Mercato (Lato 2017 / Zima 2018) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
JBł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2015
Posty: 133
Rejestracja: 06 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 08 lipca 2017, 20:38

PlanetJuve pisze:http://www.solojuve.com/transfery/szcze ... -juventusu

Ktoś wie czy co aktualne konto Wojtka??
Bo jeżeli tak, to tylko potwierdził transfer.
Ps: nie mam insta.
PS2: no chyba fejk z tego co widzę na piłce...
To nie fejk, Szczęsny to wrzucił na swoje oficjalne konto. ;)


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 lipca 2017, 20:41

@Mrozzi
Odnośnie tego mejca non-eu to na juventuz.com od dawna wszyscy pisali , że musimy kogos sprzedać, żeby się nam zwolniło miejsce bo nie mamy żadnego, także niemcy niekoniecznie są w błędzie


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 lipca 2017, 20:42

JBł pisze:
PlanetJuve pisze:http://www.solojuve.com/transfery/szcze ... -juventusu

Ktoś wie czy co aktualne konto Wojtka??
Bo jeżeli tak, to tylko potwierdził transfer.
Ps: nie mam insta.
PS2: no chyba fejk z tego co widzę na piłce...
To nie fejk, Szczęsny to wrzucił na swoje oficjalne konto. ;)
Też już zweryfikowałem ;) Czyżby potwierdzenie, że wraca do Serie A ?? :ahsisi:


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 08 lipca 2017, 20:45

szymken pisze: Costa i Berna :hellyes: , choć mnie by tam i Bernardeschi i Keita cieszyli. Ciekawe na kogo tak ściubimy? Jeśli chodzi o jakiegoś topa do pomocy, to tylko ten z czubem na głowie z Romy mi przychodzi na myśl, a tam Monchi zdaje się zapowiedział, że czas na jego kupno minął.
Też mnie zastanawia czemu tak kombinujemy przy tych transferach i odkładamy sobie płatności możliwie jak najpóźniej, najpierw transfer Schicka - wypożyczenie z obowiązkiem wykupu, teraz bardzo możliwe, że z Costą może być podobnie. Czyżby Marotta szykował nam jakąś niespodziankę i potrzebne mu pieniądze na coś czego nie wiemy ;) ?


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
adryjan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 58
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 08 lipca 2017, 20:51

Czyli w tym momencie mamy wolne miejsce dla gracza non UE ponieważ odszedł Neto tak? Neto miał chyba także włoskie obywatelstwo więc jego odejście zwolniło te miejsce czy też nie?

Doprecyzuję o co mi chodziło. Wiem, że w każdym oknie transferowym można kupić dwóch graczy bez paszportu UE. Natomiast czy nie jest tak, że jeśli chce się w danym oknie transferowym ściągnąć dwóch graczy Non UE to wcześniej takich dwóch ze swojej kadry trzeba się pozbyć? Czyli, żeby przyszedł np. Bentancur i Costa to dwóch musi odejść? tylko kto? odszedł co prawda Alves i Neto ale oni mieli chyba paszporty UE Neto - włoski, Alves hiszpański.
Ostatnio zmieniony 08 lipca 2017, 21:35 przez adryjan, łącznie zmieniany 1 raz.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 08 lipca 2017, 21:25

Ruben Neves - wielki talent i podobno ulubieniec Paraticiego ląduje w Wolverhampton za 17 mil funtow.
Az niemozliwe.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Medzeer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2008
Posty: 214
Rejestracja: 20 marca 2008

Nieprzeczytany post 08 lipca 2017, 21:36

Czy tylko mnie suę wydaje, że klub szykuje nam wielka bombę transferowa?
Schick podwyższona cena, żeby rozbić na 3 raty. Berna podobno 40 rozłożone na 4 raty, Costa podobno wypożyczenie za 10 z przymusowym wykupem za 30 w przyszłym sezonie. Ja rozumiem, ze płacimy druga polowe za Gonzalo i wiem tez, ze w footballu raty są w zasadzie reguła, ale według mnie szykuje nam się jeszcze bomba transferowa :)

EDIT:
Może Fabinho albo niespodziewany powrót Vidala? To byłoby dopiero coś, tymbardziej, że zainwestowali kupę siana w Tolisso i ogólnie jest trochę głosów, ze Vidal nie ma statusu nie na sprzedaż.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 08 lipca 2017, 21:48

Medzeer pisze:Czy tylko mnie suę wydaje, że klub szykuje nam wielka bombę transferowa?
Schick podwyższona cena, żeby rozbić na 3 raty. Berna podobno 40 rozłożone na 4 raty, Costa podobno wypożyczenie za 10 z przymusowym wykupem za 30 w przyszłym sezonie. Ja rozumiem, ze płacimy druga polowe za Gonzalo i wiem tez, ze w footballu raty są w zasadzie reguła, ale według mnie szykuje nam się jeszcze bomba transferowa :)

ż.
Igłe nam sprzedaż Pogby zwróciła. Sprzedaż Neto generuje nam zysk netto - co cieszy Marotte.
Pogba wygenerował nam zysk 70 milionów netto. To sporo.
Ale nie nastawiajmy się. Po prostu liczymy kase bo jest średnio, dlatego rozbijamy na raty :)


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 08 lipca 2017, 22:59

Kupno D. Costy spowoduje, że ani Fabibho, ani Vidal, Ariel czy Danilo do nas nie zawitają, bo żaden nie ma europejskiego obywatelstwa.

Jeśli chodzi o Bentancura, to nie możemy go sprzedać bez rejestracji jego karty, czyli musielibyśmy go w ogóle nie zgłosić aż do 1 lipca 2018 roku żeby to jedno miejsce non-eu zwolnić, a to jest niepoważne jak na taki klub jak Juve.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 09 lipca 2017, 01:21

Medzeer pisze: EDIT:
Może Fabinho albo niespodziewany powrót Vidala? To byłoby dopiero coś, tymbardziej, że zainwestowali kupę siana w Tolisso i ogólnie jest trochę głosów, ze Vidal nie ma statusu nie na sprzedaż.
Vidal takze odpada, bo nie ma europejskiego paszportu. Z ciekawostek prawdopodobnie odrzucil oferte od Interu ze wzgledu na nas. Mediolanczycy oferowali Niemcom niemal 60 mln, ale gracz nie zamierza sie do nich przeniesc ze wzgledu na przeszlosc w Turynie. Ja sobie mysle, ze obecnie zadna renoma tego klubu i brak LM tez swoje robia.

Z Berna i Costa pewnie tak przyspieszylismy ze wzgledu na wyjazd do USA.


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 09 lipca 2017, 09:52

Nie wiem czy już ktoś o to pytał, ale czy wypożyczenie Costy jest traktowane jak transfer i też zabiera nam miejsce spoza UE?

A tym Zlatanem to historia stara jak świat, co roku jakieś posmaki mam co wciskają a opcja jest coraz bardziej absurdalna.

Co do skrzydeł to obsada: Bernadeschi, Costa, Mandzukic, Cuadrado wygląda nieźle, bo umówmy się, 4 skrzydłowych w 4-2-3-1 to minimum, chyba, że Schicka traktujemy też jako opcję na skrzydło, ale mam nadzieję, że Mandzur zostaje.
Problem jest tylko taki, że brakuje nam miejsca w składzie, Lemina i Rincon raczej na wylocie, Sturaro bym zostawił.
Nie wiem co z Asamoah, dla mnie to tylko opcja na lewą stronę, bo w pomocy nie raz się nie sprawdził.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 09 lipca 2017, 10:06

Vidal już chyba z dziesięć lat w Europie i jeszcze nie ma obywatelstwa? Dziwne, może nie chciało mu się papierów wypełnić :P
Wypożyczenia też są traktowane jako nonUE, tu nic się nie zmienia. W sumie kwota i formuła bardzo podobne do Comana, co tylko pokazuje jaki dobry biznes zrobiliśmy (Costa był swego czasu gwiazdą Bayernu, Coman u nas grał ogony i to dość kiepsko).


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 lipca 2017, 10:15

Pozyskanie Costy na wspomnianych warunkach ewidentnie wskazywać może na to, że szykują nam coś grubego choć sam już nie wiem. Deal z Schickiem, teraz z Costą może o tym świadczyć, że coś kombinują.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 lipca 2017, 10:23

Costa was Allegri's request. He'll arrive in a deal similar to Coman's transfer to Bayern. €10m loan, €30m redemption. [La Stampa + @juvefcdotcom]

Douglas dołączy do Juve na prośbę Allegriego ;) Przyjdzie do nas na podobnej zasadzie jak Coman poszedł do nich. Świetny deal :ok:


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 09 lipca 2017, 10:28

MRN pisze:Pozyskanie Costy na wspomnianych warunkach ewidentnie wskazywać może na to, że szykują nam coś grubego choć sam już nie wiem. Deal z Schickiem, teraz z Costą może o tym świadczyć, że coś kombinują.
No ja bym się nie nastawiał na takie coś, przecież 50 baniek już poszło na wykup Benati,Cuadrado oraz pozyskanie Betncura, potrzeba jeszcze PO oraz jednego skrzydłowego co spokojnie przekroczy 100mln, nie licząc Schicka i Costy.Aczkolwiek wiadomo kasa za wypożyczenie Costy liczyłaby się do obecnego bilansu a transfer do kolejnego czy jeszcze następnego. Co do Schicka to chyba jednak przyszedł definitywnie także trzeba doliczyć kolejne 25mln zobowiązania powstałego w to mercato. Odnotowując fakt,że teraz Beppe przerzuca płatności na kolejne lata zapominacie,że robi tak co roku, stąd np. teraz poszło już 40 baniek na duet rezerwowych.
Co do Costy to najlepsza byłaby opcja wypożyczenie + wykup ale np. określony jakimiś warunkami ale nie takimi jak u Cudrado czyli zdobycie scudetto.


Zablokowany