zuravski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2017
Posty: 229
Rejestracja: 29 kwietnia 2017

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2017, 12:10

45 milionów za niego to sporo za dużo. Facet ma waruny fizyczne i jest silny, więc w taktykę by się pewnie wkomponował, ale jak już wielu przedmówców stwierdziło to kontuzjogenny zawodnik, a my już mamy Khedire, na którego trzeba chuchać żeby nic mu się nie stało.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2017, 13:13

Okazuje się, że klauzuli Strootmana nie można wpłacić po 31 lipca.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2017, 13:36

A co tu taka cisza w sprawie Leminy . Gościu odbywa testy w Anglii. Za chwilę zainkasujemy 18 mln + 2 mln w bonusach.


:prochno:


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2017, 13:41

Cabrini_idol pisze:A co tu taka cisza w sprawie Leminy . Gościu odbywa testy w Anglii. Za chwilę zainkasujemy 18 mln + 2 mln w bonusach.


:prochno:

Na Wp.pl pisali że ogórki drogie w tym roku, ale żeby aż tak... :D


Trochę z tych sprzedaży uzbieramy. +2 mil na plusie po odejściu Leminy.
Jeżeli pare baniek za Rincona, to koło 5 po wszystkich transakcjach.

Myslę że wydamy koło 50 jeszcze - Nzonzi,Keita (jeżeli odpalimy Cuadrado),Cancelo i ew. Garay.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2017, 13:47

Vincitore pisze:Okazuje się, że klauzuli Strootmana nie można wpłacić po 31 lipca.
Tym lepiej. Ten facet to szklanka i nie mam przekonania, czy podniósłby poziom Juve. Śmiem wątpić.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Patrol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 269
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2017, 13:47

Cabrini_idol pisze:A co tu taka cisza w sprawie Leminy . Gościu odbywa testy w Anglii. Za chwilę zainkasujemy 18 mln + 2 mln w bonusach.


:prochno:
Jeżeli rzeczywiście zainkasujemy taki hajs za bezbarwnego Mario, to pozostanie tylko bić brawo Beppe :bravo:. Wydaje się, że odpalimy jeszcze Rincona, a na jego miejsce wskoczy Bentancur. Zmiana na pewno na plus, młody całkiem nieźle prezentował się w sparingach, a w dodatku ma możliwość rozwoju.

Martwi natomiast brak klasowego wzmocnienia do środka. Oczywiście nie liczyłem na Verattiego ani Kroosa. Mam nadzieję, że pracujemy nad porządnym transferem, a nie liczymy na to, że Sevilla w końcu zmięknie i puści nam Nzonziego za 5 baniek mniej. Rzadko kiedy przeprowadzaliśmy w sierpniu fajne transfery. To nie jest oczywiście reguła, ale szanse na klasowe wzmocnienie spadają, bo większość klubów nie pozbędzie się podstawowych zawodników.


Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2017, 14:39

Ale Jozek w jakims wywiadzie ostatnio powiedzial ze nie chce sprzedawac Cuadrado i ze przyjscie Balde nie wiarze sie ze sprzedaza Kolumbijczyka, ktory ma byc zmiennikiem wraz z naszym mlodym Chorwatem na flankach.

JA szczerze przeboleje brak inwestycji do srodka pola ale nie przezyje braku wzmocnienia prawej obrony i ewentualnego zakupu srodkowego obroncy - alternatywy dla Ruganiego (moze sie okazac ze Daniele nie da rady zastapic Bonu i znowu w listopadzie czy grudniu bedziemy tracic 15 pkt do lidera). Po co sie denerwowac ? Lepiej odrazu kupic kogos potencjalnego do 1 skladu - bedzie gral lepszy - zakladam ze Benatia jest ok ale jako zmiennik Chieliniego - Barzagli jest juz za stary i za wolny - wedlug mnie bedzie ral juz tylko w Pucharze Wloch. Wszyscy widzieli co wyprawial w finale LM krecili nim jak wiatrakiem.
Ogolnie jestem strasznie wkurzony na tego dziadza Lichego - blokuje nam cale okno transferowe, a zaraz Cancelo zostanie zgarniety przez Inter lub Totenham i zostaniemy ze starym i slabym Lichym.


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2017, 15:01

Adrian27th pisze:Keita (jeżeli odpalimy Cuadrado)
Najnowsze doniesienia od Di Marzio sa takie, ze Cuadrado zostaje, a Keita nie przychodzi za niego, ma natomiast uzupelnic obecny sklad ataku.

Kluby niezbyt chetnie oddaja swoich graczy w sierpniu, ale jesli ktorys z zawodnikow ma klauzule (a nie bylo info, ze nie mozna jej aktywowac w sierpniu w przypadku N'Zonziego) to ekipa ta nie ma nic do gadania.


szymken

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2013
Posty: 365
Rejestracja: 13 września 2013

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2017, 15:15

Ja za N'zonzim jestem już dość długo, dla mnie jedna z najlepszych opcji, tylko może troszkę taniej żeby się udało. Jeśli chodzi o nasz środek ma to, czego tam potrzeba, siła, centymetry i do tego z piłka przy nodze zły nie jest IMO. Statystycznie wystarczy sobie go wrzucić na kompresje squawki-> Matic, Matuidi czy kogo tam sobie można wymyślić i porównać staty, są dobre w porównaniu do nich, ale to wiadomo staty.

Ile razy patrzę na nasze zakupy w tym oknie, tym bardziej mnie ciekawi, jak my będziemy grać. Bo przy takim wzmocnieniu ofensywy( a jakby jeszcze Keita :smile:) , granie na jeden czy dwa do zera i potem na stojaka, to troszkę marnotrawstwo by było. Troszkę się jaram :) I okienko pod Maxa, jak dostanie profil pomocnika jaki chce, to znaczy, że ugrał dużo podczas negocjacji kontraktu, czyli miał dobre oferty z innych klubów, przez co dobrą pozycję w negocjacjach. Oby miał nosa, ale po zakupach Bernardeschiego i Costy wierzę w to bardzo.


ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2017, 15:32

A ja ciągle licze na N'Zonziego, facet wydaje się być idealnym rozwiązaniem dla nas, silny wysoki defensywny pomocnik który dobrze rozgrywa, i gra bardzo dobrze w obronie, odciążyłby zarówno Pjanica jak i obrońców. Może to nie top topów, ale od jakiś 2 sezonów to czołówka La Ligi, dużo bardziej by się nam przydał niż Matuidi. Inne fajne kandydatury to Can i Dembele z Tottenhamu, ale Belg raczej nie osiągalny.

Ale i tak kluczowe wzmocnienie to prawa obrona, szkoda, że taki Sidibe to tylko sfera marzeń.


Dawniej Virus[Mauro].
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2017, 15:59

Zgodze sie z poprzednikami, takze uwazam ze N'Zozi bylby najlepsza z dostepnych opcji w takim przedziale cenowym, miejmy nadzieje ze Marotta nie bedzie sie targowal o 8-10 mln i nie pojdzie po opcje nr 3 lub 4 jak to zwykle bywalo w przeszlosci - choc tak jak juz wspominalem przy obecnej formie Marchisio zakup srodkowego pomocnika wg. mnie nie jest priorytetem w obliczu strasznie slabej prawej obrony - Lichy i niepewnej strodkowej - Rugani oraz braku zmiennika dla Sandro - przyjscie Cancelo i fakt ze posiadamy uniwersalnego De Sciglio rozwiazaloby ten problem. Niesety wiekszosc ruchow blokuje nam uparty osiol Lichy - czuje ze z kasy Leminy i Rincona kupimy Balde i srodkowego pomocnika a reszta bedzie polowaniem na sytuacje i promocje ostatniego dnia mercato.

Marzenie- N'Zozi, Cancelo, Balde i ktos do srodka obrony
Out - Lemina, Rincon, Lichy, Asamoah (tylko w przypadku zakupu Cancelo)


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
Zablokowany