Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 19 lipca 2015, 23:45

Za Draxlera.

Z Julianem jest podobno ten problem, że jego agent ma w umowie zapisane 15% z jego kolejnego transferu dla siebie i naciska na sprzedaż jedynie po klauzuli (45 mln). Jest trochę głosów, które uważają, że cała sprawa Goetze to tylko zasłona dymna dla Draxlera a przeciągające się negocjacje to nie wynik tego, że chcemy Niemca najpierw wypożyczyć na co nie godzi się Schalke, a po prostu gimnastykowanie się żeby znaleźć odpowiednią formułę, która zadowoli każdą za stron (my, Schalke, agent).


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 19 lipca 2015, 23:49

Zmienia sie to jak w kalejdoskopie. Mi jest juz wszystko jedno, kto do nas dolaczy, byle tylko sie to skonczylo.

Nie chce mi sie wierzyc, ze Schalke przyjmie te oferte - jeszcze bodaj w zimie mieli 40 mln od Arsenalu i odrzucili. Fakt wystosowania oferty jeszcze nie sprawia, ze jestesmy blizej jego pozyskania.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 19 lipca 2015, 23:52

To bardzo dużo, jak na zawodnika z taką kartoteką medyczną. Do samego piłkarza jestem przekonany. Co prawda wolałbym kogoś bardziej doświadczonego, jak Isco, ale ze wszystkich wymienianych nazwisk pod względem stylu gry Draxler wydaje się najlepszą alternatywą.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 00:03

CavAllano pisze:Zmienia sie to jak w kalejdoskopie. Mi jest juz wszystko jedno, kto do nas dolaczy, byle tylko sie to skonczylo.

Nie chce mi sie wierzyc, ze Schalke przyjmie te oferte - jeszcze bodaj w zimie mieli 40 mln od Arsenalu i odrzucili. Fakt wystosowania oferty jeszcze nie sprawia, ze jestesmy blizej jego pozyskania.
Arsenal wystosowal oferte o wartosci 40m, czyli zaledwie 5m ponizej klauzuli wykupu? I jak dostali odpowiedz odmowna to nie dali juz tych 45m?

Szczerze mowiac, nie wydaja mi sie te doniesienia wiarygodne. Draxler byl dlugo kontuzjowany, o ile jeszcze przed kontuzja jestem w stanie wyobrazic sobie oferty zblizajace sie do np. 30m, tak oferta na poziomie 40m przy wpisanej klauzuli o wartosci 45m nie trzyma sie zwyczajnie kupy.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 02:15

Ja bym się nie obraził jakby Marotta wrócił z Calhanoglu Gość jest świetny, te jego rzuty wolne - mistrzostwo! :bravo: Problem polega w tym, że jest młodszy od Draxlera o rok i nie do końca przekonany czy on jest już gotowy na wielki klub. Zresztą to taka kolejna nie wiadoma, bo gwarancji czy odpali nie mamy.


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 06:33



"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
fazzik8

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 maja 2015
Posty: 230
Rejestracja: 18 maja 2015

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 08:59

Mnie dziwi jedno. Po sprzedaży Vidala, Ogbonny, Llorente i Sorensena. Trzech już sprzedanych a Fredek już niedługo pewnie też. Mamy około 70 mln euro, tylko z tych sprzedaży plus na pewno coś tam jeszcze w skarpecie. Dlaczego nie możemy wyłożyć tych 45 mln na jakiegoś pomocnika z pierwszego zdarzenia. Draxler, kiedyś było o nim sporo słychać, ale teraz już nic. Jestem ciekaw czy właśnie jedyną przeszkodą są wynagrodzenia takich piłkarzy bo wydaje mi się, że kwota odstępnego w tym momencie to nie problem. Ja czuję, że zawita u nas w tym tygodniu Draxler i Alex Sandro. Pieniądze są na te transfery a Marotta na pewno będzie działał szybko bo się zaczął już okres przygotowawczy.

Draxlera na pewno wolę 100 razy bardziej niż Jovetica, Cuadrado i innych. Isco, Goetze to zawodnicy nie osiągalni. Niemiec gra w Schalke na dobrym poziomie już chyba 3 sezony. Trzeba mu lepszego klubu po prostu żeby rozwinąć skrzydła, tak mi się wydaje. Tym klubem jesteśmy my i myślę, że sam zawodnik byłby zainteresowany współpracą a to też jest ważne bo może wywrzeć jakąś presję na klub


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 09:58

Wiecznie zapominacie, że budżet klubu to nie tylko transfery. Jest dużo różnych innych czynników, które wpływają na nasz budżet.

Swoją drogą cicho zrobiło się o Isli. Rozumiem, że Max chce go sprawdzić zanim ewentualnie sprzedamy?


kamil-8853

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2014
Posty: 427
Rejestracja: 18 lutego 2014

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 10:47

Podobno Inter mocno zabiega o Felipe Luisa z Chelsea. Fakt o tyle istotny że jest on celem również działaczy Atletico (którzy w razie niepowodzenia mają skupić się na A.Sandro) Łysy o ile faktycznie jest zainteresowany piłkarzem Porto powinien przyśpieszyć działania w jego sprawie.

Wie ktoś o której jest dzisiejsza konferencja Marotty ?
No i czy wiadomo coś więcej na temat Draxlera i Gotze ? (oczywiście poza tym co udało się napisać w powyższych postach)


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 10:50

kamil-8853 pisze:Podobno Inter mocno zabiega o Felipe Luisa z Chelsea. Fakt o tyle istotny że jest on celem również działaczy Atletico (którzy w razie niepowodzenia mają skupić się na A.Sandro) Łysy o ile faktycznie jest zainteresowany piłkarzem Porto powinien przyśpieszyć działania w jego sprawie.

Wie ktoś o której jest dzisiejsza konferencja Marotty ?
No i czy wiadomo coś więcej na temat Draxlera i Gotze ? (oczywiście poza tym co udało się napisać w powyższych postach)
Akurat dzisiaj rano pojawiło się info, że o Sandro zabiega również CIty, więc nie mamy większych szans przy takiej konkurencji bo nie staniemy w tej aukcji. Choć właśnie Tutto podało, że Marotta się spieszy, ale jednak jest spokojny bo ma jakąś umowe z Brazylijczykiem. No dobra, może jesteśmy ugadani z Alexem, ale Porto nie puści go za frytki.

Ale według mnie jest inna dobra wiadomość Schalke ma iść po Ljajicia, co według mnie może oznaczać, że będą chcieli po prostu kimś zastąpić Draxlera, więc nie dość, że osłabia sie Roma to trzeba liczyć, że wyścig po Adema wygra Schalke, tutaj walka ma iść z BVB.


kamil-8853

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2014
Posty: 427
Rejestracja: 18 lutego 2014

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 11:07

Ok - znalazłem że konferencja odbędzie się dzisiaj o godzinie 16:00
Nie ma się jednak co spodziewać konkretnych nazwisk czy komentowania aktualnych tematów mercato. Moze poruszony zostanie temat Vidala.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 11:14

Nie chce nic mówić w temacie umów, ale jeden taki łysy już miał umowę z Tevezem (był nawet na kolacji) a wiemy jak się skończyło ;) przeto zalecałbym Beppe ruszyć tyłek nim będzie za późno. Porto to nie city, które może odpuścić kilka mln jewro i tu się zgadzamy.

Z tego, co piszesz, to niezłe naczynia połączone robią się z sytuacji z Draxlerem... :think:

Liczę, że ciut więcej światła na zdarzenia z ostatnich dni da dzisiejsza konferencja.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 11:18

Osgiliath pisze:
Z tego, co piszesz, to niezłe naczynia połączone robią się z sytuacji z Draxlerem... :think:

Liczę, że ciut więcej światła na zdarzenia z ostatnich dni da dzisiejsza konferencja.
Całe Mercato to naczynia połączone. Bo np. Chelsea uzależnia możliwość pozbycia się Cuadrado i Salaha od pozyskania Pedro. A wiadomo, że obecnie Salah jest najblizej Romy, i Roma tylko czeka na pozwolenie od Chelsea. Jeśli Egipcjanin nie przyjdzie do Romy, to mogą zablokować Adema.


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 11:23

Co wy z tymi ,,NACZYNIAMI''? Najarani;)?

Dziwię się naszemu dyrektorowi bo wie że wiele razy przegrał z takimi klubami jak City licytacje bo negocjował, negocjował i negocjował...
Mamy pieniądze to niech zakończy te ... negocjacje bo nam znowu zabiorą młodego.
Porto nie odda gracza za darmo więc albo daje ost. ofertę albo odpuszcza bo z arabami nie ma sensu się bić.


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 11:35

sebatiaen pisze:Co wy z tymi ,,NACZYNIAMI''? Najarani;)?

Dziwię się naszemu dyrektorowi bo wie że wiele razy przegrał z takimi klubami jak City licytacje bo negocjował, negocjował i negocjował...
Mamy pieniądze to niech zakończy te ... negocjacje bo nam znowu zabiorą młodego.
Porto nie odda gracza za darmo więc albo daje ost. ofertę albo odpuszcza bo z arabami nie ma sensu się bić.
Jeśli zainteresowanie innych klubów jest prawdziwe, to jaki interes ma Porto by sprzedać go dziś taniej, niż za miesiąc drożej ?

Proszę Cię... tylko nie pisz że jesteś jednym z tych którzy wierzą że Sanchez był dostępny 15 mln taniej na początku okienka ? To nie jest tak że cena skacze z dnia na dzień, a jeśli klub ma taką możliwość to doprowadzi do licytacji za swojego gracza, za wszelką cenę.


Zablokowany