Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 18:52

Valencia wlaśnie gra na Eleven.Gomes na LS w 4-2-3-1.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 19:28

Sorek21 pisze:Valencia wlaśnie gra na Eleven.Gomes na LS w 4-2-3-1.
Wygląda na to ze gra jednak bliżej prawej strony, bynajmniej tak mi się wydaje.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 19:51

Nie zachwyca, tzn nie widzę w nim nic na poziom LM. Wiem, ze być może trafiłem na jego słabsza formę ale chodzi o sam fakt prowadzenia piłki, zagrań do przodu, techniki... Słabo to wygląda. A na pewno nie na sumę 30 mln jurków.


Obrazek
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 19:53

Hed pisze:
Sorek21 pisze:Valencia wlaśnie gra na Eleven.Gomes na LS w 4-2-3-1.
Wygląda na to ze gra jednak bliżej prawej strony, bynajmniej tak mi się wydaje.
Bynajmniej to nie synonim przynajmniej.

Aston Villa to już spadkowicz. Moglibyśmy spróbować wyciągnąć od nich 22-letniego Jordana Amaviego. Poprzedni sezon to rewelacja Ligue 1. Kolejny ciekawy zawodnik to 26-letni Gueye, który przez 2 poprzednie sezony był liderem środka pola Lille, a w tym sezonie był chyba jednym z lepszych graczy Aston Villi. Obaj gracze przyszli na Wyspy dopiero sezon temu, ale na pewno woleliby być rezerwowymi u nas niż grać w drugiej lidze (która jest bardzo silna i wcale nie jest powiedziane, że Aston Villa awansuje już po roku). Szczególnie Amavi wydaje się być okazją, bo byłby świetnym następcą Evry. W 4-3-3 mógłby też grać na obronie, a wtedy A.Sandro grałby przed nim jako skrzydłowy.


Bartek(Juventino)

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2005
Posty: 1011
Rejestracja: 27 listopada 2005

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 20:05

Jeśli to prawda, to pewnie skauci Juve już od dawna obserwują Andre Gomesa i wysłali do BM przynajmniej kilka raportów. Ale... kiedy tylko ukazała się informacja o transferze, to skaci z forum JP ruszyli do ekranów oglądać piłkarza w akcji i już po jednym spotkaniu wiedzą, że to nie jest poziom na LM :bravo:


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 20:09

Cabrini_idol pisze:Słabo to wygląda. A na pewno nie na sumę 30 mln jurków.
Zgadzam się z Cabrinim_ekspertem :smile:
Crunny pisze:Aston Villa to już spadkowicz.
Możemy też udać się do kolejnego (być może) spdkowicza, czyli Newcastle. Jeśli po odejściu Moraty będziemy szukać kolejnego super chimerycznego napastnika to na myśl przychodzi wyłącznie Aleksandar Mitrović ;d

@Bartek(Juventino) Marotta jest'suaby'. My układamy listy Paraticiemu :prochno:
Ostatnio zmieniony 24 kwietnia 2016, 20:11 przez jackop, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 20:10

Bartek(Juventino) pisze:Jeśli to prawda, to pewnie skauci Juve już od dawna obserwują Andre Gomesa i wysłali do BM przynajmniej kilka raportów. Ale... kiedy tylko ukazała się informacja o transferze, to skaci z forum JP ruszyli do ekranów oglądać piłkarza w akcji i już po jednym spotkaniu wiedzą, że to nie jest poziom na LM :bravo:
Napisałem, że oglądałem 3 mecze Valencii w tym sezonie i nawet nie kojarzę nazwiska Gomes, plus zobaczyłem z ciekawości dzisiejszy mecz, w którym zagrał przeciętnie, żeby nie powiedzieć słabo. Nie wiem jaki drzemie w nim talent bo jak mówię nie oglądałem za dużo meczy Valencii, ale to co widziałem nie jest warte 30 mln i nie zapewni nam 1/2 lub finału LM a tylko to powinno nas interesować w następnych sezonach bo ligą pozamiataliśmy 5 krotnie.


Obrazek
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 20:23

Mówiłem, że spokój ma być, bo źródło trefne, a tu wszyscy rzucili się żeby oglądać Valencię i zdają relację na żywo :prochno:

Kupmy Eriksena, tak z przyczaiki.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 20:27

Arbuzini pisze:Mówiłem, że spokój ma być, bo źródło trefne, a tu wszyscy rzucili się żeby oglądać Valencię i zdają relację na żywo :prochno:
A ja głupi zrezygnowałem z drugiej połowy Leicester :sad:
Arbuzini pisze:Kupmy Eriksena, tak z przyczaiki.
Duńczyk idzie za Pjanica do Romy, bo jest jej kibicem. Widziałem newsa na głównej asroma :prochno:

Wróci do nas Zlatan i w przyszłym sezonie w końcu wygra Puchar Mistrzów.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Bartek(Juventino)

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2005
Posty: 1011
Rejestracja: 27 listopada 2005

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 20:36

Cabrini_idol pisze:
Bartek(Juventino) pisze:Jeśli to prawda, to pewnie skauci Juve już od dawna obserwują Andre Gomesa i wysłali do BM przynajmniej kilka raportów. Ale... kiedy tylko ukazała się informacja o transferze, to skaci z forum JP ruszyli do ekranów oglądać piłkarza w akcji i już po jednym spotkaniu wiedzą, że to nie jest poziom na LM :bravo:
Napisałem, że oglądałem 3 mecze Valencii w tym sezonie i nawet nie kojarzę nazwiska Gomes, plus zobaczyłem z ciekawości dzisiejszy mecz, w którym zagrał przeciętnie, żeby nie powiedzieć słabo. Nie wiem jaki drzemie w nim talent bo jak mówię nie oglądałem za dużo meczy Valencii, ale to co widziałem nie jest warte 30 mln i nie zapewni nam 1/2 lub finału LM a tylko to powinno nas interesować w następnych sezonach bo ligą pozamiataliśmy 5 krotnie.
Po pierwsze: Chłopak ma 22 lata, obserwowała go lub wciąż obserwuje Barcelona, czy MU. 25-30 mln w obecnych czasach to jest ewentualnie tylko troszeczkę za dużo za tego piłkarza w obecnym "stanie".

Po drugie: Nie będziemy mieli w zespole samych piłkarzy sprowadzonych po 40 mln lub więcej (np Cavani, Isco). Niestety, ale musimy się z tym pogodzić. Albo całe szczęście, bo mi się wydaje, że właśnie udowadniamy, że można budować zespół z rozsądkiem i rywalizować w LM z najlepszymi, co udowodnił tamten sezon i ten tak naprawdę też.

Po trzecie: " ale to co widziałem nie jest warte 30 mln i nie zapewni nam 1/2 lub finału LM "temu zdaniu zaprzecza cała "nowożytna" historia PSG... Bo gdyby o sukcesach w LM decydowały sumy wydane na piłkarzy... No właśnie.

Podsumowując - dopóki media nie informują o zainteresowaniu Juve Poulsenem i powrocie do obrony Cannavaro, to więcej spokoju i zaufania do zarządu.
Ostatnio zmieniony 24 kwietnia 2016, 20:38 przez Bartek(Juventino), łącznie zmieniany 1 raz.


Medzeer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2008
Posty: 214
Rejestracja: 20 marca 2008

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 21:36

Kolejna ciekawa wiadomość :D
Na instagramie lata grafika z Oscarem i z herbem Juve, ze niby jesteśmy nim zainteresowani. I okazuje się, ze ta grafikę zlajkowal sam Oscar!


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 22:47

Marotta przyznał, że Gomes to ciekawy zawodnik jednak podkreslił, iż interesuje się nim wiele klubów i ciężko będzie go sprowadzić.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 23:09

Arbuzini pisze: Kupmy Eriksena, tak z przyczaiki.
Moje największe marzenie od jego gry w Ajaxie.. Wtedy wystarczyło niecałe 15 baniek.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 23:23

Medzeer pisze:Kolejna ciekawa wiadomość :D
Na instagramie lata grafika z Oscarem i z herbem Juve, ze niby jesteśmy nim zainteresowani. I okazuje się, ze ta grafikę zlajkowal sam Oscar!
A Ty byś na jego miejscu nie zalalajkował? Wypychają go z tego Londynu od dwóch sezonów, a tu trafia się okazja żeby przejść do dużo lepszego klubu (jak przyjemnie się to pisze). Kto by się nie cieszył?

Spokojna głowa. Lipy nie dostaniemy, a kontuzja Marchisio nie wydarzyła się na dwa tygodnie przed rozpoczęciem sezonu tylko dwa miesiące przed końcem.

BTW. Coś czuję, że jednym z najgorętszych nazwisk lata będzie Ousmane Dembele. Nie zdziwię się jakby Bayern chciał strzelić se francuskie skrzydła młodych gniewnych.


pimbek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2013
Posty: 79
Rejestracja: 15 grudnia 2013

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2016, 00:04

Pomimo tego, że Oscar poprawił się w obronie raczej nie widzę go przebijającego się przez obrońców serie a. Dostałby parę razy kose i by się chłopakowi odechciało :smile:


Zablokowany