Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 22:26

Ivory pisze:@up
Masz coś do Dybali? To chyba mało odpowiedni moment.
Spokojnie, nic do niego nie mam, ale 10 to jest delikatny temat. Bylem przeciwnikiem, by dac ja Tevezowi, bylem przeciwny przekazaniu tego numeru Pogbie. Mam po prostu nadzieje, ze ktos kto ja dostanie bedzie stanowic o sile tego zespolu przez lata i bedzie mial gdzies zaloty innych, biorac na barki ten niewatpliwie spory ciezar. A moze to wszyskto skonczylo sie wraz z odejsciem Alexa.


cooler

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2014
Posty: 183
Rejestracja: 25 maja 2014

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 22:36

Odniosę się jeszcze do tego dziwnego filmiku od adidasa z Pogbą. Zauważcie, że w hasztagu mamy obecne hasło adidasa: #FirstNeverFollows . Skojarzyło mi się to z pozycją drużyny Juve względem Serie A. Od dłuższego czasu to Juventus prowadzi w wyścigach o Scudetto, a inne drużyny tylko próbują dogonić Bianconerich. A spójrzmy teraz na Manchester United... ;)


Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 22:39

cooler pisze:Odniosę się jeszcze do tego dziwnego filmiku od adidasa z Pogbą. Zauważcie, że w hasztagu mamy obecne hasło adidasa: #FirstNeverFollows . Skojarzyło mi się to z pozycją drużyny Juve względem Serie A. Od dłuższego czasu to Juventus prowadzi w wyścigach o Scudetto, a inne drużyny tylko próbują dogonić Bianconerich. A spójrzmy teraz na Manchester United... ;)
Niestety, to jest ogolny # adidasa, jakas kampania ;)


Zero szacunku dla Pogby
Franek1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2006
Posty: 96
Rejestracja: 26 października 2006

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 22:39

Chyba zły temat, ale w końcu zaczynają o nas pisać :smile:
http://www.sport.pl/pilka/1,65083,20462 ... n=FB_Sport

A propo transferów. Jak już wszyscy napisali z niewolnika nie ma pracownika, więc jeżeli Pogba chce odejść do żegnamy, ale jeżeli zostanie to raczej nikt nie będzie tego żałował.


"To moja walka, moje życie. Nigdy na dnie-zawsze na szczycie!!!"
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 22:47

Ivory pisze:Chyba jest już po zawodach. ::/: TuZ mówi, żeby wstrzymać się i nie kupować koszulek Dybali i dodaje hasztag Juventus #10.

A zatem prawdopodobnie numer 10 wraca na godne miejsce, do gracza najbardziej przypominającego stylem gry Alexa.
A kimże, przepraszam, jest ten TuZ? Poza tym tweet sprzed 4h...


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 23:05

Wiem, że były tutaj komentarze odnośnie zainteresowania Juventusu Mascherano. Argentyńczyk odnowił swój kontrakt. Bardzo się cieszę, bo jego strata byłaby dla Barcelony olbrzymim ciosem. No i w Katalonii jest on jednak bardziej potrzebny niż w Turynie. Więc teoretycznie ma jeszcze 3 lata na zdobycie swojej pierwszej bramki w barwach blaugrana :D


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 23:16

joy pisze:Wiem, że były tutaj komentarze odnośnie zainteresowania Juventusu Mascherano. Argentyńczyk odnowił swój kontrakt. Bardzo się cieszę, bo jego strata byłaby dla Barcelony olbrzymim ciosem. No i w Katalonii jest on jednak bardziej potrzebny niż w Turynie. Więc teoretycznie ma jeszcze 3 lata na zdobycie swojej pierwszej bramki w barwach blaugrana :D
Ktoś od was już wcześniej o tym pisał.
wojczech7 pisze: A kimże, przepraszam, jest ten TuZ? Poza tym tweet sprzed 4h...
Jakiś typ na juventuz.com.
Ostatnio zmieniony 27 lipca 2016, 23:19 przez Push3k, łącznie zmieniany 1 raz.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 23:46

CavAllano pisze:
Ivory pisze:@up
Masz coś do Dybali? To chyba mało odpowiedni moment.
Spokojnie, nic do niego nie mam, ale 10 to jest delikatny temat. Bylem przeciwnikiem, by dac ja Tevezowi, bylem przeciwny przekazaniu tego numeru Pogbie. Mam po prostu nadzieje, ze ktos kto ja dostanie bedzie stanowic o sile tego zespolu przez lata i bedzie mial gdzies zaloty innych, biorac na barki ten niewatpliwie spory ciezar. A moze to wszyskto skonczylo sie wraz z odejsciem Alexa.
Zgadzam się w 100%, nie podobało mi się ani oddanie "10" Tevezowi, ani tym bardziej Pogbie. Szczególnie że ten drugi nie okazał się jej godzien, w sensie że kiedy trzeba było ciągnąć drużynę na początku tego sezonu to zawodził, podobnie jak w LM.


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 23:49

Pogbuś lubi prowokować. Wrzucił coś takiego na instagram:


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 23:53

Marian. pisze:Pogbuś lubi prowokować. Wrzucił coś takiego na instagram:

Co w tym prowokującego?


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 27 lipca 2016, 23:58

Poprostu pisze:
Marian. pisze:Pogbuś lubi prowokować. Wrzucił coś takiego na instagram:

Co w tym prowokującego?
Chodzi mi o wyszczególniony czerwony kolor (barwy Man Utd). Zresztą w komentarzach już jest gównoburza :prochno:


Obrazek
Włodar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 197
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 00:02

Marian. pisze:Chodzi mi o wyszczególniony czerwony kolor (barwy Man Utd). Zresztą w komentarzach już jest gównoburza :prochno:
Równie dobrze można powiedzieć, że reszta jest przecież czarno-biała :prochno:


mzm

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Rejestracja: 31 grudnia 2015
Posty: 325
Rejestracja: 31 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 00:02

Ojej, a za to samochód w barwach Juve. Co teraz?! :cry:


Astarot

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 marca 2007
Posty: 144
Rejestracja: 28 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 00:03

Dziwne to okienko

na tę chwilę jesteśmy 120 mln w plecy
spróbujemy sprzedać 3 z takich graczy jak: Pereyra/ Asamoah/ Hernanes / Zaza i Hernanes co da nam ok. 35 mln w porywach do 45 mln -50 mln ..... przy tym optymistyczym wariancie bylibyśmy 70 mln na minusie i tyle nasz budżet prawdopodobnie jest w stanie wytrzymać

jeżeli sprzedamy Pogbę .... i tak musimy sprzedać co najmniej Hernanesa i jednego z napastników a niemożliwe żebysmy wyszli w okienku na +
w takim wypadku chociaż teoretycznie czeka nas transfer chociaz jednego "kota" + Gabigol

1.przecinaki jak Matić i Mascherano są juz poza naszym zasięgiem, Kante juz przetrnsferowany
2. bardziej ofensywni James R., Rakitić i Hamsik, Pastore - raczej fantamercato
3. typowi środkowi w naszym zasięgu Sissoko, Witsel, Hector Herrera i moze Ander Herrera w rozliczeniu
4. leszcze (jak na Juve) w stylu Soriano i Saponary

Ja osobiście chętnie zobaczyłbym u nas Andera, zresztą alternatyw na tę chwilę nie ma wiele :D


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 28 lipca 2016, 00:11

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
aras pisze:Nainggolan i dziękujemy.
To raczej on nam dziękuje. Zjecie mnie ale... Mam szacunek do niego za jego postawę - przecież punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. ZWŁASZCZA! W Kibicowaniu ;) Obraża Nas - ale z drugiej strony coraz mniej piłkarzy przywiązanych do barw klubowych.
Ja jakoś powątpiewam w to jego przywiązanie... doszłoby do negocjacji kontraktowych z jakimś klubem z Anglii, Niemiec czy Hiszpanii to Radja pewnie na czowarakach by tam pobiegł. Ale skoro chwalisz konsekwencję i postawę Nainggolana to co powiesz o swojej - przez cały czas hejtowałeś Higuaina, w ubiegłym sezonie co tydzień musieliśmy czytać jak to tego piłkarza nienawidzisz i jak Cię doprowadzają do złości strzelane przez niego bramki - Bóg jeden wie dlaczego - a nagle z dnia na dzień zapałałeś do niego wielką miłością i przyznajesz, że się nim "jarasz". Ze skrajności w skrajność... dziwne to, ale w końcu... "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia". :spiteful:
white_wolv pisze:Jednakże sposób w jaki opuścił Napoli nie pozostawia złudzeń że to najemnik.. mam nadzieję że będzie w stanie choć trochę być Juventinio...
Co Wy macie z tym najemnikiem? Co w tym dziwnego lub złego, że facet, napastnik klasy światowej przyjął ofertę Juventusu kosztem gry w Neapolu, Aresenalu czy PSG? Gość grał wcześniej w Realu i nie ma nic dziwnego w tym, że chciał powrócić do gry na najwyższym poziomie i walczyć o najwyższe cele, a że przy tym został najlepiej zarabiającym piłkarzem w Italii to tylko lepiej dla niego. Może tutaj się niektórym udziela włoska (mam wrażenie, że zwłaszcza dotyczy to neapolitańczyków) mentalność i tempretament, ale pamiętam, że kiedy Villa przechodził z Valencii do Barcelony, w której wiedział, że będzie walczył o najważniejsze trofea to w Walencji nie palono jego koszulek ani nie wsadzano ich do kibla. Większość raczej odczuwała żal zmieszany z wdzięcznością za to, co Villa, kapitan, dał drużynie Nietoperzy. Ale też fani potrafili zrozumieć to, że to był napastnik ze światowej czołówki, któremu po prostu nie wypada rok w rok bić się tylko o awans do LM, a o zwycięstwo w tych rozgrywkach. Z Higuainem jest sytuacja podobna, z tym, że on nawet nie był jakoś szczególnie związany z Napoli. Owszem, przez trzy lata był ich czołowym napastnikiem, ale do miana symbolu, legendy Neapolu było mu daleko. Napoli od dłuższego czasu jest za plecami Juventusu - tak samo jak Valencia za Barceloną - i nie widzę nic złego w tym, że Gonzalo chce jeszcze wygrać Serie A i być może LM. Naprawdę nie widzę w jego postawie niczego z najemnika, chyba że jutro na konferencji zacznie całować nasz herb i opowiadać jak to od dziecka kibicował Juventusowi.


Zablokowany