Mercato (Zima 2017)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2017, 14:56

Orsolini deal done.
4,500,000 do Ascoli + dwoj młodych.
W przyszlym tygodniu finalizacja.


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2017, 15:03

I do końca sezonu pozostaje w Ascoli, tak?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2017, 15:11

Di Marzio informuje, że w poniedziałek mielibyśmy podpisać z Orsolinim kontrakt, a w środę gracz mógłby przejść testy medyczne. Il Mattino poinformowało, że choć Napoli oferowało dużo więcej pieniędzy (i dogadało się z Ascoli), to chłopak uparł się na nas. :ok:
Ostatnio zmieniony 13 stycznia 2017, 15:22 przez mrozzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2017, 15:20

De Sciglio podobał mi się jako uzupełnienie składu, pod koniec ubiegłego sezonu był w dobrej formie. Milan już teraz zapowiada, że tanio go nie sprzeda i pomimo rocznego kontraktu wołają za niego 20 mln E. Jakieś wielkiej promocji na niego bym się nie spodziewał, a dla nas powinien być wart maksymalnie połowę tego. To materiał na uniwersalnego rezerwowego w obronie, może grać na obu flankach i podejrzewam, że jako boczny stoper w 352 też by sobie poradził, ale na pierwszy skład jest zwyczajnie za słaby. Młody i zdolny to on był jakiś czas temu, to gostek raptem rok młodszy od Alexa Sandro.

Orsolini :ok: W przyszłym sezonie spodziewam się wypożyczenia do Serie A.

Miałem nadzieję, że przerzucimy Romagnę do jakiegoś innego klubu. Novara to nie miejsce dla niego, nie uzbierał nawet 200 minut w Serie B i Pucharze Włoch. Takie wypożyczenia nie mają większego sensu. W takiej Pescarze uzbierałby pewnie podobną ilość minut przez ten czas, a zawsze by to było wypożyczenie do zespołu z wyższej półki i grającego w Serie A.


kubraczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2013
Posty: 294
Rejestracja: 01 września 2013

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2017, 15:48

CavAllano pisze:
kubraczek pisze: Valencia dalej ma nadzieję na przekonanie Evry, jednak z informacji wynika, że rozmowy Evry z Crystal Palace są zaawansowne i strony są zainteresowane żeby osiągnąć porozumienie
A o ewentualnej kwocie odstępnego piszą? Nie. W Anglii mają kasę, ale my oddajemy graczy w prezencie, za zasługi.
Ja nie widziałem żadnej informacji o kwocie odstępnego. Ani przy doniesieniach o Valencii, ani o Man Utd, ani o Crystal


Motoryzacja to nasza pasja - https://moto-przestrzen.pl/
Aspanu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2016
Posty: 42
Rejestracja: 22 września 2016

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2017, 16:17

Arbuzini pisze:De Sciglio podobał mi się jako uzupełnienie składu, pod koniec ubiegłego sezonu był w dobrej formie. Milan już teraz zapowiada, że tanio go nie sprzeda i pomimo rocznego kontraktu wołają za niego 20 mln E. Jakieś wielkiej promocji na niego bym się nie spodziewał, a dla nas powinien być wart maksymalnie połowę tego. To materiał na uniwersalnego rezerwowego w obronie, może grać na obu flankach i podejrzewam, że jako boczny stoper w 352 też by sobie poradził, ale na pierwszy skład jest zwyczajnie za słaby. Młody i zdolny to on był jakiś czas temu, to gostek raptem rok młodszy od Alexa Sandro.

Orsolini :ok: W przyszłym sezonie spodziewam się wypożyczenia do Serie A.

Miałem nadzieję, że przerzucimy Romagnę do jakiegoś innego klubu. Novara to nie miejsce dla niego, nie uzbierał nawet 200 minut w Serie B i Pucharze Włoch. Takie wypożyczenia nie mają większego sensu. W takiej Pescarze uzbierałby pewnie podobną ilość minut przez ten czas, a zawsze by to było wypożyczenie do zespołu z wyższej półki i grającego w Serie A.
Romagnę chciała ponoć Brescia. Juventus wyraził zgodę na zmianę klubu, ale Novara - nie.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2017, 16:46

‘Zaza is a Valencia player’
The father and agent of Simone Zaza has confirmed that the striker is a Valencia player and will have his move formalised on Saturday.

Ojciec Zazy potwierdza, że Done Dealio. Wszystko ma zostać potwierdzone w sobotę. :hellyes:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2017, 16:52

Szkoda mi tego Zazy. Do Anglii nie chciał iść, podobnie jest teraz z Hiszpanią. Dajemy mu wyraźnie do zrozumienia, że rozbrat byłby najlepszym rozwiązaniem. Ewidentnie wskazują na to wcześniejsze słowa ojca piłkarza. Tak czy inaczej cieszę się, że ta telenowela dobiega końca, a przy okazji będą szanse na pozbycie się go na stałe.


stf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2009
Posty: 215
Rejestracja: 02 lutego 2009

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2017, 17:07

Zaza swoje zrobil dla Juve i na pewno pozytywnie zapisal sie w historii klubu. Powodzenia Simone!


kubraczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2013
Posty: 294
Rejestracja: 01 września 2013

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2017, 17:15

CavAllano pisze:Szkoda mi tego Zazy. Do Anglii nie chciał iść, podobnie jest teraz z Hiszpanią. Dajemy mu wyraźnie do zrozumienia, że rozbrat byłby najlepszym rozwiązaniem. Ewidentnie wskazują na to wcześniejsze słowa ojca piłkarza. Tak czy inaczej cieszę się, że ta telenowela dobiega końca, a przy okazji będą szanse na pozbycie się go na stałe.
Dodałbym do tego, że Marotta powiedział wprost, że go nie chcemy i do końca sezonu jest wypożyczony do West Ham, więc to ich piłkarz.


DS Schalke Christian Heidel dał jasno do zrozumienia, że Kolasinac jest ich piłkarzem i do czerwca nigdzie nie odejdzie. Dodał, że nie rozmawiał do tej pory z Juventusem.


Motoryzacja to nasza pasja - https://moto-przestrzen.pl/
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2017, 17:26

Oficjalnie: Adrian Andres Cubas w Pescarze.

Operacja przeprowadzona w porozumieniu z Juventusem.

Zobaczymy czy coś z niego będzie.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2017, 17:51

Aspanu pisze:Romagnę chciała ponoć Brescia. Juventus wyraził zgodę na zmianę klubu, ale Novara - nie.
To się chyba nie mają co za bardzo spodziewać kolejnych wypożyczeń w przyszłości.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2017, 18:20

Cabrini_idol pisze:Ja rozumiem, że brak klauzuli powoduje, że możemy krzyknąć 300 mln za Dybale i nikomu do tego. Tylko patrząc na nasze działania na rynku w ostatnich 5 latach, zawodnik który chce odejść od nas nie jest trzymany na siłę i nie stawiamy zaporowych cen. Wolę 150 mln na koncie niż 100 a za tyle opchamy pewnie Dybale, może nie tego lata ale w 2018.

Jak ktoś się łudzi, że Juve nie mając klauzuli będzie chciał 150 mln czy 200 mln za Paulo to jest w błędzie. Opcha go przy ofercie rzędu 100 mln. Wtedy będzie płacz, że nie było klauzuli na te minimum 150 mln.
Wszystko fajnie, tylko z tego co się orientuję (poprawcie mnie od razu jeśli się mylę) wpisanie klauzuli nie oznacza od razu tego, że piłkarza nie można sprzedać za kwotę niższą niż jest zapisane w klauzuli. Jeśli Marotta będzie chciał sprzedać Dybale za 100 mln to zrobi to czy będzie jakakolwiek klauzula w jego kontrakcie czy nie. Zwłaszcza jeśli sam Argentyńczyk będzie chciał odejść.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2017, 18:41

Robaku pisze:Spinazolla
Przypomina mi Zambrotte.
pumex pisze:Problem z tym, że lata lecą, a Mattia ciągle jest nierówny i nadal wiele mu brakuje do bocznego obrońcy klasy Alaby czy Alexa Sandro.
Problemem jest to, że ciagle gra w Milanie.
Robaku pisze:Wtf?
Co się tam dzieje z naszymi wahadłami?
Odchodzą Evra, Lichtsteiner. Może i Alves. Nawet gdyby nie to nie jest to zawodnik perspektywiczny. Cała filozofia.
Arbuzini pisze:De Sciglio podobał mi się jako uzupełnienie składu(...)
Uzupełnienie składu? To jakaś prowokacja? :eh:
Ostatnio zmieniony 13 stycznia 2017, 18:47 przez wagner, łącznie zmieniany 1 raz.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2017, 18:46

Orsolini nasz :bravo: potwierdza ds Ascoli: Ascoli, Giaretta: "The agreement with Juventus has been reached.


Zablokowany