Mercato (LATO 2017)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 15:04

wagner pisze:#SkySports Rano podało informacje, ze ofertę za Keite złożył Tottenham oferując 30 mln funtów za zawodnika.
Dostali juz ponoc 2 tak dobre oferty, ale poki co sam Keita stawia weto. Lotito wiedzac o preferencjach pilkarza jest ponoc otwarty na rozmowy z nami. Pali im sie grunt.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 15:41

Virgil pisze:Ja w ogóle nie rozumiem trochę naszych celi transferowych.

Na serie A i tak mamy najsilniejszy skład, czy taki Costa sprawi że wygramy LM ?
- raczej nie, kibic Bayernu tutaj i także mój znajomy który jest wielkim kibicem Bayernu mówią że Costa gaśnie w ważnych meczach i od dawna jest bez formy.
ile on miał tych dobrych sezonów 1? 1,5?

Podobnie N'Zonzi gość ma 29 lat i łącznie jeden naprawdę udany sezon za sobą, w porywach 1,5 a przez większość kariery obijał się po średniakach.

Może i Ci zawodnicy uzupełniają nasze braki, ale w walce o LM jakoś nie podnoszą dramatycznie naszej jakości.
Wolę zaryzykować z Berardeshim, Keitą czy Lemarem etc niż uważać N'Zonziego czy Costę za Topów którymi nie są a koszty ich sprowadzenia i utrzymania są ogromne.
:ok: Otoz to. Jestem tego samego zdania. Po co brac zawodnikow, ktorzy pewnego poziomu nie przeskoxzyli, a i maja jeden/dwa dobre/bardzo dobre sezony. Na te pozycje wole Fabinho, Keite/Berne/Lemara, ktorzy maja wieksze perspektywy rozwoju i moga sie stac duzo lepsi niz Costa i N'Zonzi.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 15:59

Alexinhio-10 pisze:
Virgil pisze:Ja w ogóle nie rozumiem trochę naszych celi transferowych.

Na serie A i tak mamy najsilniejszy skład, czy taki Costa sprawi że wygramy LM ?
- raczej nie, kibic Bayernu tutaj i także mój znajomy który jest wielkim kibicem Bayernu mówią że Costa gaśnie w ważnych meczach i od dawna jest bez formy.
ile on miał tych dobrych sezonów 1? 1,5?

Podobnie N'Zonzi gość ma 29 lat i łącznie jeden naprawdę udany sezon za sobą, w porywach 1,5 a przez większość kariery obijał się po średniakach.

Może i Ci zawodnicy uzupełniają nasze braki, ale w walce o LM jakoś nie podnoszą dramatycznie naszej jakości.
Wolę zaryzykować z Berardeshim, Keitą czy Lemarem etc niż uważać N'Zonziego czy Costę za Topów którymi nie są a koszty ich sprowadzenia i utrzymania są ogromne.
:ok: Otoz to. Jestem tego samego zdania. Po co brac zawodnikow, ktorzy pewnego poziomu nie przeskoxzyli, a i maja jeden/dwa dobre/bardzo dobre sezony. Na te pozycje wole Fabinho, Keite/Berne/Lemara, ktorzy maja wieksze perspektywy rozwoju i moga sie stac duzo lepsi niz Costa i N'Zonzi.
Mam takie samo zdanie albo bierzemy absolutnych topów, a jak nie stać to szukamy młodych,którzy tymi topami mają szansę się stać.
Aczkolwiek Costa jest jeszcze w miarę młodym graczem a już ze sporym doświadczeniem w topowym klubie,, za dobrą cenę nie byłby złym wyborem, ale N'Zonzi mnie zupełnie nie jara.


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 16:05

A mnie Costa też nie jara, bo żaden z niego TOP a zawodnik, który raczej się już nie rozwinie a będzie kosztował w transferze i utrzymaniu olbrzymią kasę.

Ma jeden dobry sezon za sobą a i tak nie jeden kibic Bayernu mówi że w ważnych meczach nawet w tym najlepszym jego sezonie znikał. Takich graczy nie potrzebujemy. Nie za taką kasę jako wzmocnienie w perspektywie LM.


Franek1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2006
Posty: 96
Rejestracja: 26 października 2006

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 16:06

AdiJuve pisze:
Alexinhio-10 pisze:
Virgil pisze:Ja w ogóle nie rozumiem trochę naszych celi transferowych.

Na serie A i tak mamy najsilniejszy skład, czy taki Costa sprawi że wygramy LM ?
- raczej nie, kibic Bayernu tutaj i także mój znajomy który jest wielkim kibicem Bayernu mówią że Costa gaśnie w ważnych meczach i od dawna jest bez formy.
ile on miał tych dobrych sezonów 1? 1,5?

Podobnie N'Zonzi gość ma 29 lat i łącznie jeden naprawdę udany sezon za sobą, w porywach 1,5 a przez większość kariery obijał się po średniakach.

Może i Ci zawodnicy uzupełniają nasze braki, ale w walce o LM jakoś nie podnoszą dramatycznie naszej jakości.
Wolę zaryzykować z Berardeshim, Keitą czy Lemarem etc niż uważać N'Zonziego czy Costę za Topów którymi nie są a koszty ich sprowadzenia i utrzymania są ogromne.
:ok: Otoz to. Jestem tego samego zdania. Po co brac zawodnikow, ktorzy pewnego poziomu nie przeskoxzyli, a i maja jeden/dwa dobre/bardzo dobre sezony. Na te pozycje wole Fabinho, Keite/Berne/Lemara, ktorzy maja wieksze perspektywy rozwoju i moga sie stac duzo lepsi niz Costa i N'Zonzi.
Mam takie samo zdanie albo bierzemy absolutnych topów, a jak nie stać to szukamy młodych,którzy tymi topami mają szansę się stać.
Aczkolwiek Costa jest jeszcze w miarę młodym graczem a już ze sporym doświadczeniem w topowym klubie,, za dobrą cenę nie byłby złym wyborem, ale N'Zonzi mnie zupełnie nie jara.

Ronaldo chce odejść. Bierzemy?

Tak czytam to forum i się zastanawiam kogo Wy byście chcieli kupić.. Ten nie, bo za drogi.. Ten nie, bo za słaby.. Ten nie, bo za stary.. Ten nie, bo nie jest topem.. Ten nie, bo za młody.. Ten nie, bo jest Polakiem.. Cycki opadają..


"To moja walka, moje życie. Nigdy na dnie-zawsze na szczycie!!!"
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 16:11

Virgil pisze:Ja w ogóle nie rozumiem trochę naszych celi transferowych.

Na serie A i tak mamy najsilniejszy skład, czy taki Costa sprawi że wygramy LM ?
- raczej nie, kibic Bayernu tutaj i także mój znajomy który jest wielkim kibicem Bayernu mówią że Costa gaśnie w ważnych meczach i od dawna jest bez formy.
ile on miał tych dobrych sezonów 1? 1,5?

Podobnie N'Zonzi gość ma 29 lat i łącznie jeden naprawdę udany sezon za sobą, w porywach 1,5 a przez większość kariery obijał się po średniakach.

Może i Ci zawodnicy uzupełniają nasze braki, ale w walce o LM jakoś nie podnoszą dramatycznie naszej jakości.
Wolę zaryzykować z Berardeshim, Keitą czy Lemarem etc niż uważać N'Zonziego czy Costę za Topów którymi nie są a koszty ich sprowadzenia i utrzymania są ogromne.
Po części się z Tobą zgadzam, ale też braki spowodowały gorszą grę- wejście Leminy i Sturaro to był gwóźdź do trumny, szkoda spadku formy Cuadrado na koniec sezonu bo zawsze w LM coś pokazywał.

Więc pytanie, czy wolisz na skrzydle Leminę/Sturaro czy Costę? :smile:

45min drugiej połowy nie może rzutować na to kogo teraz kupimy aż tak. Czy moglibyśmy kupić Sancheza za 70mln i dać mu pensje jak Ronaldo/Messi? Czy to da nam pewność wygrania LM?
Real 10lat kupował gwiazdy i nie mógł się do półfinału dostać.

W sumie cały czas się zastanawiam dlaczego Allegri wystawił Sturaro i Leminę, czy tak mu do koncepcji pasowało czy pokazać zarządowi :facepalm:


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 16:43

I tak i nie.

Skoro nie stać nas na zakup/utrzymanie Topów to lepiej zainwestować w graczy którzy mogą nimi być jak Keita, Lemar czy Berna.

Taki Costa nic nie pokazał regularnie aby traktować go jako wzmocnienie warte takich pieniędzy :
- jeden świetny sezon gdzie i tak znikał w meczach o stawkę.

Podobnie N'Zonzi bo miał pół sezonu genialne ?

Jakby Ci gracze byli młodzi, z szansą na rozwój to rozumiem. Ale N'Zonzi zgasł w drugiej części sezonu, a Costa kopie się od roku po czole. Wedle mediów mieliby kosztować łącznie 65-85 mln + ogromne długie kontrakty.

I od razu zaznaczam nie oczukuję Messiego, Ronaldo, Verattiego czy Hazarda. Ale w naszej sytuacji lepiej zainwestować w młodych graczy którzy Topami mogą się stać niż kupować za gruby hajs wypalonych jednosezonowców.

Przykłady Pirlo czy Barzargliego są głupie, bo oni przychodzili za darmo a nie za gruby hajs. Jakby Costa z N'Zonzim łącznie nas kosztowali 35-40 mln to rozumiem, ale spójrzmy prawdzie w oczy to jednosezonowcy na tym poziomie rozgrywek - i to ani młodzi ani tani.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 16:53



Zdjęcie z profilu Douglasa z samolotu startującego na lotnisku w Monachium o godzinie 15.

22 minuty później wystartował samolot linii Lufthansa, Monachium-Turyn. Nie wiem na ile są to potwierdzone informacje, jak się komuś chce dłubać na flightradarze, to niech wrzuci czy to prawda.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 16:59

Vincitore pisze:

Zdjęcie z profilu Douglasa z samolotu startującego na lotnisku w Monachium o godzinie 15.

22 minuty później wystartował samolot linii Lufthansa, Monachium-Turyn. Nie wiem na ile są to potwierdzone informacje, jak się komuś chce dłubać na flightradarze, to niech wrzuci czy to prawda.

Costa do tego 'polajkowal' Dybale na Instagramie więc coś na rzeczy musi być. :prochno:


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 17:07

Chińczyk z Milanu podobno stwierdził, że skoro wpomował 700mln w Milan, to nie zbiednieje jeśli pozwoli Gigiemu odejść za rok za friko, a przez ten czas młody posiedzi na trybunach. Jeśli to prawda, to jest to dla nas idealny scenariusz - Łysy dogaduje dziś Donnarume, Raiola mający z nami dobre układy dodatkowo go do tego zachęca, Buffon za rok kończy kariere a Gigio z miejsca wskakuje na jego miejsce. W stylu Marotty.


Obrazek
tomassi14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2009
Posty: 351
Rejestracja: 05 września 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 17:07

przede wszystkim nie wiem czy ktos wspominal ale Allegri wkoncu sie okreslil ze bedzie doskonalil 4-2-3-1 , wiec po taki ukladem rozpatrujcie braki...uwazam ze w tej chwili nie mamy skrzydel ....mandzu i cuadrado/alves to nie jest to, wiec Keita lewa strona musowo, prawa ... hmm costa nie jest typowym prawym...owszem grywal na prawej ale w wiekszosci na lewej...

ofensywny pomocnik - dybala ( Brak zmiennika ) tutaj moglby rowniez costa wystapic

Wnioski
Kupujac dwoch skrzydlowych Keite i Coste praktycznie zapewniamy sobie skrzydla ( niewiadomo jak costa spisywalby sie caly czas na prawej stronie ...chociaz czy Keita nie wiem na 100% ale keita tez moze grac na prawej...wiec w trakcie meczu moga sie wymieniac pozycjami ...dodatkowo costa moze zaasekurowac ofensywny srodek

Do pelni ukladanki brakuje mi jednego pomocnika obok pjanica, typowego zabijake, w marzeniach jest kante ale to nie jest realne wiem, wiec ja bym w naszej ukladance postawil na williama carvhalo ( mandragora zmiennik )
Do pelni szczescia brakuje mi prawego pomocnika...to musialby mlody top ktory podobnie wchodzilby do gry jak alex sandro....wybor pomiedzy Matia de Sciglio lub Conti


tomassi14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2009
Posty: 351
Rejestracja: 05 września 2009

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 17:12

Baczu pisze:Chińczyk z Milanu podobno stwierdził, że skoro wpomował 700mln w Milan, to nie zbiednieje jeśli pozwoli Gigiemu odejść za rok za friko, a przez ten czas młody posiedzi na trybunach. Jeśli to prawda, to jest to dla nas idealny scenariusz - Łysy dogaduje dziś Donnarume, Raiola mający z nami dobre układy dodatkowo go do tego zachęca, Buffon za rok kończy kariere a Gigio z miejsca wskakuje na jego miejsce. W stylu Marotty.
Tez tak uważam, że to całkiem możliwe bo jezeli Marotta obieca 20-30 mlnE premii grubemu za podpis

Pytanie
Mlody siedzi rok na trybunach ...dostaje roczna pensje w okolicy 4.5-6mln, musi od razu wejsc w buty Buffona....troche nieciekawie to wyglada


Kiper69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2010
Posty: 186
Rejestracja: 27 lipca 2010

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 17:20

Baczu pisze:Chińczyk z Milanu podobno stwierdził, że skoro wpomował 700mln w Milan, to nie zbiednieje jeśli pozwoli Gigiemu odejść za rok za friko, a przez ten czas młody posiedzi na trybunach. Jeśli to prawda, to jest to dla nas idealny scenariusz - Łysy dogaduje dziś Donnarume, Raiola mający z nami dobre układy dodatkowo go do tego zachęca, Buffon za rok kończy kariere a Gigio z miejsca wskakuje na jego miejsce. W stylu Marotty.
To Jak, za rok bedziemy mieli bramkarza, ktory przesiedzial na lawce ponad rok Bo sie klub na niego obrazil I on ma z miejsca zastapic Buffona? :rotfl:


Obrazek
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 17:24

Kiper69 pisze: To Jak, za rok bedziemy mieli bramkarza, ktory przesiedzial na lawce ponad rok Bo sie klub na niego obrazil I on ma z miejsca zastapic Buffona? :rotfl:
jak to leciało? przez ciernie do gwiazd :smile:

generalnie to jak juz bysmy mieli jakiekolwiek szanse go pozyskać to właśnie za rok za darmo, wtedy byc moze Real by sie rozmyślil patrząc na to, że chłop przesiedział caly rok na trybunach, wiec stwierdziliby że po co im taki gracz. Cóż no darmowego dumbarumba bym przyjął z chęcią, tylko co jeśli zgównieje przez ten rok? :P


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2017, 17:31

Poprostu pisze:
Vincitore pisze:

Zdjęcie z profilu Douglasa z samolotu startującego na lotnisku w Monachium o godzinie 15.

22 minuty później wystartował samolot linii Lufthansa, Monachium-Turyn. Nie wiem na ile są to potwierdzone informacje, jak się komuś chce dłubać na flightradarze, to niech wrzuci czy to prawda.

Costa do tego 'polajkowal' Dybale na Instagramie więc coś na rzeczy musi być. :prochno:
Nie tylko ;) Zazwyczaj nie zwracam uwagi na takie rzeczy, ale tutaj zaczyna to wyglądać jednoznacznie.



Di Marzio twierdzi, że leci na wakacje z przesiadką w Turynie. Dziwny zbieg okoliczności


Zablokowany