Mercato (LATO 2017)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2017, 10:38

Nzonzi ma otrzymać grubiutki kontrakt na 4 lata z wynagrodzeniem na poziomie 5 mln euro z bonusami. - GDS

Schick 5 letni kontrakt wart 2 mln euro rocznie.


Obrazek
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2017, 11:13

Wygląda na to, że Nzonzi będzie naszym jedynym realnym kandydatem na defensywnego pomocnika, ponieważ sporo źródeł mówi o tym, że Tolisso jest blisko Bayernu.

Nie wiem, jak wygląda w porównaniu do Tolisso nasz (prawie) Nzonzi, no ale lepiej on niż nikt.

Wydaje mi się też, że trwanie w dotychczasowej taktyce i chęć zakupu pomocnika z Sevilli wykluczałaby pozyskanie Verrattiego. Barca, jakby nie miała problemów finansowych, zadłuża się na potęgę (jak Real), więc co im tam jeszcze hajs na Verrattiego. Poza tym, oni chyba bardziej niż my potrzebują dobrej pomocy.

Ktoś tutaj rzekł, że gdyby Barca odpalała Andre Gomesa to my powinniśmy się zainteresować jego ściągnięciem.... W zasadzie po co mamy ściągać kogoś, kogo praktycznie wszyscy obwołali transferowym niewypałem w poprzednim okienku?

Co do Marco - tak czysto informacyjnie, to jak wygląda ta jego kwestia ze zdrowiem? Niby mówi się o problemach z pachwiną, ale to już wyleczone?


kubraczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2013
Posty: 294
Rejestracja: 01 września 2013

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2017, 11:15

La Repubblica (edycja Genua) rzuca nowe światło na temat transferu Schicka. Potwierdza, że transfer jest praktycznie zamknięty, ale obecnie wszystko rozbija się o formę płatności.

Nie chcemy zapłacić 25 mln euro w jednej transzy. Według ich informacji, Sampdoria jest gotowa pójść nam na rękę i sprzedać Schicka po 1 lipca, ale za kwotę 30 mln euro. Powołują się na to, że zależy nam na tym, aby transfer został zaliczony do nowego budżetu.


Motoryzacja to nasza pasja - https://moto-przestrzen.pl/
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2017, 11:22

Cabrini_idol pisze:Nzonzi ma otrzymać grubiutki kontrakt na 4 lata z wynagrodzeniem na poziomie 5 mln euro z bonusami. - GDS

Schick 5 letni kontrakt wart 2 mln euro rocznie.
Ciekawe czy N'Zonzi ma w klauzuli taki szwindel jak Higuain i Pjanić, którzy zrzekli się bonusu pieniężnego za klauzulę, przez co my zapłaciliśmy mniej, ale gracz dostał więcej pieniędzy. Czekam na niego, idealnie pasuje do nasEj taktycznej machiny.


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2017, 11:48

A ja uważam, że to zależy od kwoty transferu - jeżeli dajemy za niego więcej niż 30mln to przy jego wieku wygląda to słabo, szczególnie że gość miał połowę sezonu na świetnym poziomie do tego dostaje niezłą pensję.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2017, 12:06

Dlaczego pół sezonu ? Nzonzi to TOP3 DM w Hiszpanii za sezon 2016/17.


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2017, 12:13

Ile on zarabia w Sevilli, że u nas ma dostać 5 baniek? Myślałem że oni tam dość skromnie płacą, a tu facet ma stawkę większą niż Khedira przychodząc z Realu.


jaslo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 listopada 2016
Posty: 21
Rejestracja: 06 listopada 2016

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2017, 12:50

N'Zonzi doda tej siły w pomocy a cena jest związana z jego ostatnim dobrym sezonem. Matic też ma 28 lat wiec wiekiem nie ma co się sugerować. Lepszy N'Zonzi niż Krychowiak o czym mówił chyba trener sevilli. N'Zonzi nie jest drewniany w porównaniu Krychowiaka który może wylądować w milanie.
Fabinho mi się marzy i będę go żałował jak Kante...
Carvalho w tamtym roku łączyło się z wieloma klubami a w tym roku coś o nim cicho. Ktoś coś wie czy jakaś kontuzja czy sezon cały do dupy?


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2017, 13:02

Osgiliath pisze:Wygląda na to, że Nzonzi będzie naszym jedynym realnym kandydatem na defensywnego pomocnika, ponieważ sporo źródeł mówi o tym, że Tolisso jest blisko Bayernu.

Nie wiem, jak wygląda w porównaniu do Tolisso nasz (prawie) Nzonzi, no ale lepiej on niż nikt.
Pod względem gry defensywnej N'Zonzi jest lepszym rozwiązaniem niż Tolisso i to właśnie z tego względu się na nim skupiamy, odpuszczając walkę o Tolisso. Ten ostatni fragment wypowiedzi świadczy o tym, że nie wiesz dużo tym graczu, a szkoda. Generalnie zawodnik ten jest niesłusznie niedoceniany, bo w rzeczywistości to jest kozak, gość od czarnej roboty, którego w Juve nie mogło zabraknąć. Tolisso w bardzo wielu aspektach jest podobny do Pjanicia i stąd pewnie taka, a nie inna decyzja zarządu. Od dawna pisało się o tym, że klub może go odpuścić, bo nie widzi go w obecnym ustawieniu. N'Zonzi będzie moim zdaniem strzałem w dychę i proszę, nie kierujcie się tym, że to nie jest medialny zawodnik.
Vincitore pisze:Czekam na niego, idealnie pasuje do nasEj taktycznej machiny.
Podzielam zdanie.


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2017, 13:06

Mówiąc szczerze, jakoś nigdy dokładnie się nie przypatrywałem grze N'zonziego, ale magazyn OLE!, który publikuje 11-stki miesiąca, ani razu nie umieścił tam Francuza przez cały sezon (przynajmniej ja go tam nie znalazłem).

Po obejrzeniu jakiś urywków z jego gry, gość przypomina nieco Pogbę z piłką przy nodze jak i w odbiorze. Zobaczymy.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2017, 13:16

CavAllano pisze:Ten ostatni fragment wypowiedzi świadczy o tym, że nie wiesz dużo tym graczu, a szkoda.
Nie do końca chciałem, żeby to zdanie miało taki wydźwięk, w tym sensie, że deprecjonuję jego umiejętności piłkarskie. W końcu w tumulcie nazwisk Realu/Barcy się przebić to trzeba umieć. Bardziej chodziło mi o kwestię, że z grona potencjalnych wzmocnień kogoś o charakterystyce defensywnego pomocnika wreszcie pozyskamy, bo za wiele opcji nie ma i tu jest cel mej wypowiedzi. Krychowiak :stop: Skoro Tolisso nie ma typowej charakterystyki na przecinaka to też :stop: Verratti to też nie to, co trzeba am do taktyki pod 4-2-3-1, Fabinho pewnie byłby droższy, ale Monaco pewnie miałoby jeszcze większe opory by go puścić, stąd lepszy Nzonzi (co nie znaczy, że kiepski piłkarsko, absolutnie) niż nikt.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2017, 13:39

Osgiliath pisze:W końcu w tumulcie nazwisk Realu/Barcy się przebić to trzeba umieć.

Skoro Tolisso nie ma typowej charakterystyki na przecinaka to też :stop:
Dokładnie.

Verratti to jednak te problemy ze zdrowiem i fakt, że w wielu elementach jego umiejętności pokrywają się z tymi Pjanicia (który jest bardzo uniwersalnym graczem, jak się okazuje). Nie gralibyśmy parą Verratti-Pjanić - tacy graczy musieliby dostać wsparcie kogoś takiego jak N'Zonzi, ale wiadomo, że finansowo nie będziemy sobie mogli pozwolić na takie wzmocnienia + musielibyśmy zmienić ustawienie.

N'Zonzi to idealne wzmocnienie dla nas i jak dla mnie to jest top. Wystarczy pogadać z kibicami ligi hiszpańskiej.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2017, 14:10

CavAllano pisze:N'Zonzi to idealne wzmocnienie dla nas i jak dla mnie to jest top. Wystarczy pogadać z kibicami ligi hiszpańskiej.
W dodatku za... normalną cenę. Sorry, ale jak ktoś uważa, że srogo za niego przepłacamy, to chyba zatrzymał się w 2010, gdzie za 50 baniek kupowało się absolutnego TOP. Taki czasy, przykro mi.

N'zonzi jest kimś, kogo potrzebujemy. Wysokie, cholernie silny i z naprawdę dobrym podaniem. Ci, którzy nie oglądali przynajmniej kilku(nastu) meczów Sevilli, nie zrozumieją jego fenomenu. Na YT nie zobaczy się jego fancy trików i goli z połowy boisko, gdyż jest to defensywny pomocnik. Takie idealne połączenie starej szkoły z nową. Taranuje, ale również posiada elegancję w sobie. Bardzo doceniany w Hiszpanii, pomimo grania na niedocenianej pozycji.

Skoro w dzisiejszych czasach za Pogbę, Dybale czy Aliego woła się 100mln, to ciekaw jestem ile kosztować będzie zawodnik, który przerwie hegemonię Ronaldo i Messiego w złotej piłce. 200? :prochno:


Obrazek
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2017, 14:24

Nie wiem, czy gdzieś była ta informacja, ale oferowaliśmy (albo mieliśmy zamiar zaoferować) 16 mln € dla Sassuolo za młodziaka Pellegriniego, który jednak wybiera się do Romy w ślad za byłym już trenerem Sass, ponieważ Roma aktywowała szybko klauzulę odkupu właśnie ze względu na zainteresowanie Juve. Szkoda, bo w oczach wielu chłopak miał przyszłość.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2017, 14:28

IndianRegista z VS:

- Veratti jest tak skłócony z PSG, że nie planuje wziąć udział w zgrupowaniu przedsezonowym.
- Dzisiaj w Mediolanie ma się odbyć spotkanie: PSG, Juve i agent włocha.
- Marco odrzucił propozycje 15mln za sezon z PSG.


Zablokowany