Mercato (Zima 2017)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 10:53

Szikit pisze:Sugerujesz, że powinien w ciągu 153 minut strzelić 6 bramek? Wskaż mi rezerwowego, choćby w lidze białoruskiej, który tak strzela. Jednego, bez ograniczeń, możesz wybrać ligi afrykańskie :lol:
Obrazek...10 długich i wyczerpujących minut później spędzonych z wyszukiwarką google:

Papiss Demba Cissé, Newcastle, sezon 2014/2015, 5 goli przebywając na boisku przez 85 minut po wejściu z ławki rezerwowych w jednym sezonie (20.09-26.12.2014):
- 2 gole vs Hull, 21 minut (remis 2-2)
- 2 gole vs Chelsea, 37 minut (wygrana 2-1)
- 1 gol (karny) vs United, 27 minut (porażka 3-1)

Co prawda 5 bramek zamiast 6ściu, ale w dużo mniejszą ilość minut niż oczekiwana ;) Close enough?
pumex pisze:Wracając do zimy. Marotta może sobie teraz pisać przeróżne historie, ale w styczniu faja mu zmięknie, gdy przypomni sobie, że Lemina i Asamoah jadą na safari. Dopiero wówczas zobaczymy pełnię zaniedbań letniego mercato.
Już wiem od kogo część użytkowników podłapała tekst: "naszym największym wzmocnieniem pomocy będzie zdrowy Asamoah" :prochno: Zaraz znajdę... o, o jest:
możemy liczyć na kogoś takiego jak Kwadwo Asamoaha, który praktycznie nie grał w zeszłym roku oraz na Mario Leminę, który zamienia się w małego mistrza."[...]

"Mam nadzieję, że nikogo nie kupimy w styczniu, bo oznaczać to będzie, że obecny skład radzi sobie genialnie[...]
Dla mnie to nie jest kwestia czy, ale kto zimą uzupełni środek pomocy.
Ostatnio zmieniony 10 września 2016, 10:58 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 10:56

pumex pisze: Wracając do zimy. Marotta może sobie teraz pisać przeróżne historie, ale w styczniu faja mu zmięknie, gdy przypomni sobie, że Lemina i Asamoah jadą na safari. Dopiero wówczas zobaczymy pełnię zaniedbań letniego mercato.
No ale Twoim zdaniem Marotta w tej chwili jeszcze nie widzi problemu? Nie wyszło z Witselem, nie wyszło z Matuidim, ale przecież to nie jest tak, że Beppe nie próbował sprowadzić jakościowego pomocnika do środka. Fakt, że Zenit nie gra w LM jest dla nas bardzo korzystny, bo Belg pozostaje dla nas dobrą opcją na styczeń. Oczywiście przez te 4 miesiące dużo się jeszcze może wydarzyć, ale na dzień dzisiejszy Witsel prawdopodobnie jest pierwszym wyborem.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 11:01

Na espn podali że w zime chcemy zaatakować:

Dahoud - <prosze>
Gabriel Boschilia - Nie mam pojęcia kto to jest. Brazylijczyk,20 lat. Pomocnik.
Witsel


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 11:17

jackop pisze:
Szikit pisze:Sugerujesz, że powinien w ciągu 153 minut strzelić 6 bramek? Wskaż mi rezerwowego, choćby w lidze białoruskiej, który tak strzela. Jednego, bez ograniczeń, możesz wybrać ligi afrykańskie :lol:
Obrazek...10 długich i wyczerpujących minut później spędzonych z wyszukiwarką google:

Papiss Demba Cissé, Newcastle, sezon 2014/2015, 5 goli przebywając na boisku przez 85 minut po wejściu z ławki rezerwowych w jednym sezonie (20.09-26.12.2014):
- 2 gole vs Hull, 21 minut (remis 2-2)
- 2 gole vs Chelsea, 37 minut (wygrana 2-1)
- 1 gol (karny) vs United, 27 minut (porażka 3-1)

Co prawda 5 bramek zamiast 6ściu, ale w dużo mniejszą ilość minut niż oczekiwana ;) Close enough?
Prawdę mówiąc... nie spodziewałem się :redface: Masz mnie :smile:

Ale zdania nie zmieniam. To co podałeś to ewenement, fajna ciekawostka, ale to nie jest sytuacja, która zdarza się co sezon w każdej lidze, a chyba w Anglii czy Hiszpanii mają dobrych rezerwowych?



EDIT: Dzięki Kamex22 ;) Czyli odwołuję co napisałem, jackop mnie nie ma :stop:
Ostatnio zmieniony 10 września 2016, 11:40 przez Szilgu, łącznie zmieniany 1 raz.


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 11:31

Faktycznie, ale ten zawodnik z Newcastle w tamtym sezonei (14/15) wg TM przebywał na boisku łącznie 276 minut (licząc tylko wejścia z ławki).

Więc strzelił 5 bramek w czasie 276 minut gry z ławki.



Licząc jak Jackop to Zaza w sezonie w Serie A w poprzednim prezentuje się tak:

Z Palermo 7' - 1 bramka
Z Hellasem 11' - 1 bramka
Z Napoli 32' - 1 bramka
Z Carpi 45' - 1 bramka

Łącznie 4 bramki w 95 minut. Fajnie nie?

Ale prwda jest taka, że łącznie zagrał z ławki minut 262. Trochę gorzej chyba?

Jackop policzył to w ten sposób, że liczą się tylko mecze kiedy strzelono bramkę. Tym sposobem i Mandżu i Morata i Khedira i nawet Barzagli będą mieli średnią conajmniej 1 bramka na 90'.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 12:26

Szikit pisze:Sugerujesz, że powinien w ciągu 153 minut strzelić 6 bramek? Wskaż mi rezerwowego, choćby w lidze białoruskiej, który tak strzela.
Nie moja wina, że tak pytanie było postawione w ten sposób :P

Odnosząc się do tego co napisał @Kamex22 to faktycznie, przyznaję nagiąłem argumenty na swoją korzyść :D Aczkolwiek jeśli idziemy w tą stronę to moim zdaniem powinien się liczyć moment od pierwszego wejścia z ławki w sezonie do uzyskania X goli jako rezerwowy.

Czyli nie
Kamex22 pisze:strzelił 5 bramek w czasie 276 minut gry z ławki.
tylko od początku sezonu do 26.12.2014 Cisse potrzebował 189 minut gry z ławki, do zdobycia 5 goli ;) Mimo to, wciąż nie łapie się do widełek, których oczekuje @Szikit.

Poszperałem jeszcze:
- Romelu Lukaku w sezonie 12/13 na wyrobienie normy 6 goli z ławki potrzebował 227 minut.
- Emmanuel Adebayor w sezonie 07/08, 5 goli w 206 minut od pierwszego zameldowania się z ławki

Edit:

W sumie, żeby wyszło na moje:
- Robert Lewandowski na zdobycie 6 goli z ławki w sezonie 15/16 potrzebował 37 minut :prochno:
Szikit pisze:EDIT: Dzięki Kamex22 ;) Czyli odwołuję co napisałem, jackop mnie nie ma :stop:
In your faces :smile:
Ostatnio zmieniony 10 września 2016, 13:04 przez jackop, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ozi(Forza_Juve)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2008
Posty: 312
Rejestracja: 28 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 12:48

mysle ze zimą nie będziemy wykonywać jakiś mocnych ruchów. Nie pamiętam kiedy ostatnio w zimowe okienko zaszaleliśmy. zreszta Marotta powiedział że te służy jedynie do uzupełnienia składu. Myśle że przyjdzie do nas Witsel po promocyjnej cenie, odejdzie Hernanes.
Orientuje sie ktoś co z De Ceglie? został czy poszedl sobie ;p


Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają!
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 13:12

B@rt pisze:
pumex pisze:Wracając do zimy. Marotta może sobie teraz pisać przeróżne historie, ale w styczniu faja mu zmięknie, gdy przypomni sobie, że Lemina i Asamoah jadą na safari. Dopiero wówczas zobaczymy pełnię zaniedbań letniego mercato.
No ale Twoim zdaniem Marotta w tej chwili jeszcze nie widzi problemu?
Cz widzi czy nie widzi - tego nie wiem. Ale po jego wywiadach wnioskuję, że na pewno publicznie udaje, że nie widzi.


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 13:18

pumex pisze:
B@rt pisze:
pumex pisze:Wracając do zimy. Marotta może sobie teraz pisać przeróżne historie, ale w styczniu faja mu zmięknie, gdy przypomni sobie, że Lemina i Asamoah jadą na safari. Dopiero wówczas zobaczymy pełnię zaniedbań letniego mercato.
No ale Twoim zdaniem Marotta w tej chwili jeszcze nie widzi problemu?
Cz widzi czy nie widzi - tego nie wiem. Ale po jego wywiadach wnioskuję, że na pewno publicznie udaje, że nie widzi.
Tylko,że jeżeli chodzi o Witsela to publicznie chlapnął,że transfer został tylko przełożony, także jak wspomniałem zimą możemy go zobaczyć w barwach Juve,ale wątpię żeby to była jakaś mega promocja:)


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 11 września 2016, 13:58

Morata w Realu w jeden sezon, z ławki, strzelił w lidze 8 bramek. Wspominany już Zaza strzelał często z ławki. Totti potrafił to robić w zeszłym sezonie. Mandzukić bardzo rzadko wchodził z ławki i nigdy nie wykazał się jako joker. Dlatego po raz setny powtarzam pytanie: na jakiej podstawie ktoś twierdzi, że to będzie dobry człowiek na ławkę ? Potrzeba nam rezerwowych napastników, którzy mają taką umiejętność, że w ciągu 15-20 minut robią różnicę (bo są szybcy i potrafią szarpnąć, bo mają świetną technikę i potrafią zrobić coś "wow", bo mają niesamowity instynkt w polu karnym). Mandzukić nigdy się takową nie popisał.


ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 11 września 2016, 14:40

pumex pisze:
B@rt pisze:
pumex pisze:Wracając do zimy. Marotta może sobie teraz pisać przeróżne historie, ale w styczniu faja mu zmięknie, gdy przypomni sobie, że Lemina i Asamoah jadą na safari. Dopiero wówczas zobaczymy pełnię zaniedbań letniego mercato.
No ale Twoim zdaniem Marotta w tej chwili jeszcze nie widzi problemu?
Cz widzi czy nie widzi - tego nie wiem. Ale po jego wywiadach wnioskuję, że na pewno publicznie udaje, że nie widzi.
Co za bzdura. Jakis czas temu Marotta powiedzial, ze czegos brakuje w pomocy, a w kolejnym wywiadzie podkreslil, iz Witsel jest odroczony, co zdaje sie sugerowac probe sciagniecia Belga w styczniu.


La fidanzata d'Italia
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 11 września 2016, 17:15

Czy ja wiem czy jest w ogóle sens czarować rzeczywistość w momencie gdy każdy wie, że w tym sezonie wypada PNA a my mamy w kadrze dwóch gości, co gorsza obaj pomocnicy, którzy najpewniej na owy turniej dostaną powołanie? Nie czytałem żadnych wywiadów po zamknięciu okna, ale chyba Beppe jest na tyle ogarnięty, że się nie będzie tak wydurniał. Trzymam go za słowo, że Witsel to sprawa jedynie odłożona w czasie.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 11 września 2016, 17:56

Allan, Jorginho, Diawara, Donsah, Zieliński, Paredes, Saponara - w ostatnich 2 okienkach dużo było tych młodych środkowych pomocników we Włoszech, którymi się interesowaliśmy, ale ostatecznie odpuszczaliśmy. Ciekawe jestem, jak będzie z Kessie? Mamy już Mandragrorę i Sensiego + nieco starszych Sturaro i Leminę.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 września 2016, 19:16

Adrian27th pisze:Na espn podali że w zime chcemy zaatakować:

Dahoud - <prosze>
Gabriel Boschilia - Nie mam pojęcia kto to jest. Brazylijczyk,20 lat. Pomocnik.
Witsel
A czy Dahoud nie mógłby czasem grać w LM dla nas na wiosnę? Chyba ze Syryjczyk miałby przyjść dopiero latem 2017.
I czy zawodnicy grający jesienią w LE mogą grać ew. wiosną w LM? Tak sobie myślę, w kontekscie np. Brozo, kogoś z Chelsea itp.
Oglądam trzeci mecz Anderlechtu i Tielemans nadal mnie nie przekonuje. Dzisiaj nie gra nic, a stałych fragmentów gry brak, wiec jest zupelnie bezużyteczny jak na 60 minut gry. ( o wywołałem chłopaka strzał zza pola karnego to aż tyle na ggodzinę gry i Youri dołożył bramkę na 3:1 - całkiem ładna bramka z 13 metra)

Pedulla podał, że ManU chcą mocno Bonu, ale Leo jest blisko przedłużenia z Juve.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 11 września 2016, 19:32

Z lenistwa nie chce mi się tego przepisu dokładnie sprawdzać, ale wątpię, że Gladbach będzie chciało oddać Dahouda w zimie. Imo byli całkiem stanowczy w tym stwierdzeniu, że przez ten sezon jest nie na sprzedaż a później może odejść jeśli się pojawi jakaś dobra oferta.

Osobiście uważam, że najlepsze co prawdopodobnie będzie do wyrwania i w przystępnej jak na nasze warunki (nie ma co zaklinać rzeczywistości, my nawet jak mamy pieniądze to nie wydajemy w zimie nic, albo bardzo mało) cenie to Witsel. Matuidiego jak szejk nie puścił na przekór wszystkim w lecie to i w zimie będzie robił ewentualne problemy a czasu wtedy zdecydowanie mniej na takie przepychanki.


Zablokowany