Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
PogbaJuveLegend

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 lipca 2016
Posty: 2
Rejestracja: 28 lipca 2016

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 16:45

http://www.manutd.pl/live/

pogba juz w united


kapusniaczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 września 2014
Posty: 110
Rejestracja: 05 września 2014

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 16:47

aras pisze:
kapusniaczek pisze:
aras pisze:Mentalnie, sportowo i marketingowo jeszcze jesteśmy gdzieś w top 10. O top 3 możemy zapomnieć na jakiś czas.
Mentalnie to my jesteśmy gotowi na zwycięstwo. Spójrz jakie nazwiska mamy w składzie...
Sportowo, ok nie poczynimy wielkiego progresu, ale też nie sprzedajemy trzonu drużyny. Może nadal jesteśmy krok od barcy czy bayernu, ale to można naprawić jednym dobrym transferem.
Marketingowo... tutaj akurat się zgodzę, ale juve to nie tylko Pogba. Dybala, pipita czy bonu to nazwiska znane każdemu. Transfer gabigola też może sie szybko zwrócić. :)
Po części masz rację, ale jeśli chodzi o trzon drużyny, to właśnie część niego sprzedaliśmy. Od ostatnich dwóch sezonów to Pogba grał najwięcej meczy spośród wszystkich pomocników i był pierwszym wyborem Maxa.

Pomocnik, który ma 22-23 lata, i ma takie statystyki w trudniej włoskiej lidze (8br, 12as.) to wielki skarb. powinniśmy na niego chuchac, dmuchać, dać podwyżke, itp. Niestety wolimy go opchnąć by zarobić kase.
trudno się nie zgodzić z tym co napisałeś. Musi byc jakieś "ale" o którym kibice nie wiedzą. Inaczej sobie tego nie wyobrażam. Może stracił motywację, liga mu nie odpowiada, nie wierzy w projekt juve. Trudno na ten moment prorokować. Coś musi być nie tak, bo jak nie i tylko $$$ mu w głowie, to nie mam pytań i cieszę się, że odchodzi. :eusa:


WhySoSerious?

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2016
Posty: 129
Rejestracja: 28 lipca 2016

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 16:48

Vincitore pisze:
WhySoSerious? pisze: Drużyna się wzmacnia z myślą o wygraniu upragnionego pucharu CL
Jeżeli Pogba odchodzi, to wiedzieliśmy o tym już w kwietniu/maju, najpóźniej w czerwcu, to nie jest tak, że nagle cały Turyn wstrzymał oddech, bo Pogba odchodzi, a Marotta jest skonsternowany bo nie przewidział tego ruchu. Takie transfery dogrywa się dużo wcześniej i skrzętnie planuje wzmocnienia.

Także jeżeli Pogba odejdzie, nasze obecne ruchy transferowe nie okażą się niczym innym jak ruchami, mającymi wypełnić lukę po Francuzie.[...]
Oczywiście masz rację, problem w tym, że na chwilę obecną przy odejściu Pogby ta luka uzupełniona nie będzie. Chyba, że mimo deklaracji, wciąż szczytem naszych marzeń jest Scudetto, PW i wyjście z grupy w CL. Jest też druga opcja - Marotta ma już nagranego godnego następcę i dołączy on do drużyny niebawem po opuszczeniu jej przez Paula. Wtedy ok, niech będzie.

Nie umniejszając nikomu, nie możemy liczyć na triumf na arenie europejskiej mając w pomocy szklanego Khedirę, coraz częściej kontuzjowanego Marchisio i średniaków typu Lemina, Pereyra, Asamoah czy daremny Hernanes. Sam Pjanić to trochę mało. Musimy mieć kim straszyć, musimy miec wachlarz możliwości w razie kontuzji/wykartkowania jednego czy drugiego kluczowego zawodnika. Ale to mam nadzieję Marotta i wszyscy w klubie doskonale widzą.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 16:49

aras pisze:Pomocnik, który ma 22-23 lata, i ma takie statystyki w trudniej włoskiej lidze (8br, 12as.) to wielki skarb. powinniśmy na niego chuchac, dmuchać, dać podwyżke, itp. Niestety wolimy go opchnąć by zarobić kase.
Oprawić w ramki, powiesić na ścianie i modlić się do niego rano i wieczorem.

Kolega aras zawyrokował, Juventus Football Club SpA 1897-2016. Kto chce niech wstawia znicze. Przed końcem sierpnia zarząd rozwiąże cały ten jarmark bo po co grać jak bez największej gwiazdy nic nie wygramy.

A teraz do poważniejszych spraw. Zastanawiał się ktoś w całym tym zamieszaniu czy ten Pogba, którego znamy z wywiadów czy akcji marketingowych jak zdjęcia czy filmiki zamieszczane na serwisach społecznościowych a ten prawdziwy Pogba z życia prywatnego to aby na pewno ta sama osoba? Piszę o tym bo ja go osobiście nie znam, nie wiem co mu w głowie siedzi. Z drugiej strony za to czytam zarzuty, że jak nasz zarząd w ogóle myśli o zdobywaniu poważnych trofeów skoro nie możemy najbardziej medialnego piłkarza utrzymać w składzie. Jak to o nas świadczy, że woli hajsy niż grę dla nas. Czy gdyby w miejscu Pogby był Balotelli, znany z bycia kretynem, to też dla kibiców byłaby to wina zarządu, że piłkarz odchodzi do słabszej drużyny a oni go zatrzymać nie potrafią? Nie, nie twierdzę, że Pogba to na pewno idiota i wredna świnia, ale żadnych konkretnych dowodów żeby całkowicie taką opcję wykluczyć nie posiadam.

Nie wiem czy w ogóle o tym warto pisać, czy ktoś temu jeszcze wierzy czy nie, ale niech będzie. Według tego usera VS, który zawodowo jest dziennikarzem Sky nasz zarząd określił Verrattiego jako cel numer jeden do zastąpienia Pogby (cytując, "bardzo ciężkie, ale nie niemożliwe"). Pierwsze kontakty z otoczeniem piłkarza już za nami i rzekomo Marco nie miałby nic przeciwko. Inny user podał, że wznowiliśmy kontakty w sprawie Tielemansa, ale póki co Anderlecht stoi murem na "nie".


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 16:50

Just question of time and last details... Pogba now is really, really close to return at Man United #MUFC #transfers

https://twitter.com/FabrizioRomano

nie da się tego czytać już :)


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 16:50

RICTOR pisze:. Pierwsze kontakty z otoczeniem piłkarza już za nami i rzekomo Marco nie miałby nic przeciwko. Inny user podał, że wznowiliśmy kontakty w sprawie Tielemansa, ale póki co Anderlecht stoi murem na "nie".
Tielemans spoko, spoko, ale Praetem tez wielu się jarało, a chłopak koniec konców skończy (jesli nie skonczył) w Sampie u boku Linetty'ego. No super.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 16:53

Nie rozumiałem pewności tych, którzy rok temu byli pewni, że zostanie Vidal.
Nie rozumiem teraz pewności tych, którzy są pewni, że zostanie Pogba.
Nie będę pewnie rozumiał za rok pewności tych, którzy uważają, że Dybala będzie naszym nowym Del Piero i nie na pewno nie będzie chciał odejść do Barcelony czy Realu.


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 16:56

Ale płacz ...

Jaki jest nasz cel ? LM

Czy Pogba grał dobrze w LM ? W najlepszym wypadku poprawnie.

Z tej perspektywy tak tragicznie to nke wygląda. To nie tak że sprzedajemy kogoś jak Zidane czy Del Piero patrząc pod względem sportowym i naszego głównego celu.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 16:58

Robaku pisze:
RICTOR pisze:. Pierwsze kontakty z otoczeniem piłkarza już za nami i rzekomo Marco nie miałby nic przeciwko. Inny user podał, że wznowiliśmy kontakty w sprawie Tielemansa, ale póki co Anderlecht stoi murem na "nie".
Tielemans spoko, spoko, ale Praetem tez wielu się jarało, a chłopak koniec konców skończy (jesli nie skonczył) w Sampie u boku Linetty'ego. No super.
Moim zdaniem z Tielemansa będzie niesamowity grajek. Jest tylko jeden problem, a mianowicie fakt, iż dopiero "będzie", a Pogbę musi zastąpić ktoś na odpowiednim poziomie tu i teraz.
Pamięta, kiedy o Praecie mówiło się w kontekście Juve. Zacząłem wtedy oglądać mecze Anderlechtu i muszę powiedzieć, że kompletnie nie rozumiałem i nadal nie rozumiem, że mogliśmy się kiedyś interesować tym piłkarzem. Między nim, a Tielemansem jest przepaść.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
aras

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 maja 2005
Posty: 226
Rejestracja: 02 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 16:59

8 bramek i 12 asyst to nawet Zidane nie miał w sezonie.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 17:00

aras pisze:A co, prawda boli?
Niczego z prawdy nie ma w tym, co tu wypisujesz dzisiaj, przyjacielu ;)
aras pisze:Mam udawać, że po stracie najlepszego gracza będziemy silniejsi?
A napisałem, że będziemy silniejsi? Ot, nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Ewentualna strata Francuza to nie koniec świata. Tak samo, jak jego zatrzymanie nie gwarantuje nam LM.
aras pisze:Jak zacząłem kibicować Juventusowi, Ty jeszcze byłeś w pieluchach :)
A to przepraszam Pana. :ok:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
pęto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2010
Posty: 198
Rejestracja: 18 marca 2010

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 17:01

No to Herrera na teraz, a Dahoud/Tielemans na przyszłość :)


We will say what time will tell....

Verbum Labile debet non esse stabile.
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 17:05

Jak Verratti przyjdzie za Pogbe bede mogl zostac na forum ? :prochno:

A tak serio Pogba nigdzie sie nie rusza. Podniecacie sie blah blah w mediach.


Obrazek
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 17:06

RICTOR pisze:Nie wiem czy w ogóle o tym warto pisać, czy ktoś temu jeszcze wierzy czy nie, ale niech będzie. Według tego usera VS, który zawodowo jest dziennikarzem Sky nasz zarząd określił Verrattiego jako cel numer jeden do zastąpienia Pogby (cytując, "bardzo ciężkie, ale nie niemożliwe"). Pierwsze kontakty z otoczeniem piłkarza już za nami i rzekomo Marco nie miałby nic przeciwko. Inny user podał, że wznowiliśmy kontakty w sprawie Tielemansa, ale póki co Anderlecht stoi murem na "nie".
Jakby mi ktoś obiecał, że za Pogbę przyjdzie Veratti, nawet chwili bym się nie zastanawiał... Szkoda, że to mało realne :confused2:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Franek1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2006
Posty: 96
Rejestracja: 26 października 2006

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 17:08

aras pisze:8 bramek i 12 asyst to nawet Zidane nie miał w sezonie.
Ale Pjanic już tak.. a goli miał nawet 10, więc gościu nie spinaj tak. Nie Pogba to kto inny przyjdzie i będzie wymiatał.


"To moja walka, moje życie. Nigdy na dnie-zawsze na szczycie!!!"
Zablokowany