Mercato (Zima 2017)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
kubraczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2013
Posty: 294
Rejestracja: 01 września 2013

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2017, 18:02

La Gazzetta dello Sport :
- Mourinho miał zaoferował Evrze rolę w jego sztabie szkoleniowym, którą miałby objąć po zakończeniu obecnego sezonu. Juventus i Evra mają podjąć decyzję do końca przyszłego tygodnia.

Przed chwilą czytałem, że Orsolini ma kosztować 4.5 mln + bonusy


Motoryzacja to nasza pasja - https://moto-przestrzen.pl/
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2017, 18:11

Kilka rzeczy od Agrestiego i spadam:
- Juve nie puści Evry póki nie zaklepie kogoś w jego miejsce, ale wszystko zmierza ku odejściu Pata; nie jesteśmy optymistycznie nastawieni na jakiekolwiek pozytywne negocjacje z Schalke w zimie w sprawie Kolasinaca a Mou zdaje się nie chce puszczać teraz Darmiana;
- jeśli nie przyjdzie nikt nowy do pomocy to nikt nie odejdzie, nawet ten nieszczęsny Hernanes;
- nie będzie w lecie sprzedaży ważnego piłkarza (Dybala, Sandro itd.) chyba, że wydarzy się coś idiotycznego typu oferta z Chin 100 mln za Paulo i 40 mln dla niego za rok gry czego nikt nie może wykluczyć w sumie obecnie w 100% (vide Witsel);
- Allegri na 101% nie odejdzie po tym sezonie;
- ale co ciekawe Agresti jest pewny, że prędzej czy później Guardiola będzie trenował Juventus;
- Tolisso to pierwszy cel na lato;
- podoba się nam N'Zonzi jak wiadomo, ale Agresti nie jest przekonany, że chcemy płacić jego klauzulę;
- Dybala przedłuży kontrakt;
- wczorajsze spotkanie w sprawie Orsoliniego było pomyślne, ale według Agrestiego do zamknięcia transakcji potrzeba conajmniej jeszcze jednego;
- nie wierzy, że Milan wypuści Donnarummę;
- mimo, że teraz na rynku nie ma żadnych ciekawych opcji na wzmocnienie naszej pomocy to Agresti nie wyklucza, że coś się jednak pojawi bo codziennie na biurko spływają do Beppe oferty od agentów różnych piłkarzy.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2017, 18:13

Sprawa z Patem według mnie wyjaśni się już jutro. Jeśli go nie będzie wśród powołanych przy nieobecności Sandro - to wiedz, że coś się dzieje, Gdyby zależało Evrze tylko na większej ilośc gry to by został. Przecież on zapewne w przeciągu najbliższego tygodnia zagrałby 180 jak nie więcej minut na 270 możliwych.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2017, 18:28

RICTOR pisze:- ale co ciekawe Agresti jest pewny, że prędzej czy później Guardiola będzie trenował Juventus;
Żeby tylko zdążył się załapać, bo sam ostatnio przyznał, że rozpoczyna się początek końca jego kariery - jakkolwiek dziwnie to nie brzmi. Dotrenuje City do końca, a potem... kto wie. Swoją drogą nie najlepiej to o nim świadczy. Miał wszystkim udowodnić swój geniusz po odejściu z Barcelony, a ten, gdy mu nie idzie, to zaczyna coś gadać o zakończeniu kariery trenerskiej. Niefajnie. :whistle:

Gdzieś czytałem, że za tego Orsoliniego Napoli daje jakieś 9 baniek. Milan też był ostro podjarany, ale nie stać ich. Nieźle tam mają z (prawie)nowymi właścicielami.


Obrazek
pimbek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2013
Posty: 79
Rejestracja: 15 grudnia 2013

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2017, 18:43

@pablo Pep już zdążył się do tego odnieść :smile:

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-no ... 1,423.html


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2017, 18:52

pablo1503 pisze:
RICTOR pisze:- ale co ciekawe Agresti jest pewny, że prędzej czy później Guardiola będzie trenował Juventus;
Żeby tylko zdążył się załapać, bo sam ostatnio przyznał, że rozpoczyna się początek końca jego kariery - jakkolwiek dziwnie to nie brzmi. Dotrenuje City do końca, a potem... kto wie. Swoją drogą nie najlepiej to o nim świadczy. Miał wszystkim udowodnić swój geniusz po odejściu z Barcelony, a ten, gdy mu nie idzie, to zaczyna coś gadać o zakończeniu kariery trenerskiej. Niefajnie. :whistle:

i.
Dla mnie nie ma wątpliwości, że będzie chciał zdobyć tytuły w 4-5 najlepszych ligach świata. Dwa juz ma. Pewnie, jak nie w tym roku, to za rok się uda to w Anglii. Potem zostaję Wlochy i Francja. Może w tzw. miedzyczasie - jakaś repra. Mówiło się o Katarze podczas MŚ 2022 i potem dokończy projekt i tyle.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2017, 23:41

Virgil pisze:Inne źródła informują też o tym, że Hiszpanie chcieliby dorzucić do pakietu Hernanesa (póki co nie wiadomo, na jakich warunkach miałoby się to odbyć). :pray:
Juz widze, jak Hernanes sie rusza poza Italie :lol:
Shadow Marshall o Hernim i Simim pisze:Ich poziom to kluby między 6-14 zespołem w tabeli, a kluby na tych miejscach nie mają takiej kasy by ściągnąć ich do siebie.
Tutaj rodzi sie niepokojace pytanie: co mial w glowie pomyslodawca sprowadzenia takich kiepow do Turynu :think:
pablo1503 pisze:
Robaku pisze:ok wszyscy informują, że Evra nie jest juz zawodnikiem Juve i nie zagra w niedziele. Pewnie Pogba mu załatwił ciekawą emeryturke w United. Jeśli okaze się, że Pat odszedł za darmo... to słabo.
Za kilka miesięcy skończy 36 lat, rezerwowy w obecnym sezonie. W dodatku kontrakt wygasa mu za pół roku. Z całym szacunkiem, ale myślisz, że jest jakikolwiek klub na świecie, który zapłaciłby za Pata? Wątpiące.
Sprawdz lub przypomnij sobie w jakich okolicznosciach przyrody Evra dolaczyl do nas. Niejeden by sie usmial, ja natomiast płaczę...

Co do mlodego Gigiego - serio wierzycie w to, ze "dobry" wujas Mino jest taki wspanialomyslny i pchnie chlopaka do Juventusu? Otoz odpowiem Wam juz: NIE! On go pchnie tam, gdzie bedzie mial zagwarantowany najwiekszy procent od transferu, czyli Anglia, moze Hiszpania lub Francja.

Tak przegladam tych hipkow i musze powiedziec, ze Fabinho to bylby znakomity ruch: teraz pogralby na defensywnym pomocniku, a od przyszlego sezonu powrot na prawa obrone. Jesli Monaco oddaloby go za ok. 30mln. to powinnismy brac. Oczywiscie super ruchem bylby tez Tielemans czy Fabregas, no ale lepiej sie babrac w jakiegos nołnejma z Argentyny... Poza nimi, to juz nie ma co definitywnie kogos kupowac, a jedynie poratowac sie ewentualnym wypozyczniem: Adrien Silva, Morgan Schneiderlin, (tutaj Was zaskocze) Renato Sanches, ktory w Bayernie gra malo i dostal jakies tam "wyroznienie" do najgorszej 11 BL, ale wiadomo ze w pilke grac potrafi i przez te pol roku gorzej od Asy, Leminy, Sturaro czy Hernanesa sie nie zaprezentuje, moze Kondogbia, ktorego Inter ponoc chce wykopac, moze Joao Moutinho, nie wiem.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2017, 00:28

Jacky, specu nie chce mi się pytać Ciebie w ilu meczach w tym sezonie widziales Teilemanas i Fabinio? Uwielbam te hejty na zarząd i innych userów, którzy polecają albo analizują konkretnych zawodnioków np. przez lata a potem wpada jakis user i trzaska - dawac Tielemansa, dawac Fabinio. WTF?
Przecież zarząd analizuje konkretnych zawodników przez lata a jeśli nie przez lata to przez określoną ilość np. spotkan, tak jak wskazuje to np. Monchi z Sewilli, ze obserwujągracza przez konkretny czas. W róznych spotkaniach, np. w spotkaniach z outsiderami, w spotkaniach z mistrzami, przy pustych lub pelnych trybunach.

Ja np. Tielemansa widziałem w tym sezonie w okolo 8 spotkaniach i może w jednym meczu zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, w innych było ok, ale bez szału.


Dobra przechodzimy do tego co nam na koniec dnia DiMarzio:

1. Evra powiedzial tak Valencii.
2. Zaza jest dogadany pomiędzy klubami. Brakuje tylko zgody zawodnika. Mówi się o 16 bańkach po 6-7 meczach.
3.Orsolini jest dogadany z nami. Wybrał Turyn mimo zainteresowania z Bergamo i Neapolu.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2017, 00:40

Jacky zdecydowanie odleciał :prochno:
Szczególnie Schneiderlin - toż to leszcz pierwsza klasa. O Kondogbi przemilczę ;)


A więc nasze okno wygląda tak, że najprawdopodobniej Zaza in i od razu out. Evra out. Czyli potrzebujemy lewego obrońcę. I jak się nadarzy okazja to klepniemy jakiegoś talenta, pewnie tego asiora Orsoliniego.


Obrazek
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2017, 07:08

Jacky pisze:Sprawdz lub przypomnij sobie w jakich okolicznosciach przyrody Evra dolaczyl do nas. Niejeden by sie usmial, ja natomiast płaczę...
Przypominam sobie przede wszystkim jak wpłynął wraz z Buffonem na zespół, w newralgicznym momencie sezonu. Pamiętam też, że w drodze do finału w Berlinie był pewnym ogniwem i pokazywał olbrzymie doświadczenie w tych rozgrywkach. Więcej zysków niż strat.


unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2017, 10:11

Evra wniósł sporo w dwóch pierwszych sezonach (nie licząc wpadki z Bayernem) i na pewno jego obecność pozwoliła Alexowi spokojnie się zaaklimatyzować w klubie. Jednakże nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie, ale po przebiegu wydarzeń wydaje mi się, że był on swojego rodzaju koniem trojańskim podrzuconym nam przez ManU. Początkowo myślałem, że wujek Pat działa pozytywnie w kontekście pozostania Pogby w Juve. Jednak teraz odnoszę wrażenie, że to on był jednym z tych, którzy co najmniej nie pozwalali mu zapomnieć, jak to cudownie było w czerwonej części Manchesteru... Wiadomo, że jest to tylko hipoteza, ale kto wie, czy tak faktycznie nie było.
Wracając do pożyteczności wujaszka, to poza szatniowym wsparciem niewiele daje nam już w tym momencie na boisku.
Dlaczego też uważam, że jeśli chce odejść to droga wolna. Na jego miejsce przydałby się ktoś młody i uniwersalny (mogący obstawić obie flanki), vide de Sciglio. Ale piłkarzem Schalke też bym nie pogardził.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2017, 10:25

Orsolini jest o krok od dolaczenia do nas. Mowi sie o 7 milionach euro. Pilkarz wybral Juventus. W poniedzialek mamy odbyc ostatnie spotkanie z dzialaczami Ascoli i dopiac transfer. Napastnik Ascoli do konca sezonu zostanie na wypozyczeniu w obecnym klubie.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2017, 11:02

jakku1 pisze:Orsolini jest o krok od dolaczenia do nas. Mowi sie o 7 milionach euro. Pilkarz wybral Juventus. W poniedzialek mamy odbyc ostatnie spotkanie z dzialaczami Ascoli i dopiac transfer. Napastnik Ascoli do konca sezonu zostanie na wypozyczeniu w obecnym klubie.
Podoba mi się myślenie naszych o ataku.
Mamy dwóch doświadczonych strickerów - Igła i Mario.
Do tego mamy Dybalę, a gdzieś tam jest Berardi (wierze, że w letnim okienku już Juve nie odpuści)
a w perspektywie mamy Keana i teraz Orsoliniego.
:hellyes:


kubraczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2013
Posty: 294
Rejestracja: 01 września 2013

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2017, 11:14

jakku1 pisze:Orsolini jest o krok od dolaczenia do nas. Mowi sie o 7 milionach euro. Pilkarz wybral Juventus. W poniedzialek mamy odbyc ostatnie spotkanie z dzialaczami Ascoli i dopiac transfer. Napastnik Ascoli do konca sezonu zostanie na wypozyczeniu w obecnym klubie.
@jakku, widziałeś jakieś informacje na temat Tolisso? Dzisiaj mignęła mi informacja, że pytaliśmy się o jego dostępność, jednak Francuzi wolą poczekać aż jego cena wzrośnie.


Motoryzacja to nasza pasja - https://moto-przestrzen.pl/
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2017, 11:34

jakku1 pisze:Orsolini jest o krok od dolaczenia do nas. Mowi sie o 7 milionach euro. Pilkarz wybral Juventus. W poniedzialek mamy odbyc ostatnie spotkanie z dzialaczami Ascoli i dopiac transfer. Napastnik Ascoli do konca sezonu zostanie na wypozyczeniu w obecnym klubie.
Co to za gość? Ktoś z was wie o nim cokolwiek więcej, jest w stanie powiedzieć coś? Nie kojarzę człowieka kompletnie. Poproszę o jakiekolwiek resume.

EDIT
Cabrini_idol dziękuję :) Muszę poszukać jego statystyk.
Ostatnio zmieniony 07 stycznia 2017, 11:40 przez deszczowy, łącznie zmieniany 1 raz.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Zablokowany