Mercato (LATO 2017)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 30 maja 2017, 19:30

Sam Costa jest fajnym kierunkiem i ma dopiero 26 lat. Nie skreslabym go zatem do konca, bo to zawodnik obyty na pozycjach, ktore nas interesuja, a pod uwage trzeba wziac jeszcze prices leczenia Pjacy. Moze byc zatem tak, ze in on nas wzmocni, ale priorytetami na dzis sa Berna i Schick.

O Di Marii napidalem kiedys, ze jego transfer moglby nam za kilka lat zrobic niemaly problem, bo razem z Igla, Cuadrado i Mandzurem przekroczylby 30. A pozniej trzeba byloby sie powaznie nagomnastykowac, aby ich zastapic. Dlatego kierunke w strone mlodych graczy w tym okienku jest jak najbardziej sluszny.


La fidanzata d'Italia
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 30 maja 2017, 19:32

Push3k pisze:
Alexinhio-10 pisze:Ewidentnie potrzebujemy kogoś na lewe skrzydło. Berna i Costa wola grać na prawej stronie, więc nie wydaje mi się żebyśmy odpuszczali Keite.
Zarówno Costa jak i Berna mogą grać po lewej stronie.
Może nie znaczy, że tam czuję się najlepiej. Na lewą stronę musi przyjść ktoś bezkompromisowy , dla którego ta pozycja jest docelowa. Na Pjace nie ma co liczyć po takiej kontuzji.

Jeśli wygramy LM może przyjść ktoś, kto nie koniecznie musi być szykowany do pierwszego składu (Keita, Berna), jeśli nie, to ktoś kto z miejsca podniesie poziom i pozwoli się do pucharu przybliżyć (Sanchez/Di Maria/ Costa?).


ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 30 maja 2017, 19:38

Berna bardzo dobrze wyglada po lewej stronie i bedzie tam sporym wzmocnieniem. Nikogo innego nam tam nie trzeba.


La fidanzata d'Italia
krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 maja 2017, 21:42

PSG ma chrapkę na Costę :D Widze ze każdy sie interesuje tym kim Juve ...


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 31 maja 2017, 09:34

Coraz więcej źródeł coraz mocniej twierdzi, że to Bernarderschi jest naszym głównym celem. Ja też zaczynam w to wierzyć. Coraz więcej poważnych źródeł o tym trąbi.

Lubię go, ale nie jestem do końca przekonany o jego MEGA talencie.


http://www.football-italia.net/103424/j ... schick-fee
Nie chcemy płacić 25 mln euro za Schicka, próbujemy negocjować cenę jakimiś piłkarzami na wypożyczenie. :prochno:


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 31 maja 2017, 09:52

Niby Dybala też nie miał doświadczenia w Europie, ale ten cały Bernardeschi miałby być naszym głównym wzmocnieniem... :think: Włoch Włochem, ale serio? :whistle:


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 31 maja 2017, 09:52

Cabrini_idol pisze:Coraz więcej źródeł coraz mocniej twierdzi, że to Bernarderschi jest naszym głównym celem. Ja też zaczynam w to wierzyć. Coraz więcej poważnych źródeł o tym trąbi.

Lubię go, ale nie jestem do końca przekonany o jego MEGA talencie.
Osobiście wyżej cenie Keite a i cena byłaby sporo niższa p


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 31 maja 2017, 10:09

Agresti od początku twierdził, że naszym głównym celem jest Berna i większość pukała się w głowy. Widać, że chłop miał rację skoro nadal tak gorąco w mediach jest z tym nazwiskiem ale ja nie wiem już sam co o tym sądzić. Młody Włoch z dużym marginesem rozwoju ale czy rzeczywiście będzie naszym wzmocnieniem za nie małe przecież pieniądze czy tylko uzupełnieniem ?
Ale ja nie będę polemizował, nauczony błędami z poprzednich okienek kiedy za każdym razem krytykowałem zarząd tym razem odpuszczę bo wierzę głęboko, że wiedzą co czynią. Ale nurtuje mnie jedno - co z tym Higuainem pomocy ? :prochno:


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 31 maja 2017, 10:14

alessandro1977 pisze:Ale nurtuje mnie jedno - co z tym Higuainem pomocy ? :prochno:
Faktycznie może to być nieaktualne, bo Marotta mówił o tym tuż przed zmianą ustawienia, jeśli dobrze pamiętam. Teraz pewnie skupimy się na wzmocnieniach skrzydeł. Tylko, no właśnie, czy takiego Bernardeschiego można by określić mianem Higuaina swojej pozycji? Wątpliwe. Do tego martwią to jego problemy ze zdrowiem. Ufam zarządowi w pełni, ale po prostu nie podoba mi się perspektywa zakupu gościa z 0 doświadczeniem na arenach międzynarodowych za TAK duże pieniądze. Nie moje, ale to pochłonęłoby znaczną część budżetu. Gdyby jeszcze ten chłopak czarował w większości spotkań to byłbym to w stanie zrozumieć.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 31 maja 2017, 10:14

alessandro1977 pisze:że wiedzą co czynią. Ale nurtuje mnie jedno - co z tym Higuainem pomocy ? :prochno:
Może to chodzi właśnie o niego?

Analogia jakaś jest:

- Zawodnik się uparł na nas (rzekomo)
- Wyciągamy go z ligi włoskiej osłabiając rywala
- Zawodnik zostanie znienawidzony przez kibiców Violi
- Jest TOP'em w Serie A na swojej pozycji


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 31 maja 2017, 10:16

Adrian27th pisze: - Jest TOP'em w Serie A na swojej pozycji

TOPEM ? Nie sądzę. Tzn wiem co masz na myśli ale to żaden TOP.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 31 maja 2017, 10:17

Adrian27th pisze:
alessandro1977 pisze:że wiedzą co czynią. Ale nurtuje mnie jedno - co z tym Higuainem pomocy ? :prochno:
Może to chodzi właśnie o niego?

Analogia jakaś jest:

- Zawodnik się uparł na nas (rzekomo)
- Wyciągamy go z ligi włoskiej osłabiając rywala
- Jest TOP'em w Serie A na swojej pozycji
Serio? To są powody, by określać go mianem Higuaina? Gościa, który z kolei uchodził za pewnie top 3 w lidze? Fiorentina nie jest dla nas żadnym rywalem, w przeciwieństwie do Romy czy Napoli, więc też odpada. Do miana topa jeszcze mu sporo brakuje. Znienawidzony zostałby na pewno, ale raczej się tym nie kierujemy.

Jmercato idzie twardo w swoim kierunku. Ich zdaniem, o czym ktoś już wspominał, 12.06 testy Schicka, ale dodali, ze 19.06 także Costy. :smile: Czekamy. :lol:


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 31 maja 2017, 10:37

Panowie, mam wrażenie, że niektórzy tutaj mocno nadinterpretują te słynne słowa o Higuainie pomocy. Jak dla mnie znaczyły one ni mniej, ni więcej jak tylko tyle, że planujemy ściągnąć do pomocy prawdziwego topa, a to, z jakiego klubu, czy z Serie A czy z poza Włoch i na jakich warunkach miałby on do nas trafić nie ma zupełnie żadnego znaczenia.

I nie, zakup Bernardeschiego moim zdaniem się w to nie wpisuje, choć to fajny zawodnik i cieszyłbym się, gdyby trafił do Turynu. Mi również się wydaje, że temat tego Higuaina jest już nieaktualny i kosztem tego zakupu do środka będziemy głównie wzmacniać skrzydła. I muszę przyznać, że mam mieszane odczucia co do ostatnich doniesień transferowych bo o ile jeszcze jakiś czas temu mówiło się o wzmocnieniu skrzydeł i dorzuceniu do tego kogoś, kto byłby realnym wzmocnieniem środka pola (choćby Fabinho) to teraz wygląda na to, że kupując Bernardeschiego będziemy musieli poświęcić środek pomocy i zadowolić się kimś w rodzaju Paredesa, co do którego mam mieszane odczucia. Wygląda jednak na to, że dzieje się to w pełnym porozumieniu z Allegrim, więc nie pozostaje nic innego, jak ufać zarządowi. ;)


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 31 maja 2017, 10:40

Marotta rzeczywiście mówił o tym przed zmiana ustawienia ale skoro skupiamy się na skrzydłach to ogromna kwota za Berne mogłaby zostać spożytkowana lepiej. Zakładam, że za duży hajs zawodnik wskakuje do pierwszego składu ale jestem pełen obaw, że byłby w stanie wygryźć ze składu Mandżura, którego przydatności nie można kwestionować czy Alvesa, który robi kolosalną różnicę.
Za taki hajs spokojnie można byłoby ściągnąć Costę z Bayernu, który w formie jest kozakiem. Jeżeli zarząd zagnie parol na gracza Violi to wierzę, że wypali. W pierwszej kolejności liczę na "dobre stosunki" z Fiorentiną w myśl których Viola nie odda go do Juve.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 31 maja 2017, 10:42

Czekamy do 19.06 i do rzekomych testów Costy. :smile: Potem się zobaczy.


Zablokowany